Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Colgate Max White Optic, 75 ml, Bělicí pasty pro muže, Zubní pasta Colgate Max White je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby odstraňuje zubní kámen a plak osvěžuje dech zaručuje šetrnost k zubní sklovině Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Více informací o použítí naleznete v přiloženém návodu.

Marvis The Mints Ginger, 85 ml, Pro kompletní ochranu pro muže, Zubní pasta Marvis The Mints Ginger zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: spolehlivě čistí zuby omezuje tvorbu zubního plaku pečuje o dásně Jak používat: Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut.

Colgate Total Whitening, 75 ml, Zubní pasty pro muže, Zubní pasta Colgate Total Whitening zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: bělí zuby zaručuje šetrnost k zubní sklovině osvěžuje dech spolehlivě čistí zuby Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

Ecodenta Green Brilliant Whitening, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny pro muže, Zubní pasta Ecodenta Green Brilliant Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby nedře zuby zaručuje šetrnost k zubní sklovině působí proti zubnímu kameni osvěžuje dech Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Používejte podle přiloženého návodu.

Colgate Max White Sparkle Diamonds, 75 ml, Zubní pasty pro muže, Zubní pasta Colgate Max White je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby bojuje se zubním kazem a plakem odstraňuje zubní kámen a plak osvěžuje dech Jak používat: Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte nejméně 2× denně.

Ecodenta Certified Organic Charcoal whitening, 75 ml, Bělicí pasty pro muže, Zubní pasta Ecodenta Certified Organic Charcoal whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby odstraňuje zubní kámen a plak osvěžuje dech zaručuje šetrnost k zubní sklovině nedře zuby Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Více informací o použítí naleznete v přiloženém návodu.

Himalaya Herbals Dental Cream, 100 ml, S přírodními extrakty pro muže, Zubní pasta Himalaya Herbals Dental Cream je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby osvěžuje dech bojuje se zubním kazem a plakem zaručuje šetrnost k zubní sklovině Složení: přírodní extrakty Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček.

Himalaya Herbals Dental Cream, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny pro muže, Zubní pasta Himalaya Herbals Dental Cream zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti pečuje o dásně snižuje krvácení dásní zklidňuje a posiluje dásně Jak používat: Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní.

Himalaya Herbals Stain-away, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny pro muže, Zubní pasta Himalaya Herbals Stain-away je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby pečuje o dásně osvěžuje dech zpevňuje zubní sklovinu chrání zuby při parodontóze Složení: bez fluoridu přírodní extrakty Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Více informací o použítí naleznete v přiloženém návodu.

Zubní pasta účinně čistí zuby a pečuje o ústní dutinu. Odstraňuje zubní plak a posiluje zubní sklovinu.