Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Palička pro gong (Large) společnosti Sabian. Vybavená je hlavičkou z příze. Produkuje plný zvuk a zajišťuje optimální artikulaci ve všech dynamických úrovních.
Varianta: Velká
Délka (cm): 38.0

Pár paliček pro perkuse společnosti Rohema. Dřevěné (hickory) paličky obsahují menší černou plstěnou hlavu.
Země původu: Německo
Průměr (mm): 13.0
Délka (cm): 39.5

Pár paliček pro perkuse společnosti Rohema. Dřevěné (hickory) paličky obsahují velkou bílou plstěnou hlavu.
Země původu: Německo
Průměr (mm): 13.0
Délka (cm): 39.5

Palička pro gong (Small) společnosti Sabian. Vybavená je hlavičkou z příze. Produkuje plný zvuk a zajišťuje optimální artikulaci ve všech dynamických úrovních.
Varianta: Small
Délka (cm): 40.0

Metličky pro hru na Cajon se 250 nylonovými vlákny, které nabízejí unikátní zážitek ze hry a jedinečný zvuk. Dřevěné rukojeti vyrobené z javoru jsou potaženy gumovými prstenci, které slouží k nastavování tvrdosti metličky. Spodní čepička umožňuje implementaci dalších hráčských technik na Cajon. Jeden pár v balení.
Země původu: Německo
Barva: Bílá
Typ: Metličky
Varianta: SE036
Délka (cm): 35.0

Metličky pro hru na Cajon se 110 nylonovými vlákny, které nabízejí unikátní zážitek ze hry a jedinečný zvuk. Dřevěné rukojeti vyrobené z javoru jsou potaženy pryžovými prstenci, které slouží k nastavování tvrdosti metličky. Spodní čepička umožňuje implementaci dalších hráčských technik na Cajon. Součástí balení je 1 pár.
Země původu: Čína
Typ: Metličky
Barva: Bílá
Délka (cm): 34.0
Varianta: SE065

Metličky pro hru na Cajon se 180 nylonovými vlákny, které nabízejí unikátní zážitek ze hry a jedinečný zvuk. Dřevěné rukojeti vyrobené z javoru jsou potaženy gumovými prstenci, které slouží k nastavování tvrdosti metličky. Spodní čepička umožňuje implementaci dalších hráčských technik na Cajon. Jeden pár v balení.
Země původu: Německo
Barva: Bílá
Typ: Metličky
Varianta: SE035
Délka (cm): 35.0