Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pure Paw Paw Coconut, 25 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Coconut je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zanechává rty hebké a jemné přináší pleti okamžitý komfort výrazně regeneruje a chrání Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Coconut, 15 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Coconut je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zanechává rty hebké a jemné přináší pleti okamžitý komfort výrazně regeneruje a chrání Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Grape, 25 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Grape je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zanechává rty hebké a jemné výrazně regeneruje a chrání Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Grape, 15 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Grape je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zanechává rty hebké a jemné výrazně regeneruje a chrání Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Cherry, 25 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Speciální péče o rty Pure Paw Paw Cherry zajistí, že budou vaše rty ještě krásnější. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zajišťuje rtům ochranu před vnějšími vlivy výrazně regeneruje a chrání Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Passion Fruit, 15 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Passion Fruit je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zanechává rty hebké a jemné přináší pleti okamžitý komfort Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Mango, 15 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Mango je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zanechává rty hebké a jemné napravuje popraskané rty Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Blackcurrant, 15 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Blackcurrant je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: zanechává rty hebké a jemné hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje přináší pleti okamžitý komfort Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Strawberry, 15 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Strawberry je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje výrazně regeneruje a chrání zanechává rty vláčné a sametově jemné Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Pure Paw Paw Ointment, 15 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Pure Paw Paw Ointment je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zanechává rty hebké a jemné dodává rtům i jejich okolí potřebnou hydrataci a výživu Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.