Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Univerzální kytarový a baskytarový stojan se samouzamykatelným mechanismem. Stojan je vyroben z pochromovaného zinku a potažen jemnou gumou pro maximální bezpečí vašeho nástroje. Stojan je kompletně skládatelný a nastavitelný. Jeho minimální výška je 77cm a maximální 115 cm přičemž konstrukce unese zátěž až 10kg. Samotný stojan váží jen 1,8 kg. Barevné provedení - Black and Chrome.
Hmotnost : 2,3 kg
Maximální výška : 1150 mm
Země původu : Itálie
Nosnost : 9 kg
Materiál : Kov, pěnová guma
Minimální výška : 870 mm

Kytarový stojan určený pro bezpečné odkládání 3 elektrických nebo akustických kytar. Stojan je vyroben z pevné plastové konstrukce, která mixuje prvky černé a průsvitné. Kontaktní části jsou vyrobeny z materiálu termoplastu, který vyniká jemným povrchem a dokonale chrání lakovaný povrch těla a krku nástroje. Stojan je vyroben z materiálů, které nijak nepoškozují nitrocelulózové, ani žádné jiné nástrojové laky. Rozměry základny: 626 x 335 mm. Barevné provedení: Black
Země původu : Německo

Kytarový stojan určený pro bezpečné odkládání 5 elektrických nebo akustických kytar. Stojan je vyroben z pevné plastové konstrukce, která mixuje prvky černé a průsvitné. Kontaktní části jsou vyrobeny z materiálu termoplastu, který vyniká jemným povrchem a dokonale chrání lakovaný povrch těla a krku nástroje. Stojan je vyroben z materiálů, které nijak nepoškozují nitrocelulózové, ani žádné jiné nástrojové laky. Rozměry základny: 996 x 335 mm. Výška stojanu je 700 mm. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo

Skládací kytarový stojan, který umožňuje zavěšení maximálně pěti elektrických nebo akustických nástrojů a tím pádem i jejich kompaktní uskladnění ve studiu, na pódiu či v domácnosti: kytary jsou seřazeny v jedné linii, opíraje se o polstrované jho a podpořené vyztuženou základnou. Široká obdélníková základna je přitom stabilní za jakýchkoliv podmínek, zatímco opěradlo může být sklopeno pro snadnější přepravu stojanu. Výška: 73,6 cm. Šířka základny: 63,5 x 51 cm. Rozměry po složení: 63,5 x 76,2 x 15,2 cm.
Země původu : Čína

Luxusní kytarová židle a jeden závěsný stojan od Gator Frameworks přebírá jedinečné funkce z osvědčených modelů sedadel Gator a spojuje je do jednoho dokonalého řešení. GFW-GTR-SEATDLX je vybaven 3-bodovým systémem nastavení výšky
Typ : Kytarová stolička
Nosnost : 113,4 kg
Barva : Černá
Země původu : Čína
Typ : Držák
Výška (cm) : 107.0

Ve Fenderu chápou, že je třeba vystavovat vaši oblíbenou kytaru se stylem, jakož i s ohledem na bezpečnost. Zde přichází ke slovu stojan na elektrickou kytaru Timberframe. Acoustasonics, Strat, Tele - tento elegantní stojan je udrží všechny. Dřevěná povrchová úprava tohoto stojanu krásně doplňuje vaši vystavenou kytaru a zároveň poskytuje bezpečný povrch, který nepoškrábe nástroj. Fender dokonce vybavil tento stojan uzamykacími magnety pro dodatečnou ochranu před nevýslovnými pohromami.
Typ : Stojan
Kapacita počtu nástrojů : 1
Barva podle výrobce : Javor
Barva : Hnědá
Země původu : Čína
Materiál : Dřevo

Stagg GIST-300 1362 CZK  -26% 
Skládací stolička s vestavěným kytarovým stojanem.

Země původu : Čína

Stojan pro 3 ukulele. Povrch je v místech kontaktu nástroje se stojanem potažený gumou, která zabraňuje poškození. Rozměr: 53 x 47 cm. Hmotnost: 2,2 kg. Barva: Black
Nosnost : 40 kg
Kapacita počtu nástrojů : 3
Země původu : Čína
Šířka podstavy : 48 cm
Minimální výška : 430 mm

Země původu : USA
Počet v balení (ks) : 1
Typ : Kondicionér na hmatník
Objem : 236 ml

Set vhodný pro profesionální péči o vaši kytaru. Set obsahuje stojan a podložku pro bezpečné uložení nástroje při jeho údržbě. Součástí balení je i čistící hadřík z mikrovláken, leštidlo pro kytarové laky, hydratační přípravek pro palisandrové hmatníky, leštidlo pro lakované hmatníky a vosk pro zvýšení lesku nástroje. Set je zabalen v pevném, snadno přenosném a odolném nylonovém pouzdře. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína