Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tołpa Spa Detox, 60 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele Tołpa Spa Detox navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: regeneruje pokožku detoxikuje pokožku intenzivně hydratuje má relaxační účinky Jak používat: Nasypte do teplé lázně a nechte rozpustit.

Avon Bubble Bath Aloha Monoi, 500 ml, Pěny do koupele pro ženy, Pěna do koupele Avon Bubble Bath Aloha Monoi zajistí chvíle pohody a zasloužený relax po těžkém dni. Vlastnosti: vytváří bohatou pěnu uklidňuje tělo i mysl zjemňuje pokožku celého těla Jak používat: Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

The Body Shop Coconut, 50 , Bomby do koupele pro ženy, Máte rádi odpočinek v horké vaně? Šumivá koule do koupele The Body Shop Coconut vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relaxační a voňavý zážitek. Vlastnosti: příjemně voní zvláčňuje a zjemňuje Složení: veganský produkt Jak používat: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit.

The Library of Fragrance Bulgarian Rose, 60 ml, Oleje do koupele unisex, Olejová lázeň uleví vašemu bolavému tělu a navodí ve vás pocit pohody. Vlastnosti: vyživuje a zjemňuje suchou pokožku působí relaxačně

The Library of Fragrance Cherry Blossom, 60 ml, Oleje do koupele unisex, Olejová lázeň uleví vašemu bolavému tělu a navodí ve vás pocit pohody. Vlastnosti: vyživuje a zjemňuje suchou pokožku zklidňuje vysušenou pokožku Jak používat: Nalijte přímo do koupele a promíchejte.

The Library of Fragrance New Baby, 60 ml, Oleje do koupele unisex, Olejová lázeň uleví vašemu bolavému tělu a navodí ve vás pocit pohody. Vlastnosti: vyživuje a zjemňuje suchou pokožku působí relaxačně

Jeanne en Provence Jasmin Secret, 200 ml, Přípravky do koupele unisex, Dopřejte si bohatou dávku své milované vůně. Přípravek do koupele Jeanne en Provence Jasmin Secret bude pečovat o vaši pokožku a zároveň zajistí, že se z horké vany bude linout krásná vůně. Vlastnosti: zvláčňuje pokožku pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou

The Library of Fragrance Salt Air, 60 ml, Oleje do koupele unisex

Mad Beauty Nordic, 120 g, Bomby do koupele pro ženy, Máte rádi odpočinek v horké vaně? Šumivá koule do koupele Mad Beauty Nordic vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relaxační a voňavý zážitek. Vlastnosti: příjemně voní regeneruje pokožku zajišťuje pocit komfortu a klidu Jak používat: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit.

Jeffree Star Cosmetics Lavender Lemonade, 320 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele Jeffree Star Cosmetics Lavender Lemonade navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: má relaxační účinky příjemně voní má zklidňující účinek působí uvolňujícím způsobem při regeneraci svalů Složení: veganský produkt Jak používat: Nasypte do teplé lázně a nechte rozpustit.