Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Parodontax Whitening, 75 ml, Proti paradentóze pro muže, Zubní pasta Parodontax Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby bojuje se zubním kazem a plakem snižuje krvácení dásní posiluje zubní sklovinu ulevuje při parodontóze osvěžuje dech Jak používat: Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte nejméně 2× denně. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček.

Hello Coco Original, 30 g, Bělicí pudry pro muže, Bělicí pudr Hello Coco Original šetrně odstraňuje skvrny způsobené kouřením, jídlem nebo stárnutím chrupu. Výsledkem je dokonale zářivý úsměv. Vlastnosti: bělí zuby odstraňuje usazeniny ze zubů produkt vhodný pro každodenní použití Složení: veganský produkt Jak používat: Na vlhký zubní kartáček naneste bělicí pudr a postupujte jako při běžném čištění zubů.

Colgate Max White Charcoal, 75 ml, Zubní pasty pro muže, Zubní pasta Colgate Max White Charcoal je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby odstraňuje zubní kámen a plak osvěžuje dech Jak používat: Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

White Pearl NanoCare, 30 g, Bělicí pudry pro muže, Bělicí pudr White Pearl NanoCare šetrně odstraňuje skvrny způsobené kouřením, jídlem nebo stárnutím chrupu. Výsledkem je dokonale zářivý úsměv. Vlastnosti: bělí zuby Jak používat: Na vlhký zubní kartáček naneste bělicí pudr a postupujte jako při běžném čištění zubů.

Parodontax Complete Protection Whitening, 75 ml, Zubní pasty pro muže, Zubní pasta Parodontax Complete Protection Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby bojuje se zubním kazem a plakem revitalizuje a pečuje o dásně osvěžuje dech Jak používat: Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte podle přiloženého návodu.

Love Beauty & Planet Detox Whitening, 75 ml, Zubní kartáčky pro ženy, Zubní pasta Love Beauty & Planet Detox Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: odstraňuje zubní kámen a plak bělí zuby zaručuje šetrnost k zubní sklovině osvěžuje dech Složení: veganský produkt Jak používat: Používejte nejméně 2× denně.

TePe PlaqSearch, 250 ks, Ostatní pro muže, Doplněk k zubní péči TePe PlaqSearch vám pomůže dotáhnout dentální hygienu k dokonalosti. Vlastnosti: eliminuje zubní plak Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Colgate Max White Clay, 75 ml, Zubní pasty unisex, Zubní pasta Colgate Max White Clay je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby osvěžuje dech odstraňuje zubní kámen a plak Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček.

Curasept Daycare Strong Mint, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Curasept Daycare Strong Mint zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní. Vlastnosti: spolehlivě čistí zuby omezuje tvorbu zubního plaku zamezuje usazování zubního kamene pečuje o dásně chrání proti zubnímu kazu osvěžuje dech Složení: přírodní extrakty Jak používat: Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

Colgate Max White Limited Edition, 135 g, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Colgate Max White Limited Edition je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby bojuje se zubním kazem a plakem osvěžuje dech Jak používat: Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček.