Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fishman SBT-C 2190 CZK  -12% 
Nalepovací snímač na ozvučnici nástroje. Poskytuje čistý a přirozený zvuk nástroje. Vstup pro jack konektor lze nalepit na nástroj pomocí samolepícího úchytu. Je vhodný pro většinu strunných nástrojů s rovnou vrchní deskou. Pro dosažení nejvyšší kvality zvuku se doporučuje použít preamp s vhodnou impedancí.
Země původu: Čína
Varianta: SBT-C

Humbucker sound-hole snímač s dřevěným krytem určený pro akustické kytary. Umožňuje nahrávání živých vystoupení. Disponuje 1/4 '' vstupem, umožňujícím připojení kytary do zesilovače, ovládáním volume, a nastavitelnými snímacími kolíky. Poskytuje křišťálově čistý, transparentní, přirozený a vyvážený zvuk. Vyrobena v USA.
Země původu: USA

Shadow SH-M-SONIC-A-NFX-VT 3690 CZK  -19% 
Aktivní piezo snímač s předzesilovačem pro akustickou kytaru. Celá instalace je velmi jednoduchá bez nutnosti vrtání a šroubování. Piezo snímač se umísťuje pomocí lepicích pásků zevnitř kytary pod kobylku, preamp se instaluje zevnitř zádi lubů namísto držáku na pás a vstup pro konektor se zafixuje zvenčí pomocí šroubu se závitem. 9V baterie se umístí do obalu av korpusu nástroje se zafixuje přiloženými samolepícími úchytkami stejně jako kabeláž. Ovladače Tone a Volume nalepíme z vnitřní strany rezonančního otvoru tak, aby bylo možné na ně pohodlně dosáhnout. Technologie Nanoflex autenticky snímá vibrace funkce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Díky aktivnímu zesilovači je kvalitně přeneseny celé spektrum bez přítomnosti nežádoucích ruchů a hluku a všechny tyto vlastnosti přispěly k tomu, že se snímač stal velmi oblíbeným u hudebníků na celém světě.
Země původu: Čína

Shadow SH-SONIC-DP 5390 CZK  -8% 
Špičkový hybridní snímač s aktivním předzesilovačem určený pro akustickou kytaru. Tvoří ho kombinace piezo snímače Nanoflex a magnetického snímače NanoMag. Preamp se jednoduše umísťuje do rezonančního otvoru nástroje a je kompatibilní s průměrem otvoru od 96 do 105 mm. Preamp je vybaven ovládacími prvky Tone, Volume, Blend možností obrácení fáze a LED indikátorem vybití baterie. Napájení je řešeno jednou 9V baterií. Oba snímače autenticky přenášejí vibrace ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Díky aktivnímu předzesilovači je kvalitně přeneseno celé spektrum bez přítomnosti nežádoucích ruchů a hluku. Součástí je i vstupní konektor pro 6,3 mm Jack, který se instaluje namísto kolíku pro pás. (Endpin)
Země původu: Čína

L.R. Baggs Anthem StagePro 9290 CZK  -6% 
Tento bočně namontovatelný model poskytuje snadný přístup k baterii a vestavěnou ladičku skrytou pod ovládacím panelem, aby se udržel čistý a elegantní vzhled. Stagepro Anthem je dodáván se snímačem TRU•MIC a Element. Ovládání mixu se míchá pouze z rozšířené polohy TRU•MIC do snímače Element. Ovládání basů a výšek, fázová inverze a "notch filter" nabízejí tvarování tónu spolu s maximálním potlačením zpětné vazby.

Fender Mesquite 2090 CZK  -22% 
Snímač pro akustickou kytaru společnosti Fender. Mesquite humbucker snímač s umístěním v rezonančním otvoru kytary je navržen Tim Shaw-nem a je vhodný pro kytaru s bronzovými strunami. Vybaven je kompaktní cívkou a individuálně nastavitelnými póly pro přizpůsobení výstupu každé struny. Keramické magnety nabízejí jemný konkrétní tón.
Snímač je dodáván včetně kabelu a výstupního 6,3 mm jack konektoru. Doporučuje se montáž zkušeným technikem.
Země původu: Jižní Korea

Shadow SH-141 2390 CZK  -7% 
Magnetický aktivní jednocívkový snímač pro umístění do rezonančního otvoru akustické kytary. Produkuje vyvážený přirozený zvuk, na čem se podepisuje samotná technologie výroby. Cívka je stíněná, následně vakuově zavoskovaná a zapečetěna epoxidem, čímž se zabrání vytváření nežádoucí zpětné vazby, hluku a různým mikrofonickým ruchům. Po zapečetění je vše umístěno do elegantního černého krytu. Na spodní části snímače jsou umístěny dvě 3V baterie. Součástí je i vstupní konektor pro 6,3 mm Jack, který se instaluje namísto kolíku pro pás. V balení je také nízkošumový kabel délky 4m s konektory Jack 6,3 mm - Jack 3,5 mm. Po jednoduchém umístění do rezonančního otvoru je možné mírným otáčením snímače v otvoru měnit charakter zvuku.
Země původu: Čína

Artec MSP-50 ENN 570 CZK  -24% 
Magnetický snímač typu Single coil, který lze jednoduše připevnit do ozvučnice akustické kytary a přeměnit ji tak na elektro akustickou. Snímač se do ozvučnice vkládá pomocí jednoduchého a rychlého systému, který nevyžaduje žádné úpravy přední desky nebo těla kytary. Snímač je kompetence pasivní a stíněný. MSP-50 nabízí možnost samostatného nastavení každého pólu snímače. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína

Nové snímače Rare Earth, vybavené špičkovými neodymovými magnety, nabízí teplejší, přirozenější akustický tón spolu s výjimečnou a zvýšenou přesností.Jako součást nové řady Fishman Acoustic PowerTap spojuje systém PowerTap Earth jednoduchou instalaci, vynikající výkon a dobrý zvuk Rare Earth Humbucker se zcela novým snímačem. Výsledkem je nový svět hmatové dynamiky pro kytaristy všech stylů. Snadno nastavitelný Blend mixuje signály Rare Earth a Tap v mono nebo vede oba signály do samostatných kanálů pomocí stereo kabelu. Tato funkce umožňuje hráčům přidávat samostatné efekty, ovládání úrovně a ekvalizér ke každému snímači nezávisle – pro vytvoření pozoruhodné zvukové scenérie tónů z jednoho nástroje.Nový snímač Fishman Tap zachycuje všechny hrané prvky a přirozenou dynamiku bez rizika zpětné vazbyTeplý a plný humbucking zvuk ze snímače Rare EarthOvladač Blend je diskrétně namontován na snímači zvukového otvoruAktivní elektronika a struktura neodymového magnetu pro výjimečnou rovnováhu a čistotuZabudovaná možnost stereo/mono výstupu (snadno a automaticky se určí výběrem kabelu)Baterie LR44 (součást balení) nabízejí dlouhou životnostDůrazně se doporučuje profesionální instalace
Země původu: USA
Barva podle výrobce: Black
Napájení: Baterie
Typ baterie: LR44
Provoz na baterie: Ano
Barva: Černá
Balení obsahuje: Baterie
Snímače: Magnetický
Balení obsahuje: Manuál
Snímače: Tap Sensor

EMG ACS Černá 3590 CZK  -7% 
Aktivní snímač pro akustickou kytaru montovatelný do rezonančního otvoru se zabudovaným předzesilovačem. Nabízí vynikající frekvenční odezvu a skvělý výkon se sníženou úrovní šumu. Využívá unikátní zabudovaný předzesilovač speciálně navržen pro akustické kytary, který zachovává jasný výškový zvuk. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kabel Quik-Connect, vstup pro jack s kabelem, úchytky, uložení baterie a klíče pro montáž. Černé barevné provedení.
Země původu: USA
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Černá