Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Police To Be Camouflage, 400 ml, Přípravky na sprchování pro muže, Sprchový gel Police To Be Camouflage učiní z nezbytné každodenní hygieny jedinečný osvěžující zážitek. Vlastnosti: po použití dodá pocit svěžesti a energie

Chopard Wish, 150 ml, Přípravky na sprchování pro ženy, Proměňte svou každodenní sprchu či koupel v nevšední zážitek, na který se budete celý den těšit. Přípravek na sprchování Chopard Wish provoní vaši pokožku krásnou vůní a potěší vaše smysly. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot navrací pokožce komfortní pocit podpoří intenzitu vůně stejné kolekce skvěle se hodí společně s vůní jako dárek

Palmolive Naturals Milk & Rose, 90 g, Tuhá mýdla unisex, Tuhé mýdlo Palmolive Naturals Milk & Rose představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku vyživuje a hydratuje příjemně voní Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Palmolive Naturals Black Orchid, 90 g, Tuhá mýdla unisex, Tuhé mýdlo Palmolive Naturals Black Orchid představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku vyživuje a hydratuje příjemně voní Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Baby Boom se řadí pod tělové krémy a byl vytvořen speciálně pro děti. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!

Palmolive Thermal Spa Mineral Massage, 90 g, Tuhá mýdla unisex, Tuhé mýdlo Palmolive Thermal Spa Mineral Massage představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku vyživuje a hydratuje bohatě pění příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Kneipp As Soft as Velvet, 200 ml, Sprchové krémy pro ženy, Sprchový krém Kneipp As Soft as Velvet bude hýčkat pokožku vašeho těla a dodá jí při mytí potřebnou hydrataci a výživu. Vlastnosti: šetrně čistí pokožku a zbavuje nečistot vyživuje a pečuje o pokožku zvláčňuje a zvyšuje elasticitu Složení: veganský produkt Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

La Chinata Olivita, 250 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel La Chinata Olivita je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: vyživuje a pečuje o pokožku intenzivně hydratuje zmírňuje napětí pokožky a chrání ji před podrážděním Složení: veganský produkt Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

L’Occitane Cherry Blossom, 250 ml, Pěny do koupele pro ženy, Sprchový gel L’Occitane Cherry Blossom je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou zajišťuje pocit komfortu a klidu příjemně voní Složení: veganský produkt Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

Grès Cabotine de Gres, 200 ml, Přípravky na sprchování pro ženy, Proměňte svou každodenní sprchu či koupel v nevšední zážitek, na který se budete celý den těšit. Přípravek na sprchování Grès Cabotine de Gres provoní vaši pokožku krásnou vůní a potěší vaše smysly. Vlastnosti: vytváří při mytí bohatou pěnu navrací pokožce komfortní pocit podpoří intenzitu vůně stejné kolekce