Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Příslušenství, bicí: 10 E-Ring Pack 13 "-1.5". Tlumící kruh, který zkracuje sustain a zvyšuje attack blány.
Barva : Bílá
Průměr : 13"
Země původu : USA

Sada tlumících proužků na blánu, velikost 14 "x 2". Tlumící proužek eliminuje přeznívání a pomáhá snadněji naladit blánu. Balení obsahuje 10ks.
Barva : Bílá
Průměr : 14"
Země původu : USA

Příslušenství, bicí: 10 E-Ring Pack 10 "-1". Tlumící kruh, který zkracuje sustain a zvyšuje attack blány.
Země původu : USA
Barva : Bílá
Průměr : 10"

Remo HK-2417-00 1088 CZK  -21% 
Tlumící systém určený pro malý buben, vyvinutý ve spolupráci s Dave Weckl. Konstrukce umožňuje nastavit různé úrovně tlumení, které vyžaduje konkrétní hráčská situace. Systém se upíná k obruči malého bubnu.
Země původu : USA

Sada tlumičů na bicí. Rozměry: 1 x 12 ", 1 x 13", 1 x 14 ", 1 x 16".
Průměr : 14"
Průměr : 12"
Průměr : 16"
Varianta : Essential Pack
Barva : Černá
Průměr : 13"
Země původu : USA

Příslušenství, bicí: 10 E-Ring Pack 14 "-1". Tlumící kruh, který zkracuje sustain a zvyšuje attack blány.
Barva : Bílá
Průměr : 14"
Země původu : USA

Sada tlumících proužků na blánu, velikost 14 "x 2". Tlumící proužek eliminuje přeznívání a pomáhá snadněji naladit blánu. 
Barva : Bílá
Země původu : USA
Průměr : 16"

Evans SoundOff Mutes výrazně snižují hlasitost, zatímco cvičíte na své tradiční sadě bicích. SoundOff Mutes poskytují vynikající odezvu paličky a jsou dostatečně odolné i pro ty nejtvrdší hráče. SoundOff Mutes jsou k dispozici na zakoupení v předkonfigurovaných balíčcích nebo jako jednotlivé tlumiče zvuku.

Poskytuje 95% snížení hlasitosti
Odolná neoprenová konstrukce vyrobena tak, aby odolala častému cvičení
Nezmění drasticky pocit ze hry na buben
Skvělý dárek pro každého bubeníka; cvičte doma bez obav z vysoké hlasitosti
Všechny bubnové tlumení SoundOff od Evans jsou navrženy, konstruovány a vyrobeny podle nejpřísnějších standardů kontroly kvality v průmyslu.

Varianta : SOSETROCK SoundOff Full Box Set Rock
Země původu : USA
Barva : Černá
Průměr : 16"
Průměr : 10"
Balení obsahuje : 14'' Snare E-ring
Nabízená konfigurace : Set
Průměr (inch / palec) : 10.0
Průměr : 12"
Série : SoundOff
Průměr : 14"

BFSD byl zkonstruován tak, aby bez námahy přeměnil jakýkoli buben na váš vlastní BIG FAT SNARE DRUM inspirovaný Vintage zvuky 70. let. BFSD snižuje základní výšku zvuku bubnu bez jakýchkoli problémů. Směs patentované pryže a plastu, kterou jednoduše umístíte na vaši stávající blánu na rytmičáku nebo přechodu, okamžitě pozvedne středně vysoké až vysoké tóny a poskytne ten známý vyhledávaný, autentický, hluboký a teplý tón. BFSD je vybaven výřezem pro palec pro rychlé odstranění, pogumovaným těsněním pro správné zatížení, rovnováhu a stabilitu, byl navržen pro pohodlí bubeníka a usnadňuje dosáhnout charakteristického zvuku bez potřeby přelaďování nebo dokupování dalších bubnů. Vytvořeno pro bubeníka, bubeníkem.
Průměr (inch / palec) : 12.0
Počet v balení (ks) : 1
Země původu : USA
Barva podle výrobce : White
Průměr : 12"
Barva : Bílá

Upravte zvuk ride nebo jakékoli jiné činely s Big Fat Snare Drum Swiss Ride. Jednoduše umístíte 5" středový výřez nad bell a získáte úplně jinak znějící činel. Vyražené otvory umožní, aby se Big Fat Snare Drum Swiss odrazil při každém úderu činelu. BFSD byl zkonstruován tak, aby bez námahy přeměnil jakýkoli buben na váš vlastní BIG FAT SNARE DRUM inspirovaný Vintage zvuky 70. let. BFSD snižuje základní výšku zvuku bubnu bez jakýchkoli problémů. Směs patentované pryže a plastu, kterou jednoduše umístíte na vaši stávající blánu na rytmičáku nebo přechodu, okamžitě pozvedne středně vysoké až vysoké tóny a poskytne ten známý vyhledávaný, autentický, hluboký a teplý tón. BFSD je vybaven výřezem pro palec pro rychlé odstranění, pogumovaným těsněním pro správné zatížení, rovnováhu a stabilitu, byl navržen pro pohodlí bubeníku a usnadňuje dosáhnout charakteristického zvuku bez potřeby přelaďování nebo dokupování dalších bubnů. Vytvořeno pro bubeníka, bubeníkem.
Barva podle výrobce : White
Země původu : USA
Průměr (inch / palec) : 13.0
Průměr : 13"
Barva : Bílá
Počet v balení (ks) : 1