Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dunlop 87N 549 CZK  -4% 
příslušenství, kytarové: Trigger pro elektrickou kytaru Nickel
Země původu : USA

Planet Waves NS Capo využívá elegantní, ultralehký design pro rychlé a přesné polohování jednou rukou na krk kytary. Jednoduše otočte plynulým, hmatovým ciferníkem, abyste eliminovali bzučení strun a užili si dokonalý, naladěný výkon. Lehký hliník při použití prakticky nepřidává na krk kytary.
Země původu : USA

kapodaster ze série: Artist s jemným nastavováním tenze. Díky systému mikronastavovania se kapodaster přizpůsobí většině hmatníků a vytvoří rovnoměrnou tenzi pro všechny struny. Proto je PW-CP-10 určený pro většinu akustických a elektrických kytar. Pro co největší pohodlí je kapodaster vybaven i držákem na trsátko a přihrádkou s možností instalace ladičky Planet Waves Mini / Micro Headstock Tuner.
Země původu : Čína

Kapodaster ze série NS Artist simulující podladění pro klasicky laděné kytary s patentovaným designem rohatky, která snižuje sílu potřebnou k otevření a zavření kapodastru bez ohledu na profil krku kytary.
Země původu : Čína

Kapodaster ze série Artist NS. Díky speciální konstrukci s nastavitelnou pružinou aplikuje kapodaster na struny menší tlak, ale zároveň drží ladění a struny pevnější než běžné kapodastry. Kromě toho vyniká velmi nízkou hmotností, kterou na krku nástroje není cítit. Kapodaster je navíc vybaven speciálním držákem pro uchycení ladičky Mini/Micro Tuner značky Planet Waves (ta však není součástí balení). Výhodou je i držák pro brnkátka. Kapodaster je vhodný pro elektrické a akustické 6 strunné kytary. Barevné provedení: Silver.
Země původu : Čína

Kapodaster pro akustickou kytaru, vyrobený z nerezové oceli s vlastním kolébkovým mechanismem centrování a stavěcím šroubem, čímž zajišťuje rovnoměrný tlak na struny po celé délce hmatníku. Design navržený ve spolupráci s Ned Steinberger s jednoduchou a rychlou obsluhu s možností odložit kapodaster uchycením za nultý pražec, když se nepoužívá.
Země původu : Čína

Kapodaster značky planet waves ze série Tri-Action určený pro elektrickou a akustickou kytaru. Jednoduchý systém aplikace jednou rukou a pevný úchyt strun. Tento kapodaster se přizpůsobí bez problémů jakémukoliv krku, je vyroben z pevných materiálů a odolný vůči pádům, takže je vhodný i na cesty, či turné.
Země původu : USA

Společnost Kyser Musical Products ve spolupráci s firmou Fender uvedla novou sérii Kapodastry pro elektrickou kytaru ''Classic Colors'' Quick-Change. Kapodaster je vyráběn pomocí ColorMatch Process společnosti Kyser spolu s nově navrženým poloměrem 9,5 palce, který je dokonale tvarovaný pro hmatníky většiny elektrických kytar.Proces ColorMatch zahrnuje precizní opětovné vytvoření klasických barev Pantone pomocí nejmodernější fotopektrometrie, následné přizpůsobení a srovnání odstínů oproti několika vintage a moderním kytarám Fender. Kapodastry jsou také testovány specialisty společnosti Kyser a světovými umělci a techniky. Rádius byl navržen, aby poskytoval požadované pnutí bez ohledu na typ krku.Barvy Kapodastry Classic Colors odkazují na legendární vintage nástroje 50. a 60. let, včetně některých z nejúspěšnějších kytar Fender. Dostupné v povrchových úpravách Surf Green, Fiesta Red, Butterscotch Blonde, Olympic White a Daphne Blue. Kapodastry jsou navrženy s ohledem na sběratele a nadšence vintage nástrojů Fender.
Barva : Červená
Typ : Guitar Capo
Vhodné pro : Elektrická kytara
Barva podle výrobce : Fiesta Red
Materiál : Hliník
Země původu : USA

Ibanez IUC 10 412 CZK  -4% 
Kovový kapodaster vhodný pro ukulele. Ovládání jednou rukou. Hmotnost 41g. Stříbrné barevné provedení.
Země původu : Čína

Ibanez IGCX10 500 CZK  -5% 
Kapodastr pro elektrickou/akustickou kytaru vyrobený z odolného materiálu, ovladatelný pohodlně jednou rukou. Silná pružina dokonale udrží struny správně přitisknuté k pražcům a zajišťuje ničím nerušený čistý tón.
Země původu : Čína
Varianta : IGCX10
Barva : Zlatá
Materiál : Zinc Alloy