Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lancaster Sun Sensitive Kids Milky Spray, 150 ml, Sluneční kosmetika pro děti pro děti, Opalovací přípravek Lancaster Sun Sensitive slouží jako dokonalá ochrana před slunečním zářením pro dětskou pokožku. Vlastnosti: chrání kůži před UVA i UVB zářením na tělo i obličej chrání před spálením kůže hydratuje dětskou pokožku má voděodolnou texturu je šetrný k jemné dětské kůži lze aplikovat i na mokrou pokožku Jak používat: Nastříkejte v dostatečném množství na pokožku před sluněním. Aplikaci opakujte zejména před a po koupání, po setření nebo osušení ručníkem.

Coenzym Extra! Max je doplněk stravy s vyváženým složením, který pozitivně působí na normální funkci srdce (vitamín B1) a podporuje správně fungující energetický metabolismus (vitamín B1). Účinnost tohoto přípravku zajišťuje unikátní kombinace coenzymu Q10, omega-3 PUFA, vitamínu E a nejmodernější technologie výroby. Vzájemné synergické působení těchto tří látek výrazně zvyšuje účinnost přípravku.

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Payot se řadí pod opalování a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!

MIXA Sun, 200 ml, Přípravky na opalování a po opalování pro děti, Opalovací přípravek MIXA Sun slouží jako dokonalá ochrana před slunečním zářením pro dětskou pokožku. Vlastnosti: chrání kůži před UVA i UVB zářením hydratuje dětskou pokožku je šetrný k jemné dětské kůži má voděodolnou texturu Složení: produkt je hypoalergenní bez parfemace Jak používat: Nastříkejte v dostatečném množství na pokožku před sluněním. Aplikaci opakujte zejména před a po koupání, po setření nebo osušení ručníkem.

Báječná mlha dodá vaší pokožce přirozený vzhled opálení a okamžitě zasychá. S lehkou opalovací mlhou si můžete vybrat a přizpůsobit opálení od zářivého po sytý plážový bronz. Díky tónovanému složení se snadno a dokonale nanáší, což je perfektní řešení - můžete ho nanést a jít ven! O hloubce opalovacího efektu rozhodujete sami; pro jemný lesk naneste jednu vrstvu nebo přidejte druhou vrstvu pro prohloubení efektu. - Přirozeně vypadající efekt opálení, který lze upravit na míru - Rychleschnoucí složení - Tónované pro snadnou aplikaci - Veganský produkt, ideální pro použití na obličej a tělo Vita Liberata. Opálení, po kterém vaše pokožka touží.

Nádherně přirozený barvený samoopalovací přípravek, který se rozplyne na vaší pokožce. Dopřejte své pokožce trochu lásky s tímto přirozeně bezchybným, středně silným opalovacím přípravkem, který rovnoměrně bledne po dobu více než 10 dnů. Heavenly Elixir spojuje vyživující organické přísady s nejnovějšími inovacemi v technologii péče o pokožku. Okamžitě hydratuje pokožku a zbarvuje ji do bronzova. V průběhu tří dnů vytvoří hlubší, přirozeně zlatý zářivý odstín. • tento veganský přípravek je vhodný k použití na obličej a tělo • dlouhotrvající přirozeně působící opálení • vyživující složení, které se snadno nanáší a zadržuje vlhkost •nebeská vůně Vita Liberata. Opálení, po jakém vaše pokožka touží.

Mlha Fabulous dodá vaší pokožce přirozený vzhled opálení a okamžitě zasychá. S lehkou opalovací mlhou si můžete vybrat a přizpůsobit opálení od zářivého po sytý plážový bronz. Díky tónovanému složení se snadno a dokonale nanáší, což je perfektní řešení - můžete ho nanést a jít ven! O hloubce opalovacího efektu rozhodujete sami; pro jemný lesk naneste jednu vrstvu nebo přidejte druhou vrstvu pro prohloubení efektu. - Přirozeně vypadající efekt opálení, který lze upravit na míru - Rychleschnoucí složení - Tónované pro snadnou aplikaci - Veganský produkt, ideální pro použití na obličej a tělo Vita Liberata. Opálení, po kterém vaše pokožka touží.

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Clarins se řadí pod opalování a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 150 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Uriage se řadí pod opalování a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 200 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Uriage se řadí pod opalování a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!