Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Samostatné tělo pro kytary Fender Telecaster vyrobeno z olšového dřeva. Vyřezávané je pro klasickou konfiguraci SS, Vintage kobylku s 4 dírami a 6 otvory pro struny. Tělo je lakované trvanlivým polyesterovým lakem a je vyrobeno v továrně v mexické Ensenada. Barevné provedení: Candy Apple Red
Barva podle výrobce: Candy Apple Red
Země původu: Mexiko

Kytarový efekt legendární distortion sustainer, 1970 tone
Vstupy: Mono
Ovládání: Sustain;Hlasitost;Tónová clona
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Typ: Distortion;Sustainer
Provoz na baterie: Ano
Země původu: USA
True bypass: Ano
Adaptér součástí: Ne
Výstupy: Mono

Oficiální gig bag se perfektně hodí pro Spark. Voděodolný polyesterový exteriér se silně polstrovaným vnitřkem. Přední přihrádka na zip pro napájecí adaptér, kabely a další příslušenství. Odolné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh.
Kompatibilní s: Spark
Zip: Ano
Popruh: Ano
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Typ: Přenosné pouzdro

Electro Harmonix Oceans 12 5689 CZK  -24% 
Velký bratr modelu Oceans 11 s ještě větším počtem reverbů a funkčností. Je vybaven dvěma simultanními, nezávislými, stereofonními reverbovacími přístroji, sériovým a paralelním ovládáním pro duální reverby, 24 předvolbami a pokročilým vstupem / výstupem, které umožňují stereo vstup / výstup nebo mono send / return s možností pro a post. Součástí pedálu je nový tide control pro změnu stereo obrazu, ovladač Lo-fi, ovládání útlumu a vstupní konektor pro externí expression nebo 3-tlačítkový pedál.
Tail switch poskytuje výběr, zda efekt reverbu přirozeně vymizí nebo se zastaví okamžitě po přepnutí pedálu na bypass. Ve většině nastavení je pedál také schopen produkovat nekonečné reverbování, které se dá přehrát s jiným reverb efektem. Dodává se se standardním zdrojem napájení EHX 9.6DC200mA.
Typ: Reverb
Provoz na baterie: Ne
Adaptér součástí: Ano
Počet presetů: 24
Země původu: USA
Napájení: Adaptér
True bypass: Ne
Detail baterie: Al/Mn

Joyo JF-329 1408 CZK  -23% 
Nový digitální looper IRON LOOP značky JOYO nabízí velmi intuitivní uživatelské rozhraní. Kroužek na pedálu vám ukazuje délku nahrané smyčky, díky čemuž je overdubbing mnohem jednodušší, protože můžete vidět, kde vaše smyčka začíná a končí. Používá samplování 44,1 kHz/16 bitů pro nahrávání signálu vaší kytary v CD kvalitě. Když se nepoužívá, obvod True Bypass minimalizuje ztrátu signálu.
Počet tlačítek: 1
Napájení: 9V DC ( - );Adaptér
Provoz na baterie: Ne
Barva: Červená
Ovládání: Úroveň
Vstupy: Jack 6,3 mm TS
Typ: Looper
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano

Profesionální kobylka pro 4/4 Cello, Belgický model 14/1. Kobylka je vyrobena z javorového dřeva. Šířka nožiček 90 mm. Vyrobena v naturálním provedení.
Země původu: Německo
Velikost: 4/4
Varianta: 4/4

Joyo JF-323 Wooden Sound 947 CZK  -26% 
Pedálový mini efekt typu Acoustic Simulator. Dřevěné Sound značky Joyo vám nabízí zvuk akustické kytary ihned po stisknutí přepínače. Kytary tak nemusíte měnit mezi písničkami a můžete se spolehnout na bohatý a přirozený zvuk. Přední panel nabízí třípásmovou ekvalizaci s nastavením výšek, středů a basů a potenciometr pro celkovou hlasitost. Pedál je možné po nalezení dokonalého nastavení ochránit od nechtěných pohybů potenciometrů ochranným plastovým krytem. Wooden Sound je možné napájet pomocí 9V adaptéru (centr negative), který však není součástí balení. Miniaturní provedení s rozměry 73 x 43 x 50 mm šetří místo v pedalboardu.
Výstupy: Mono
Země původu: Čína
Vstupy: Mono
Typ: Acoustic Simulator
Ovládání: Hlasitost;Bass;Middle;High
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ne
Napájení: Adaptér
True bypass: Ano

Bespeco VM 13 ZUM 874 CZK  -31% 
Nožní ovladač: Speciální pedál hlasitosti pro kytarové CMP ZOOM. Pomocí dalšího vstupu možno ovládat další funkce, např.. EXPRESSION Pedál je vybaven na boku umístěným potenciometrem, který umožňuje nastavení minimální hlasitosti při úplném stlačení.
Země původu: Itálie
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Vstupy: Jack 6,3 mm TS
Adaptér součástí: Ne
Typ: Hlasitost

Dunlop 6501 459 CZK  -23% 
Čistící prostředek: Sada přípravků na ošetřování kytary obsahující lahvičku leštidla Formula No. 65 a lahvičku brazilského vosku Carnauba. Povrch, kterým se vosky nanášejí je vyroben ze 100% bavlny aby nedošlo k nechtěnému poškrábání vašeho nástroje.
Země původu: USA

Kytarový držák, nastavitelná velikost, uchycení na stůl, bednu a pod.

Země původu: Čína