Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Eisenberg Classique Soin Velouté Démaquillant Hydratant, 150 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti Eisenberg Classique Soin Velouté Démaquillant Hydratant je tou správnou volbou pro každodenní péči. Vlastnosti: účinně zbavuje pleť make-upu dodává pleti hydrataci zanechává pleť zcela čistou Jak používat: Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte.

Ziaja Goat's Milk, 120 ml, Odličovače pleti pro ženy, Odličovací přípravek Ziaja Goat's Milk perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.

Rodial Dragon's Blood Cleansing Water, 100 ml, Čištění pleti pro ženy, Micelární voda Rodial Dragon's Blood vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk. Vlastnosti: účinně zbavuje pleť make-upu zanechává pleť zcela čistou zklidňuje podráždění dodává pleti hydrataci zabraňuje vysušování pleti pleť je na dotek jemná a vláčná Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty.

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Uriage se řadí pod pleťové oleje a byl vytvořen speciálně pro děti. Toto balení obsahuje 500 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky BodyBoom se řadí pod pleťové a tělové peelingy a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 g vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Estee Lauder se řadí pod čisticí gely, pěny a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 150 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Topicrem se řadí pod čisticí gely, pěny a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 200 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Baby Boom se řadí pod čisticí gely, pěny a byl vytvořen speciálně pro děti. Toto balení obsahuje 200 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!

Iossi Classic Plum, 100 ml, Čištění pleti pro ženy, Odličovací přípravek Iossi Classic Plum perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou. Vlastnosti: dokonale rozpouští i voděodolný make-up vyživuje pleť dodává pleti hydrataci regeneruje pleť Složení: obsahuje minimálně 90 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Přidejte trochu vody a pokračujte v masáži obličeje, aby se rozpustil make-up a nečistoty.

La Chinata Olivita, 250 ml, Čištění pleti pro ženy, Micelární voda La Chinata Olivita vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk. Vlastnosti: má osvěžující a zklidňující účinky účinně zbavuje pleť make-upu dodává pleti hydrataci regeneruje pleť zanechává pleť rozjasněnou Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty.