Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Meinl TMGS Stojan na gong 5396 CZK  -5% 
Stojan pro gong nebo tam tam s maximálním průměrem 32 palců/810 mm ze série Sonic Energy, který nabízí pevnou konstrukci bez rámu, díky čemuž umožňuje bezproblémový přístup k nástroji. Kromě toho může být výškově nastaven z velmi nízké pozice do vyšší pomocí uzamykatelného systému. Stojan je vyroben v Thajsku z oceli s černou práškovou povrchovou úpravou. Vzdálenost mezi dvěma háky na uchycení gongu je 305 mm. Imbusový klíč je součástí balení. Délka: 2200 mm. Šířka: 800 mm. Výška: 620 mm. Hmotnost: 14,5 kg.
Země původu : Thajsko

Stojan pro gong s rozměrem 40 ''umožňuje zavěšení s možností otáčení pro vytvoření podmínek hry jakékoliv techniky. Pevný kovový stojan se základnou umožňuje uchycení až 2ks gongů.
Země původu : Thajsko

Stojan pro gong (large) s kolečky společnosti Sabian. Stojan s robustní konstrukcí poskytuje maximální stabilitu a praktické kolečka.

Stojan pro gong (small) společnosti Sabian. Kompaktní stojan s nízkou hmotností poskytuje maximální stabilitu.

Stojan pro gong (large) společnosti Sabian. Stojan s nízkou hmotností poskytuje maximální stabilitu.

Stojan na buben typu Bongo. Je vyroben z oceli s matnou černou povrchovou úpravou. Jeho výška je ideální pro hráče na Cajon. Vyznačuje se snadnou manipulací a možností upevnit na něj jakýkoliv typ Bongo bubnů. Držák má nastavitelný úhel sklonu. Barevné provedení: Černá.
Země původu : Thajsko

percussion hardware: Oceľový Stojan, chrómová povrchová úprava
Země původu : Thajsko

Držák pro gong kompatibilní se stojanem MEINL Framed Gong (TMGS-3) nabízí vytvoření dvojitého stojanu na gong. Vhodný pro gong s rozměrem 38 ''až 40''. Možnost nastavení výšky pro ideální umístění.
Země původu : Thajsko

Popruhy na ramena určené pro uchycení bubnu typu Djembe. Umožňují hru ve stoje, nebo za chůze. Vyrobeno z nylonu, v černém barevném provedení.
Barva podle výrobce : Black
Země původu : Indonésie

Stolek pro uložení perkusí. Konstrukce je vyrobena z oceli s lesklou chromovou povrchovou úpravou. Povrch ergonomicky tvarované odkládací části je vyroben z laminátu s protiskluzovou povrchovou úpravou. Stojan je výškově nastavitelný a má zdvojené ocelové nohy pro větší stabilitu. Barevné provedení: Černá / Chrom. Rozměry: 20" x 34".
Země původu : Thajsko