Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Díky naší revoluční technologii FlexFit ™ podložka použita na kapodovom rameni D'Addario Pro Plus Capo napodobuje anatomii lidského prstu při pražení struny - takže se již nemusíte obávat nežádoucího bzučení, tlumené struny nebo problémy s intonací způsobené různým tlakem Kapodastry. S minimálním celkovým tlakem zazvoní každá struna jasně, čistě a správně. Pro Plus je navržen tak, aby dokonale fungoval prakticky na všech kytarách, včetně klasických kytar s plochým hmatníkem, až po elektrickou elektrodu s poloměrem hmatníku 7".
Země původu: USA
Barva: Černá
Materiál: Hliník
Vhodné pro: Elektrická kytara;Akustická kytara

Dunlop 85BB 474 CZK  -17% 
příslušenství, kytarové: Trigger plochý pre banjo, Black
Země původu: USA

Ultra lehký kapodaster v elegantním designu. Rychlé a přesné polohování jednou rukou na krku kytary, dotahování pomocí mechanismu s mikrometrovým šroubem. Materiál - kvalitní letecký hliník v koombinaci s pružným plastem.
Země původu: USA

Kapodaster ze série Artist NS. Díky speciální konstrukci s nastavitelnou pružinou aplikuje kapodaster na struny menší tlak, ale zároveň drží ladění a struny pevnější než běžné kapodastry. Kromě toho vyniká velmi nízkou hmotností, kterou na krku nástroje není cítit. Kapodaster je navíc vybaven speciálním držákem pro uchycení ladičky Mini/Micro Tuner značky Planet Waves (ta však není součástí balení). Výhodou je i držák pro brnkátka. Kapodaster je vhodný pro elektrické a akustické 6 strunné kytary. Barevné provedení: Silver.
Země původu: Čína

G7th Performance 2 714 CZK  -1% 
kapodaster série Performance 2 pro akustickou kytaru s patentovaným systémem uchycení na krk kytary. Chromové provedení.
Země původu: Čína

kapodaster ze série: Artist s jemným nastavováním tenze. Díky systému mikronastavovania se kapodaster přizpůsobí většině hmatníků a vytvoří rovnoměrnou tenzi pro všechny struny. Proto je PW-CP-11 určený pro všechny 4 a 5 strunné banja a mandolíny. Kapodaster je navíc vyroben z ultralehkého hliníku, který se používá v letecké technice.
Země původu: Čína

Kvalitní kapodaster vybaven šroubovacím mechanismem. Je vhodný pro akustické nebo elektrické 6 a 12 strunné kytary. Je vyroben z leteckého hliníku stříbrné barvy. Dokáže skvěle eliminovat nežádoucí bzučení v jakékoliv poloze. Nabízí patentovaný mechanismus nastavení mikrometru, díky čemuž je možné nastavit potřebné napětí dle potřeby každého hráče.
Země původu: Čína

Ortega OCAPOCV-BCR 463 CZK  -1% 
Kapodaster pro zakřivené hmatníky do šířky 52 mm. Pro kytary a baskytary. Vyrobeno ze slitiny Hliníku. Dodává se v prémiové dárkové krabičce. Barva: Černý chrom.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Materiál: Hliník
Vhodné pro: up tp 52 mm nut width

Kapodaster ze série NS Artist pro 6-strunné akustické a elektrické kytary kombinovaný s mikroladičkou NS Micro Headstock Tuner, která se upevňuje na hlavu kytary. Díky patentovanému Tri-Action geometrickému designu se kapodaster snadno používá a zajišťuje rovnoměrné zatížení strun. Ladička má zabudovaný piezo převodník, který zachycuje vibrace nástroje a nikoli jeho zvuk, proto umožňuje přesné ladění i v hlučnějším prostředí. Kromě toho disponuje i tříbarevným univerzálním podsvíceným LCD displejem. Součástí balení jsou i montážní součástky.
Země původu: USA

Shubb L1 Lite 498 CZK  0% 
Kapodaster ze série Lite s odlehčenou konstrukcí, určený pro použití s kytarami s kovovými strunami. Vhodný pro většinu akustických, elektro-akustických a elektrických kytar. Modely ze série Lite jsou až o polovinu lehčí než standardní kapodastry. Vyroben ve stylovém červeném barevném provedení.
Země původu: Čína