Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Speciálně navržený ochranný obal se postará o to, že váš nástroj bude výborné chráněn proti špíně, prachu a vlhkosti. Vyrobený ze zesíleného polstrovaného nylonu a spolehlivě ochrání váš nástroj při přepravě. Obal se vyrábí v černé barvě a s rozměry: 78,7 cm šířka x 31,8 cm výška x 34,3 cm hloubka.
Země původu: Čína

Prémiový ochranný obal s 20 mm polstrováním pro cajon. Vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier, všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 30.5 x 30.5 x 53.3 cm. Hmotnost 1,2 kg.
Země původu: Čína

Přenosná taška pro Cajon ze série Slap Top. Taška je vyrobena z pevného a odolného nylonu je kompatibilní se všemi modely ze série Slap Top. Taška je vybavena kvalitním zipem, držákem s výztuží pro snadnější přenášení v ruce a odepínatelným popruhem na rameno. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína

Nepromokavé DELUXE polstrované transportní pouzdro na CAJON. Materiál: Polstrovaný nylon, polstrovaný pás na rameno, vnější kapsa, textilní rukojeti. Rozměry 520 x 305 x 305mm. Barva černá. Pouzdro se dodává BEZ NÁSTROJE.
Země původu: Čína

Prémiový ochranný obal s 20 mm polstrováním pro bongo. Vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier, všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 48 x 26 x 21 cm. Hmotnost 900 g.
Hmotnost: 900 g
Rukojeť: Ano
Šířka (mm): 260.0
Délka (mm): 480.0
Zip: Ano
Výška (mm): 210.0
Typ: Přenosné pouzdro
Barva: Černá
Popruh: Ramenní popruh
Země původu: Čína

Standardní obal určený pro Cajon S/S. Disponuje Propadd polstrováním, povrchovou látkou Racketex z 600D polyesteru, vnitřkem z materiálu Propile, který odstraňuje vlhkost a čistí, pohodlnou rukojetí, ramenním pásem a velkými, robustními zipy. Také disponuje štítky s možností označení pouzdra. Rozměry: 520 x 305 x 305 mm
Varianta: Classic
Země původu: Čína

Lehké přenosné pouzdro se zpevněným prošíváním je ideální pro cestování. Při nošení na zádech oceníte nastavitelné popruhy. Vhodné pro nástroje typu X-Cajon. Je vyrobeno z pevného polstrovaného nylonu. K dispozici v černé barvě. Velikost: 46,4 cm šířka x 34,3 cm výška x 20,3 cm hloubka.
Země původu: Čína

TAMA Standard Cajon Bag má 10 mm vnitřní polstrování a vodotěsný povrch 600 Denier, který bezpečně ochrání váš cajon během přepravy. Tvar a konstrukce jsou navrženy pro bezproblémové vytažení a vložení vašeho cajonu z obalu. Praktická boční kapsa má prostor pro přenášení dalších ručních perkusí nebo příslušenství.
Vnitřní šířka (mm): 520.0
Barva podle výrobce: Black
Země původu: Čína
Vnitřní hloubka (mm): 330.0
Vnitřní výška (mm): 310.0
Barva: Černá
Materiál: Nylon
Rukojeť: Ano
Zip: Ano
Typ: Zpevněné pouzdro
Tloušťka polstrování: Ano
Popruh: Ramenní popruh

Meinl MC-GU 840 CZK  -2% 
hardware: Guiro Držák
Země původu: Thajsko

Mapex MCH913 1028 CZK  -2% 
Držák na Cowbell v kombinaci s multiclampom, který kdisponuje dvěma klouby s možností nastavení vertikálně, i horizontálně. Klouby jsou vybaveny zoubkováním. Vyrobeno z ocelové slitiny. Držák na Cowbell je opatřen vroubkováním a je vyroben z oceli. Je použitelný i pro jiné typy perkusí. Stříbrné provedení.
Země původu: Čína
Materiál: Ocel