Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
The Humble Co. Brush Kids, 1 ks, Dětské zubní kartáčky pro děti, Zubní kartáček The Humble Co. Brush Kids prohloubí u dětí hravou formou hygienické návyky. Díky veselému designu se čištění zubů stane zábavou. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak leští povrch zubů snadno se s ním manipuluje poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovině pohodlně se drží v ruce Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte.

Waterpik JT100 Classic Jet, 2 ks, Mezizubní péče pro muže, Náhradní mezizubní kartáček Waterpik JT100 Classic Jet nahradí váš starý a zaručí tak opět perfektní péči o dutinu ústní. Vlastnosti: zabraňuje zánětu dásní a zápachu z úst snadná výměna dokonale odstraňuje nečistoty z mezizubních prostor nedráždí a nepoškozuje zuby ani dásně Jak používat: Vyměňte náhradní kartáček za starý.

U dr. Botanicals, pokud jde o naše zubní kartáčky, věříme v nulový dopad odpadu. Zubní kartáčky jsou nejdůležitější položkou pro zubní hygienu. Odhaduje se, že každý rok se použije 3.6 miliard plastov

Špičkový kartáček SonicBrush UV s moderní sonickou technologií a UV sterilizátorem, který zničí 99,9% bakterií na hlavici kartáčku.

Zdravé zuby a dásně? Spolehněte se i vy na kartáček SonicBrush Compact s moderní sonickou technologií SonicTrue® TrueLife SonicBrush Compact Protože zuby máte jen jedny Díky jeho péči získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Štětinky kartáčku kmitají vysokou rychlostí až 70 000 pohybů za minutu a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Kartáček je kompaktních rozměrů a díky praktickému cestovnímu pouzdru si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Baterie vydrží celých 30 dní. Balení obsahuje sonický kartáček, dobíjecí stanici, tři náhradní hlavice (Sensitive, Standard, Whiten) a cestovní pouzdro. Speciální péče pro vaše potřeby SonicBrush Compact v sobě má 4 režimy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim Whiten a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage. Sonická...

SOFTdent ECO Interdental brushes, 10 ks, Mezizubní kartáčky unisex, Mezizubní kartáček SOFTdent ECO Interdental brushes je nedílnou součástí dentální hygieny. Dostane se i do těžce přístupných míst a předchází tak tvorbě zubního kazu. Vlastnosti: postará se o perfektní vyčištění mezizubního prostoru čistí špatně dostupná místa v ústech nedráždí a nepoškozuje zuby ani dásně zajišťuje prevenci proti paradontóze snižuje riziko vzniku zubních kazů Jak používat: Vložte kartáček do mezizubních prostor a vyčistěte pohybem vpřed a vzad.

Curaprox Black is White, Bělicí pasty pro muže, Zdravé a zářivě bílé zuby jsou ty nejkrásnější. Kosmetická sada Curaprox Black is White , vám poskytne potřebnou péči pro krásné zuby, díky kterým se budete chtít neustále usmívat. Sada obsahuje: 5460 Ultra Soft zubní kartáček Fresh Lime-Mint bělicí pasta s aktivním uhlím a hydroxyapatitem 8 ml Vlastnosti: zaručuje šetrnost k zubní sklovině bojuje se zubním kazem a plakem chrání před vznikem zubního kazu mineralizuje ústní sklovinu osvěžuje dech Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

Splat Professional Whitening, 1 ks, Zubní kartáčky pro muže, Zubní kartáček Splat Professional Whitening udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak leští povrch zubů snadno se s ním manipuluje Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte.

Splat Ultra Care, 1 ks, Kartáčky unisex, Zubní kartáček Splat Ultra Care udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak leští povrch zubů snadno se s ním manipuluje dostane se i do těžko dostupných míst Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní.

Splat Ultra Care, 1 ks, Kartáčky unisex, Zubní kartáček Splat Ultra Care udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak leští povrch zubů snadno se s ním manipuluje dostane se i do těžko dostupných míst Jak používat: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní.