Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Obal s kolečky a rukojetí určený pro Cajon. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600D polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí, pohodlnou rukojetí, kapsou na příslušenství a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra.Rozměry - 32.5cm x 32.5cm x 52cm
Země původu : Čína

Speciálně navržený ochranný obal se postará o to, že váš nástroj bude výborné chráněn proti špíně, prachu a vlhkosti. Vyrobený ze zesíleného polstrovaného nylonu a spolehlivě ochrání váš nástroj při přepravě. Obal se vyrábí v černé barvě a s rozměry: 78,7 cm šířka x 31,8 cm výška x 34,3 cm hloubka.
Země původu : Čína

Lehké a odolné přenosné pouzdro ze série Black, které je navrhnuté speciálně pre cajon Roland ELCajon EC-10 a je ideálním doplňkem pro často vystupující hudebníky. Vnější vrstva z pevného polyesteru 600D a nylonu odolného vůči roztržení, vnitřní vrstva z ovčí vlny a hrubá pěnová výztuž ochraňují nástroj před nárazy, zatímco praktické, vyztužené nylonové popruhy na rameno zjednodušují jeho přenos. Pouzdro je vybaveno přední kapsou na zip pro uskladnění příslušenství či not a zpevněnou rukojetí.
Země původu : Vietnam

Deluxe obal určený pro Cajon S/S. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600D polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí, pohodlnou rukojetí, ramenním pásem a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra. Rozměry: 520 x 305 x 305 mm
Země původu : Čína
Varianta : Deluxe

Deluxe obal určený pro Cajon R/S. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600D polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí, pohodlnou rukojetí, ramenním pásem a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra. Rozměry: 520 x 305 x 305 mm
Varianta : Vertical
Varianta : Deluxe
Země původu : Čína

Velký deluxe obal určený pro Cajon. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600 polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí, pohodlnou rukojetí, ramenním pásem a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra.
Země původu : Čína
Varianta : Deluxe

Velký deluxe obal určený pro Cajon R/S. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600D polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí, pohodlnou rukojetí, ramenním pásem a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra.
Země původu : Čína

Prémiový ochranný obal s 20 mm polstrováním pro cajon. Vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier, všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 30.5 x 30.5 x 53.3 cm. Hmotnost 1,2 kg.
Země původu : Čína

Odolná nylonová taška určená pro přenos Cajou. Vnější vrstva tašky je vyrobena z nylonu, který chrání nástroj před nepříznivými vlivy počasí. Díky polstrování je cajon chráněn i před mechanickým poškozením. Taška je vybavena kvalitními zipy, držáky s polstrováním a odnímatelným pásem na rameno. Vhodné pro Cajon do velikosti: 30 x 31 x 50 cm. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo

Přepravní obal určený pro didgeridoo disponující délkou v rozmezí od 170 do 175 cm a s průměrem Bell-end zakončení do průměru 22 cm. Obal je ve vrchní části uzavíratelný pomocí zipu a vybaven popruhem pro nošení na rameni. Vyroben z vodě odolného materiálu a vybaven lemováním pro dokonalou ochranu nástroje v černém barevném provedení.
Země původu : Německo