Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada tlumících proužků na blánu, velikost 14 "x 2". Tlumící proužek eliminuje přeznívání a pomáhá snadněji naladit blánu. 
Země původu: USA
Barva: Bílá
Průměr: 16"

BSX 814310 667 CZK  -20% 
Sada čtyr tlumících kroužků pro bicí nástroje, které lze snadno umístit na blánu bubnu pro eliminaci nežádoucích vysokých tónů. Obsahuje kroužky o průměru 10, 12 a 14 (x2) palců.
Země původu: Taiwan
Průměr: Set

Evans SoundOff Mutes výrazně snižují hlasitost, zatímco cvičíte na své tradiční sadě bicích. SoundOff Mutes poskytují vynikající odezvu paličky a jsou dostatečně odolné i pro ty nejtvrdší hráče. SoundOff Mutes jsou k dispozici na zakoupení v předkonfigurovaných balíčcích nebo jako jednotlivé tlumiče zvuku.

Poskytuje 95% snížení hlasitosti
Odolná neoprenová konstrukce vyrobena tak, aby odolala častému cvičení
Nezmění drasticky pocit ze hry na buben
Skvělý dárek pro každého bubeníka; cvičte doma bez obav z vysoké hlasitosti
Všechny bubnové tlumení SoundOff od Evans jsou navrženy, konstruovány a vyrobeny podle nejpřísnějších standardů kontroly kvality v průmyslu.

Varianta: SO-0246 SoundOff Pack Rock (10-12-14-16)
Barva: Černá
Průměr: 10"
Průměr: 12"
Průměr: 14"
Průměr: 16"
Průměr (inch / palec): 10.0
Série: SoundOff
Nabízená konfigurace: Set
Země původu: USA

Příslušenství, bicí: E-RING 14 "X 1.5" 10 PACK. Tlumící kruh, který zkracuje sustain a zvyšuje attack blány.
Země původu: USA
Barva: Bílá
Průměr: 14"

Příslušenství, bicí: 10 E-Ring Pack 14 "-1". Tlumící kruh, který zkracuje sustain a zvyšuje attack blány.
Země původu: USA
Barva: Bílá
Průměr: 14"

Příslušenství, bicí: 10 E-Ring Pack 13 "-1.5". Tlumící kruh, který zkracuje sustain a zvyšuje attack blány.
Země původu: USA
Barva: Bílá
Průměr: 13"

Sada tlumících proužků na blánu, velikost 15 "x 2". Tlumící proužek eliminuje přeznívání a pomáhá snadněji naladit blánu. Balení obsahuje 10ks.
Země původu: USA
Barva: Bílá
Průměr: 15"

Tlmítko na Ride činelu 22" série SoundOff
Země původu: USA
Barva: Černá

BFSD byl zkonstruován tak, aby bez námahy přeměnil jakýkoli buben na váš vlastní BIG FAT SNARE DRUM inspirovaný Vintage zvuky 70. let. BFSD snižuje základní výšku zvuku bubnu bez jakýchkoli problémů. Směs patentované pryže a plastu, kterou jednoduše umístíte na vaši stávající blánu na rytmičáku nebo přechodu, okamžitě pozvedne středně vysoké až vysoké tóny a poskytne ten známý vyhledávaný, autentický, hluboký a teplý tón. BFSD je vybaven výřezem pro palec pro rychlé odstranění, pogumovaným těsněním pro správné zatížení, rovnováhu a stabilitu, byl navržen pro pohodlí bubeníka a usnadňuje dosáhnout charakteristického zvuku bez potřeby přelaďování nebo dokupování dalších bubnů. Vytvořeno pro bubeníka, bubeníkem.
Barva: Bílá
Průměr: 16"
Průměr (inch / palec): 16.0
Země původu: USA
Počet v balení (ks): 1
Barva podle výrobce: White

Získejte klasický zvuk Big Fat Snare Drum ze 70. let s extra tamburínovým efektem. BFSD byl zkonstruován tak, aby bez námahy přeměnil jakýkoli buben na váš vlastní BIG FAT SNARE DRUM inspirovaný Vintage zvuky 70. let. BFSD snižuje základní výšku zvuku bubnu bez jakýchkoli problémů. Směs patentované pryže a plastu, kterou jednoduše umístíte na vaši stávající blánu na rytmičáku nebo přechodu, okamžitě pozvedne středně vysoké až vysoké tóny a poskytne ten známý vyhledávaný, autentický, hluboký a teplý tón. BFSD je vybaven výřezem pro palec pro rychlé odstranění, pogumovaným těsněním pro správné zatížení, rovnováhu a stabilitu, byl navržen pro pohodlí bubeníka a usnadňuje dosáhnout charakteristického zvuku bez potřeby přelaďování nebo dokupování dalších bubnů. Vytvořeno pro bubeníka, bubeníkem.
Barva: Bílá
Průměr: 16"
Průměr (inch / palec): 16.0
Počet v balení (ks): 1
Země původu: USA
Barva podle výrobce: White