Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Baby Boom se řadí pod čisticí gely, pěny a byl vytvořen speciálně pro děti. Toto balení obsahuje 200 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Baby Boom se řadí pod čisticí gely, pěny a byl vytvořen speciálně pro děti. Toto balení obsahuje 200 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Skin79 Cica Pine, 25 g, Plátýnkové masky pro ženy, Pleťová maska Skin79 Cica Pine bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje navrací pleti pružnost a pocit pohodlí nedráždí pleť Jak používat: Masku opatrně vyjměte z obalu a umístěte na vyčištěný obličej. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku opatrně sloupněte. Nevstřebané sérum jemně vmasírujte do pleti nebo otřete vatovým tamponem.

Skin79 Jeju Sandorong Jeju Aloe, 33 ml, Plátýnkové masky pro ženy, Pleťová maska Skin79 Jeju Sandorong Jeju Aloe bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje rozjasňuje a osvěžuje navrací pleti pružnost a pocit pohodlí Jak používat: Masku opatrně vyjměte z obalu a umístěte na vyčištěný obličej. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku opatrně sloupněte. Nevstřebané sérum jemně vmasírujte do pleti nebo otřete vatovým tamponem.

Skin79 Jeju Sandorong Jeju Cactus, 33 ml, Plátýnkové masky pro ženy, Pleťová maska Skin79 Jeju Sandorong Jeju Cactus bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje navrací pleti pružnost a pocit pohodlí rozjasňuje a osvěžuje Jak používat: Masku opatrně vyjměte z obalu a umístěte na vyčištěný obličej. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku opatrně sloupněte. Nevstřebané sérum jemně vmasírujte do pleti nebo otřete vatovým tamponem.

Skin79 Jeju Sandorong Jeju Canola Honey, 33 g, Plátýnkové masky pro ženy, Pleťová maska Skin79 Jeju Sandorong Jeju Canola Honey bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje navrací pleti pružnost a pocit pohodlí zanechává pleť na dotek hedvábně jemnou Jak používat: Masku opatrně vyjměte z obalu a umístěte na vyčištěný obličej. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku opatrně sloupněte. Nevstřebané sérum jemně vmasírujte do pleti nebo otřete vatovým tamponem.

Skin79 Jeju Sandorong Jeju Seaweed, 33 ml, Plátýnkové masky pro ženy

Skin79 Water Biome, 30 g, Plátýnkové masky pro ženy, Pleťová maska Skin79 Water Biome bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje rozjasňuje a osvěžuje nedráždí pleť Jak používat: Masku opatrně vyjměte z obalu a umístěte na vyčištěný obličej. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku opatrně sloupněte. Nevstřebané sérum jemně vmasírujte do pleti nebo otřete vatovým tamponem.

Skin79 Water Biome, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Skin79 Water Biome poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží. Vlastnosti: intenzivně hydratuje rychle se vstřebává hloubkově vyživuje regeneruje kožní bariéru Jak používat: Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte pravidelně každé ráno.

Grown Alchemist Age-Repair Lip-Love, , Balzámy na rty pro ženy, Speciální péče o rty Grown Alchemist Age-Repair Lip-Love zajistí, že budou vaše rty ještě krásnější. Sada obsahuje: Age-Repair Lip Treatment hydratační balzám na rty 3.8 ml Tinted Age-Repair Lip Treatment tónující balzám na rty 3.8 ml Vlastnosti: vyhlazuje rty a linky kolem rtů dodává efekt plnějších rtů zanechává rty vláčné a sametově jemné hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje skvěle se hodí jako dárek Složení: veganský produkt Jak používat: Nanášejte na čisté a suché rty.