Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
EMG 81 Black Chrome 2586 CZK  -13% 
Aktivní snímač - humbucker pro elektrickou kytaru s keramickým magnetem. Tradičně se používá jako kobylkový snímač zejména pro svůj ostrý, průrazný zvuk, což z něj činí ideální snímač pro sólo hru. Jeho nejvhodnější použití je v kombinaci 81 kobylka/85 krk. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Barevné provedení Black Chrome.
Barva podle výrobce : Black Chrome
Barva : Chromová
Země původu : USA
Snímače : Aktivní
Typ : Humbucker
Typ magnetu : Keramika
Pozice : Kobylka/tremolo
Barva : Černá
Počet strun : 6

EMG 66 2786 CZK  -15% 
Krkový aktivní snímač - humbucker pro elektrickou kytaru s alnico magnetem navržen tak, aby vyhovoval potřebám moderních hráčů bez ohledu na hudební žánr. Unikátní kombinace Alnico V magnetů a keramických "pole pieces" poskytuje teplé, příjemné středové frekvence, rozsáhlý basový zvuk a jasné výšky. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Barevné provedení Black Chrome.
Země původu : USA
Barva : Černá

EMG 81 2451 CZK  -17% 
Aktivní snímač - humbucker pro elektrickou kytaru s keramickým magnetem. Tradiční se používá jako kobylkový snímač zejména pro svůj ostrý, průrazný zvuk, což z něj činí ideální snímač pro sólo hru. Jeho nejvhodnější použití je v kombinaci 81 kobylka / 85 krk. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Barevné provedení: Gold.
Barva : Zlatá
Země původu : USA

EMG 81 Brushed Gold 2546 CZK  -14% 
Aktivní snímač - humbucker pro elektrickou kytaru s keramickým magnetem. Tradičně se používá jako kobylkový snímač zejména pro svůj ostrý, průrazný zvuk, což z něj činí ideální snímač pro sólo hru. Jeho nejvhodnější použití je v kombinaci 81 kobylka/85 krk. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Barevné provedení Brushed Gold.
Snímače : Aktivní
Pozice : Kobylka/tremolo
Typ : Humbucker
Barva podle výrobce : Brushed Gold
Země původu : USA
Počet strun : 6
Barva : Zlatá
Typ magnetu : Keramika

EMG 707TW 2786 CZK  -15% 
Rozepínatelný aktivní snímač - humbucker soapbar pro 7 strunnou elektrickou kytaru s alnico magnetem. Nabízí nejčistší a nejhutnější zvuk, jaký jste kdy od snímačů slyšeli. Cívky snímače snímají zvuk separátně, díky čemuž nabízí přirozeně znějící, plný tón. Funkce rozepínání snímačů zajišťuje frekvenci 2300Hz v režimu dual-coil a 3900Hz v režimu single-coil. Dvojitý zabudovaný předzesilovač přináší dva různé zvuky dvou snímačů v jednom, se známým výkonem a nízkou hladinou šumu v obou režimech. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Černé barevné provedení.
Země původu : USA
Barva : Černá

EMG 57 2586 CZK  -13% 
Kobylkový aktivní snímač - humbucker pro elektrickou kytaru s alnico magnetem navržen tak, aby vyhovoval moderním hráčům bez ohledu na hudební žánr. Unikátní kombinace Alnico V magnetů a ocelových "pole pieces" přináší podobnou kvalitu tónu, jako při PAF snímačech. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Černé barevné provedení.
Země původu : USA
Barva : Černá

Aktivní kytarový Single Coil snímač s velikostí humbucker snímače. Snímač disponuje Alnico magnetem, který dodává teplý tón a široký frekvenční rozsah pro jasný a bohatý sound. Snímač je vhodným řešením pro kytaristy, kteří hledají konkrétní zvuk a jemnost Single Coil snímače. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Vyrobený ve stylovém černém barevném provedení.
Barva : Černá
Země původu : USA

EMG H Active 2087 CZK  -16% 
Aktivní kytarový Single Coil snímač s velikostí humbucker snímače. Snímač disponuje keramickým magnetem, který dodává jasnější tón. Snímač je vhodným řešením pro kytaristy, kteří hledají konkrétní zvuk a jemnost Single Coil snímače. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Vyrobený ve stylovém černém barevném provedení.
Barva : Černá
Země původu : USA

EMG 60 Zlatá 2586 CZK  -13% 
Aktivní snímač typu humbucker pro elektrickou kytaru s keramickým magnetem. Tradiční se používá jako krků snímač zejména pro průrazný a harmonicky bohatý zvuk. Očekávat můžete bohaté středové frekvence, hutné basy a silnou odezvu v oblasti výškových frekvenci. I díky těmto zvukovým vlastnostem je EMG 60 vhodný pro sólovou hru. Součástí balení je exkluzivní napájecí systém bez nutnosti pájení, který obsahuje kompletní kabeláž pro instalaci, vstup pro jack, dva potenciometry Volume, Tone a konektor pro 9V baterii. Barevné provedení: Gold.
Typ magnetu : Keramika
Barva : Zlatá
Země původu : USA
Barva podle výrobce : Zlatá
Impedance : 25 kOhm
Snímače : Aktivní
Zapojení : Ano
Typ : Humbucker
Pozice : Bridge / Neck

Partsland HBBC-N4 Zebra 562 CZK  -29% 
snímač na e-kytaru humbucker ke krku, keramický magnet - černý / slonovina
Typ : Humbucker
Pozice : Krk
Barva : Černá
Počet strun : 6
Snímače : Pasivní
Typ magnetu : Keramika
Barva : Bílá
Zapojení : 4 pole
Impedance : 8,6 kOhm
Barva podle výrobce : Zebra
Země původu : Jižní Korea