Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
trsátka James Hetfield série "Papahet" v plechové krabičce. Sada obsahuje 6 kusů trsátek. tloušťka 0,88 mm
Počet v balení (ks): 6
Interpret / Téma: James Hetfield
Tloušťka (mm): 0.88
Země původu: USA
Tloušťka: Heavy;Medium
Barva podle výrobce: Papahet
Barva: Multi

Sada trsátek v uzavíratelném plechovém obalu, ze série Santana. Jsou potištěné motivy, které odkazují na alba Carlose Santany. Tato sada oslavuje dopad tohoto kytaristy na moderní rockovou hudbu a je opravdovým nástrojem pro seriózní hudebníky. Tloušťka: Heavy.
Počet v balení (ks): 6
Interpret / Téma: Santana
Barva: Multi
Barva podle výrobce: Santana 2
Tloušťka: Heavy
Země původu: USA

DUNLOP John Petrucci Signature Guitar Pick CollectionKaždý kytarista snad někdy držel v ruce trsátko značky Dunlop. Tato kalifornská společnost se již od šedesátých let zaměřuje na výrobu kytarového příslušenství - efektů, Kapodastry, slidů, strun a právě kytarových trsátek.S trsátko Dunlop máte jistotu, že vždy najdete to, co pro svou hru potřebujete.Zde se jedná o John Petrucci signature set (DREAM THEATER), trsátka byly vyrobeny přesně podle jeho specifikací.
Počet v balení (ks): 6
Interpret / Téma: John Petrucci;Dream Theater
Barva: Bordová;Černá
Tloušťka: Extra Heavy
Země původu: USA

Vystřihovač na trsátka vyrobený s odolnou kovovou konstrukcí. Velmi šikovné zařízení, díky kterému si zhotovíte trsátko prakticky kdekoliv přesně podle vašich potřeb. Stačí už jen dostatečně velký kus plastu s tloušťkou, jaká vám vyhovuje a komplikace s nákupem nových trsátek se rázem stanou minulostí.
Počet v balení (ks): 1
Země původu: Čína

Speciální SET kytarového příslušenství pro akustickou kytaru od firmy Henry´s. Uvnitř naleznete struny, ladičku, trsátka, kapodastr a stylový popruh s vychytávkou - držákem trsátek.
Balení obsahuje: Ladička;Capodaster;Struny;Kytarový řemen;Trsátka
Země původu: Čína

Materiál Ultem umožňuje rychlé a plynulé útoky, velikost Jazz III nabízí výjimečné ovládání při vysokých rychlostech a super ostrá špička zajišťuje extrémní přesnost. Jason Richardson skládá mistrovská díla hodná symfonií a filmových prvků a toto trsátko mu umožňuje dělat to čistou technikou. Balení šesti kusů.
Země původu: USA
Materiál: Ultem
Barva: Béžová
Tloušťka (mm): 1.38
Tloušťka: Heavy
Počet v balení (ks): 6

Sada kytarových trsátek v plechovém obalu, ze série Johnny Cash Legend. Tato sběratelská sada obsahuje šest trsátek a uzavíratelný plechový obal, s motivy Johnny Cashe. Trsátka Dunlop jsou známé svou dlouhou životností a výbornou tvarovou stálostí. Tloušťka: Hard.
Interpret / Téma: Johnny Cash
Barva podle výrobce: Legend
Barva: Multi
Tloušťka: Heavy
Země původu: USA
Počet v balení (ks): 6

Balení 6 trsátek v originální hliníkové krabičce s grafikou. Signature série trsátek kapely Animals as Leaders nabízí dvojici trsátek ze série Primetone Jazz III XL v zeleném a hnědém provedení s tloušťkami .73mm, dvojici signature trsátek Tosin Abasiho ze série Tortex Jazz III XL tloušťky .60mm a dvě trsátka ze signature série Javiera Reyese, Tortex III XL s tloušťkou .73mm. Trsátka jsou zabalené v pevné hliníkové krabičce s odsouvatelnými vrchem. Barevné provedení: grafika Animals as Leaders
Varianta: 6 ks;0,73 mm;Tin
Materiál: Delrin
Počet v balení (ks): 6
Tloušťka: Medium
Barva: Multi
Tloušťka (mm): 0.73
Země původu: USA
Interpret / Téma: Animals As Leaders

Jimi Hendrix, který je velmi uznávaný hudebními fanoušky i kritiky, je mnohými považován za nejvlivnějšího rockového kytaristu v historii. Před padesáti lety uzavřel historický festival epickým dvouhodinovým setem, který obsahoval jeho slavné psychedelické ztvárnění americké hymny. Na památku této průkopnické události vytvořil Dunlop a oceňována britská designérská crew ILOVEDUST toto super trippy umělecké dílo založené na fotografii Donalda Silversteina z roku 1967.
Počet v balení (ks): 6
Barva: Oranžová;Černá
Barva podle výrobce: VD Fire
Varianta: 6 ks
Interpret / Téma: Jimi Hendrix
Tloušťka: Heavy
Země původu: USA
Balení obsahuje: Trsátka

Kytarová sada trsátek Cascha obsahuje 96 vysoce kvalitních trsátek vyrobených z celuloidu vysoce odolného vůči oděru. Různá hrubá trsátka lze využít v různých stylech hraní a hudebních žánrech. Ať už jde o elektrickou kytaru, akustickou kytaru, baskytaru nebo ukulele, tato kytarová trsátka jsou dokonale vhodná pro většinu strunných nástrojů.
Tloušťka: Heavy;Medium;Light
Materiál: Celuloid
Země původu: Čína
Počet v balení (ks): 96