Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Obal s kolečky a rukojetí určený pro Cajon. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600D polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí, pohodlnou rukojetí, kapsou na příslušenství a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra.Rozměry - 32.5cm x 32.5cm x 52cm
Země původu : Čína

Speciálně navržený ochranný obal se postará o to, že váš nástroj bude výborné chráněn proti špíně, prachu a vlhkosti. Vyrobený ze zesíleného polstrovaného nylonu a spolehlivě ochrání váš nástroj při přepravě. Obal se vyrábí v černé barvě a s rozměry: 78,7 cm šířka x 31,8 cm výška x 34,3 cm hloubka.
Země původu : Čína

Lehké a odolné přenosné pouzdro ze série Black, které je navrhnuté speciálně pre cajon Roland ELCajon EC-10 a je ideálním doplňkem pro často vystupující hudebníky. Vnější vrstva z pevného polyesteru 600D a nylonu odolného vůči roztržení, vnitřní vrstva z ovčí vlny a hrubá pěnová výztuž ochraňují nástroj před nárazy, zatímco praktické, vyztužené nylonové popruhy na rameno zjednodušují jeho přenos. Pouzdro je vybaveno přední kapsou na zip pro uskladnění příslušenství či not a zpevněnou rukojetí.
Země původu : Vietnam

Prémiový ochranný obal s 20 mm polstrováním pro cajon. Vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier, všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 30.5 x 30.5 x 53.3 cm. Hmotnost 1,2 kg.
Země původu : Čína

Prémiový ochranný obal s 20 mm polstrováním pro bongo. Vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier, všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 52 x 31 x 14,6 cm. Hmotnost 900 g.
Země původu : Čína

Meinl CLAMP 539 CZK
Délkově nastavitelný Multiclamp. Vybaven tyčí s vroubkováním o průměru 8 mm, upevnitelný na každý standardní stojan. Určen pro umístění dalšího nástroje v soupravě (např. cowbellu, tamburíny ...). Vyroben z oceli, v chromové povrchové úpravě.
Země původu : Taiwan

Stable PD-4 529 CZK
Výškově nastavitelný držák pro cowbell a jiné perkuse, které jsou ovládány pomocí pedálu na velký buben. Stabilitu zajišťují dva vyšroubovatelné ocelové bodce. Cowbell je součástí balení. Vyroben z oceli. Černé barevné provedení.
Země původu : Čína
Materiál : Ocel

Stable A1 1656 CZK
Výškově nastavitelný držák pro tamburínu a jiné perkuse, které jsou ovládány pomocí pedálu na velký buben. Stabilitu zajišťují dva vyšroubovatelné ocelové bodce. Tamburína je součástí balení. Vyroben z oceli. Černé barevné provedení.
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Tamburína
Balení obsahuje : Pedál k basovému bubnu

Meinl MC-CHL 470 CZK
hardware: držák na zlatý déšť velký
Země původu : Thajsko

Ochranná protiprachová přikrývka na CAJON série Headliner. Materiál - měkký nylon, farna černá. Rozměry 51 x 31 x 31 cm.
Země původu : Čína