Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Maska proti stárnutí používá kyselinu hyaluronovou, která pomáhá zvýšit úroveň vlhkosti ve vaší pokožce, to vše při zachování před budoucím poškozením jeho ochranou před znečištěním a poškozením životního prostředí. Vzhled bez vitality, hyperpigmentace, a dehydratace může být způsobena znečišťujícími látkami, jako jsou saze a kouř v atmosféře, které narušují ochranné antioxidační hladiny naší pokožky. kyselina stearová, s jeho čistícími vlastnostmi, pomůže obnovit pružnost pokožky a zajistí jasnost pokožky.

Laboratoře Lancôme vám představují denní krém Génifique pro zářivě mladistvou pleť inspirovaný naším ikonickým sérem: jedinečný přípravek se sametovou texturou s obsahem zjemňujících ingrediencí.

Rénergie Multi-Glow je první péče proti stárnutí značky Lancôme , která reaktivuje přirozený jas zralé pleti. Denní krém určený pro ženy, které trápí mdlý tón, vitality a jasu pleti, s jedinečnou svěží texturou nabízí dokonalou rovnováhu mezi lehkostí a intenzivní výživou. Obohacený o extrakt z bobule Schizandra, o které je známo, že stimuluje mikrocirkulaci, přináší pokožce okamžité projasnění. Okamžitý narůžovělý glow efekt. Pleť je prozářená svěžím narůžovělým odstínem. Zároveň pleť vyplňuje a vrásky jsou po několika dnech méně viditelné. Pokožka se zdá být vypnutá, pevnější a zdravě rozzářená.

Jedinečná expertíza značky Lancôme v oblasti kožního mikrobiomu je nyní součástí renovovaného očního krému Advanced Génifique. Účinný oční krém proti prvním příznakům stárnutí intenzivně hydratuje pleť během dne i noci. Oční okolí působí rozjasněně a mladistvěji. Hedvábná krémovo-gelová textura, obohacená o unikátní patentovaný komplex prebiotických a probiotických částic, se snadno a rychle vstřebává do pleti. Díky tomu pleť rychleji regeneruje, lépe se brání negativním vlivům a oční kontury jsou pevnější.Patentované složení očního krému je vhodné i pro citlivé oči. Testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou.

Multikorekční sametový krém se aktivuje již při kontaktu s pokožkou, okamžitě s ní splyne a díky své lehké textuře se perfektně vstřebá. Redukuje výskyt vrásek, obnovuje a zlepšuje kvalitu pleti.Vědecky prokázáno: pleť je okamžitě hydratovaná a zářivější. Den po dni se pleť obnovuje, vypadá hladší, sjednocená a pevnější. Textura:Luxusní, sametově jemný krém, který okamžitě splyne s pokožkou a dodává jí každodenní pocit pohodlí a hydrataci. Pleť zanechá svěží a saténově lesklou. Vytvořeno pomocí BLUE BIOTECH: Naše exkluzivní biotechnologická inovace Blue Pro-Retinol představuje spojení jemného pro-retinolu s výtažkem z řasy, které nabízí nepřetržitý obnovující a zpevňující účinek pro všechny typy pleti. Zůstáváme věrni závazkům značky Biotherm: 92 % přírodní a biologicky odbouratelné složení, ekologicky navržené balení ze 40% recyklovaného skla.

Inovativní řada kosmetiky proti vráskám využívající přírodní bohatství moře a nejnovější biotechnologické výdobytky. Jedinečná technologie Reproductive Cell Technology™, založená na mechanismu účinku biomolekul řasy Undaria Pinnatifida, stimuluje pleť k radikální regeneraci a boji proti známkám stárnutí. Zvýšení syntézy podpůrných kožních vláken a zároveň jejich optimální, biokompatibilní tvar - to je algoritmus radikálního omlazení. Algorithm oční krém vyplňující vrásky. Krém navrací pleti kolem očí mladistvý vzhled, intenzivně ji vyhlazuje, zlepšuje tón pleti a dodává jí svěžest a zářivost. Složení s Lipofillerem redukuje vrásky v očním okolí a zmenšuje je až o 21 %*. Díky své sametové krémově-gelové textuře se rychle vstřebává a je dokonalým podkladem pod make-up. *In vivo test v Centru pro vědu a výzkum Dr. Ireny Eris. Dermatologicky testováno. Chraňte před slunečním zářením.

Inovativní řada kosmetiky proti vráskám využívající přírodní bohatství moře a nejnovější biotechnologické výdobytky. Jedinečná technologie Reproductive Cell Technology™, založená na mechanismu účinku biomolekul řasy Undaria Pinnatifida, stimuluje pleť k radikální regeneraci a boji proti známkám stárnutí. Zvýšení syntézy podpůrných kožních vláken a zároveň jejich optimální, biokompatibilní tvar - to je algoritmus radikálního omlazení. Algorithm Omlazující denní krém proti vráskám SPF 20. Krém založený na průlomové technologii Reproductive Cell Technology™, která je zodpovědná za kvantitativní rekonstrukci a kvalitativní integraci elastinových a kolagenových vláken, což zajišťuje radikální zlepšení parametrů pleti: - nadprůměrné zvýšení pevnosti: až o 262 %*. - zlepšení pružnosti +30 %*. - výrazně menší hloubka, objem, počet prohlubní a vrásek o 25 %*. Účinek "renovace" parametrů pleti byl umocněn inovativním víceúrovňovým hydratačním a dlouhotrvajícím liftingovým systémem Hydro-Lift Express System. Jeho základem jsou hydrolyzované mořské minerály a polysacharidy z černých perlorodek a červených řas. Doporučujeme pro každodenní péči o všechny typy zralé pleti žen po 40. roce života, jako denní krém na obličej a oči. Je vynikajícím podkladem pro make-up. *Výsledky testů provedených ve vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.

VOLUMERIC je kosmetická řada, která intenzivně zpevňuje a obnovuje ztracený objem obličeje díky synergii obousměrné modelace vrásek. Jedinečný komplex Telomere-Lift zaručuje lipo-filling efekt na vrásky, zlepšuje vnější architekturu obličeje a spouští hluboké regenerační procesy na molekulární úrovni (stabilizace telomer, prodloužení životnosti buněk*), čímž redukuje vrásky a omlazuje rysy obličeje. Série pro pleť s viditelnými vráskami a nerovnostmi, které jsou ještě zvýrazněny postupnou ztrátou objemu obličeje s věkem, a pro pleť, která potřebuje silné zpevnění a vyplnění vrásek. *In-vitro test Volumeric zpevňující vyplňující denní krém SPF 20. Krém intenzivně zpevňuje a zlepšuje pružnost pleti díky dvojímu účinku na vrásky. Účinně obnovuje podkožní lipidovou vrstvu pro znatelný efekt vyplnění vrásek a okamžité zlepšení hladkosti pleti. Patentovaný komplex Telomere-Lift působí na molekulární úrovni, stabilizuje telomery (fragmenty DNA na koncích chromozomů) a prodlužuje životnost buněk*, redukuje vrásky a navrací obličeji viditelně mladší vzhled. Vitamin PP, ceramid 2 a olej z argánie trnité posilují ochrannou bariéru pokožky a chrání ji před ztrátou pružnosti. Krém je vynikajícím podkladem pod make-up. *In vitro test.

VOLUMERIC je kosmetická řada, která intenzivně zpevňuje a obnovuje ztracený objem obličeje díky synergii obousměrné modelace vrásek. Jedinečný komplex Telomere-Lift zaručuje lipo-filling efekt na vrásky, zlepšuje vnější architekturu obličeje a spouští hluboké regenerační procesy na molekulární úrovni (stabilizace telomer, prodloužení životnosti buněk*), čímž redukuje vrásky a omlazuje rysy obličeje. Série pro pleť s viditelnými vráskami a nerovnostmi, které jsou ještě zvýrazněny postupnou ztrátou objemu obličeje s věkem, a pro pleť, která potřebuje silné zpevnění a vyplnění vrásek. *In-vitro test Volumeric Hloubkově zpevňující vyhlazující noční krém. Krém obnovuje pevnost a pružnost pleti díky obousměrnému působení na vrásky. V podkoží - stimuluje akumulaci lipidů a dodává objem obličejovým partiím, které s věkem ztrácejí tvar. Na molekulární úrovni - inovativní komplex Telomere-Lift posiluje telomery (fragmenty DNA v kožních buňkách) a aktivuje opravné mechanismy*, které během nočního regeneračního režimu intenzivně redukují vrásky. Speciální nosiče s kyselinou hyaluronovou zesilují účinek intenzivního vyplnění a zpevnění, zároveň hloubkově hydratují a dodávají pleti nebývalou jemnost a hladkost. *In vitro test.

VOLUMERIC je kosmetická řada, která intenzivně zpevňuje a obnovuje ztracený objem obličeje díky synergii obousměrné modelace vrásek. Jedinečný komplex Telomere-Lift zaručuje lipo-filling efekt na vrásky, zlepšuje vnější architekturu obličeje a spouští hluboké regenerační procesy na molekulární úrovni (stabilizace telomer, prodloužení životnosti buněk*), čímž redukuje vrásky a omlazuje rysy obličeje. Série pro pleť s viditelnými vráskami a nerovnostmi, které jsou ještě zvýrazněny postupnou ztrátou objemu obličeje s věkem, a pro pleť, která potřebuje silné zpevnění a vyplnění vrásek. *In-vitro test Volumeric vyplňující oční krém SPF 20. Krém omlazuje vzhled tím, že účinně redukuje vrásky a intenzivně zpevňuje pleť kolem očí. Komplex Telomere-Lift má regenerační účinek, vyplňuje vrásky zevnitř a díky hydro a lipo suplementaci znatelně vyrovnává vnější strukturu pleti. Kombinace čtyř přírodních forem vitaminu E regeneruje pokožku a účinně ji chrání před volnými radikály.