Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
RevitaLash Lash Wash, 100 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda RevitaLash Lash Wash vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk. Vlastnosti: lze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtů má osvěžující a zklidňující účinky brání přílišnému vysušování pleti Jak používat: Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť.

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Clinique se řadí pod pleťová tonika a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 400 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Eveline se řadí pod odličovací přípravky a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 400 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!

Farmona Green Menu Coconut & Vitamins, 270 ml, Čištění pleti pro ženy, Obohacená o drobné aktivní částečky, které na sebe při kontaktu s pletí vážou veškeré nečistoty a mastnotu, je micelární voda Farmona Green Menu Coconut & Vitamins. Díky těmto částečkám, tzv. micelám, zajišťuje voda důkladné odlíčení během pár minut a bez nutnosti tlaku nebo dření pleti. Micely jsou natolik účinné, že si hravě poradí i s odolným make-upem. Vlastnosti: účinně zbavuje pleť make-upu zanechává pleť zcela čistou má osvěžující a zklidňující účinky Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty. Poté opláchněte.

MartiDerm Essentials, 300 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda MartiDerm Essentials vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk. Vlastnosti: odstraňuje i odolný make-up nezanechává na pleti mastný film brání přílišnému vysušování pleti udržuje pleť v rovnováze Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty.

MartiDerm Essentials, 125 ml, Odličovače očí pro ženy, Přípravek k odlíčení MartiDerm Essentials vám zajistí perfektní a šetrné odstranění make-upu, a to i v oblastí očního okolí. Vlastnosti: důkladně odličuje všechny typy očního make-upu nezanechává na pleti mastný film hydratuje a zjemňuje pleť Jak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na kosmetický vatový tampon, přiložte na zavřené oči a nechte chvilku působit.

Biologique Recherche Lait U, 250 ml, Čištění pleti pro ženy, Odličovací přípravek Biologique Recherche Lait U perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou. Vlastnosti: účinně zbavuje pleť make-upu hloubkově hydratuje nedráždí pleť lze použít i pro citlivou pleť Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty. Neoplachujte.

Juvena Miracle, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti: účinně zbavuje pleť make-upu má osvěžující a zklidňující účinky Jak používat: Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty. Neoplachujte.

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Glynt se řadí pod sprchové gely a byl vytvořen speciálně unisex. Toto balení obsahuje 250 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Kombucha Cleansing Treatment je pečující přípravek na čištění pleti obličeje na bázi kombuchy. Neoplachuje se. Čistí, odstraňuje líčení (dokonce i řasenku) a nečistoty z ovzduší i opalovací přípravky. Zároveň dodává přirozenému obrannému systému pokožky (tzv. mikrobiotě) prebiotický inulin, tak nezbytný pro zachování její rovnováhy. Obsahuje kombuchu – antioxidant, který zmenšuje póry a vyhlazuje a rozjasňuje pleť. Co je mikrobiota? Mikrobiota je ekosystém, který má každý z nás na povrchu pokožky a který tvoří její přirozenou ochranu. Neexistují dvě úplně stejné mikrobioty. Správně vyvážená mikrobiota se dokáže lépe bránit před agresivním dopadem vnějšího prostředí, a tak zajistit, aby si pleť zachovala svou krásu. Mikrobiota a pokožka žijí v úzké symbióze. Jinými slovy to znamená, že jsou na sobě závislé, nedokážou bez sebe přežít. Jakmile je pokožka vystavena znečištění a dalším stresovým faktorům, dostává se do nerovnováhy a její obranný systém slábne. Kožní bariéra ztrácí na odolnosti a oslabuje. To může vést k dehydrataci pokožky, která hrubne a póry jsou znatelnější. Typ pokožky Přípravek na čištění pleti s kombuchou je určen pro všechny typy pleti. Můžete ho aplikovat ráno i večer. Přínos - Čistí, odstraňuje líčení a nečistoty z ovzduší i opalovací přípravky - Dodává pokožce prebiotický inulin a chrání její rovnováhu - Projasňuje pleť - Snižuje viditelnost pórů a vyhlazuje strukturu pokožky *GOOD FOR YOUSložení obsahující minimálne 90% prírodních ingrediencí. **GOOD FOR A BETTER PLANET Ekologicky navržené obaly vyrobené z udržitelných surovin.