Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Meinl TMB-S Stojan na Bongo 3090 CZK  -11% 
Stojan určený pro perkusní nástroje typu bongo. Je vybaven standardní dvojitou trojnožkou a výškovo nastavitelnou konštrukciou. Díky tomu dosahuje maximální stability. Okrem toho ponúka tyč v tvare T a zaisťuje sa pomocí systému Memory lock.
Země původu: Thajsko
Balení obsahuje: Imbusový klíč
Balení obsahuje: Paměťový zámek
Maximální výška: 500 mm
Minimální výška: 340 mm

Stojan na kongo s dvojitým vyztužením, dyzajnovaný pro všechny kongá s L-systémem upevňování, masivní upevňovací mechanismus, nastavitelná pozice bubnů, Memory / Position Lock.
Země původu: Taiwan

Stojan na Conga ze série Headliner. Je zhotoven z oceli v černém a chromovém provedení. Nohy stojanu jsou dvojnásobně zesílené, pro větší stabilitu při hraní. Stojan je možné výškově nastavovat. Součástí balení je i montážní příslušenství. Barevné provedení: Černá / Chrom.
Země původu: Thajsko

Užitečný perkusní stůl pro začátečníky, pokročilé hráče a profesionály. Pevný a stabilní stojan lze plynule výškově nastavit od 820 do 1350 mm. Nosná deska o velkorysých rozměrech 576 x 376 mm je odnímatelná pro prostorově úspornou přepravu. Hrubá pěnová vložka s hrudkovou strukturou, jakož i celoobvodová ochrana hran zajišťují použití pohlcující hluk. Protiskluzové pryžové koncovky, uživatelsky příjemné křídlové matice a odolná prášková vrstva zaručují dlouhodobé používání.
Země původu: Čína
Nosnost: 10 kg
Hmotnost: 6,4 kg
Nastavitelná výška: Ano
Maximální výška: 1350 mm
Minimální výška: 820 mm
Barva: Černá
Šířka (mm): 576.0
Hloubka (mm): 376.0

Polička pro perkuse s držákem pro uchycení na stojan společnosti Meinl.
Země původu: Thajsko

Přídavný stůl pro příslušenství, např. paličky. Uchycení na stojan šroubem. Délka: 38 cm. Šířka: 26 cm. Výška: 3 cm. Hmotnost: 0,4 kg.
Země původu: Čína

příslušenství: Gumové podložky pod conga pomocí kterých dosáhnete lepší proudění zvuku ze spodní strany nástroje tím, že vám umožní nadzvednut perkuse od země. Balení obsahuje 4 kusy.
Země původu: Thajsko

Popruh na djembe, ideální pro hráče, kteří hledají pohodlný a bezpečný způsob držení během hraní. Plně nastavitelný pro využití s téměř jakýmkoli djembe. Vyroben z odolného polstrovaného nylonu. V černém barevném provedení.
Země původu: Čína

Meinl Conga Sound Plate je disk z tvrdého dřeva, který slouží jako reflexní akustická podložka pod Conga. Je určen pro dosažení extra projekce, zlepšení attacku, hlasitosti a rovnoměrného odrazu zvuku do prostoru zvlášť při hře nad tlumicími materiály, jako koberec a pod.
Země původu: Thajsko

Jedná se o stůl na perkuse vyvinutý tak, aby byl přenosný a spolehlivý. Deska stolu je vyrobena z plyšového materiálu, což minimalizuje hluk, když během vystoupení položíte perkuse na povrch stolu. Základna stojanu využívá stejnou strukturu jedné nohy, jaká se nachází také na stojanech na činely. Jeho vysoká stabilita a minimální hmotnost nabízí skvělou přenosnost. • Velikost stolu: 600 m šířka x 450 mm délka• Rozsah nastavení výšky: 650 mm -1 040 mm• Hmotnost: 5,5 kg (12,1 liber)
Nastavitelná výška: Ano
Země původu: Čína
Hmotnost: 5,5 kg
Maximální výška: 1040 mm
Minimální výška: 650 mm
Barva: Černá
Šířka (mm): 600.0
Hloubka (mm): 450.0