Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zvlhčovač vzduchu s elektronickým monitorovacím zařízením do těla akustické a klasické kytary. Poskytuje klíčové informace, které potřebujete k udržení správných klimatických podmínek, aby se zabránilo poškození nástroje vlivem nevhodných klimatických podmínek (hlavně ve vlhkých prostorách, nebo naopak - v přetopených bytech). Investovat do zvlhčovače se určitě vyplatí, protože prakticky každá kytara má vyšší hodnotu, než zvlhčovač. A žádná kytara s prasklou přední deskou už nikdy nebude znít tak, jako předtím.
Země původu: USA
Typ: Humidifier

Zvlhčovač pro akustické kytary. Zvlhčovač s dvojitým systémem zvlhčování je určen pro udržení 45-50% vlhkosti ve vašem tvrdém kufru pro akustické kytary. Dvojitý systém se zvláště stará o tělo a krk a je vybaven násadkami, které vydrží 2-6 měsíců a udržují prostředí kolem vaší kytary dokonale pod kontrolou bez ohledu na klimatické, teplotní nebo jiné změny prostředí a bez použití vody, která by mohla prosáknout do pouzdra. Snadno vyměnitelné zvlhčovací násadky jsou rychlým a efektivním řešením pro udržení vašeho nástroje v top kondici za jakýchkoliv podmínek.
Země původu: USA
Typ: Humidifier

Trojice násadek do zvlhčovače Two-Way Humidification System značky D'Addario. Set obsahuje 3 kusy násadek. Životnost jedné zvlhčovací násadky je 2-6 měsíců.
Země původu: USA
Typ: Humidifier

D'Addario PW-HPRP-12 2290 CZK  15% 
Náhradní sada pro automatický systém regulace vlhkosti - PW-HPK-01 společnosti D'Addario.
Země původu: USA
Typ: Humidifier

příslušenství, kytarové: Hygrometer
Země původu: USA
Typ: Humidifier

Gumové tlumítko a zvlhčovač určený pro akustické kytary a basgitary. Tlumítko je vhodné pro použití při vyšších hlasitostech, kdy zabraňuje nežádoucí zpětné vazbě. Díky použitým materiálům je tlumení efektivní a nijak neohrožuje lakování nástroje. Humibuster 100 se jednoduše vkládá do ozvučnice. Vhodné pro ozvučnice s průměrem 100 mm. Vestavěný zvlhčovač udržuje váš akustický nástroj v top kondici i při častém vystavování koncertním světlům a podmínkám, které častokrát nástroj vysušují. Color: Black.
Země původu: Čína
Kompatibilní s: Akustická kytara
Kompatibilní s: Akustická baskytara
Barva: Černá
Varianta: 100 mm
Typ: Humidifier

Gumové tlumítko a zvlhčovač určený pro klasické gitary. Tlumítko je vhodné pro použití při vyšších hlasitostech, kdy zabraňuje nežádoucí zpětné vazbě. Díky použitým materiálům je tlumení efektivní a nijak neohrožuje lakování nástroje. Humibuster 80 se jednoduše vkládá do ozvučnice. Vhodné pro ozvučnice s průměrem 85 mm. Vestavěný zvlhčovač udržuje váš akustický nástroj v top kondici i při častém vystavování koncertním světlům a podmínkám, které častokrát nástroj vysušují. Color: Black.
Země původu: Čína
Kompatibilní s: Akustická kytara
Kompatibilní s: Akustická baskytara
Barva: Černá
Varianta: 80 mm
Typ: Humidifier