Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
EVH Wolfgang Neck 3890 CZK  -37% 
Ručně vyráběný snímač - humbucker pro elektrickou kytaru navržen legendárním kytaristou Eddiem Van Halenem, určený do polohy ke krku. Přímá náhrada za standardní humbucker nabízející full range a high out. Humbucker s odporem 16k je vybaven 4 žilovým vinutím. Vyráběn je ve světoznámém Fender custom shopu v barevném provedení chrome. Balení obsahuje také montážní hardware a schéma zapojení.
Barva: Chromová
Země původu: USA

Pevný přepravní kufr pro semiakustická kytaru. Je vyroben z pevného, odolného materiálu s luxusním vnitřním polstrováním, pro dokonalou ochranu nástroje při přepravě. Kufr je vhodný pro nástroje typu Flat Top Hollowbody. Černá povrchová úprava. Rozměry: Délka těla - 47 cm, Výška těla - 9,52 cm, Spodní oblouk - 38,7 cm, střední oblouk - 36,8 cm, Vrchní oblouk - 35,5 cm, celková délka - 101,6 cm.
Země původu: USA
Tloušťka polstrování: Ano
Typ: Semi-akustická
Typ: Case Flat Top
Typ: Kufr

Kombo pro elektrickou kytaru ze série Blackstar Silverline. Silverline Stereo Deluxe představuje butikový zesilovač ve stylu all-in-one. Založené je na modely Deluxe 1x12 a nabízí dva 12" reproduktory Celestion V-Type, jedinečnou technologii Super Wide Stereo společnosti Blackstar. Kombo přináší výkon 100 W s vynikající kvalitou zvuku, který je vhodný pro širokou škálu hudebních žánrů.

Výkon (Watt): 200.0
Repro: 2x 12"
Napájení: 240V
Provoz na baterie: Ne
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína

Průhledná 2 vrstvá, 10-milimetrová blána s velkým atakem, hloubkou a rychlým utlumením. Patentovaná obruč Safe-T-Loc zabraňuje sklouznutí blány a Sound Curve design poskytuje "responzivní ladění".
Průměr: 16"
Průměr (inch / palec): 16.0
Povrchová úprava: Clear Drumhead
Počet vrstev: 2
Série: Force I
Typ: Úderová
Země původu: Mexiko
Barva: Transparentní
Vhodné pro: Rytmičák
Barva podle výrobce: Transparentní
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Varianta: Clear Drumhead

Napájecí zdroj pro 10 efektových pedálů. Zdroj je vybaven 8 výstupními konektory pro připojení standardních 9V pedálů a dvojicí výstupních konektorů pro dvojici pedálů, které vyžadují 18V napájení. Napájecí zdroj je vybaven ochranným obvodem, který okamžitě deaktivuje napájení v případě zkratu nebo přepětí. Kromě samotného napájecího zdroje zasazeného v hliníkové konstrukci je součástí balení i sada napájecích kabelů pro zapojení všech 10 efektových pedálů. Rozměry: 11,8 x 6,4 x 3,8 cm. Barevné provedení: Black.
Napětí: Variabilní
Proud: 701-1000 mA
Počet výstupů: Více než 8
Polarita: Center Minus
Typ nabíječky: Síťový zdroj
Konektor: Barrel
Země původu: Čína
Napájení: Adaptér
Provoz na baterie: Ne
Adaptér součástí: Ne
Proud (mA): 1000.0

Dr.Parts BBR3 Zlatá 330 CZK  -44% 
Kobylka na baskytaru 4-strunnou - zlatá
Barva: Zlatá
Země původu: Čína

JAM Pedals Waterfall bass 6090 CZK  -38% 
WaterFall, oblíbený v JAM Pedals pro kytaristy, baskytaristy a klávesové hráče, slouží jako základ pro takové velikány, jako jsou John Scofield, Nels Cline, Steve Lukather, Anthony Jackson a John Mesdeski již mnoho let jako jeden z nejlepších analogových chorus/vibrato pedálů na trhu.Obsahuje 2 přepínače, první na výběr mezi režimem chorus a vibrato a druhý na přepnutí na „wetter“ efekt, výsledkem čehož je hlubší, moderněji znějící chorus nebo intenzivnější, bláznivý zvuk vibrata! Maximalizujte ovládací prvky hloubky a rychlosti, abyste získali efekty typu Leslie!WaterFall je extrémně všestranný, bohatý, 3D znějící, tónový stroj, který změnil i ty nejtvrdší hejtery chorusu!
Provoz na baterie: Ne
Barva: Černá
Ovládání: Depth
Ovládání: Rychlost
Země původu: Řecko
Vstupy: Jack 6,3 mm TS
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Balení obsahuje: Manuál
Napájení: Adaptér
Napájení: 9V
True bypass: Ano
Typ: Chorus
Typ: Vibrato
USB: Ne

Zoom MS-50G 2790 CZK  -39% 
Zoom MS-50G svým vzhledem připomíná jednoduchý malý pedál, ale ve skutečnosti se jedná o velmi silný a flexibilní amp modeler a multi-effect. Dohromady obsahuje až 55 klasických stompbox efektů a amp modelů, také vyniká jednoduchým ovládáním, zabudovanou automatickou chromatickou ladičkou. Kytaristé budou nadšeni velkými možnostmi tohoto na pohled malého pedálu.

Země původu: Čína
Typ: Multieffect
Adaptér součástí: Ne
Integrovaná ladička: Ano
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Typ baterie: 9V
Provoz na baterie: Ano

Obal na kytarové kombo Hot Rod Deluxe a Hot Rod Deluxe III, které byly vyrobeny od roku 1998 až do současnosti, ale pasuje i na kombo Blues Deluxe. Vyroben je z pevné tkaniny v hnědém barevném provedení. Rozměry komba: 476 x 597 x 267 mm.
Země původu: Čína
Typ: Obal
Barva: Hnědá
Barva podle výrobce: Hnědá

Štíhlé a stylové pouzdro CB-EG01 vám přináší elegantní ochranu na cesty pro vaši elektrickou kytaru. Tato kvalitní taška se vyznačuje odolnými materiály a lehkým, nízkoprofilovým designem, který snižuje objem při pohybu po městě. Polstrovaná rukojeť a popruhy batohu nabízejí pohodlí a všestrannost, zatímco velká kapsa poskytuje dostatek prostoru pro různá nezbytná příslušenství.CB-EG01 je ideální volbou, když chcete cestovat co nejsnáze. Vnější materiál je odolný a zároveň nepodléhá povětrnostním vlivům a vnitřní polstrování poskytuje vynikající odpružení, přičemž taška zůstává štíhlá a snadno se přenáší.Vnitřní design CB-EG01 poskytuje bezpečný úložný prostor pro váš nástroj. Měkký samet chrání povrchovou úpravu před poškrábáním a nastavitelná opěrka krku poskytuje pevnou oporu během přepravy.Díky všestranným možnostem přenášení se batoh CB-EG01 bez problémů hodí na jakékoli cesty. Hlavní rukojeť je pohodlná pro uchopení a dva polstrované popruhy podporují přenášení ve stylu batohu na delší vzdálenosti. Na zadní straně se nachází také praktická rukojeť s poutkem a velkorysá přední kapsa pro uložení strun, kabelů, ladičky a dalších předmětů.Štíhlé pouzdro, které je vhodné pro širokou škálu elektrických kytarLehká a zároveň odolná konstrukce s vnějším polyesterem odolným vůči povětrnostním vlivům a robustními zipyIntegrované polstrování, mimořádně měkký sametový interiér a odnímatelná opěrka krkuPohodlná polstrovaná rukojeťDva polstrované popruhy na batoh a rukojeť se smyčkou pro manévrování v úzkých místechVelká přední kapsa na příslušenství
Typ: Přenosné pouzdro
Materiál: Polyester
Tloušťka polstrování: Ano
Rukojeť: Ano
Popruh: Ano
Barva: Černá
Zip: Ano
Země původu: Čína
Přihrádky: 1
Kompatibilní s: Elektrická kytara