Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ligatura a krytka ručně vyrobené z pravé kůže na hubičku pro alt saxofon. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.
Země původu : Francie

Ligatura a krytka ručně vyrobené z pravé kůže na hubičku pro tenor saxofon. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.

Ligatura a krytka ručně vyrobené z pravé kůže na hubičku pro baryton saxofon. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.

24-karátovým zlatem pozlacená ligatura a plastová krytka na hubičku pro alt saxofon. Nabízí rychlé a symetrické utahování s unikátním šroubovým mechanismem. Ke kontaktu s plátkem dochází pouze na dvou malých místech, což umožňuje optimální vibraci plátku.

Ebonitová hubička pro alt saxofon s odklonem 196. Má středně velkou (Medium) komorou a je určena pro hraní v sekci. Inspirovaná zvukem jazzových hráčů od 50. let po současnost. Doporučené plátky k těmto hubičkám jsou Vandoren JAVA, V16 a ZZ.
Délka dráhy : ML
Země původu : Francie
Odklon : 1,96 mm

Pozlacená ligatura a plastová krytka na hubičku pro tenor saxofon. Nabízí rychlé a přesné upevnění plátku k hubičce. Obsahuje tři přítlačné destičky pro změnu zvuku.
Země původu : Francie

24-karátovým zlatem pozlacená ligatura a plastová krytka na hubičku pro soprán saxofon. Nabízí rychlé a symetrické utahování s unikátním šroubovým mechanismem. Ke kontaktu s plátkem dochází pouze na dvou malých místech, což umožňuje optimální vibraci plátku.
Země původu : Francie

Provázková ligatura a ručně vyráběná kožená krytka na hubičku pro soprán saxofon, která nabízí velkou škálu barev tónu. Je vyrobena ze speciálně navržených tkání.
Země původu : Francie

Koncem devadesátých let Babbitt vyvinul model Otto Link New York pro tenor sax. Tyto kusy mají na spodu méně materiálu než vintage modely, čímž vytváří temnější zvuk. Špičky jsou také trochu užší. Tyto kovové modely mají stříbro pod 24karátovým zlatem a velké psané logo vyražené na těle. To platí pro modely s dlouhým tělem, standardní a NY.
Země původu : Německo
Typ : Tenor saxofony
Materiál : Kov
Odklon : 2,54 mm

Nejslavnější jméno mezi náustky pro tenor saxofon, náustek Otto Link Metal Tenor Sax, byl kovový náustek, který si hráči vybírali během celé historie. Otto Link Metal, známý svým bohatým, tmavým a hřejivým tónem, je stále jednou z nejdůvěryhodnějších značek na světě a přináší něco, co hráči tak často hledají. Je potažen ve 24K zlatě a je jedním z mála s touto úrovní čistoty a projevuje se v nádherné kráse vzhledu a výkonu.
Země původu : Německo
Materiál : Kov
Odklon : 2,03 mm
Typ : Tenor saxofony