Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Samostatné tělo pro kytary Fender Telecaster vyrobeno z olšového dřeva. Vyřezávané je pro klasickou konfiguraci SS, Vintage kobylku s 4 dírami a 6 otvory pro struny. Tělo je lakované trvanlivým polyesterovým lakem a je vyrobeno v továrně v mexické Ensenada. Barevné provedení: Candy Apple Red
Země původu: Mexiko
Barva podle výrobce: Candy Apple Red

Kytarový efekt legendární distortion sustainer, 1970 tone
True bypass: Ano
Typ: Distortion;Sustainer
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Adaptér součástí: Ne
Ovládání: Tónová clona;Hlasitost;Sustain
Provoz na baterie: Ano
Země původu: USA
Výstupy: Mono
Vstupy: Mono

Electro Harmonix Oceans 12 5690 CZK  -24% 
Velký bratr modelu Oceans 11 s ještě větším počtem reverbů a funkčností. Je vybaven dvěma simultanními, nezávislými, stereofonními reverbovacími přístroji, sériovým a paralelním ovládáním pro duální reverby, 24 předvolbami a pokročilým vstupem / výstupem, které umožňují stereo vstup / výstup nebo mono send / return s možností pro a post. Součástí pedálu je nový tide control pro změnu stereo obrazu, ovladač Lo-fi, ovládání útlumu a vstupní konektor pro externí expression nebo 3-tlačítkový pedál.
Tail switch poskytuje výběr, zda efekt reverbu přirozeně vymizí nebo se zastaví okamžitě po přepnutí pedálu na bypass. Ve většině nastavení je pedál také schopen produkovat nekonečné reverbování, které se dá přehrát s jiným reverb efektem. Dodává se se standardním zdrojem napájení EHX 9.6DC200mA.
Typ: Reverb
True bypass: Ne
Adaptér součástí: Ano
Provoz na baterie: Ne
Země původu: USA
Napájení: Adaptér
Detail baterie: Al/Mn
Počet presetů: 24

Univerzální multi-tool obsahující šroubovák, nástrčkový klíč, šestihranný klíč a další příslušenství.
Země původu: Čína

Eventide ModFactor 11192 CZK  -22% 
Kytarový a baskytarový podlahový Chorus/Flanger/Phaser efekt ze série Live, se spoustou funkcí a kompaktním tělem. Nabízí prvotřídní zvukovou kvalitu a patří do výbavy hudebníků jako Jimmy Page, Frank Zappa, Brian May, Eddie Van Halen, Steve Vai, John Petrucci a Adrian Belew. Má uživatelsky příjemné ovládání a možnosti rackových zařízení. Ovládá se pomocí deseti potenciometrů (Intensity, Tempo, Type, D-Mod, Depth, S-Mod, Speed, Mod Rate, Mod Source, Shape, Xnob), tří nožních přepínačů a má přehledný digitální displej. Je vybaven 29-mi typy modulačních mono a stereo efektů (chorus, flanger, phaser, wah, filtr, rotary, tremolo, vibrato, ring mod a další), Tap Tempem, MIDI-clock synchronizací, má True-Bypass, 100 presetů, stereo vstup a výstup, AUX-Switch vstup, vstup pro expression pedál, USB rozhraní a odolné kovové tělo. Je napájen pomocí 9V adaptéru. Rozměry zařízení: 122 x 190 x 54 mm. Hmotnost: 1 kg.
Vstupy: Mono
Ovládání: ModulationRate;Xnob;Shape;Intensity;Rychlost;ModulationSource;Tempo;S-Mod;Vokální;Depth;D-Mod
Typ: Rotary;Flanger;Chorus;Vibrato;Phaser;Tremolo;Wah-Wah
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Výstupy: USB B;Expression Pedal;Aux Switch;Mono
Podpora MIDI: Ano
True bypass: Ano
Napájení: Adaptér

samostatné tělo pro kytary Fender Stratocaster vyrobeno z olšového dřeva. Vyřezávané je pro klasickou konfiguraci SSS a Vintage kobylku s 6 dírami a širokým 2-3 / 16 "šroubováním. Tělo je lakované trvanlivým polyesterovým lakem a je vyrobeno v továrně v mexické Ensenada. Barevné provedení: Candy Apple Red
Tělo: Olše
Typ: Stratocaster
Počet strun: 6
Země původu: Mexiko
Barva: Červená
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Barva podle výrobce: Candy Apple Red

Bespeco VM 13 ZUM 874 CZK  -31% 
Nožní ovladač: Speciální pedál hlasitosti pro kytarové CMP ZOOM. Pomocí dalšího vstupu možno ovládat další funkce, např.. EXPRESSION Pedál je vybaven na boku umístěným potenciometrem, který umožňuje nastavení minimální hlasitosti při úplném stlačení.
Typ: Hlasitost
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Země původu: Itálie
Adaptér součástí: Ne
Vstupy: Jack 6,3 mm TS

Dunlop 6501 459 CZK  -23% 
Čistící prostředek: Sada přípravků na ošetřování kytary obsahující lahvičku leštidla Formula No. 65 a lahvičku brazilského vosku Carnauba. Povrch, kterým se vosky nanášejí je vyroben ze 100% bavlny aby nedošlo k nechtěnému poškrábání vašeho nástroje.
Země původu: USA

Coated Top Banjo Head má tradiční bílý matný vzhled a je nejoblíbenější blánou vyrobenou pro 5-strunné banja. Potažené vrchní banjo blány přinášejí ostrý suchý tón bez velkého sustainu a poskytují velkou jasnost a rozlišení not. Blanám Remo Banjo Heads důvěřují všichni významní výrobci banjo na celém světě díky kvalitě konstrukce, zvuku a výkonu.
Země původu: USA
Vhodné pro: Bendžo
Počet vrstev: 1
Povrchová úprava: Coated Drumhead
Barva: Bílá
Průměr (inch / palec): 11.0
Průměr: 11"

Kytarový držák, nastavitelná velikost, uchycení na stůl, bednu a pod.

Země původu: Čína