Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem:
Lehký podpěrný boom s konstrukcí stativu s nízkou hmotností, s dvojitou oponou a výškově nastavitelnými závěsy. Je vybavena nylonovými vložkami, které zabraňují kontaktu kovu s kovem a novému designu desky s designem "G". Nastavitelná výška: 76 až 144 cm. Hmotnost: 3,2 kg.
Materiál: Ocel
Země původu: Taiwan
Maximální výška: 1440 mm
Minimální výška: 760 mm

Profesionální židle mapex T875 se závitovým nastavováním výšky sedla a s funkcí Ultra Secure clamp / Spindle lock pro bezpečné zablokování nastavené výšky. Čtyři dvojitě vyztužené nohy zajišťují stabilitu a nastavitelné opěradlo větší komfort při hraní. Masivní „motocyklový“ sedák o rozměru 17x4“ poskytuje extra komfort při dlouhých sezeních a povrch z černé umělé kůže se snadno čistí.
Nastavitelná výška: Ano
Typ: Saddle-Style
Materiál sedadla: Vinyl
Materiál: Ocel
Balení obsahuje: Zádová opěrka
Maximální výška: 635 mm
Průměr (mm): 432.0
Průměr: 17"
Minimální výška: 480 mm
Barva sedadla: Černá
Země původu: Čína

Bubenické židle se širokým sedákem ve tvaru motorkářského sedadla vyrobeným z vysoce kvalitní pěny a samostatně nastavitelnou opěrkou, pevná třínohá podstava s dvojitým vyztužením, Super Lock pro zajištění sedáku, speciální protiskluzové podložky na konci nohou, Memory Lock na nastavení výšky, výška od 20" do 28".
Země původu: Taiwan

Profesionální židle mapex T850 se závitovým nastavováním výšky sedla a s funkcí Ultra Secure clamp / Spindle lock pro bezpečné zablokování nastavené výšky. Dvojitě vyztužené nohy zajišťují stabilitu. Masívny sedák o rozměru 14x4" poskytuje extra komfort při dlouhých sezeních a povrch z černé umělé kůže se snadno čistí.
Maximální výška: 660 mm
Průměr (mm): 355.6
Průměr: 14"
Minimální výška: 508 mm
Barva sedadla: Černá
Země původu: Čína
Nastavitelná výška: Ano
Materiál sedadla: Vinyl
Typ: Okrouhlý
Materiál: Ocel

Jednoduchá kopáková šlapka s dvojitou reťezí.
Typ převodu: Řetěz
Země původu: Čína

hardware: činelový stojan s ramenem
Materiál: Ocel
Země původu: Čína

Dvojitý činelový stojan série 4000. Stojan disponuje novým designem pryžových nohou pro lepší stabilitu, vylepšený je i design "motýlka" pro lepší úchyt. Chromové provedení.
Země původu: Čína
Materiál: Ocel

Stojan ze série 9000 pro malý buben s průměrem 13-15''. Disponuje základnou s dvojitými nohami ve tvaru trojnožky, možností horizontální a vertikální měnit sklon bubnu a oddělit koš, paměťovými svorkami a uzamykacím mechanismem Techlock. Barevné provedení: Chrome.
Maximální výška: 620 mm
Země původu: Taiwan
Minimální výška: 455 mm
Barva: Stříbrná
Materiál: Ocel

Činelový stojan s ramenem, se série 400. Disponuje stabilní dvoupatrovou patrovou konstrukcí se třemi pevnými zdvojenými nohami s konkávním designem, vybavenými masivními gumovými zakončeními. Klouby nastavení sklonu ramene a činelu, jsou vybaveny zoubkováním. Rameno, které je opatřeno vroubkováním je zasouvací pro případnou potřebu rovného stojanu, nebo usnadnění transportu. Držák činelu je vybaven filcovými podložkami. Zajištění činelu zajišťuje klasická křídlová matice. Černé provedení. Hardware ze série 200 je vhodný zejména pro začínající hráče.
Materiál: Ocel
Země původu: Čína

S-930D Deep Shell Snare Stand má kratší profil a zapuštěný košík, díky čemuž je ideální pro přizpůsobení větších bubnů. Všechny standardní exkluzivní prvky Pearl (jako Air Suspension Basket a Uni-Lock bezpřevodový naklápěč) jej dělají naprosto nastavitelným a připraveným k tomu, aby z vašeho bubnování vytěžil to nejlepší.
Materiál: Ocel
Maximální výška: 550 mm
Minimální výška: 370 mm
Země původu: Čína