Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fishman AG-125 Wide 3111 CZK  -2% 
Keramický kytarový snímač pod kobylku pro akustickou kytaru. Nevyžaduje napájení pomocí baterie ale doporučuje se propojení přes preamp se stejnou impedancí, pro dosažení nejkvalitnějšího zvuku. Připojení pomocí jack konektoru. Určený pro 6 strunovou kytaru. Rozměry: pro šířku kobylky 3,2 mm.
Země původu: Čína

Seymour Duncan Overture 5601 CZK  -3% 
Snímač pro akustickou kytaru. Díky keramickému akcelerometru a custom předzesilovači umožňuje zesílení přirozeného čistého zvuku kytary bez zkreslení.

Snímač Overture zvýrazňuje teplo a charakter zvuku kytary se zachováním čistého akustického tónu. Je vhodný pro koncertování i nahrávání ve studiu. Keramický akcelerometr je umístěn na vrchní desce a snímá komplexní vibrace kytary. V kombinaci s předzesilovačem, který disponuje kompaktním rozměrem nabízí snímač vynikající dynamiku a širokou frekvenční odezvu. Vhodný je pro kovové i nylonové struny.

Země původu: USA

Plovoucí single coil snímač DeArmond 1000 Rhythm Chief je základním rysem archtopů Guild od poloviny 50. let 20. století. Kromě poskytování přirozeného, dřevitého, akustického tónu byla další inovativní funkcí montážní lišta na hmatník. To umožnilo instalaci snímače v poloze krku kytary, aniž byste museli zasahovat do vrchní desky kytary. Nadále je jedním z nejvyhledávanějších archtop kytarových snímačů současnosti. Rozměry (včetně obruby): délka – 85 mm; šířka - 25 mm Magnet Alnico 5, odpor 15,40K.
Barva podle výrobce: Gold ( Variant )
Impedance: 15,4 kOhm
Země původu: Jižní Korea
Počet strun: 6
Typ: Magnetický
Snímače: Pasivní
Barva: Zlatá

Fishman AGX-094 Narrow 3111 CZK  -2% 
Standardní podkobylkový keramický snímač určený pro akustické kytary. Snímače ze série AG nevyžadují použití baterií nebo jakýchkoliv aktivních komponentů. Výrazným vylepšením v zesílení zvuku však může být použití těchto snímačů s aktivními předzesilovači se stejnou impedancí jako například Platinum Pro EQ nebo Powerjack. Šířka snímače: 2,3 mm. Model: Narrow.
Země původu: Čína

Shadow SH-NFX-AC 3208 CZK  -9% 
Aktivní snímač s kobylkou a předzesilovačem pro akustickou nebo klasickou kytaru. Poskytuje absolutně čistý a přirozený zvuk bez nežádoucích ruchů a hluku. Instaluje se přímo na sedlo kobylky nástroje bez potřeby vrtání, šroubování, či složitého kabelování. Je vhodný pro standardní sedlo se šířkou 2,3 ​​mm. Snímač je vybaven potenciometrem pro ovládání hlasitosti a odnímatelným kabelem délky 3,5 m s konektory 3,5 mm Jack - 6,3 mm Jack. Součástí je také praktický držák kabelu. Výstup z řídící jednotky je řešen klasickým konektorem Jack 6,3 mm a 3V baterie typu 2032 poskytuje přibližně rok spolehlivého provozu. Výstup lze připojit přímo do mixážního pultu nebo do nahrávacího zařízení.
Země původu: Čína

Fishman AG0-094 Narrow 3111 CZK  -2% 
Keramický kytarový snímač pod kobylku. Pro dosažení toho nejkvalitnějšího zvuku se doporučuje propojení přes preamp se stejnou impedancí, ale samotný snímač nevyžaduje napájení pomocí baterie. Určený pro 6-strunnou kytaru s šířkou kobylky 2,3 mm.
Země původu: Čína

Aktivní dvojcívkový kytarový snímač s miniaturním mikrofonem, do ozvučnicového otvoru pro akustickou kytaru. Obsahuje neodymový magnet s aktivní elektronikou a poskytuje jemný, přirozený a křišťálově čistý akustický zvuk. Na spodní straně se nachází potenciometr pro směšování zvuku z mikrofonu nebo snímače. Napájení pomocí 1,5V silver oxide nebo 3V lithiové baterie umístěné na spodní straně snímače. Vhodný pro kytary s otvorem od 92 mm.
Varianta: Blend
Země původu: Čína

Shadow SH-SONIC-DP 6192 CZK  -2% 
Špičkový hybridní snímač s aktivním předzesilovačem určený pro akustickou kytaru. Tvoří ho kombinace piezo snímače Nanoflex a magnetického snímače NanoMag. Preamp se jednoduše umísťuje do rezonančního otvoru nástroje a je kompatibilní s průměrem otvoru od 96 do 105 mm. Preamp je vybaven ovládacími prvky Tone, Volume, Blend možností obrácení fáze a LED indikátorem vybití baterie. Napájení je řešeno jednou 9V baterií. Oba snímače autenticky přenášejí vibrace ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Díky aktivnímu předzesilovači je kvalitně přeneseno celé spektrum bez přítomnosti nežádoucích ruchů a hluku. Součástí je i vstupní konektor pro 6,3 mm Jack, který se instaluje namísto kolíku pro pás. (Endpin)
Země původu: Čína

Fire&Stone 941750 1090 CZK  -4% 
Kompaktní předzesilovač pro elektro-akustickou kytaru, který je vybaven 4-pásmovým ekvalizérem a zabudovanou ladičkou pro 6- a 7-strunné kytary s funkcí mute a automatickým/manuálním režimem. Může být nastaven pomocí ovladačů Volume, Bass, Middle, Treble a Presence a přepínačů Power a Note. Systém je dodáván s držákem pro 9V baterii s jackovým vstupem a XLR výstupem, ale balení neobsahuje akustický snímač. Instalační rozměry předzesilovače: přibližně 46,5 x 46,5 mm. Instalační rozměry držáku pro baterii: přibližně 39 x 48 mm.
Země původu: Čína

Snímač pro akustickou kytaru, single coil, dřevěný design, montovatelný do otvoru kytary, jasný tón, odolný vůči feedbacku. Woody SC je jednocívkový snímač značky Seymour Duncan, který produkuje jasný tón bohatý na vysoké frekvence. Snímač je snadno vkladateľný do ozvučovacího otvoru akustické kytary a designově ladí s každým nástrojem. Je totiž zasazen v ručně leštěném javorovém dřevě a vakuově zalitý voskem, což zabraňuje tomu, aby produkoval nežádoucí feedback. Barevné provedení: Walnut
Barva podle výrobce: Walnut
Barva: Ořech
Země původu: USA