Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Beauty Jar Just A Minute Relax, 150 g, Bomby do koupele unisex, Máte rádi odpočinek v horké vaně? Šumivá koule do koupele Beauty Jar Just A Minute vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relaxační a voňavý zážitek. Vlastnosti: příjemně voní zajišťuje pocit komfortu a klidu zjemňuje pokožku celého těla Složení: veganský produkt Jak používat: Přidejte do horké vody a nechte napěnit. Po ukončení koupele se opláchněte čistou vodou.

Beauty Jar Unicorn Kisses What Girls Are Made Of? Sugar & Spice And Everything Nice, 150 g, Bomby do koupele unisex, Máte rádi dlouhé koupele v horké vodě? Vytvořte si lázně přímo u sebe doma. Šumivá koule do koupele Beauty Jar Unicorn Kisses What Girls Are Made Of? Sugar & Spice And Everything Nice vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relax. Při rozpouštění ve vodě uvolní jemné bublinky, a promění tak koupel v uvolňující rituál, který z vás odplaví stres a zanechá vaše tělo i mysl v harmonii. Vlastnosti: příjemně voní hydratuje a vyživuje pokožku zajišťuje pocit komfortu a klidu uklidňuje tělo i mysl Složení: veganský produkt Jak používat: Přidejte do horké vody a nechte napěnit. Po ukončení koupele se opláchněte čistou vodou.

Beauty Jar Sex Bomb Mmm...I Like You, 150 g, Bomby do koupele unisex, Máte rádi dlouhé koupele v horké vodě? Vytvořte si lázně přímo u sebe doma. Šumivá koule do koupele Beauty Jar Sex Bomb Mmm...I Like You vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relax. Při rozpouštění ve vodě uvolní jemné bublinky, a promění tak koupel v uvolňující rituál, který z vás odplaví stres a zanechá vaše tělo i mysl v harmonii. Vlastnosti: příjemně voní hydratuje a vyživuje pokožku zajišťuje pocit komfortu a klidu Složení: veganský produkt Jak používat: Přidejte do horké vody a nechte napěnit. Po ukončení koupele se opláchněte čistou vodou.

Beauty Jar Lady In Pink, 150 g, Bomby do koupele unisex, Máte rádi dlouhé koupele v horké vodě? Vytvořte si lázně přímo u sebe doma. Šumivá koule do koupele Beauty Jar Lady In Pink vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relax. Při rozpouštění ve vodě uvolní jemné bublinky, a promění tak koupel v uvolňující rituál, který z vás odplaví stres a zanechá vaše tělo i mysl v harmonii. Vlastnosti: příjemně voní uklidňuje tělo i mysl zajišťuje pocit komfortu a klidu Složení: veganský produkt Jak používat: Přidejte do horké vody a nechte napěnit. Po ukončení koupele se opláchněte čistou vodou.

Beauty Jar Deep Sleep, 600 g, Soli do koupele unisex, Sůl do koupele Beauty Jar Deep Sleep navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: příjemně voní má relaxační účinky působí uvolňujícím způsobem při regeneraci svalů Složení: veganský produkt obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit.

Beauty Jar Little Mermaid, 200 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele Beauty Jar Little Mermaid navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: intenzivně hydratuje má relaxační účinky zvláčňuje a zjemňuje Složení: veganský produkt obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Nasypte do teplé lázně a nechte rozpustit.

Corsair Baby Shark, Dětské šampony pro děti, Předejděte při každodenním koupání zbytečným nehodám. Protiskluzová podložka do vany Corsair Baby Shark pomáhá zajistit bezpečí těch nejmenších a spolehlivě brání nešťastnému uklouznutí a pádu v mokré sprše či vaně. Vlastnosti: hydratuje jemně myje i dětské vlásky vytváří jemnou pěnu veselý design pro děti dárek navíc Sada obsahuje: šampon a kondicionér 2 v 1 75 ml pěna do koupele 75 ml hračka do vody 3 ks Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu na etiketě.

Kneipp I Love You, 60 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele Kneipp I Love You navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: zvláčňuje a zjemňuje regeneruje pokožku má relaxační účinky příjemně voní Složení: veganský produkt Jak používat: Nasypte do teplé lázně a nechte rozpustit.

Mad Beauty Frozen Olaf, 350 g, Koupání dětí pro ženy, Sůl do koupele Mad Beauty Frozen navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: má relaxační účinky příjemně voní zvláčňuje a zjemňuje Jak používat: Nasypte do teplé lázně a nechte rozpustit. Dobře promíchejte.

Mad Beauty Star Wars Grogu, 130 g, Bomby do koupele pro ženy, Máte rádi dlouhé koupele v horké vodě? Vytvořte si lázně přímo u sebe doma. Šumivá koule do koupele Mad Beauty Star Wars Grogu vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relax. Při rozpouštění ve vodě uvolní jemné bublinky, a promění tak koupel v uvolňující rituál, který z vás odplaví stres a zanechá vaše tělo i mysl v harmonii. Vlastnosti: příjemně voní regeneruje pokožku uklidňuje tělo i mysl zajišťuje pocit komfortu a klidu Jak používat: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit.