Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada Jednocívková snímačů Fender Noiseless Strat určena pro kytary typu Stratocaster. Tyto snímače jsou vybaveny magnetem Alinco2 a slibují zvuk bez jakéhokoliv nežádoucího brumu a pravý zvuk vintage Stratocaster.
Barva: Bílá
Typ: Single Coil
Země původu: Mexiko

EMG 66 2590 CZK  -21% 
Krkový aktivní snímač - humbucker pro elektrickou kytaru s alnico magnetem navržen tak, aby vyhovoval potřebám moderních hráčů bez ohledu na hudební žánr. Unikátní kombinace Alnico V magnetů a keramických "pole pieces" poskytuje teplé, příjemné středové frekvence, rozsáhlý basový zvuk a jasné výšky. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Barevné provedení Brushed Chrome.
Barva: Chromová
Země původu: USA

EVH Wolfgang Neck 3890 CZK  -37% 
Ručně vyráběný snímač - humbucker pro elektrickou kytaru navržen legendárním kytaristou Eddiem Van Halenem, určený do polohy ke krku. Přímá náhrada za standardní humbucker nabízející full range a high out. Humbucker s odporem 16k je vybaven 4 žilovým vinutím. Vyráběn je ve světoznámém Fender custom shopu v barevném provedení chrome. Balení obsahuje také montážní hardware a schéma zapojení.
Barva: Chromová
Země původu: USA

Fender Double Tap 2590 CZK  -25% 
Snímač určený pro elektrickou kytaru typu humbucker s unikátním patentovaným designem Double-Tap. Disponuje robustním zvukem. Kombinuje plnohodnotný zvuk humbucker snímačů s artikulovaným zvukem single-coil snímačů. Zároveň eliminuje ztrátu objemu zvuku v režimu single-coil. Využívá magnet Alnico 4 pro expresivní, skvěle definovaný zvuk s výbornou dynamikou. Snímač je zalitý voskem, díky čemuž kontroluje potenciální zpětnou vazbu bez změny výsledného zvuk. Barva: Black
Barva: Černá
Země původu: USA
Pozice: Any Position
Typ: Humbucker

První autentický snímač Wide Range poháněn magnetem CuNiFe již více než 40 let přináší bohatý vyzváněcí humbucking tón s plnými basy a čistými výškami. Snímače CuNiFe mají "hi-fi" jasnost, ale nikdy neztratí svůj atak a definici bez ohledu na to, jak tvrdě jsou osazeny. Chromový obal s designem "3 + 3" a logem Fender dotváří atmosféru 70. let.
Země původu: USA
Barva: Chromová
Typ: Humbucker
Typ magnetu: CuNiFe
Pozice: Kobylka/tremolo
Počet strun: 6

EMG 707 2090 CZK  -22% 
Aktivní snímač - humbucker soapbar pro 7 strunnou elektrickou kytaru s alnico magnetem. Patří k nejlepším a nejoblíbenějším snímačům ve své třídě. Díky Alnico V magnetům se širokým vinutím cívky, snímače disponují zhutnělým zvukem na struně B a zároveň udržují soudržný celkový tón nástroje. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Bílé barevné provedení.
Barva: Bílá
Země původu: USA

Fishman Fluence Modern 3090 CZK  -20% 
Aktivní kytarový keramický snímač typu Humbucker s magnetem Ceramic VIII. Nabízí agresivní a hutný zvuk ve dvou módech. Mód 1 - Modern Active: má ideální zvuk aktivních snímačů a je vhodný pro doprovodnou hru. Má spodní hranici spektra 720Hz. Mód 2 - Modern Active High Output: má tón s velkým výstupem přirozený pro pasivní snímače. Má horní hranici spektra 1,3 KHz. Snímač je možné umístit ke krku nebo ke kobylce a je možné jej párovat s Alnico snímačem. Napájení pomocí 9V baterie s možností provozu až 200 h, nebo pomocí dobíjecí Lithium-Ion baterie Fishman, dobíjené přes USB kabel. Součástí balení jsou i potenciometry, vstup pro 6,3 mm Jack konektor a příslušná kabeláž. Barevné provedení: Černá.
Barva: Černá
Země původu: USA
Počet strun: 6
Snímače: Aktivní
Typ: Humbucker
Pozice: Kobylka/tremolo
Typ magnetu: Keramika
Impedance: 2 kOhm

EMG 81 Black Chrome 2390 CZK  -20% 
Aktivní snímač - humbucker pro elektrickou kytaru s keramickým magnetem. Tradičně se používá jako kobylkový snímač zejména pro svůj ostrý, průrazný zvuk, což z něj činí ideální snímač pro sólo hru. Jeho nejvhodnější použití je v kombinaci 81 kobylka/85 krk. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Barevné provedení Black Chrome.
Země původu: USA
Barva podle výrobce: Black Chrome
Počet strun: 6
Snímače: Aktivní
Typ: Humbucker
Pozice: Kobylka/tremolo
Typ magnetu: Keramika
Barva: Chromová
Barva: Černá

EMG Super 77-F Set 3890 CZK  -22% 
Sada špičkových aktivních snímačů inspirovaných kytarovým zvukem 70. let. Snímače vynikají vysokou úrovní dynamiky a klasickým vintage zvukem, který však kombinují s moderními vlastnostmi jako nulový šum a brum, výstup s nízkou impedancí a celková zvuková čistota. Set obsahuje dvojici snímačů ze série 77 Super, která rozhodně nešetří dravostí. Při jemnějším brnkání nebo práci s Volume se však zvuk výrazně vyčistí. Díky tímto zvukovým vlastnostem je sada vhodná na jakékoliv žánry. Sada se dodává s kompletní kabeláží, potenciometry a baterií, jakož is praktickým plug-on předzesilovačem. Díky systému bez nutnosti pájení je instalace sady jednoduchá a rychlá. Snímače Super 77 F jsou rozestupem Magnetová pólů přizpůsobené kytarám s Floyd Rose systémem. Barevné provedení: Zebra.
Země původu: USA

EMG Super 78 Set 3890 CZK  -22% 
Sada špičkových aktivních snímačů inspirovaných kytarovým zvukem 70. let. Snímače vynikají vysokou úrovní dynamiky a klasickým vintage zvukem, který však kombinují s moderními vlastnostmi jako nulový šum a brum, výstup s nízkou impedancí a celková zvuková čistota. Set obsahuje dvojici snímačů ze série 77 Super, která rozhodně nešetří dravostí. Při jemnějším brnkání nebo práci s Volume se však zvuk výrazně vyčistí. Díky tímto zvukovým vlastnostem je sada vhodná na jakékoliv žánry. Sada se dodává s kompletní kabeláží, potenciometry a baterií, jakož is praktickým plug-on předzesilovačem. Díky systému bez nutnosti pájení je instalace sady jednoduchá a rychlá. Barevné provedení: Zebra.
Země původu: USA