Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dunlop 85BB 439 CZK  -24% 
příslušenství, kytarové: Trigger plochý pre banjo, Black
Země původu : USA

Tri-Action Ukulele Capo využívá patentovaný design pro snížení síly potřebné k otevření a zavření. To vám umožní vytočit dokonalé upínací napětí a vyloučit tak potřebu přeladění během používání. Nastavením napětí mikrometru se založí přímý horizontální tlak, čímž se zajistí rovnoměrné upínací napětí bez ohledu na profil krku. Lehký a odolný, Tri-Action Uke Capo dodává vašemu ukulele zanedbatelnou váhu, ale stále vydrží rozsáhlé cestování. Navrženo ve spolupráci s Nedoma Steinberger.
Země původu : USA
Kompatibilní s : Ukulele
Materiál : Hliník
Barva : Černá

Dunlop 84FG 484 CZK  -10% 
příslušenství, kytarové: Trigger pro akustické kytary s plochým hmatníkem Gold
Země původu : USA

Dunlop 83CS 539 CZK  -3% 
Trigger kapodaster pro akustické kytary se zaobleným hmatníkem. Po nasazení Kapodastry by neměl změnit zvuk, tento požadavek přesně splňuje zmíněný výrobek od firmy Dunlop. Kapodaster Trigger je vyráběn z velmi kvalitního a pevného hliníku, který zaručuje naprosto věrohodný přednes a navíc o něm díky jeho hmotnosti nebudete vůbec vědět. Barva: Smoke.

Země původu : USA

kapodaster ze série: Artist s jemným nastavováním tenze. Díky systému mikronastavovania se kapodaster přizpůsobí většině hmatníků a vytvoří rovnoměrnou tenzi pro všechny struny. Proto je PW-CP-12 určený pro všechny ukulele. Kapodaster je navíc vyroben z ultralehkého hliníku, který se používá v letecké technice.
Země původu : Čína

Trigger Fly Capo staví na nejoblíbenějším designu kapodasteru s efektivním ergonomickým úchopem a vlastním pružinovým mechanismem pro snadné umístění a přesnou intonaci.
Vhodné pro : Akustická kytara
Tvar : Zakřivený
Barva : Černá
Typ : Guitar Capo
Barva podle výrobce : Black
Materiál : Hliník
Země původu : USA

Kvalitní kapodaster vybaven šroubovacím mechanismem. Je vhodný pro akustické nebo elektrické 6 a 12 strunné kytary. Je vyroben z leteckého hliníku stříbrné barvy. Dokáže skvěle eliminovat nežádoucí bzučení v jakékoliv poloze. Nabízí patentovaný mechanismus nastavení mikrometru, díky čemuž je možné nastavit potřebné napětí dle potřeby každého hráče.
Země původu : Čína

Profesionální kapodaster pro kytary se zaobleným hmatníkem (akustické a elektrické kytary). Keyser Quick-Change je vyroben z lehkého materiálu a vybaven systémem jednoduché a rychlé instalace jednou rukou. Jako všechny kapodastry Keyser, i série Quick-Change není reaktivní s žádným typem krku a nezanechává na něm značky. Kapodaster je vyroben v Texasu, USA. Barevné provedení: Gold
Země původu : Čína
Barva : Zlatá
Barva podle výrobce : Gold ( Variant )

Ibanez ICGC10 Černá 452 CZK  -1% 
Kytarový kapodaster. Kapodster lze použít na akustickou, klasickou i elektrickou kytaru. Vhodný na ocelové i nylonové struny. Jednoduchá obsluha. Hmotnost: 78g.
Tvar : Rovny
Typ : Guitar Capo
Tvar : Zakřivený
Kompatibilní s : Klasická kytara
Barva podle výrobce : Black
Kompatibilní s : Elektrická kytara
Kompatibilní s : Akustická kytara
Země původu : Čína
Barva : Černá

Shubb C6b Zlatá 767 CZK  -1% 
Kapodaser určený pro rezonátorové kytary. Shubb Capo C6b se nepřipojuje jen na struny, ale přichytí se pevně ke krku, aby poskytoval skvělý tón. Jedinečný over-center uzamykací mechanismus poskytuje bezkonkurenční kombinaci výkonu, rychlosti, přesnosti a jednoduchosti použití. Lze jej umístit kdekoli na krku, tlak na struny bude vždy optimální.Nevytváří problémy s laděním. Jeho měkká, pružná guma je speciálně navržena tak, aby fungovala jako konečky prstů, takže neohýbá struny přes pražce. V důsledku toho není nutné žádné přelaďování.Kromě toho, že se hodí na kytary značky Dobro, hodí se pro většinu kytar, které se běžně označují jako dobros – známé také jako rezonátorové nebo rezofonické kytary – pokud jsou nastaveny na hraní „havajského stylu“ pomocí baru.Není vhodný použití na kytarách stylu Weissenborn s dutým krkem, protože jejich krky jsou příliš hluboké a příliš křehké.
Typ : Dobro Capo
Země původu : Čína
Kompatibilní s : Square Dobro Neck
Barva : Zlatá