Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Roland TM-6 PRO 21790 CZK  -3% 
Výkonný a praktický zvukový modul dodá profesionální hybridní všestrannost jakékoliv akustické bicí soupravě. TM-6 PRO Trigger Module - kompaktní a výkonné zařízení pro profesionální hybridní bubnování. TM-6 PRO obsahuje 500 samplů, včetně nových zvuků, nahraných v světoznámých studiích. Kromě toho je k dispozici 268 expresivních zvuků V-Drums, 80 "hotových" kitů a vstupy pro připojení až 12 Padů nebo Triggerů. Ů TM-6 PRO je komplexní ovládací centrum s možností importu vlastních samplů a čtyřmi konfigurovatelnými zvukovými výstupy. K tomu přidává "click" stopu, poslech přes sluchátka a další funkce, které dodají akustickým bicím hybridní výkon a všestrannost. V současné populární hudbě se často vyskytují elektronické zvuky perkusí, vytvořené ve studiu a akustické bicí se často vylepšují při mixáži vrstvením samplů pro dosažení výraznějšího a plnějšího zvuku. S využitím modulu TM-6 PRO si může každý bubeník jednoduše přenést tyto elektronické zvuky a samply na pódium a ovládat vše přímo ze soupravy. Ovládací panel modulu TM-6 PRO umožňuje uživateli jednoduše přiřadit, mixovat a upravit zvuky, plus aplikovat integrované efekty, sledovat stav Triggerů a využívat další funkce. Kromě toho je možné přehrávat stopy přímo z paměťové karty SD a využívat TM-6 PRO jako USB audio rozhraní a Trigger-to-MIDI převodník DAW program. TM-6 PRO je vybaven šesti duálními Trigger vstupy, ke kterým je možné s využitím Y kabelů připojit celkově až 12 Triggerů. Mezi dostupné zařízení Roland patří V-Pad, série Trigger pro akustické bicí RT, BT-1 Bar Trigger Pad a další. Na připojení Hi-hat pedálu FD-8 je k dispozici vstup Hi-hat control.
Země původu : Malajsie

Pearl Mimic Pro 75790 CZK  -3% 
Vynikající zvuk, fantastické předinstalované bicí sample, přesné spouštění, jednoduché nastavení, nekonečné možnosti přizpůsobení, bleskurychlá doba načítání a masivní 120GB SSD disk. Pearl Drums a Steven Slate spojili své síly, aby vytvořili „Mimic Pro“ – světově nejpokročilejší zdroj zvuku perkusí pro studiová a živá vystoupení. Nejpokročilejší elektronický bicí modul na světě jako specializovaný hardwarový host pro Steven Slate Drums. 24-bitové bubny Steven Slate 5 Vícekanálové sample se samostatným nastavením close, overhead a room mikrofonů. Dotyková obrazovka IPS 120GB disk SSD Špičkové konvertory Burr Brown 16 Vstupů Aux In 16 audio výstupů (8 na modulu / 8 z konektoru DB-25) Dva zcela oddělené mixpulty pro sluchátka a Aux výstupy – bubeník získá osobní mix s efekty, které neovlivní výstupy Všechny vstupy mají "cymbal choke" funkci Podporuje třízónové a dvouzónové činely a dvouzónový Hi-Hat Kompatibilní s většinou padů na trhu Slot pro SD kartu a USB Importuje "one shot" sample z Wave a AIFF MIDI vstup a výstup
Počet presetů : 60
Vstup na SD : Ano
Země původu : USA
Adaptér součástí : Ano
MIDI rozhraní : Ano
Provoz na baterie : Ne
USB : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Napájení : Adaptér
Balení obsahuje : Adaptér

Yamaha EAD10 13123 CZK  0% 
Revoluční elektronický zvukový modul pro akustickou bicí soupravu, který okamžitě transformuje vaše akustické bicí na výkonný digitální / elektronický hybrid se vzorovanými zvuky a digitálními efekty ve studiové kvalitě. Sestává ze senzoru a zvukového modulu. Senzor se přichytí na obruč basového bubnu na straně hráče. Systém dvou špičkových mikrofonů a basového triggeru v senzoru snímá kompletní stereoobraz znějící akustické bicí soupravy včetně činelů, analyzuje získaný audio materiál a v reálném čase ho transformuje do některé z přednastavených elektronických sad se zvukovými vzorky v modulu včetně studiových efektů. Díky tomu dokážete kvalitně nazvučit svou bicí soupravu bez potřebného drahého vybavení a nutných zvukařských znalostí. Pro majitele iOS smartphonů je k dispozici free aplikace, která po spárování se zařízením dokáže výsledek nahrát, upravovat a sdílet. Modul také slouží jako USB audio Interface a po propojení s počítačem poskytuje prakticky neomezené možnosti pro rozvoj zvukové kreativity. Systém má vlastní interní paměť pro záznam 1,5 min nahrávky ve formátě Wav, kterou lze rozšířit pomocí USB Flash až na 30 min.
MIDI rozhraní : Ne
Počet presetů : 250
Balení obsahuje : Manuál
USB : Ano
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ano
Balení obsahuje : Adaptér
Provoz na baterie : Ne
Vstup na SD : Ne
Země původu : Čína

Kompaktní, bateriemi napájený mikrofonní procesor a předzesilovač, který zachytí akustický zvuk Cajou pomocí kondenzátorového mikrofonu (součást balení), který je také možné použít i pro trigger a přidání různých externích zvuků a jejich vrstvení s originálním zněním nástroje. Po zpracování se signál posílá do aparátu nebo PA, což umožňuje úplnou kontrolu nad zvukovém na pódiu. EC-10M nabízí širokou paletu zvuků včetně 16 vestavěných souprav se zněním tamburíny, šejkru, džembe, elektronických bicích a jiných, které můžete později vrstvit s originálním zvukem Cajou. Také můžete po nastavení hrát dva rozdílné zvuky při úderu na hranu a střed Cajou. Kromě toho je možné předváděl si i perkusní prvky pomocí vestavěného Looper a přehrávat externí zvuky prostřednictvím zabudovaného A / B nožního spínače nebo trigger pedálu pro basový buben. Zařízení může být napájeno 4 AAA bateriemi (až 5 hodin používání) nebo napájecím adaptérem, který je součástí balení.
Vstup na SD : Ne
Napájení : Adaptér nebo Baterie
MIDI rozhraní : Ne
USB : Ne
Typ baterie : AAA
Země původu : Čína
Počet presetů : 16
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ano

Roland TD-27 Module 29590 CZK  -13% 
Zvukový modul V-Drums TD-27 překypuje těmi nejlepšími akustickými bicími zvuky, jaké jste kdy slyšeli. Technologie Prismatic Sound Modeling značky Roland vytváří bicí, které při hře nejenže znějí výjimečně, ale také reagují stejně jako jejich akustické protějšky. Pokročilé digitální trigger vstupy spolu s digitálními pady Roland zajišťují nepřekonatelnou expresivitu, nová technologie PureAcoustic Ambience pak po jediném stisknutí tlačítka nabízí celou řadu inspirativních prostorů pro bubnování.  K dispozici je také široká nabídka elektronických zvuků z bohaté zvukové historie značky Roland a tím pádem i všechny potřebné zvuky pro moderní styly. Nahráním a navrstvením svých vlastních samplů na vestavěné bicí navíc můžete vytvářet zvuky, které nikdo jiný ještě nezahrál.    

Země původu : Malajsie
Balení obsahuje : Manuál
USB : Ano
Napájení : Adaptér
Balení obsahuje : Adaptér
Provoz na baterie : Ne
Vstup na SD : Ano
Adaptér součástí : Ano
Počet presetů : 55
MIDI rozhraní : Ano

Roland TM-1 4455 CZK  0% 
Trigger modul pro bicí nástroje. Představuje jednoduchý způsob kombinace akustického a digitálního zvuku bicích nástrojů. Vybaven je ovládacími prvky s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Modul disponuje kompaktním designem a umožňuje provoz kdekoli díky možnosti napájení baterií. Nabízí dva nožní spínače pro ovládání zvuků, změnu souprav bicích nástrojů a funkci Mute. Modul je vhodný pro jakýkoliv hudební žánr od rockové až po elektronickou hudbu. Obsahuje 15 přednastavených souprav bicích nástrojů s možností nastavení. Nastavení zvuků probíhá prostřednictvím aplikace TM-1 Editor (Mac/Windows, iOS/Android). Aplikace navíc umožňuje přístup k více než 150 zvukovým vzorkům a import vlastních zvukových vzorků. Modul je kompatibilní se snímači Roland RT-series acoustic drum triggers a s elektronickými pady značky Roland. Modul umožňuje připojení 2 zařízení (snímače nebo elektronické pady) a pracuje jako MIDI konvertor po připojení k PC prostřednictvím USB.

Vstup na SD : Ne
Země původu : Čína

Roland TD-17 Module 16370 CZK  0% 
Samostatný bubenícky modul ze série TD-17 určený pro elektronické bicí. Modul je zasazen v pevném a odolném těle a vybaven je enginem, který zdědil po modelu TD-50, který je vlajkovou lodí značky Roland. Engine nabízí na výběr ze 100 bubenických sad a 310 zvuků. Samozřejmostí je možnost práce s parametry jako Level, Pan, Tuning, Muffling, Snare Buzz a Strainer, které dokonale přizpůsobí zvuk bicích vašim potřebám. Vestavěná paměť 32 MB umožňuje nahrát a uložit až 24 minut hudby v mono a 12 minut hudby ve stereo režimu. Nahrávky se ukládají ve formátu Wav. K dispozici je i několik efektů - 25 typů Ambience efektů, 30 multi efektů a EQ. Vestavěná technologie Bluetooth umožni bezproblémové pohodlné streamování hudby přímo do vašich sluchátek, díky čemuž můžete trénovat s vašimi oblíbenými skladbami. O přehlednost se postará grafický LCD displej s rozlišením 128 x 64 bodů. Samozřejmostí je i podpora SD karet (formát SDHC je podporován). Rozměry: 223 x 196 x 65 mm, hmotnost: 0,9 kg.
MIDI rozhraní : Ano
Země původu : Malajsie
USB : Ano
Adaptér součástí : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Balení obsahuje : Connection Cable
Balení obsahuje : Adaptér
Počet presetů : 50
Napájení : Adaptér
Provoz na baterie : Ne
Vstup na SD : Ano

Roland TM-2 4890 CZK
Malý, bateriemi napájený Trigger modul TM-2 představuje jednoduché a praktické řešení pro každého bubeníka, který chce rozšířit své aktustické bicí o elektronické perkuse. Dva vstupy podporují množství pádů a triggery Roland. Modul obsahuje pečlivě připravené profesionální zvuky, určené k rozšíření možností akustické sady. s TM-2 máte ve vašich akustických bicích na dosah vynikající zvuky, multiefekty a dokonce můžete importovat a hrát vaše vlastní WAV zvuky, smyčky a doprovodné stopy, které si můžete importovat z SDHC karty. Pokud si chcete vytvořit výkonnou hybridní sadu kombinující akustické a elektronické prvky, s TM-2 to není problém: připojte k TM-2 některý z trigger Roland (BT-1 Bar Trigger, KT-10 Kick Trigger Pedal nebo akustické Triggery série RT) .
Vstup na SD : Ano
Země původu : Čína