Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fishman Presys+ 4712 CZK  -4% 
Elektronika určená pro elektroakustické kytary, obsahující snímač, předzesilovač a zabudovanou ladičku. Systém obsahuje ovládání pro Volume, Bass, Mid a Treble, ovládání pro funkci notch (zabraňuje zpětné vazbě), Briliance a phase (přepínač fáze). Kromě toho je vybaven tlačítkem pro ladičku a LED displejem. Systém dále obsahuje snímač Fishman Sonicore, funkci plug and play, nebo indikátor stavu baterie. Napájí se pomocí 9V baterie (životnost 88 hodin). Rozměry: 55,8 x 84,2 mm
Země původu : USA

Snímač pro akustickou kytaru, single coil, dřevěný design, montovatelný do otvoru kytary, jasný tón, odolný vůči feedbacku. Woody XL je jednocívkový magnetický snímač značky Seymour Duncan, který produkuje jasný tón bohatý na vysoké frekvence. Snímač je snadno vkladateľný do ozvučovacího otvoru akustické kytary a designově ladí s každým nástrojem. Je totiž zasazen v ručně leštěném javorovém dřevě a vakuově zalitý voskem, což zabraňuje tomu, aby produkoval nežádoucí feedback. Snímač je kompatibilní s každou standardně velkou ozvučnicí (průměr od 94mm do 100mm). Snímač je magnetický, není ho možné použít s klasickými kytarami s nylonovými strunami. Barevné provedení: Walnut
Země původu : USA
Barva : Ořech
Barva podle výrobce : Walnut

Shadow SH-M-SONIC-A-NFX-VT 3507 CZK  -5% 
Aktivní piezo snímač s předzesilovačem pro akustickou kytaru. Celá instalace je velmi jednoduchá bez nutnosti vrtání a šroubování. Piezo snímač se umísťuje pomocí lepicích pásků zevnitř kytary pod kobylku, preamp se instaluje zevnitř zádi lubů namísto držáku na pás a vstup pro konektor se zafixuje zvenčí pomocí šroubu se závitem. 9V baterie se umístí do obalu av korpusu nástroje se zafixuje přiloženými samolepícími úchytkami stejně jako kabeláž. Ovladače Tone a Volume nalepíme z vnitřní strany rezonančního otvoru tak, aby bylo možné na ně pohodlně dosáhnout. Technologie Nanoflex autenticky snímá vibrace funkce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Díky aktivnímu zesilovači je kvalitně přeneseny celé spektrum bez přítomnosti nežádoucích ruchů a hluku a všechny tyto vlastnosti přispěly k tomu, že se snímač stal velmi oblíbeným u hudebníků na celém světě.
Země původu : Čína

L.R. Baggs Five.O 4205 CZK  -2% 
FIVE.O je malý, lehký a speciálně navržen tak, aby snímal nezaměnitelně jedinečný zvuk ukulele. Systém kombinuje custom verzi oceněného snímače Element, ovladač hlasitosti namontovaný na zvukovém otvoru a miniaturní koncový předzesilovač napájený 3V baterií. Radikálně miniaturizovali design, takže celý systém váží méně než 9V baterie a je úhledně schován uvnitř malého přístroje pro neinvazivní instalaci. Snímač je také vybaven táhlem pro usnadnění rychlejší instalace.
Snímače : Piezo
Kompatibilní s : Ukulele
Typ baterie : CR2032/3V
Provoz na baterie : Ano
Napájení : Baterie
Počet strun : 4
Země původu : USA

Fishman Presys Plus 3105 CZK  -6% 
Systém s předzesilovačem a snímačem určený pro akustické nebo elektroakustické kytary. Byl navržen tak, aby poskytoval maximální kontrolu, výkon a kvalitu v malém, nenápadném formátu. Systém obsahuje ovládací prvky pro Volume, Bass, Mid a Treble, dále přepínač Phase a zabudovanou ladičku s LED displejem. Jeho součástí je i snímač Fishman Sonicore, který lze instalovat bez pájení pomocí způsobem plug and play, dále indikátor vybití baterie a ovládací knoflíky s nízkým profilem.
Země původu : Čína

Fishman Presys Blend 2803 CZK  -15% 
Předzesilovací systém poskytující maximální kontrolu, výkon a kvalitu v kompaktním, nenápadném provedení. Tento sofistikovaný systém nabízí ovládání pro Volume, Bass, Mid a Treble, přepínač fáze, mic blend, notch a zabudovanou ladičku s LED displejem. Předzesilovač kromě toho nabízí předinstalovaný snímač Fishman Sonicore s plug and play instalací, indikátor vybité baterie, nebo knoflíky s nízkým profilem. Systém se napájí pomocí 9V baterie.
Země původu : Čína

Shadow SH-145G 3105 CZK  -3% 
Vertikální humbucker pro akustickou kytaru s individuálně nastavitelnými pólovými nástavci a potenciometrem hlasitosti. Umisťuje se do rezonančního otvoru nástroje a je kompatibilní s průměrem otvoru od 96 do 105 mm. Snímač je napájen jednou 3V mincovní baterií. Součástí je i vstupní konektor pro 6,3 mm Jack, který se instaluje namísto kolíku pro pás. Součástí balení je také nízkošumový kabel délky 4m s konektory Jack 6,3 mm - Jack 3,5 mm. Po jednoduchém umístění do rezonančního otvoru je možné mírným otáčením snímače v otvoru měnit charakter zvuku. Verze Gold.
Země původu : Čína

Špičkový snímací systém pro akustické kytary. Balení obsahuje předzesilovač potřebnou kabeláž a snímač Matrix Infinity VT, který snímá přirozené rezonance dřeva z místa pod kobylkou. Vstupní konektor Matrix infinity je jednoduše instalovatelný namísto kolíku pro uchycení pásu. Ovládání předzesilovače je umístěno přímo pod prsty ve spodní části ozvučnice a je vybaveno ovládáním pro Volume a Tone, jakož i přepínačem odezvy ekvalizéru. Kromě klasické akustické giatry je systém vhodný i pro 12 strunné kytary, klasické kytary s nylonovými strunami a akustické baskytary. Systém je napájen standardní 9V baterií s životností cca 160 hodin. Verze: Wide. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína

Snímač pro akustickou kytaru s umístěním pod kobylkovým pražcem. Na rozdíl od standardních snímačů které přenášejí zvuk strun, Element snímá i zvuk těla kytary. Vybaven je flexibilním tenkým filmem pro snímání strun bez nežádoucích zvuků při hře na kytaru. Přináší vynikající dynamický rozsah a díky své konstrukci minimálně ovlivňuje akustické vlastnosti, což vede k autentickému zvuku kytary po připojení k zesilovači.
Typ baterie : 9V
Adaptér součástí : Ne
Země původu : USA
Napájení : Žádné, Pouze bateriový provoz
Provoz na baterie : Ano

L.R. Baggs HiFi Černá 6118 CZK  -2% 
HiFi - neinvazivní konstrukce snímače, která spojuje duální snímače kobylky s vysoce kvalitní elektronikou. Poskytuje výjimečnou rovnováhu, definici, dynamiku a odolnost vůči zpětné vazbě. Díky zjednodušené instalaci typu peel-and-stick zachovávají lehké snímače integritu kobylky vašeho nástroje bez negativních změn akustického tónu. Konstrukce, materiály, velikost a tvar snímačů přispívají k rovnováze mezi energií strun a těla. A konečně, vestavěný předzesilovač HiFi studiové kvality je zvukově přizpůsoben snímačům pro optimální zapojení a hraní. Předzesílené snímače kobylkyOvladače hlasitosti a tónové clony umístěné v ozvučniciZjednodušená instalace peel-and-stickVčetně instalačního přípravku pro optimální umístěníTyp baterie: Jednotlivé 9V baterieŽivotnost baterie: více než 700 hodin
Pozice : Kobylka/tremolo
Provoz na baterie : Ano
Snímače : Piezo
Balení obsahuje : Instalation Set
Snímače : Aktivní
Typ baterie : 9V
Kompatibilní s : Akustická kytara
Barva : Černá