Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hi hat drop clutch s rychlým a jednoduchým systémem úchytu hi-hat činelů. Ovládání pomocí bubenické paličky. Průměr otvoru 8mm
Země původu : Taiwan

Sada pro konstruování a montování bubenických racků/ramp. Obsahuje 4x šroub a matici paměťového zámku, 1x T-rukojeť, 4x podložku, 2x clamp šestihranný šroub, 2x křídlovou matici, 1x PCUT rackový pipe cutter a 1x RAT nastavovací nástroj.
Země původu : Taiwan

Nastavitelný dvojitý clamp s paměťovými zámky vyroben z kvalitní oceli, určený k přichycení libovolného hardwareu.
Země původu : Taiwan

Přídavný stojan na činel s ramenem. Délka spodní části 35 cm, délka ramene 41 cm. Chromové provedení.
Země původu : Taiwan

Přídavný činelový stojan sestávající ze tří otočných a dvou délkově nastavitelných částí, umožňujících nastavení stojanu do jakékoliv polohy. Stojan je vhodný pro činely Crash, China a Splach. Chromové provedení.
Země původu : Taiwan

Přídavný činelový stojan s kulovým kloubem umožňujícím nastavení sklonu stojanu do jakékoliv polohy. Vrchní část držáku je nastavitelná do úhlu až 360 stupňů což umožňuje uchycení stojanu i na nedostupnejšie místa. Chromové provedení.
Země původu : Taiwan

hardware, rameno s držákem na činel montovatelný na stojan.
Země původu : Taiwan

Rameno bubenické stojanu ze série Armory určený pro činely. Stojan je vybaven pevným a odolným kovovým tělem, k teré lze pevně uchytit k sadě pomocí clampu. Kromě toho je rameno vybaveno nastavitelnou šibenicí pro držení činelu. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína
Materiál : Ocel

Prodlužovací rameno s clamp úchytem společnosti Gibraltar.

Držák na činel s ramenem ze série 1000 z produktové řady Falcon s průměrem trubky 7/8". Disponuje paměťovou objímkou. Kloub pro nastavení sklonu ramene je vybaven zoubkováním a stupnicí, pro opakované nastavení. Kloub pro nastavení sklonu činelu je hladký, pro neomezené nastavení. Zajišťuje se pákou typu Accu-lock. Rameno dlouhé 12" je vroubkované a disponuje paměťovou objímkou. Držák činelu je vybaven obojtrannými podložkami typu Multi-Sustain Cymbal Felts (guma/filc). Zajištění činelu zabezpečuje rychloupínací systém Qick Release Cymbal Lock. Držák je kompatibilní s většinou běžných adaptérů (např. AC910, AC905). Chromové provedení.
Země původu : Čína