Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Colgate Plax Cool Mint, 500 ml, Ústní vody pro muže, Ústní voda Colgate Plax Cool Mint vám nejen osvěží dech, ale zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé. Vlastnosti: ničí bakterie zajišťuje svěží dech ochrana před zubním povlakem Jak používat: Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte.

Colgate Max White Expert, 500 ml, Ústní vody a ústní spreje pro muže, Ústní voda Colgate Max White Expert vám nejen osvěží dech, ale zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé. Vlastnosti: nepoškozuje sklovinu pomáhá chránit před zubním kazem odstraňuje dlouhodobě zápach z úst ničí bakterie i v mezizubním prostoru Jak používat: Před použitím dobře protřepejte. Vyplachujte ústní dutinu ráno a večer nebo kdykoli podle potřeby a poté vyplivněte.

Colgate Plax Soft Mint, 500 ml, Ústní vody a ústní spreje pro muže, Ústní voda Colgate Plax Soft Mint vám nejen osvěží dech, ale zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé. Vlastnosti: ochrana před zubním povlakem ničí bakterie udržuje zdravé dásně zajišťuje svěží dech Jak používat: Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte.

Listerine Fresh Ginger & Lime, 500 ml, Ústní vody a ústní spreje pro muže, Ústní voda Listerine Fresh Ginger & Lime vám nejen osvěží dech, ale zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé. Vlastnosti: odstraňuje dlouhodobě zápach z úst ničí bakterie udržuje zdravé dásně zajišťuje svěží dech Jak používat: Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte.

Colgate Plax Whitening, 500 ml, Ústní vody a ústní spreje pro muže, Ústní voda Colgate Plax Whitening vám nejen osvěží dech, ale zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé. Vlastnosti: ničí bakterie pomáhá odstraňovat skvrny ze zubů ničí bakterie i v mezizubním prostoru zajišťuje svěží dech Jak používat: Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte.

U dr. Botanicals, pokud jde o naše zubní kartáčky, věříme v nulový dopad odpadu. Zubní kartáčky jsou nejdůležitější položkou pro zubní hygienu. Odhaduje se, že každý rok se použije 3.6 miliard plastov

Marvel Spiderman Turbo Max, 1 ks, Elektrické kartáčky pro děti pro děti, Elektrický zubní kartáček Marvel Spiderman Turbo Max rychle, jemně a spolehlivě čistí dětské zuby. Vlastnosti: má veselý, dětský design vyčistí zuby dětí i na špatně dostupných místech důkladně odstraní zubní plak Jak používat: Kartáček přikládejte postupně k jednotlivým zubům, netlačte a nechte kartáček pracovat.

Hello Coco Teeth Whitening Maximum LED, Bělicí pudry unisex, Bělicí pudr Hello Coco Teeth Whitening Maximum LED šetrně odstraňuje skvrny způsobené kouřením, jídlem nebo stárnutím chrupu. Výsledkem je dokonale zářivý úsměv. Sada obsahuje: sada pro bělení zubů bělicí zubní pasta 30 ml aktivní uhlí na bělení zubů 30 g Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Herbadent Kids, 3 ks, Dětské zubní kartáčky pro děti, Zubní kartáček Herbadent Kids prohloubí u dětí hravou formou hygienické návyky. Díky veselému designu se čištění zubů stane zábavou. Vlastnosti: hravý design pro děti jemně a spolehlivě čistí zuby pohodlně se drží v ruce šetrně pečuje o dásně Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte.

Elmex Junior Caries Protection, 75 ml, Dětské zubní pasty pro děti, Zubní pasta Elmex Junior Caries Protection dokonale čistí dětské zuby a udržuje je bílé a zdravé. Vlastnosti: účinně zuby chrání