Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Signal White Now Men Super Pure, 75 ml, Zubní pasty pro muže, Zubní pasta Signal White Now Men Super Pure je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby bojuje se zubním kazem a plakem osvěžuje dech Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

Signal White Now, 75 ml, Zubní pasty pro muže, Zubní pasta Signal White Now je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby bojuje se zubním kazem a plakem osvěžuje dech Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

Signal White Now Sensitive, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Signal White Now Sensitive je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: odstraňuje zubní kámen a plak bělí zuby zaručuje šetrnost k zubní sklovině Jak používat: Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte nejméně 2× denně.

Masha & The Bear Kids, 75 ml, Dětské zubní pasty pro děti, Zubní pasta Masha & The Bear Kids dokonale čistí dětské zuby a udržuje je bílé a zdravé. Vlastnosti: zabraňuje vzniku zubních kazů účinně zuby chrání příjemně chutná chrání dásně Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. Po použití pasty ústa důkladně vypláchněte.

Blend-a-med Lasting Freshness, 75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Blend-a-med Lasting Freshness kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech. Vlastnosti: osvěžuje dech pečuje o dásně čistí zuby chrání před zubním kazem Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

Oral B Pro Expert Advanced, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Oral B Pro Expert Advanced zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: zamezuje usazování zubního kamene chrání před zubním kazem omezuje tvorbu zubního plaku osvěžuje dech spolehlivě čistí zuby Jak používat: Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní.

Blend-a-med 3D White Delicate White, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Blend-a-med 3D White Delicate White je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby bojuje se zubním kazem a plakem zaručuje šetrnost k zubní sklovině odstraňuje zubní kámen a plak osvěžuje dech Jak používat: Používejte nejméně 2× denně.

Signal 24 h Caries Protection, 75 ml, Zubní pasty unisex, Zubní pasta Signal 24 h Caries Protection zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: spolehlivě čistí zuby omezuje tvorbu zubního plaku zamezuje usazování zubního kamene pečuje o dásně Jak používat: Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní.

Be a Unicorn Naturaverde Toothpaste, 75 ml, Dětské zubní pasty pro děti, Zubní pasta Be a Unicorn Naturaverde Toothpaste dokonale čistí dětské zuby a udržuje je bílé a zdravé. Vlastnosti: zabraňuje vzniku zubních kazů posiluje zubní sklovinu chrání dásně Jak používat: Pastu naneste na zubní kartáček a čistěte zuby jemnými krouživými pohyby.

Signal Cool Spearmint, 75 ml, Zubní pasty unisex, Zubní pasta Signal Cool Spearmint kompletně pečuje o vaše zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech. Vlastnosti: osvěžuje dech čistí zuby pečuje o dásně Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.