Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Snímače Custom Shop Texas Special Telecaster jsou single coilové snímače určené na kytaru Fender Telecaster. Tyto snímače jsou vybaveny Alnico V magnety a dodávají silnější output jako standardní Tele snímače. Kromě toho mají skvělý rychlý attack a krystalicky čisté výšky a středy. Dodávají se v páru.
Barva: Černá
Země původu: USA
Typ: Single Coil
Barva: Chromová
Typ magnetu: Alnico V

Sada Jednocívková snímačů Fender Noiseless Strat určena pro kytary typu Stratocaster. Tyto snímače jsou vybaveny magnetem Alinco2 a slibují zvuk bez jakéhokoliv nežádoucího brumu a pravý zvuk vintage Stratocaster.
Barva: Bílá
Typ: Single Coil
Země původu: Mexiko

EVH Wolfgang Neck Chromová 3883 CZK  -37% 
Ručně vyráběný snímač - humbucker pro elektrickou kytaru navržen legendárním kytaristou Eddiem Van Halenem, určený do polohy ke krku. Přímá náhrada za standardní humbucker nabízející full range a high out. Humbucker s odporem 16k je vybaven 4 žilovým vinutím. Vyráběn je ve světoznámém Fender custom shopu v barevném provedení chrome. Balení obsahuje také montážní hardware a schéma zapojení.
Barva: Chromová
Země původu: USA

Sada tří single-coil snímačů ze série Custom Shop Fat '50s, určené pro elektrickou kytaru typu Stratocaster. Snímače poskytují zvuk typický pro nástroje z 50-tých let minulého století. Zapojení typu Hot-Rod poskytuje zvýšenou odezvu basů a plně uspokojuje požadavky hráčů 21. století. Snímače disponují AlNiCo5 magnetem s Formvar vinutím pro dosažení jasného a sklovitého zvuku. Střední snímač je reverzně vinutý, čímž se dosáhne méně nežádoucího šumu v polohách 2 a 4. Součástí balení je vše potřebné pro instalaci: šrouby, trubičku pro nastavení výšky snímačů a schéma zapojení.
Barva: Bílá
Země původu: USA
Typ: Single Coil
Varianta: 50s

Pevný přepravní kufr pro semiakustická kytaru. Je vyroben z pevného, odolného materiálu s luxusním vnitřním polstrováním, pro dokonalou ochranu nástroje při přepravě. Kufr je vhodný pro nástroje typu Flat Top Hollowbody. Černá povrchová úprava. Rozměry: Délka těla - 47 cm, Výška těla - 9,52 cm, Spodní oblouk - 38,7 cm, střední oblouk - 36,8 cm, Vrchní oblouk - 35,5 cm, celková délka - 101,6 cm.
Země původu: USA
Tloušťka polstrování: Ano
Typ: Semi-akustická
Typ: Case Flat Top
Typ: Kufr

Humbucker sound-hole snímač s dřevěným krytem určený pro akustické kytary. Umožňuje nahrávání živých vystoupení. Disponuje 1/4 '' vstupem, umožňujícím připojení kytary do zesilovače, ovládáním volume, a nastavitelnými snímacími kolíky. Poskytuje křišťálově čistý, transparentní, přirozený a vyvážený zvuk. Vyrobena v USA.
Země původu: USA

Joyo JF-314 Husky Drive 971 CZK  -30% 
Kompaktní efektový pedál typu Overdrive. Husky Drive je zasazen v pevné a odolné kovové konstrukci, která svými miniaturními rozměry šetří místo v pedalboardu. Vynikající pomůckou pro koncertujúcich hudebníků je i malý kryt pro potenciometry, který je chrání před nechtěným pohybem během hraní nebo transportu. Přední panel nabízí čtveřici ovládacích prvků. Volume se stará o celkovou hlasitost pedálu, Gain o úroveň zkreslení, Tone ovládá ekvalizaci celkového zvuku a High / Low nastavuje sílu zkreslení z jemného na hutnější. Efekt je vybaven kvalitním True Bypass spínáním. Pedál je možné napájet výlučně pomocí 9V adaptéru (center negative), který není součástí balení.
Země původu: Čína
Typ: Distortion
True bypass: Ano
Adaptér součástí: Ne
Typ: Overdrive
Ovládání: Hlasitost
Ovládání: Gain
Ovládání: Tónová clona
Ovládání: High/Low
Vstupy: Mono
Výstupy: Mono
Napájení: Adaptér
Provoz na baterie: Ne

Luxusní pouzdro pro akustickou nebo elektro-akustickou kytaru s tvarem těla dreadnought nebo Grand Auditorium, které poskytuje skvělou kombinaci lehkosti a odolnosti proti mechanickému poškození díky 15mm hrubému pěnovému polstrování DuoFoam. Pouzdro je vyrobeno z odolného polyesteru, který nástroj chrání před nepříznivým vlivům počasí a je vybaveno dvěma kapsami pro příslušenství (například kabely nebo ladička), odolnými gumovými rukojeti na přední a boční straně, a dvěma nastavitelnými popruhy na rameno. Černo-šedé barevné provedení.
Barva: Černá
Tloušťka polstrování: 15 mm
Typ: Dreadnought
Typ: Grand Auditorium
Typ: Přenosné pouzdro
Rukojeť: Ano
Tloušťka polstrování: DuoFoam
Popruh: Ano
Popruh: Popruhy na záda
Nepromokavé: Ano
Barva podle výrobce: Černá

Tvrdý kufr pro kytary Jackson Kelly nebo Warrior. Kufr je vyroben z pevného ABS plastu a tvarovaný tak, aby přesně kopíroval tělo kytar z modelové řady Kelly nebo Warrior. Pouzdro doplňuje robustní zpevňovací pás po obvodu, vyrobený z hliníku a odolné TSA zámky. Samozřejmostí je pevná rukojeť a vnitřní polstrování měkkým materiálem pro co nejvyšší ochranu nástroje. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Typ: Kelly
Typ: Warrior
Typ: Kufr

Tvrdé kytarové pouzdro, do kterého se vejdou všechny pravoruké Jackson modely z řady CD. Obsahuje 3 západky TSA, reliéfní logo, identifikační štítek modelu a vnitřní odkládací prostor.

Země původu: Čína
Typ: Kufr