Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zvlhčovač vzduchu s elektronickým monitorovacím zařízením do těla akustické a klasické kytary. Poskytuje klíčové informace, které potřebujete k udržení správných klimatických podmínek, aby se zabránilo poškození nástroje vlivem nevhodných klimatických podmínek (hlavně ve vlhkých prostorách, nebo naopakv přetopených bytech). Investovat do zvlhčovače se určitě vyplatí, protože prakticky každá kytara má vyšší hodnotu, než zvlhčovač. A žádná kytara s prasklou přední deskou už nikdy nebude znít tak, jako předtím.
Země původu: USA
Typ: Humidifier

Zvlhčovač pro akustické kytary. Zvlhčovač s dvojitým systémem zvlhčování je určen pro udržení 45-50% vlhkosti ve vašem tvrdém kufru pro akustické kytary. Dvojitý systém se zvláště stará o tělo a krk a je vybaven násadkami, které vydrží 2-6 měsíců a udržují prostředí kolem vaší kytary dokonale pod kontrolou bez ohledu na klimatické, teplotní nebo jiné změny prostředí a bez použití vody, která by mohla prosáknout do pouzdra. Snadno vyměnitelné zvlhčovací násadky jsou rychlým a efektivním řešením pro udržení vašeho nástroje v top kondici za jakýchkoliv podmínek.
Typ: Humidifier
Země původu: USA

Monitorovací systém zaznamenávající vlhkost vzduchu. Systém je speciálně určen pro akustické kytary, které jsou náchylné na klimatické změny. HumiReader dokáže tyto změny v reálném čase monitorovat a upozornit vás na případné nevhodné prostředí pro váš nástroj. HumiReader je navržen tak, aby měřil vlhkost v kufru, v místnosti nebo v ozvučnici. Měření probíhá každých 20 sekund.
Země původu: Čína
Typ: Humidifier

D'Addario PW-HPRP-12 2039 CZK  0% 
Náhradní sada pro automatický systém regulace vlhkosti - PW-HPK-01 společnosti D'Addario.
Typ: Humidifier
Země původu: USA

Náhradní balíčky Boveda poskytují 100% bezproblémovou údržbu vašeho humidoru. Plnitelné zvlhčovače vzduchu vyžadují neustálé sledování a údržbu. S Boveda toto nehrozí. Už nikdy nebudete muset svůj zvlhčovač sledovat nebo vybírat, abyste jej doplnili destilovanou vodou. Stačí vložit minimální počet balíčků Boveda do vašeho pouzdra a vše je připraveno na několik měsíců. Žádný nepořádek a žádné starosti. Boveda doává nejčistší vlhkost dostupnou přes svou membránu reverzní osmózy. Boveda je k dispozici v 62, 65, 69, 72 a 75 procentech - přičemž 84 procent je k dispozici výhradně na doplňování humidoru.
Kompatibilní s: Double Bass;Bass Clarinet;Akustická baskytara;Akustická kytara;Fagot;Cello;Viola;Housle
Balení obsahuje: Humidifier
Typ: Humidifier
Barva: Hnědá
Varianta: B72-60-4P
Země původu: USA