Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Snare stojan s nízkou hmotností, kompaktním designem, 3 rameny a 3 jednoduchými nohama, který je vhodný pro 12 "a menší snare bubny.

Maximální výška : 620 mm
Barva : Stříbrná
Země původu : Čína
Materiál : Ocel
Minimální výška : 430 mm

Metličky na bicí s teleskopickými vysoce kvalitními štětinami, vyrobené přímo v USA, perfektní tvarovaná "Easy Grip" pro ještě zrelaxovanejšie hraní, rukojeť s délkou 7 1/16", průměru 0.640" a skvělým vyvážením, rozpětí kovových štětin je 12 5/16" a délka 5 3/16 ".
Průměr (mm) : 15.8
Země původu : USA
Délka (cm) : 31.3
Materiál : Ocel
Typ : Metličky

Přenosné pouzdro určené pro basový buben rozměrů 24'' x 22''. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600 polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí buben, pevnými a pohodlnými rukojeťmi, a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra.
Zip : Ano
Popruh : Ne
Země původu : Čína
Průměr : 24"
Nepromokavé : Ne
Barva : Černá
Rukojeť : Ano
Materiál : Polyester
Hloubka : 22"

Deluxe obal určený pro 12'' x 24,5'' Djembe. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600D polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí, pohodlnou rukojetí, kapsou na príslušenstvý, ramenními pásmi, a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra.
Popruh : Popruhy na záda
Země původu : Čína
Tloušťka polstrování : Ano
Rukojeť : Ano
Délka interiéru (mm) : 622.3
Zip : Ano
Vnitřní šířka (mm) : 355.6
Barva : Černá
Vnitřní hloubka (mm) : 203.2

Tama HED3R 5845 CZK  -16% 
Tento základní hardwarový balíček obsahuje single pedál na kopák HP200P Iron Cobra 200 Series, Hi-Hat stojan HH205S Iron Cobra 200 Series a židli HT230 1st Chair, aby vyhovovaly různým potřebám bubeníků.
Set : Ano
Balení obsahuje : Židle
Balení obsahuje : Stojan na Hi-Hat
Balení obsahuje : Pedál k basovému bubnu

Set 3 blan ze sady Classic Clear, který obsahuje blány velikosti 10 ", 12" a 16 ". Aquarian Classic Clear, alias "CC", je středně těžká, průhledná jednovrstvá blána, kterou je možné umístit jak úderovou i rezonanční. 10mil křišťálově průhledný film blány Nu-Brite produkuje široký otevřený zvuk s dostatkem ataku a hudebního sustainu. Při použití jako spodní nebo rezonanční blána odpovídá CC teplým, čistým tónem a bez tlumení. "Sound Curve" design od společnosti Aquarian umožňuje, aby si dosadzacia hrana našla své vlastní místo v záhybu a pomohla rychleji a snadněji naladit jakýkoliv buben.
Série : Classic ( Series )
Počet vrstev : 1
Typ : Úderová
Země původu : Mexiko
Set : Ano
Povrchová úprava : Clear Drumhead
Barva : Transparentní
Varianta : Set 3
Složení setu : 10", 12", 16"
Průměr : Set
Nabízená konfigurace : Set

TCSKI Superkick I je jednovrstvá basová bubnová blána s povrchovou úpravou White Texture Coated, 10 mil. S přidaným kroužkem Superkick, který ovládá rezonanci, vylepšuje basy a poskytuje dobře definovaný a zaměřený atak. Patentovaný systém "Floating Muffling System" využívá úzký pás akustické plsti na před-tlumený, ale zároveň přirozený zvuk. Plsť se pohybuje a "dýchá" s blánou bubnu, přičemž eliminuje nežádoucí hi-endové frekvence a zvyšuje úder v dolní části zvukového spektra. Série blan Superkick, často napodobována, nikdy duplikována, je průmyslovým bestsellerem a oblíbená mezi těmi bubeníky, bicími a nahrávacími techniky, kteří chtějí hudební, kontrolovaný zvuk basových bubnů bez použití přikrývek, polštářů nebo externího tlumení. Všechny modely Superkick poskytují vynikající ovládání tónu basového bubnu bez jakékoliv další práce a jsou k dispozici v jednoduché, dvojité a hybridní verzi s čirým povrchem pokrytým texturou, povrchovou úpravou vintage a reflexními povrchy.
Vhodné pro : Basový buben
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Průměr (inch / palec) : 20.0
Průměr : 20"
Barva podle výrobce : Bílá
Země původu : Mexiko
Povrchová úprava : Coated Drumhead
Série : Modern Vintage
Počet vrstev : 1
Barva : Bílá
Varianta : Coated Drumhead
Typ : Úderová

Stolek pro uložení perkusí. Konstrukce je vyrobena z oceli s lesklou chromovou povrchovou úpravou. Povrch ergonomicky tvarované odkládací části je vyroben z laminátu s protiskluzovou povrchovou úpravou. Stojan je výškově nastavitelný a má zdvojené ocelové nohy pro větší stabilitu. Barevné provedení: Černá / Chrom. Rozměry: 20" x 34".
Země původu : Thajsko

Přepravní obal určený pro didgeridoo disponující délkou v rozmezí od 170 do 175 cm a s průměrem Bell-end zakončení do průměru 22 cm. Obal je ve vrchní části uzavíratelný pomocí zipu a vybaven popruhem pro nošení na rameni. Vyroben z vodě odolného materiálu a vybaven lemováním pro dokonalou ochranu nástroje v černém barevném provedení.
Země původu : Německo

Profesionální pedál série 600 pro basový buben s dvoj-řetězovým mechanismem s bočními pružinami. Možnost nastavení tvrdosti pružiny, zvýšený výkon a rychlost. Ukotvení k ráfku pohodlnou boční chlopní. Nastavitelný sklon křídla pomocí tradičního klíče. Plsťovou oboustranný klepač. Součástí balení je taška. Profesionální kvalita TAMBURO.
Materiál : Ocel
Typ převodu : Řetěz
Varianta : FP600
Země původu : Itálie