Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Plastová hubička pro alt saxofon s odklonem 220 a s malou komorou určenou pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Délka dráhy: ML
Odklon: 2,2 mm
Země původu: Francie

Plastová hubička pro tenor saxofon s odklonem 235. Má malou komoru, která je určena pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Délka dráhy: M
Odklon: 2,35 mm
Země původu: Francie

Plastová hubička pro alt saxofon oblíbená u klasických saxofonistů s menším odklonem 152. Je obzvlášť vhodná pro mírně pokročilé saxofonisty, kteří hledají náhradu za běžné hubičky přiložené k nástrojům. Neobsahuje ligaturu a krytku.
Odklon: 1,52 mm
Délka dráhy: ML
Země původu: Francie

Plastová hubička pro tenor saxofon s odklonem 195. Je oblíbená mezi
klasickými saxofonisty a studenty konzervatoří. Neobsahuje ligaturu a
krytku.
Délka dráhy: M
Země původu: Francie

Ebonitová hubička pro alt saxofon s odklonem 196. Má středně velkou (Medium) komorou a je určena pro hraní v sekci. Inspirovaná zvukem jazzových hráčů od 50. let po současnost. Doporučené plátky k těmto hubičkám jsou Vandoren JAVA, V16 a ZZ.
Odklon: 1,96 mm
Délka dráhy: ML
Země původu: Francie

Kaučuková hubička pro Eb alt saxofon s odklonem 6 (1,93 mm) a středně velkou komorou. Patří mezi nejpoužívanější jazzové hubičky na světě. Obsahuje základní ligaturu a krytku.

Země původu: USA
Odklon: 1,93 mm

Kaučuková hubička pro Eb alt saxofon s odklonem 7 (2,06 mm) a středně velkou komorou. Patří mezi nejpoužívanější jazzové hubičky na světě. Obsahuje základní ligaturu a krytku.

Země původu: USA
Odklon: 2,06 mm

Kaučuková hubička pro Eb alt saxofon s odklonem 5 (1,8 mm) a středně velkou komorou. Patří mezi nejpoužívanější jazzové hubičky na světě. Obsahuje základní ligaturu a krytku.

Země původu: USA
Odklon: 1,8 mm

Ebonitová hubička pro tenor saxofon, určená pro jazz, soul, funk.
Délka dráhy: L
Odklon: 2,5 mm
Země původu: Francie

Plastová hubička pro tenor saxofon s odklonem 2 mm ze série Standard. Je určena začínajícím saxofonistům. Její design vychází z CUSTOM modelů, má dobrý zvuk a výbornou cenu v poměru s kvalitou. Neobsahuje krytku ani ligaturu.

Země původu: Japonsko