Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ebonitová hubička pro alt saxofon s odklonem 220. Je určena hráčům jazzu, soulu nebo funku. Neobsahuje ligaturu ani krytku.
Délka dráhy: ML
Odklon: 2,2 mm
Země původu: Francie

Ebonitová hubička pro alt saxofon s odklonem 247. Je určena hráčům jazzu, soulu nebo funku. Neobsahuje ligaturu ani krytku.
Délka dráhy: L
Odklon: 2,47 mm
Země původu: Francie

Plastová hubička pro alt saxofon s odklonem 220 a s malou komorou určenou pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Délka dráhy: ML
Odklon: 2,2 mm
Země původu: Francie

Plastová hubička pro alt saxofon s odklonem 260 a s malou komorou určenou pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Délka dráhy: L
Odklon: 2,6 mm
Země původu: Francie

Plastová hubička pro tenor saxofon s odklonem 295. Má malou komoru určená pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Délka dráhy: L
Odklon: 2,95 mm
Země původu: Francie

Plastová hubička pro alt saxofon oblíbená u klasických saxofonistů s menším odklonem 152. Je obzvlášť vhodná pro mírně pokročilé saxofonisty, kteří hledají náhradu za běžné hubičky přiložené k nástrojům. Neobsahuje ligaturu a krytku.
Odklon: 1,52 mm
Délka dráhy: ML
Země původu: Francie

Ebonitová hubička pro alt saxofon s odklonem 196. Má středně velkou (Medium) komorou a je určena pro hraní v sekci. Inspirovaná zvukem jazzových hráčů od 50. let po současnost. Doporučené plátky k těmto hubičkám jsou Vandoren JAVA, V16 a ZZ.
Odklon: 1,96 mm
Délka dráhy: ML
Země původu: Francie

Kaučuková hubička pro Eb alt saxofon s odklonem 6 (1,93 mm) a středně velkou komorou. Patří mezi nejpoužívanější jazzové hubičky na světě. Obsahuje základní ligaturu a krytku.

Země původu: USA
Odklon: 1,93 mm

Kaučuková hubička pro Eb alt saxofon s odklonem 5 (1,8 mm) a středně velkou komorou. Patří mezi nejpoužívanější jazzové hubičky na světě. Obsahuje základní ligaturu a krytku.

Země původu: USA
Odklon: 1,8 mm

Ebonitová hubička pro Bb tenor saxofon největšího výrobce hudebních nástrojů na světě. Ebonit je druh tvrdé umělé hmoty, která nabízí hluboké rezonance, které se projevují na kvalitě tónu. Svými zvukovými vlastnostmi se podobá dřevu, ale je mnohem odolnější. Série Custom je vyráběna v Japonsku vysoce odborným personálem. 4CM má odklon 1,7 mm.
Země původu: Čína