Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sensodyne Sensitivity & Gum, 3x75 ml, Zubní pasty pro muže, Zubní pasta pro citlivé zuby Sensodyne Sensitivity & Gum zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů. Vlastnosti: snižuje citlivost zubů posiluje zubní sklovinu chrání před zubním kazem a plakem pečuje o odhalené zubní krčky opravuje porušená místa zubní skloviny udržuje svěží dech Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

White Glo Charcoal, 24 g, Bělicí pasty pro muže, Vlastnosti: nedře zuby osvěžuje dech Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Více informací o použítí naleznete v přiloženém návodu.

Himalaya Herbals Dental Cream, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny pro muže, Zubní pasta Himalaya Herbals Dental Cream zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti pečuje o dásně snižuje krvácení dásní zklidňuje a posiluje dásně Jak používat: Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní.

Swissdent Extreme Whitening, 10 ml, Bělicí pasty pro muže, Zubní pasta Swissdent Extreme Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby revitalizuje a pečuje o dásně osvěžuje dech má nízkou abrazivitu Jak používat: Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

Marvis The Mints Aquatic, 25 ml, Pro kompletní ochranu pro muže, Zubní pasta Marvis The Mints Aquatic zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: spolehlivě čistí zuby zamezuje usazování zubního kamene pečuje o dásně Jak používat: Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut.

Blue M Fluoride Free, 15 ml, Zubní pasty unisex, Zubní pasta zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: spolehlivě čistí zuby pečuje o dásně Jak používat: Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní.

You&Oil Toothpaste Aphrodisiac For Him and Him, Pro posílení zubní skloviny pro muže, Sada obsahuje: zubní pasta 90 g zubní pasta 90 g Vlastnosti: bělí zuby osvěžuje dech pečuje o dásně chrání před zubním kazem posiluje zubní sklovinu Složení: bez fluoridu Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček.

Splat Biomed Sensitive, 100 g, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Splat Biomed Sensitive neobsahuje fluoridy a posiluje zuby přirozenou cestou. Je vhodná zejména pro citlivé zuby a dásně. Vlastnosti: snižuje citlivost zubů posiluje zubní sklovinu chrání před zubním kazem a plakem udržuje svěží dech Složení: bez fluoridu veganský produkt Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

Brush Baby Natural Strawberry, 50 ml, Dětské zubní pasty pro děti, Zubní pasta Brush Baby Natural Strawberry zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: spolehlivě čistí zuby omezuje tvorbu zubního plaku snižuje krvácení dásní zamezuje usazování zubního kamene Složení: veganský produkt Jak používat: Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní.

Swissdent Extreme Whitening, 50 ml, Bělicí pasty pro muže, Zubní pasta Swissdent Extreme Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby revitalizuje a pečuje o dásně osvěžuje dech má nízkou abrazivitu Jak používat: Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.