Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Stojan na jednotlivé kongá, exkluzivní trojúhelníkové podstava zajišťuje ještě lepší a pevnější kontakt nástroje se stojanem, vhodný pro většinu druhů kong, masivní duté nohy s nastavitelnou výškou, vhodný pro Kongo o velikosti 11" a 11 3/4".
Země původu: Taiwan

Stojan na Gong vyrobený z pevných 1 ½" rackových trubic se schopností udržet i ty největší gongy, velmi snadno složitelný pro zjednodušení transportu.
Země původu: Taiwan

Stojan na Djembe s masivní a stabilní konstrukcí při tom však s nízkou váhou, možnost nastavení délky i výšky stojanu, designován tak, aby pasoval pro většinu djembe, jednoduché skládání a transport.
Země původu: Taiwan

Stojan pro gong s rozměrem 40 ''umožňuje zavěšení s možností otáčení pro vytvoření podmínek hry jakékoliv techniky. Pevný kovový stojan se základnou umožňuje uchycení až 2ks gongů.
Země původu: Thajsko

Stojan určený pro perkusní nástroje typu bongo. Je vybaven standardní dvojitou trojnožkou a výškovo nastavitelnou konštrukciou. Díky tomu dosahuje maximální stability. Okrem toho ponúka tyč v tvare T a zaisťuje sa pomocí systému Memory lock.
Balení obsahuje: Paměťový zámek;Imbusový klíč
Maximální výška: 500 mm
Minimální výška: 340 mm
Země původu: Thajsko

Stojan na Djembe s masivní a stabilní třínohou konstrukcí, nejsilnější stojan na trhu, plně nastavitelný, teleskopiské rameno, designován tak, aby pasoval pro všechny djembe, jednoduché skládání a transport.
Země původu: Taiwan

hardware: Percussion Table Stand
Země původu: Thajsko

Polička pro perkuse s držákem pro uchycení na stojan společnosti Meinl.
Země původu: Thajsko

Stojan pro gong (small) společnosti Sabian. Odnímatelné kovové nohy zajišťují pohodlnou přepravu.

Stojan pro gong (large) s kolečky společnosti Sabian. Stojan s robustní konstrukcí poskytuje maximální stabilitu a praktické kolečka.