Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
EVH Wolfgang Neck Chromová 3896 CZK  -37% 
Ručně vyráběný snímač - humbucker pro elektrickou kytaru navržen legendárním kytaristou Eddiem Van Halenem, určený do polohy ke krku. Přímá náhrada za standardní humbucker nabízející full range a high out. Humbucker s odporem 16k je vybaven 4 žilovým vinutím. Vyráběn je ve světoznámém Fender custom shopu v barevném provedení chrome. Balení obsahuje také montážní hardware a schéma zapojení.
Barva: Chromová
Země původu: USA

Sada činelů: rock splash o velikosti 10", rock china o velikosti 18" vyrobena z bronzové slitiny CuSn8 (2002), se střední hmotností. Tato série disponuje středně vysokou až vysokou hlasitostí, šťavnatým zvukem při poklepu, živou intenzitou, středně dlouhým sustainem a jasným a silným zvukem. Zvuková charakteristika: tradiční, jasný, energický, zářivý, silný se středně velkou škálou a čistým zvukem. Je vhodná zejména pro rock, hard rock, nachází však kvalitní uplatnění v každém hudebním stylu. Činely nové série PST 8 jsou ručně broušené a kované. Tato série je v povrchové úpravě Reflector.
Země původu: Švýcarsko
Průměr: Set
Tloušťka: Medium
Slitina: CuSn8 bronz
Povrchová úprava: Tradiční
Typ: Sada činelů
Varianta: Set
Set: Ano
Nabízená konfigurace: Set
Složení setu: China, Splash
Série: PST 8

Pevný přepravní kufr pro semiakustická kytaru. Je vyroben z pevného, odolného materiálu s luxusním vnitřním polstrováním, pro dokonalou ochranu nástroje při přepravě. Kufr je vhodný pro nástroje typu Flat Top Hollowbody. Černá povrchová úprava. Rozměry: Délka těla - 47 cm, Výška těla - 9,52 cm, Spodní oblouk - 38,7 cm, střední oblouk - 36,8 cm, Vrchní oblouk - 35,5 cm, celková délka - 101,6 cm.
Země původu: USA
Tloušťka polstrování: Ano
Typ: Semi-akustická
Typ: Case Flat Top
Typ: Kufr

Akustické sopranové ukulele ze série Regent, které bylo navrženo se smrkovou vrchní deskou a zadní deskou i luby z mahagonu pro otevřený zvuk a skvělou odezvu s dobrou projekcí, hlasitostí a příjemným tónem. Jeho konstrukce zahrnuje rybinový spoj, který připojuje mahagonový krk k tělu na úrovni 12. pražce pro optimální pevnost a přenos energie mezi krkem a tělem. Design vyztužení je modifikací tradiční vějířovité výztuže klasických kytar a zaručuje optimalizovanou odezvu. Odezva je také vylepšená použitím pevné "drážkované" palisandrové kobylky, která zlepšuje projekci a také zrychluje a zjednodušuje výměnu strun. Dalšími komponenty ukulele jsou 17-pražcový palisandrový hmatník, nultý pražec a struník z pravé kosti, premiová uzavřená chromová ladící mechanika, černá ABS vazba a struny Aquila Nylgut. Délka menzury je 344 mm, šířka nultého pražce je 35 mm. Barevné provedení Natural se saténovou povrchovou úpravou.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Typ: Sopranové ukulele
Barva: Natural
Krk: Mahagon
Zadní deska a luby: Mahagon
Počet pražců: 17
Struny: Aquila Nylgut
Výřez (cutaway): Ne
Šířka nultého pražce (mm): 35.0
Velikost: Soprano
Počet strun: 4
Kobylka/tremolo: Tech Wood
Povrchová úprava: Satin
Hmatník: Tech Wood
Menzura (mm): 344.0
Nultý pražec: Kost
Přední deska: Smrk
Ladící mechanika: Chrome Die-Cast
Barva podle výrobce: Natural

Sela kalimba 10 v černé barvě je vyrobena z vysoce kvalitního mahagonového dřeva. Tělo zesiluje nízké frekvence a produkuje tak úplný, jasný zvuk s fascinující rezonancí. Vysoce kvalitní kovové klávesy jsou vyladěny v C dur a mají rozsah od c' - e'' (C4 - E5). Díky vyraženým označením not na klávesách je kalimba vhodná pro začátečníky i pokročilé hráče.Může se na ní hrát jako na sólový nástroj a také jako doprovod pro zpěváky, hudebníky a tanečníky. Kalimba je velmi lehká a dá se snadno skladovat a přepravovat v přiložené tašce. Součástí kalimby je polstrovaná taška na přenášení s poutkem, další látková taška a ladící kladivo.
Typ: One Row
Barva: Černá
Materiál: Mahagon
Země původu: Čína
Počet tónů: 10
Typ ladění: C Major
Barva podle výrobce: Black
Balení obsahuje: Ladící kladívko
Balení obsahuje: Taška
Povrchová úprava: Matní

MOOG Etherwave/Theremini GB 1392 CZK  -33% 
Polstrovaná taška pro Mogg Theremin a Etherwave Theremin. Taška chrání nástroj před poškozením při častém přenášení. Vyrobena je z odolného nylonu s 1,9 mm pěnovým polstrováním. Vybavená je odnímatelným ramenním popruhem, rukojeťmi, odkládacím prostorem pro antény a vnější kapsou pro napájecí zdroj. Barva: Black
Země původu: Čína

PIN METAL MINNIE 189 CZK  -36% 
Material: 80%METAL/20%PAINT

Material: MULTICOMPOSITION

PATCH BATMAN 179 CZK  -35% 
Material: 100% POLYESTER

Obal na kytarové kombo Hot Rod Deluxe a Hot Rod Deluxe III, které byly vyrobeny od roku 1998 až do současnosti, ale pasuje i na kombo Blues Deluxe. Vyroben je z pevné tkaniny v hnědém barevném provedení. Rozměry komba: 476 x 597 x 267 mm.
Země původu: Čína
Typ: Obal
Barva: Hnědá
Barva podle výrobce: Hnědá