Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Oral B Essential Floss, 50 m, Zubní nitě pro muže, Dentální nit Oral B Essential Floss je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak pod linií dásní snadno klouže mezi zuby osvěžuje dech má voskovaný povrch Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

Oral B Satin Floss, 25 m, Zubní nitě pro muže, Dentální nit Oral B Satin Floss je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: odstraňuje zbytky jídla snadno klouže mezi zuby osvěžuje dech Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

Colgate Total Pro Gum Health, 50 m, Mezizubní péče pro muže, Dentální nit Colgate Total Pro Gum Health je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak pod linií dásní zaručuje šetrnost k dásním odstraňuje zbytky jídla snadno klouže mezi zuby netřepí se Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

Whitewash Nano Anti-Stain, 25 m, Zubní nitě pro muže, Dentální nit Whitewash Nano Anti-Stain je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: snadno klouže mezi zuby odstraňuje zubní plak pod linií dásní zaručuje šetrnost k dásním Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

Biorepair Oral Care Pro, 36 ks, Zubní nitě pro muže, Dentální nit Biorepair Oral Care Pro je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: zaručuje šetrnost k dásním odstraňuje zbytky jídla snadno klouže mezi zuby Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

G.U.M Easy Floessers, 30 ks, Mezizubní péče unisex, Dentální nit G.U.M Easy Floessers je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: zaručuje šetrnost k dásním snadno klouže mezi zuby má voskovaný povrch Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

The Humble Co. Dental Floss, 50 ml, Zubní nitě pro muže, Dentální nit The Humble Co. Dental Floss je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak pod linií dásní odstraňuje zbytky jídla snadno klouže mezi zuby netřepí se Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

Curasept Dental Floss Expanding Microfibre, 30 m, Mezizubní péče unisex, Dentální nit Curasept Dental Floss Expanding Microfibre je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: osvěžuje dech netřepí se snadno klouže mezi zuby odstraňuje zbytky jídla zaručuje šetrnost k dásním odstraňuje zubní plak pod linií dásní Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

Blue M Oxygen for Health, Mezizubní péče unisex, Dentální nit Blue M Oxygen for Health je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: odstraňuje zbytky jídla má voskovaný povrch snadno klouže mezi zuby Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

Spokar Dental Care, 50 m, Zubní nitě pro muže, Dentální nit Spokar Dental Care je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak pod linií dásní odstraňuje zbytky jídla má voskovaný povrch Jak používat: Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.