Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Plastová hubička pro alt saxofon s odklonem 206 a s malou komorou určenou pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Odklon : 2,06 mm
Délka dráhy : ML
Země původu : Francie

Plastová hubička pro alt saxofon s odklonem 220 a s malou komorou určenou pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Země původu : Francie
Délka dráhy : ML
Odklon : 2,2 mm

Plastová hubička pro alt saxofon s odklonem 247 a s malou komorou určenou pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Délka dráhy : L
Země původu : Francie
Odklon : 2,47 mm

Plastová hubička pro alt saxofon s odklonem 260 a s malou komorou určenou pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Délka dráhy : L
Odklon : 2,6 mm
Země původu : Francie

Plastová hubička pro tenor saxofon s odklonem 295. Má malou komoru určená pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Země původu : Francie
Délka dráhy : L
Odklon : 2,95 mm

Ebonitová hubička pro alt saxofon s odklonem 204. Má středně velkou (Medium) komorou a je určena pro hraní v sekci. Inspirovaná zvukem jazzových hráčů od 50. let po současnost. Doporučené plátky k těmto hubičkám jsou Vandoren JAVA, V16 a ZZ.
Odklon : 2,04 mm
Délka dráhy : ML
Země původu : Francie

Kaučuková hubička pro Eb alt saxofon s odklonem 6 (1,93 mm) a středně velkou komorou. Patří mezi nejpoužívanější jazzové hubičky na světě. Obsahuje základní ligaturu a krytku.

Odklon : 1,93 mm
Země původu : USA

Ebonitová hubička pro alt saxofon s odklonem 188. Má středně velkou (Medium) komorou a je určena pro hraní v sekci. Inspirovaná zvukem jazzových hráčů od 50. let po současnost. Doporučené plátky k těmto hubičkám jsou Vandoren JAVA, V16 a ZZ.

Odklon : 1,88 mm
Délka dráhy : ML

Kaučuková hubička pro Eb alt saxofon s odklonem 5 (1,8 mm) a středně velkou komorou. Patří mezi nejpoužívanější jazzové hubičky na světě. Obsahuje základní ligaturu a krytku.

Odklon : 1,8 mm
Země původu : USA

Koncem devadesátých let Babbitt vyvinul model Otto Link New York pro tenor sax. Tyto kusy mají na spodu méně materiálu než vintage modely, čímž vytváří temnější zvuk. Špičky jsou také trochu užší. Tyto kovové modely mají stříbro pod 24karátovým zlatem a velké psané logo vyražené na těle. To platí pro modely s dlouhým tělem, standardní a NY.
Typ : Tenor saxofony
Materiál : Gold Plated
Země původu : Německo
Odklon : 2,41 mm
Materiál : Bronz