Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada 6 Pure Vintage ladících mechanik pro elektrickou kytaru společnosti Fender.
Země původu : Japonsko

Sada 6 American Vintage ladících mechanik pro elektrickou kytaru společnosti Fender. Vhodné pro kytary Telecaster a Stratocaster ze série American Vintage, Classic a Road Worn. Balení obsahuje pouzdra a montážní hardware.
Země původu : Japonsko

Sada 4 ladících mechanik Pure Vintage pro elektrickou baskytaru společnosti Fender. Mechaniky jsou vybaveny logem Fender "F". Vhodné jsou pro modely Precision Bass, Jazz Bass, Dimension Bass, American Standard Bass - vyrobené od roku 2007 a American Deluxe Bass - vyrobené od roku 2009. Balení obsahuje pouzdra a montážní hardware.
Země původu : USA

Pickguard Pure Vintage využívají mnoho stejných materiálů jaké byly použity v 50. a 60. letech pro mimořádně klasickou atmosféru.
VLASTNOSTI- Jednovrstvý pickguard- Pět otvorů pro montážní šroub- Žádné otvory na nastavení snímání krku- Pro většinu vintage a moderních kytar Telecaster
Země původu : USA

Ladící mechanika na elektrickou a akustickou kytaru, uzavřená, samostatně 6 kolíků (L3 + R3) - black chrome

Barva : Černá
Země původu : Japonsko

EMG AB 1587 CZK  -11% 
EMG AB (Afterburner) je zesílení, které můžete použít místo ovladače tónu nebo hlasitosti (nefunguje jako tón nebo hlasitost) a aktivujete jej push/pull ovladačem s proměnlivým zesílením. Když je poťák Push-Pull v poloze „dolů“, nedochází k zesílení a ovládání nemá žádný účinek. V poloze „nahoře“ může otáčení poťáku zvýšit vstup až o 20dB při úplném vytočení. AB má dostupné zesílení až 20dB a je ideální pro zvýšení signálu vašeho čistého tónu nebo probuzení lampového zesilovače. Toto zesílení funguje s aktivními i pasivními snímači.
Počet v balení (ks) : 1
Barva : Černá
Země původu : USA

Bigrock Engineering PPAG-G 1043 CZK  -16% 
Power Pins mechanicky navzájem stlačují komponenty kobylky, čímž posilují vazbu a zvyšují hlasitost, rezonanci a udržení s cílem zlepšit celkový tón.
Země původu : Jižní Korea
Počet v balení (ks) : 6
Barva podle výrobce : Zlatá

Dunlop DGT201 988 CZK  -12% 
Tato sada obsahuje vše, co baskytarový hráč potřebuje na rychlou a snadnou výměnu strun: kleště na stříhání strun, strunný naviják, multifunkční nástroj a gelové pero Superlube®, které vám pomůže zůstat v melodii.
Vhodné pro : Baskytara
Země původu : USA

Pětipolohový přepínač pro kytary typu ST a T s vyměnitelným kloboučkem (bílý pro strat, černý pro těle, oba jsou součástí balení). Skvělé řešení pro snímače s možností 4 conductor zapojení. Vhodný například pro Fender Fat a Double Stratocaster nebo pro Nashville Telecaster.
Barva : Bílá
Země původu : Mexiko
Přepínač : 5-ti polohový
Barva : Černá
Počet v balení (ks) : 1

Baskytarový krk, polotovartyp Jazz Bass, kanadský javorpalisandrový hmatník,Menzura: 34" (864mm)
Země původu : Čína
Typ : Jazz Bass