Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dřevěný kytarový stojan ve tvaru písmene A ze série Mini Dragon. Stojan je určen pro akustické kytary, elektrické kytary, jakož i baskytary a perfektně zvýrazní elegantnost nástroje v každé místnosti. Je vyroben z dřeviny TINEO (botanicky: Weinmann trichosperma). Toto tvrdé dřevo z Chile vytváří exotickou atmosféru. Barvy jsou odstíny intenzivní červenohnědé až tmavě elegantní růžové. Často je dřevo zdobené tmavozelenými černými pruhy, které vytvářejí nepravidelné rozložení a proměnlivé vibrující barevné kontrasty. Rozměry stojanu: Výška: 40 cm, šířka: 35 cm, hloubka: 30 cm. Stojan není skládatelný, ani výškově nastavitelný. Maximální zatížení: 10 kg. Všechny části které přicházejí do kontaktu s nástrojem jsou šetrné i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Země původu : Čína
Materiál : Tineo
Materiál : Překližka
Barva podle výrobce : Sunburst

Exkluzivní dřevěný kytarový stojan série Dragon One s unikátním stylovým designem. Stojan je určen pro každého, kdo chce ještě více vyzvednout krásu a majestátnost své akustické kytary, elektrické kytary, nebo baskytary. Tento elegantní kus nábytku je vyroben ze dřeva v bílem barevném provedení s vysokým lakem. Rozměry stojanu: Výška: 117 cm, šířka: 45 cm, hloubka: 66 cm. Stojan není výškově nastavitelný. Maximální délka nástroje od nultého pražce po spodní část: 104 cm, maximální zatížení: 8 kg. Stojan se dodává spolu s držákem v stříbrnem provedení, který je šetrný i k nitrocelulózovým lakem.
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : High Gloss White
Materiál : Překližka

Exkluzivní dřevěný kytarový stojan série Dragon One s unikátním stylovým designem. Stojan je určen pro každého, kdo chce ještě více vyzvednout krásu a majestátnost své akustické kytary, elektrické kytary, nebo baskytary. Tento elegantní kus nábytku je vyroben z exotické dřeviny Amazouke (botanicky: Guibourtia ehie), která roste v západní části tropické Afriky a vyznačuje se žlutohnědým, až čokoládovým jádrem se šedivými až černými pruhy nebo plameny. Rozměry stojanu: Výška: 117 cm, šířka: 45 cm, hloubka: 66 cm. Stojan není výškově nastavitelný. Maximální délka nástroje od nultého pražce po spodní část: 104 cm, maximální zatížení: 8 kg. Stojan se dodává spolu s držákem ve stříbrném provedení, který je šetrný i k nitrocelulózovým lakem. Vyroben v barevnem provedení Sunburst.
Materiál : Překližka
Barva podle výrobce : Sunburst Amazakoue
Materiál : Ovangkol
Země původu : Čína

Exkluzivní dřevěný kytarový stojan série Dragon One s unikátním stylovým designem. Stojan je určen pro každého, kdo chce ještě více vyzvednout krásu a majestátnost své akustické kytary, elektrické kytary, nebo baskytary. Tento elegantní kus nábytku je vyroben z dřeviny ZEBRANO (botanicky: Microberlinia bisulcata), která roste v západní části tropické Afriky. Jádro je nažloutlé barvy s tmavohnědými žilami, které probíhají rovnoběžně s řezem. Když je dřevo rozřezané na 4 části objevuje se slavná kresba podobná zebře. Hnědé žíly se vyskytují v intervalech 5 až 10 mm a jsou široké 0,5 až 1,5 mm. Rozměry stojanu: Výška: 117 cm, šířka: 45 cm, hloubka: 66 cm. Stojan není výškově nastavitelný. Maximální délka nástroje od nultého pražce po spodní část: 104 cm, maximální zatížení: 8 kg. Stojan se dodává spolu s držákem ve zlatem provedení, který je šetrný i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Materiál : Překližka
Materiál : Zebrano
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Sunburst Zebrano

Dřevěný kytarový stojan ve tvaru písmene A ze série Mini Dragon. Stojan je určen pro akustické kytary, elektrické kytary, jakož i baskytary a perfektně zvýrazní elegantnost nástroje v každé místnosti. Je vyroben z exotické dřeviny Amazouke (botanicky: Guibourtia ehie), která roste v západní části tropické Afriky a vyznačuje se žlutohnědým, až čokoládovým jádrem se šedivými až černými pruhy nebo plameny. Rozměry stojanu: Výška: 40 cm, šířka: 35 cm, hloubka: 30 cm. Stojan není skládatelný, ani výškově nastavitelný. Maximální zatížení: 10 kg. Všechny části které přicházejí do kontaktu s nástrojem jsou šetrné i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Barva podle výrobce : Sunburst
Země původu : Čína
Materiál : Ovangkol
Materiál : Překližka

Dřevěný kytarový stojan ve tvaru písmene A ze série Mini Dragon. Stojan je určen pro akustické kytary, elektrické kytary, jakož i baskytary a perfektně zvýrazní elegantnost nástroje v každé místnosti. Je vyroben z dřeviny ZEBRANO (botanicky: Microberlinia bisulcata), která roste v západní části tropické Afriky. Jádro je nažloutlé barvy s tmavohnědými žilami, které probíhají rovnoběžně s řezem. Když je dřevo rozřezané na 4 části objevuje se slavná kresba podobná zebře. Hnědé žíly se vyskytují v intervalech 5 až 10 mm a jsou široké 0,5 až 1,5 mm. Rozměry stojanu: Výška: 40 cm, šířka: 35 cm, hloubka: 30 cm. Stojan není skládatelný, ani výškově nastavitelný. Maximální zatížení: 10 kg. Všechny části které přicházejí do kontaktu s nástrojem jsou šetrné i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Barva podle výrobce : Sunburst
Země původu : Čína
Materiál : Zebrano
Materiál : Překližka

Dřevěný kytarový držák na stěnu se stylovým designem ze série Wall Dragon. Je určen pro každého, kdo chce ještě více vyzvednout krásu a majestátnost své akustické kytary, elektrické kytary, nebo baskytary. Tento elegantní držák je vyroben ze dřeva Ořechu černého (angl. American Walnut) (botanicky: Juglans nigra), která roste ve východní a severní části Ameriky. Vyznačuje se teplou tmavohnědou barvou. Rozměry: Výška: 32 cm, šířka: 24 cm. Maximální zatížení: 8 kg. Wall Dragon se dodává spolu s věšákem ve stříbrném provedení, který je šetrný i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Nosnost : 8 kg
Materiál : Překližka
Materiál : Walnut
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Sunburst

Dřevěný kytarový držák na stěnu se stylovým designem ze série Wall Dragon. Je určen pro každého, kdo chce ještě více vyzvednout krásu a majestátnost své akustické kytary, elektrické kytary, nebo baskytary. Tento elegantní držák je vyroben ze dřeva mahagonu Sapele (botanicky: Entandrophragma cylindricum), která roste v západní a centrální Africe. Popis dřeva: Obvykle se vyskytující "cross wire" ve dřevě Sapeli v čtvrtinovem povrchovém řezu této Africké odrůdy mahagonu způsobuje charakteristický pruhovaný vzor střídajících se tmavých a světlých pásů. Vzdálenost mezi těmito pásy je často velmi pravidelná (liší se však od druhu Sapeli po druh Sipo) a pohybuje se od velmi úzkých (často v druhu Nigeria Sapele) až po poměrně široké (např. Aboudikro). V důsledku chyb po směru "wire" někdy vzniknou krásné obrazce známé pod názvy jako moiré, Quilted (prošívané) atd. Rozměry: Výška: 32 cm, šířka: 24 cm. Maximální zatížení: 8 kg. Wall Dragon se dodává spolu s věšákem v stříbrnem provedení, který je šetrný i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Materiál : Překližka
Nosnost : 8 kg
Země původu : Čína
Materiál : Mahogany
Barva podle výrobce : Sunburst

Dřevěný kytarový držák na stěnu se stylovým designem ze série Wall Dragon. Je určen pro každého, kdo chce ještě více vyzvednout krásu a majestátnost své akustické kytary, elektrické kytary, nebo baskytary. Tento elegantní držák je vyroben z dřeviny TINEO (botanicky: Weinmann trichosperma). Toto tvrdé dřevo z Chile vytváří exotickou atmosféru. Barvy jsou odstíny intenzivní červenohnědé až tmavě elegantní růžové. Často je dřevo zdobené tmavozelenými černými pruhy, které vytvářejí nepravidelné rozložení a proměnlivé vibrující barevné kontrasty. Rozměry: Výška: 32 cm, šířka: 24 cm. Maximální zatížení: 8 kg. Wall Dragon se dodává spolu s věšákem v černém provedení, který je šetrný i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Materiál : Tineo
Země původu : Čína
Materiál : Překližka
Barva podle výrobce : Sunburst

Dřevěný kytarový držák na stěnu se stylovým designem ze série Wall Dragon. Je určen pro každého, kdo chce ještě více vyzvednout krásu a majestátnost své akustické kytary, elektrické kytary, nebo baskytary. Tento elegantní držák je vyroben z dřeviny ZEBRANO (botanicky: Microberlinia bisulcata), která roste v západní části tropické Afriky. Jádro je nažloutlé barvy s tmavohnědými žilami, které probíhají rovnoběžně s řezem. Když je dřevo rozřezané na 4 části objevuje se slavná kresba podobná zebře. Hnědé žíly se vyskytují v intervalech 5 až 10 mm a jsou široké 0,5 až 1,5 mm. Rozměry: Výška: 32 cm, šířka: 24 cm. Maximální zatížení: 8 kg. Wall Dragon se dodává spolu s věšákem v zlatem provedení, který je šetrný i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Barva podle výrobce : Sunburst
Materiál : Překližka
Materiál : Zebrano
Země původu : Čína