Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dřevěný kytarový stojan ve tvaru písmene A ze série Mini Dragon. Stojan je určen pro akustické kytary, elektrické kytary, jakož i baskytary a perfektně zvýrazní elegantnost nástroje v každé místnosti. Je vyroben z dřeviny TINEO (botanicky: Weinmann trichosperma). Toto tvrdé dřevo z Chile vytváří exotickou atmosféru. Barvy jsou odstíny intenzivní červenohnědé až tmavě elegantní růžové. Často je dřevo zdobené tmavozelenými černými pruhy, které vytvářejí nepravidelné rozložení a proměnlivé vibrující barevné kontrasty. Rozměry stojanu: Výška: 40 cm, šířka: 35 cm, hloubka: 30 cm. Stojan není skládatelný, ani výškově nastavitelný. Maximální zatížení: 10 kg. Všechny části které přicházejí do kontaktu s nástrojem jsou šetrné i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Materiál: Tineo;Překližka
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Sunburst

Dřevěný kytarový stojan ve tvaru písmene A ze série Mini Dragon. Stojan je určen pro akustické kytary, elektrické kytary, jakož i baskytary a perfektně zvýrazní elegantnost nástroje v každé místnosti. Je vyroben z exotické dřeviny Amazouke (botanicky: Guibourtia ehie), která roste v západní části tropické Afriky a vyznačuje se žlutohnědým, až čokoládovým jádrem se šedivými až černými pruhy nebo plameny. Rozměry stojanu: Výška: 40 cm, šířka: 35 cm, hloubka: 30 cm. Stojan není skládatelný, ani výškově nastavitelný. Maximální zatížení: 10 kg. Všechny části které přicházejí do kontaktu s nástrojem jsou šetrné i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Barva podle výrobce: Sunburst
Země původu: Čína
Materiál: Překližka;Ovangkol

Dřevěný kytarový stojan ve tvaru písmene A ze série Mini Dragon. Stojan je určen pro akustické kytary, elektrické kytary, jakož i baskytary a perfektně zvýrazní elegantnost nástroje v každé místnosti. Je vyroben z dřeviny ZEBRANO (botanicky: Microberlinia bisulcata), která roste v západní části tropické Afriky. Jádro je nažloutlé barvy s tmavohnědými žilami, které probíhají rovnoběžně s řezem. Když je dřevo rozřezané na 4 části objevuje se slavná kresba podobná zebře. Hnědé žíly se vyskytují v intervalech 5 až 10 mm a jsou široké 0,5 až 1,5 mm. Rozměry stojanu: Výška: 40 cm, šířka: 35 cm, hloubka: 30 cm. Stojan není skládatelný, ani výškově nastavitelný. Maximální zatížení: 10 kg. Všechny části které přicházejí do kontaktu s nástrojem jsou šetrné i k nitrocelulózovým lakem. Vyrobený v barevném provedení Sunburst.
Materiál: Překližka;Zebrano
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Sunburst

Kytarový stojan typu A s pevnou, ocelovou konstrukcí. Velikost konstrukce je 210 - 345mm, výška stojanu 440mm a jeho hmotnost 1,85kg. Vyrobený s černou povrchovou úpravou.
Materiál: Ocel
Země původu: Čína

Stojan pro 5 ukulele. Povrch je v místech kontaktu nástroje se stojanem potažený gumou, která zabraňuje poškození. Rozměr: 53 x 67 cm. Hmotnost: 2,6 kg. Barva: Black
Nosnost: 40 kg
Šířka podstavy: 64 cm
Minimální výška: 430 mm
Země původu: Čína
Kapacita počtu nástrojů: 5

Univerzální stojan pro kytaru s automatickým systémem uzamykání. Díky nastavitelné výšce se stojan dokonale přizpůsobí všem typům kytar. Minimální výška stojanu: 82cm, maximální výška stojanu: 130cm. Stojan se vyznačuje snadnou přenosností a nízkou hmotností pouze 1,2kg, zachovává si však velmi vysokou pevnost a stabilitu, díky široké základně se zpevněnýma nožičkama. Barevné provedení: Black.
Země původu: Itálie
Materiál: Kov, pěnová guma
Hmotnost: 1,2 kg

Kytarový stojan GS50D od značky Platinum.
Typ: Stojan
Kapacita počtu nástrojů: 2
Materiál: Die-cast Aluminium
Země původu: Čína
Barva: Černá

Dunlop 6500 1003 CZK  -15% 
čistící prostředek: Sada prípravků na ošetřování kytary
Země původu: USA

Dunlop 6501 461 CZK  -23% 
Čistící prostředek: Sada přípravků na ošetřování kytary obsahující lahvičku leštidla Formula No. 65 a lahvičku brazilského vosku Carnauba. Povrch, kterým se vosky nanášejí je vyroben ze 100% bavlny aby nedošlo k nechtěnému poškrábání vašeho nástroje.
Země původu: USA

Profesionální, univerzální kytarový stojan typu "A" pro elektrickou nebo akustickou kytaru. Pokrytý tvarovanou měkkou gumou. Výška 41,5 cm. Maximální otevření 34,5 cm. Hmotnost 1,4 kg. barva: černá Konstrukční materiál ocel + guma
Materiál: Kov, pěnová guma
Kapacita počtu nástrojů: 1
Nosnost: 10 kg
Maximální výška: 410 mm
Země původu: Čína