Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Stagg UPC-535 1287 CZK  -38% 
ABS kufr na kytarové efekty. Hliníkové hrany, chromový hardware, vnitřek vystlaný měkkou pěnou, gumové nožky, pevné ucho. Efekty lze do vnitřního prostoru přichytit přiloženými velcro pásky. Vnitřní rozměry 320 x 535 x 83 mm.
Barva : Černá
Typ : Pedal Case
Barva podle výrobce : Černá
Nožičky : Ano
Země původu : Čína

Palmer Tino System 6260 CZK  -33% 
Přepínač, switch efekt. Vede kytarový signál do vybraného zesilovače, zatímco druhý zesilovač je vypnutý. Vestavěný vyrovnávač mění pouze odpor. Když se přepíná kytarový signál, ve stejném okamžiku se přepne i reproduktor. Obsahuje ovladače ground lift, channel switching. Vyhotoveno v robustním kovovém šasi. Napájení přes 9 V DC. Rozměry: 222 x 175 x 44 mm. Hmotnost: 1,6 kg
Adaptér součástí : Ne
Typ : Switcher
Země původu : Německo

Sequenz SC-B2N 1587 CZK  -36% 
Jelikož B2N má malou hmotnost méně než 10 kg i s reproduktory, dá se v tomto měkkém pouzdře jednoduše přenášet. Přední strana je vyrobena z tkaniny s námořnickou kamufláží a má velkou kapsu na umístění stojanu na noty. Strany a zadní část jsou černé, což působí propracovaným designem s použitím dvou typů tkaniny. Vnitřní rozměry :1310 mm x 340 mm x 120 mm. Vnitřní rozměry kapsy : 630 mm x 270 mm x 80 mm. Hmotnost : 1kg.

Kompatibilní s : Korg B2N
Vnitřní výška : 120 mm
Vnitřní šířka : 1310 mm
Země původu : Čína
Vnitřní hloubka : 340 mm

Laney GS112IE 4681 CZK  -42% 
Laney GS112IE je uzavřený kytarový reprobox, který využívá tradiční konstrukční metody k zajištění basů, středních odezev a vynikajícího tónu kytary, které by ste od Laney boxu očekávali. Je ideální v kombinaci se zesilovači Laney ako i s jinými značkami. 12 "reproduktor HH Custom dosahuje výkon 80W a je vhodný na jakýkoliv styl hudby.
Barva : Černá
Výška (cm) : 43.0
Výkon (Watt) : 80.0
Impedance : 8 Ohm
Výkon : 80 W
Země původu : Čína
Šířka (cm) : 58.0
Typ reproduktoru : HH Custom
Typ : Rovny
Hmotnost : 13 kg
Repro : 12"
Hloubka (cm) : 36.0

Kytarová barová židle. Disponuje robustní ocelovou konstrukcí a pohodlným polstrovaným sedákem s koženým povrchem. Slouží nejen na domácí hraní, ale i na živé představení. Pogumované konce nohou zaručují vysokou stabilitu. Výška: 61 cm. Barevné provedení: Hnědá / Vintage.
Věková skupina : Dospělý
Země původu : Čína
Pohlaví : Unisex
Barva : Hnědá
Interpret / Téma : Gretsch

Lehký kufr pro tenorové ukulele velikosti 685.8. Povrch kufru pevný černý nylon. Kufr je vybaven pevným zipem a vnější kapsou pro příslušenství. Horní a dolní část je vyztužena dřevem. Nástroj dokonale chrání i tvarované vnitřek s měkkou výstelkou a dalším místem pro příslušenství. Kufr je vybaven i pevným uchem a dvojicí ramenních popruhů. Barevné provedení: Black
Typ : Kufr
Materiál : Nylon
Barva : Černá
Přihrádky : 1
Velikost : Tenor
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Černá
Zip : Ano
Popruh : Ano
Rukojeť : Ano
Tloušťka polstrování : 15 mm
Typ : Tenorové ukulele
Varianta : Tenorové ukulele
Popruh : Popruhy na záda

Stagg UPC-688 1587 CZK  -33% 
Robustní, středně těžké tvarované pouzdro z ABS plastu pro kytarové efektové pedály, které je vybaveno pevnými rohy z extrudovaného hliníku, chromovým hardwarem a polstrovaným interiérem z pěnového materiálu s vysokou hustotou pro extra ochranu. Má také gumové nožičky pro umístění ve vertikální poloze a tvarovanou rukojeť pro snadnou přepravu. Pedály se k vnitřní části připevňují pomocí suchého zipu (součást balení). Vnitřní rozměry: 688 x 296 x 83 mm.
Zip : Ano
Barva podle výrobce : Černá
Typ : ABS Case
Země původu : Čína
Tloušťka polstrování : Ano
Materiál : ABS
Barva : Černá
Nožičky : Ano

JAM Pedals Waterfall bass 5878 CZK  -40% 
WaterFall, oblíbený v JAM Pedals pro kytaristy, baskytaristy a klávesové hráče, slouží jako základ pro takové velikány, jako jsou John Scofield, Nels Cline, Steve Lukather, Anthony Jackson a John Mesdeski již mnoho let jako jeden z nejlepších analogových chorus/vibrato pedálů na trhu.Obsahuje 2 přepínače, první na výběr mezi režimem chorus a vibrato a druhý na přepnutí na „wetter“ efekt, výsledkem čehož je hlubší, moderněji znějící chorus nebo intenzivnější, bláznivý zvuk vibrata! Maximalizujte ovládací prvky hloubky a rychlosti, abyste získali efekty typu Leslie!WaterFall je extrémně všestranný, bohatý, 3D znějící, tónový stroj, který změnil i ty nejtvrdší hejtery chorusu!
True bypass : Ano
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
Balení obsahuje : Manuál
Napájení : Adaptér
Provoz na baterie : Ne
Ovládání : Depth
Ovládání : Rychlost
Napájení : 9V
Typ : Chorus
Země původu : Řecko
Typ : Vibrato
USB : Ne
Barva : Černá

Laney GS212IE 7575 CZK  -33% 
Kabinet Laney GS212IE 2×12 je uzavřený přídavný kabinet a přináší basy, středy a skvělý zvuk, který jste od Laney 2×12" očekávali. GS212IE produkuje obrovský zvuk, který je radost poslouchat. V srdci reproboxu jsou dvě 12-palcové měniče HH navrženy speciálně pro Laney. 12" měniče HH dodávají sladce znějící tón, který byl zachycen na tisících nahrávek od rozmanité škály významných hráčů. GS212IE produkuje krásný teplý low-end, krémově bohatý vokální střední rozsah a šumivý, krásné detailní výškový zvuk a může být použit bez ohledu na styl hudby, který se rozhodnete hrát. GS212IE, navržený tak, aby byl kompatibilní s kteroukoli z řady kytarových hlav Laney, může být použit jako součást jakéhokoliv kvalitního kytarového zařízení. Stejně jako všechny kabinety Laney, i GS212IE obsahuje vysoce kvalitní příslušenství, jako jsou kovové rohy a ergonomická držadla namontované na horním okraji, a je navržen tak, aby odolal nástrahám na cestách.
Výkon : 80 W
Barva : Černá
Vstupy : Line-IN
Impedance : 8 Ohm
Vstupy : Mono
Země původu : Čína

Měkký kufr obdélníkového tvaru pro elektrickou baskytaru. Nabízí dvojitý pevný zip, tvarovaný vnitřní prostor EPS s plyšovou podšívkou, odolný vnější povrch, pohodlné vnější kapsa na příslušenství, držadlo pro přenášení a polstrované popruhy. Rozměry nástroje: 116,8 x 35 cm. V černém provedení.
Zip : Ano
Barva : Černá
Typ : Zpevněné pouzdro
Barva podle výrobce : Černá
Země původu : USA
Popruh : Popruhy na záda
Rukojeť : Ano
Tloušťka polstrování : Ano
Popruh : Ano