Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tołpa Dentica Ultra White, 500 ml, Ústní vody a ústní spreje pro muže, Ústní voda Tołpa Dentica Ultra White vám nejen osvěží dech, ale zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé. Vlastnosti: bojuje proti vzniku zubního kazu ochrana před zubním povlakem zajišťuje svěží dech Jak používat: Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte.

Swissdent Profi Whitening, 1 ks, Kartáčky pro muže, Zubní kartáček Swissdent Profi Whitening udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu. Vlastnosti: poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovině leští povrch zubů dostane se i do těžko dostupných míst snadno se s ním manipuluje Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte.

The Humble Co. Brush Adult, 1 ks, Zubní kartáčky pro muže, Zubní kartáček The Humble Co. Brush Adult udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak leští povrch zubů snadno se s ním manipuluje poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovině Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte.

The Humble Co. Brush Kids, 1 ks, Dětské zubní kartáčky pro děti, Zubní kartáček The Humble Co. Brush Kids prohloubí u dětí hravou formou hygienické návyky. Díky veselému designu se čištění zubů stane zábavou. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak leští povrch zubů snadno se s ním manipuluje poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovině pohodlně se drží v ruce Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte.

U dr. Botanicals, pokud jde o naše zubní kartáčky, věříme v nulový dopad odpadu. Zubní kartáčky jsou nejdůležitější položkou pro zubní hygienu. Odhaduje se, že každý rok se použije 3.6 miliard plastov

TePe Good Mini, 1 ks, Zubní kartáčky pro muže, Zubní kartáček TePe Good Mini Extra Soft udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak leští povrch zubů snadno se s ním manipuluje dostane se i do těžko dostupných míst Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní.

Dr. Mayer Ultra Protect GTS2090, Sonické kartáčky unisex, Sonický kartáček Dr. Mayer Ultra Protect funguje na principu sonických vibrací, díky kterým dochází k jemnému, ale účinnému pohybu a cirkulaci. Vlastnosti: účinně čistí i mezizubní prostory usnadňuje přístup k zadní straně zubů předchází vzniku zubního kamene a kazů nedráždí citlivé zuby a dásně Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Zdravé zuby a dásně? Spolehněte se i vy na kartáček SonicBrush Compact s moderní sonickou technologií SonicTrue®
TrueLife SonicBrush Compact
Protože zuby máte jen jedny
Díky jeho péči získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím.
Štětinky kartáčku kmitají vysokou rychlostí až 70 000 pohybů za minutu a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Kartáček je kompaktních rozměrů a díky praktickému cestovnímu pouzdru si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Baterie vydrží celých 30 dní. Balení obsahuje sonický kartáček, dobíjecí stanici, tři náhradní hlavice (Sensitive, Standard, Whiten) a cestovní pouzdro.

Speciální péče pro vaše potřeby


SonicBrush Compact v sobě má 4 režimy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa
Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim Whiten a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage.

Sonická...

Sonický kartáček pro děti od 7 do 14 let
TrueLife SonicBrush Junior J100
Většina dětí si čištění zubů příliš neužívá, a tak ho často jen tak odbyde
Se sonickým kartáčkem Truelife SonicBrush Junior J100, který je přizpůsoben potřebám dětí od 7 do 14 let, může být ale čištění zubů i zábava. Díky barevným polepům a zábavné výukové video animaci snadno proměníte rutinní činnost v legraci a vaše dítě se bude na čištění zubů těšit. Kartáček je plně přizpůsoben dětským potřebám, tělo i hlavice kartáčku mají vhodnou velikost pro dětská ústa a štětiny kartáčku jsou pro děti dostatečně jemné. Zároveň disponuje sonickou technologií SonicTrue®, díky které zvládne až 56 000 čistících pohybů za minutu a efektivně tak odstraní až 99 % zubního plaku. Kartáček je dobíjecí a baterie má výdrž až 35 dnů, takže s ním můžete pohodlně cestovat nebo ho přibalit dítěti s sebou na prázdniny. Součástí balení je cestovní pouzdro a dvě hlavice Soft.

Šetrná a efektivní sonická technologie SonicTrue®
Sonická technologie SonicTrue® funguje...

Elgydium Performance, 1 ks, Kartáčky pro muže, Zubní kartáček Elgydium Performance udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu. Vlastnosti: poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovině leští povrch zubů dostane se i do těžko dostupných míst Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte.