Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tvarované deluxe pouzdro určené pro kytary s tvarem těla Dreadnought. Povrch pouzdra byl vyroben z ABS plastu, který je odolný vůči nárazům a zaručuje extra dlouhou výdrž. EPS pěnové čalounění výtečně chrání nástroj proti nárazům a poškrábání. Disponuje rozměrným vnitřním prostorem určeným pro kytarové příslušenství, robustními rukojeťmi, hliníkovými okraji zpevňujícími celkový tvar pouzdra, a pochromovaným uzamykacím mechanismem. Rozměry: 112,4 x 45,7 x 18,4 cm. Hmotnost: 5,03 kg. Barevné provedení: Černá.
Typ: Kufr;Dreadnought
Země původu: Čína

Pevný dřevěný kufr s klenutým víkem ze série Prestige pro 12-strunnou akustickou nebo elektro-akustickou kytaru s tvarem těla dreadnought, který nabízí černou povrchovou úpravu z materiálu imitující šagrénovou kůži, elegantní kontrastní prošívání a vnitřní podšívku z modrého plyše. Je vybaven pozlacenými zámky - jedním zámkem s bezpečnostní kombinací a dvěma závěsy na věku, pohodlnou, měkkou rukojetí a 9 kovovými nožičkami pro lepší stabilitu. Vnitřní strana víka poskytuje prostor pro příslušenství. Kufr je vybaven postranními kovovými úchyty pro upevnění popruhu pro snadnější přepravu (popruh není součástí balení).
Typ: Dreadnought;Kufr;Case Arched Top;Western
Země původu: Čína

Kufr s kolečky určený pro přepravu zesilovače pro akustickou kytaru Joyo BSK-60.
Popruh: Ano
Tloušťka polstrování: Ano
Rukojeť: Ano
Nepromokavé: Ano
Barva: Černá
Hmotnost: 2,3 kg
Počet koleček: 4
Kompatibilní s: BSK-60
Výška (cm): 45.0
Materiál: 210D
Hloubka (cm): 31.5
Šířka (cm): 56.0

Obal určený pro mandolínu. Díky svému vnitřnímu polstrování dokáže skvěle ochránit váš nástroj. Vyhotovený v hnědém barevném provedení.
Zip: Ano
Rukojeť: Ano
Země původu: Vietnam
Tloušťka polstrování: 10 mm
Velikost: Mandolína
Barva: Hnědá
Typ: Mandolína;Přenosné pouzdro
Barva podle výrobce: Hnědá

Tvrdý kufr pro nástroje značky Schecter. Kufr je vyroben z tvrdého a odolného polyetylénu, který dokonale chrání nástroj před nepříznivým vlivem počasí nebo mechanickým poškozením při transportu a skladování. Kufr je vystlán EPS pěnou pro co nejvyšší ochranu nástroje v kufru a odolnými zámky. Celý kufr chrání super odolný hliníkový rám. Vnitřek kufru je navíc vybaveno místem pro skladování příslušenství. Kufr je určen pro všechny modely C-Shape. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Typ: Kufr

Uchovejte svou elektrickou baskytaru Steinberger v bezpečí s tímto oficiálním polstrovaným gigbagem. Pouzdro je určeno pro elektrické baskytary Steinberger XT a XL.
Kompatibilní s: Steinberger XT;Steinberger XL
Popruh: Popruhy na záda;Ano
Zip: Ano
Barva podle výrobce: Černá
Rukojeť: Ano
Typ: Přenosné pouzdro
Barva: Černá

Gig Bag pro elektrické kytary z modelové řady GT, GL a GP. Pouzdro je vybaveno posltrovaná pro ochranu kytar značky Steinberger při přenosu. Polstrování chrání nástroj před mechanickým poškozením a nepříznivým vlivům počasí při přenášení na koncert, do zkušebny nebo na cestách. Barevné provedení: Black.
Barva podle výrobce: Černá
Tloušťka polstrování: Ano
Rukojeť: Ano
Zip: Ano
Typ: Steinberger;Přenosné pouzdro
Popruh: Popruhy na záda;Ano
Barva: Černá
Země původu: Čína
Nepromokavé: Ano

Zajistěte, aby se vašim cenným nástrojům dostalo špičkové péče s odolným tkaným polyesterovým obalem Carry-on gig, který nabízí výjimečnou ochranu proti nárazům, poškrábání a povětrnostním podmínkám. Váš nástroj zůstane v bezpečí a bude znít dobře, ať jste kdekoli. Taška Carry-on, navržená speciálně pro kytaru Blackstar Carry-on ST a minikytaru Carry-on, poskytuje bezpečné a přiléhavé uchycení. Robustní a ergonomická rukojeť navíc zajišťuje snadnou přenosnost, díky čemuž bude vaše cesta bezproblémová a pohodlná. Dejte sbohem těžkým nákladům! Tento gigbag má zádové popruhy, takže jej můžete nosit jako batoh a mít volné ruce. Je kompaktní a lehký, měří 79 x 24 x 6,5 cm a váží pouhých 0,65 kg, díky čemuž se dá snadno přenášet. Své hudební náležitosti můžete mít uspořádány v kapse na zip a soustředit se na svůj výkon i na cestách.
Přihrádky: 2
Kompatibilní s: Carry-on mini guitar/bass.;Carry-on ST guitar/bass
Šířka (mm): 240.0
Barva: Černá
Hloubka (mm): 65.0
Typ: Přenosné pouzdro
Délka (mm): 790.0
Popruh: Ano
Materiál: Polyester
Rukojeť: Ano
Zip: Ano
Tloušťka polstrování: Ano

ENO Music EB-1 1300 CZK  -33% 
Uložte a přepravujte až sedm pedálů v mini formátu s tímto lehkým, ale odolným hliníkovým pedalboardem. Obsahuje také oboustranné pásky na suchý zip a stahovací pásky. Zapojte se a hrajte, poté jednoduše zabalte a přepravte.

Originální pouzdro pro zesilovač Orange OR15H. Pouzdro je vyrobeno z odolného vinylu a chrání zesilovač před nepříznivým vlivům počasí, prachem a znečištěním při transportu. Pouzdro zároveň minimalizuje možnost poškrábání při přenosu. Přední strana je zdobena velkým logem značky. Barevné provedení: Black.
Typ: Obal
Barva: Černá
Země původu: Spojené království
Nepromokavé: Ano
Barva podle výrobce: Černá