Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Plastová hubička pro alt klarinet.
Délka dráhy : ML
Země původu : Francie
Odklon : 1,38 mm

Ligatura a krytka ručně vyrobené z pravé kůže na hubičku pro soprán saxofon. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.
Země původu : Francie

Plastová hubička pro alt saxofon s odklonem 260 a s malou komorou určenou pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Země původu : Francie
Délka dráhy : L
Odklon : 2,6 mm

Plastová hubička pro tenor saxofon s odklonem 295. Má malou komoru určená pro sólové hraní. Vytváří zvuk přibližující se některým kovovým hubičkám.
Odklon : 2,95 mm
Země původu : Francie
Délka dráhy : L

Plastová jazzová hubička pro Bb klarinet s odklonem 170. Vhodná pro začínající klarinetisty.
Země původu : Francie
Délka dráhy : L
Odklon : 1,7 mm

Pohodlné a lehké kompaktní pouzdro pro Tenor Saxofon. Vnější část je vyrobena z nylonu, který ochrání nástroj před povětrnostními vlivy. Vnitřní výztuha je vyrobena z odolného materiálu s vybráním ve tvaru Tenor Saxofonu a potažena jemnou textilií. Ve výbavě je i boční kapsa a rukojeť, 2 pohodlné rychloupínací popruhy na ramena. Rozměry: 90 x 37,5 x 27 cm, Hmotnost 2,7 kg. Černé barevné provedení
Země původu : Čína

ABS kufr pro klarinet (vhodný pro poloklapkové modely), plastový (ABS) výlisek, víko a dno lemováno hliníkovým profilem, chromované zámky a panty, vnitřní polstrování černý plyš, ABS rukojeť. Rozměry (š x h x v) = 34 x 21 x 10 cm.
Země původu : Čína

Koncem devadesátých let Babbitt vyvinul model Otto Link New York pro tenor sax. Tyto kusy mají na spodu méně materiálu než vintage modely, čímž vytváří temnější zvuk. Špičky jsou také trochu užší. Tyto kovové modely mají stříbro pod 24karátovým zlatem a velké psané logo vyražené na těle. To platí pro modely s dlouhým tělem, standardní a NY.
Typ : Tenor saxofony
Země původu : Německo
Odklon : 2,41 mm
Materiál : Bronz
Materiál : Gold Plated

Tlmidlo pro lesní roh, které zároveň usnadňuje provedení při hře a vytváří perfektní půltóny. Tlmidlo je vyrobeno ručně z kvalitního hliníku a nabízí velmi vyrovnanou odezvu v celém registru nástroje. Barevné provedení: Black.
Země původu : Velká Británie

Lligatura od prestižního francouzského výrobce příslušenství k dechovým nástrojům s kaučukovým dnem pro jisté nasazení tónu. Je navržena tak, aby se dala použít na všechny standardní plastové soprán saxofonové hubičky.
Země původu : Francie