Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
JAM Pedals Delay Llama mk.3 5609 CZK  -34% 
Delay Llama je tónový stroj, který se stane nepostradatelnou součástí vašeho zvuku a dodá mu teplo a hloubku prostřednictvím organických opakování, která se bez problémů integrují do vašeho hraní, díky jeho BBD čipům, věrným reprodukcím Panasonic MN3205.Jeho přímočaré uspořádání je určeno na delay pro uživatele, kteří chtějí elegantně vylepšit svůj těžce vytvořený tón, podobně jako páskové echo bez zbytečných „ozdob“.Verze mk.3 rozšiřuje užitkovou hodnotu této moderní klasiky, přičemž si zachovává tvarový faktor a jednoduchost používání, a to zavedením Tap Tempo s dělením a funkcemi Hold (vlastní oscilace). Můžete také nastavit režim bypass na traily (s vyrovnávací pamětí) nebo true bypass!Delay Llama mk.3 přichází s Max. 600 ms. delay time a dá se použít i s baskytarou.
True bypass : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Napájení : 9V
Ovládání : Time (Časovač)
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
Ovládání : Repeat
Napájení : Adaptér
Barva : Červená
Země původu : Řecko
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
USB : Ne
Provoz na baterie : Ne
Ovládání : Úroveň
Typ : Delay

Dunlop 85BB 440 CZK  -24% 
příslušenství, kytarové: Trigger plochý pre banjo, Black
Země původu : USA

Bespeco VM 12 532 CZK  -24% 
Pedál hlasitosti MONOpro klávesy. Expression volume nožní pedál.Průchozí mono volume (hlasitostní) pedál pro klávesyProvedení bez kabeluVstupjack pro kabel od klávesVýstupjack pro kabel k zesilovači
Země původu : Itálie
Typ : Hlasitost
Adaptér součástí : Ne

DOD Meatbox 3690 CZK  -24% 
Kytarový/Baskytarový podlahový efekt typu subharmonický syntezátor vyrobený na základě ikonického DOD Meatbox z 90-tých let. Efekt dokáže produkovat plnou škálu zvuků od mírného zvýšení spodních frekvencí, až po maximální low-end zesílení. Díky své univerzálnosti jej lze použít nejen při baskytarách, ale i jako efekt na rozšíření zvukových možností při kytarách, syntezátorech, nebo při automatickém bubeníkovi. Meatbox kromě zvýšení nízkých frekvencí dokáže fungovat i jako interaktivní ekvalizér sloužící pro úpravu frekvence a tvaru tónu a také dokáže produkovat zkreslení v závislosti od nastavení výstupní úrovně. Zvuk se nastavuje a ovládá pomocí potenciometrů Octave, Output Level, Subharmonic a Low Frequency. Efekt je samozřejmě True Bypass, napájí se pomocí 9V baterie nebo adaptéru (není součástí balení), je vybaven jedním nástrojovým vstupem, jedním výstupem a celokovovou odolnou konstrukcí. Rozměry: 120 x 67 x 57 mm, Hmotnost: 280 g
True bypass : Ano
Typ : Octaver
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
Ovládání : Sub
Typ baterie : 9V
Typ : Subharmonic Synthesizer
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
Provoz na baterie : Ano
Barva : Červená
Ovládání : Output
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Ovládání : Low
Napájení : 9V DC ( - )
Ovládání : Octave
Adaptér součástí : Ne
Počet tlačítek : 1

Kytarový stojan na 3 nástroje. Kontaktní části mezi nástrojem a stojanem jsou potaženy testovaným materiálem zabraňujícím jakékoli chemické reakci s barvou nástroje. Stojan je dodáván v demontu.
Typ : Stojan
Hmotnost : 3 kg
Šířka (cm) : 52.0
Barva : Černá
Výška (cm) : 72.5
Kapacita počtu nástrojů : 3

Partsland HBBC-N4 Zebra 563 CZK  -29% 
snímač na e-kytaru humbucker ke krku, keramický magnet - černý / slonovina
Typ magnetu : Keramika
Zapojení : 4 pole
Typ : Humbucker
Barva podle výrobce : Zebra
Země původu : Jižní Korea
Impedance : 8,6 kOhm
Barva : Bílá
Snímače : Pasivní
Pozice : Krk
Počet strun : 6
Barva : Černá

Jen málo umělců může uplatnit nárok na definování zvuku žánru, ale Waylon Jennings je jedna z takových výjimek. Pouzdro Waylon Jennings Tele® navrženo se stejným rebelským duchem, který definoval jeho ikonický zvuk, je skutečným důkazem stylu a postoje legendárního hudebníka. Odolná 3-vrstvá dřevěná konstrukce, krásně zabalená do westernového vinylu, poskytuje dlouhotrvající ochranu vaší kytaře a zároveň vyzařuje robustní, drsnou přitažlivost, která bude vynikat všude, kam pojedete. Otevřete pouzdro a najdete luxusní oranžový měkký drcený akrylový plyšový interiér, který pohodlně drží vaši kytaru. Ať už vyrazíte na cestu, nebo jen potřebujete bezpečné místo pro uložení kytary doma, pouzdro Waylon Jennings Telecaster Case je to pravé.
Barva podle výrobce : Black
Rukojeť : Ano
Počet vrstev : 3-Ply Hardshell Wood
Zámek : Ano
Materiál : Vinyl
Kompatibilní s : Stratocaster
Barva : Černá
Typ : Kufr
Kompatibilní s : Telecaster
Preferovaná ruka : Pravá ruka
Interpret / Téma : Waylon Jennings
Přihrádky : 1
Balení obsahuje : Locking key
Materiál : Překližka

Mad Professor Supreme 5849 CZK  -25% 
The pedal is called Supreme because it simply excels in tone and functionality. Supreme was created in collaboration with world-renowned tone connoisseur Matt Schofield. Matt was looking for the best possible guitar overdrive tones and specific functionality: two pedals in one that switch from one side to the other with just one push of a switch.The tones were set for a great all-round boost to low gain drive on the A side used mostly on the neck pickup. Side A is heavily based on the famous Royal Blue Overdrive pedal. And for side B, a fat dynamic tone containing some "power amp" response with plenty of headroom. Side B is a completely new design and is used mainly on the bridge pickup. This is how Matt prefers to use the Supreme pedal.No matter what kind of guitar you prefer, with the flick of a switch you can tune one side for the neck pickup and the other for the bridge and have optimized tones for your pickups. Both sides have very versatile EQ sections containing treble and bass controls for the best results.Another use of the Supreme would be, for example, playing into a single-channel amp, using one side for the rhythm tone and the other side for the solo tone, even at a higher volume. You have two different levels of gain and volume available with a single push of a switch going from side A to side B. In other words, you have the ability to easily bypass or switch between two "channels" with fully individual EQ/gain/volume without using a complex programmable switch!The fun doesn't end there by any means, as you can also set both units to independent mode and stack them. Stacking the mechanics takes you into another huge range of tones that the Supreme has to offer. Supreme in stacking mode works best if you need more gain and compression.Choose for yourself what Supreme, the ultimate guitar overdrive pedal, is suitable for.
Efektová smyčka : Ne
True bypass : Ano
Typ : Kompresor
Ovládání : Hlasitost
USB : Ne
Ovládání : A/B Selection Switch
Balení obsahuje : Manuál
Typ : Ekvalizér
Provoz na baterie : Ne
Adaptér součástí : Ne
Ovládání : Drive
Počet tlačítek : 2
Typ : Distortion
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
MIDI rozhraní : Ne
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
Ovládání : Bass
Typ : Overdrive
Barva : Modrá
Napájení : Adaptér
Ovládání : Treble

Díky schopnosti zmrazit zvuk na okamžik může Deep Freeze fungovat jako pedál pro udržení akordů a not jako podklad pro vaši hru nebo jako platforma pro manipulaci vašeho tónu do nových zvuků, které nejsou možné s běžnou kytarou. Kromě schopností původního Freeze nabízí Deep Freeze vrstvení, nastavitelnou rychlost náběhu/dopadu, glissando, vyhrazené ovládání hlasitosti a 3 režimy: Latch, Moment a Auto. Funkce Deep Freeze umožňuje okamžité zmrazení zvuku ve třech provozních režimech. Latch zmrazí zvuk při každém stisknutí nožního spínače, dokud se efekt neobejde, zatímco režim Moment zmrazí zvuk pouze tehdy, když je nožní spínač stisknutý. Automatický režim zachytí zvuk automaticky vždy, když zaznamená signál nad prahovou hodnotou, takže zamrzne prakticky bez stlačení pedálu. Tyto tři režimy usnadňují ovládání Deep Freeze způsobem, který vyhovuje jakémukoli hernímu stylu. Ovládací prvky na Deep Freeze vám umožňují ještě více přizpůsobit fungování efektu. Samostatné ovladače hlasitosti DRY a EFFECT vám umožňují míchat signály od jemného podkladu až po experimentování se 100% efektem. GLISS upravuje čas morfování mezi zmraženými zvuky a vytváří zvukové scenérie jako z jiného světa. Knoflík SPEED/LAYER nastavuje buď čas ataku/doznívání efektu v režimech Moment a Auto, nebo množství možného vrstvení v režimu Latch.
Výška (mm) : 50.8
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
True bypass : Ne
Adaptér součástí : Ano
Typ : Sound Retainer
Ovládání : Gliss
Ovládání : Effect
Ovládání : Layer
Hloubka (mm) : 92.71
Provoz na baterie : Ne
Ovládání : Rychlost
Šířka (mm) : 50.8
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
Ovládání : Dry
Počet tlačítek : 1
Napájení : 9V DC ( - )
Typ : Sustainer
Barva : Bílá
Balení obsahuje : Adaptér
Napájení : Adaptér
Ovládání : Mode

SX SZPB450BK 1268 CZK  -32% 
Hliníkový pedalboard ideální pro umístění a přichycení různých efektových pedálů. Konstrukce je lehká, ale pevná. Pomocí přiložených samolepících pásků se suchým zipem na opačné straně snadno a pevně uchytíte efekty. Balení obsahuje také přenosnou tašku, která pojme pedalboard i s efekty a ochrání tak vaše vybavení při cestách na koncerty nebo zkoušky. Taška je vyrobena z odolného 1680D nylonu s 8 mm polstrováním a kvalitními YKK zipy.
Balení obsahuje : Zip Tie
Set : Ano
Barva : Černá
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Barva podle výrobce : Black
Šířka (cm) : 45.0
Typ : Pedalboard
Výška (cm) : 9.0
Hloubka (cm) : 31.0
Balení obsahuje : 1m velcro tape