Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Radox Muscle Relax, 900 g, Soli do koupele pro ženy, Máte rádi dlouhé koupele ve vaně plné horké vody? Váš oblíbený uvolňující rituál ještě vylepší a povznese na novou úroveň koupelová sůl Radox Muscle Relax . Umožní vám přímo u sebe doma vytvořit voňavou solnou lázeň, která nechá odeznít napětí i pocity vnitřního neklidu a navodí ve vás pocit pohody. Nedočkáte se však pouze zaslouženého relaxu, i když omamná vůně soli k tomu vybízí. Vašemu tělu se kromě uvolnění dostane i regenerace. Sůl je totiž bohatá na přírodní minerály, a tak bude působit regeneračními účinky a přispěje i ke zmírnění kožních problémů. Vlastnosti: regeneruje pokožku zvláčňuje a zjemňuje má relaxační účinky působí uvolňujícím způsobem při regeneraci svalů Jak používat: Nasypte do teplé lázně a nechte rozpustit. Ve vodě se uvolní všechny důležité a léčebné látky.

feito brasil Alegria, 120 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele feito brasil Alegria navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: má zklidňující účinky intenzivně hydratuje příjemně voní má relaxační účinky působí uvolňujícím způsobem při regeneraci svalů zanechává osvěžující pocit Jak používat: Malé množství přípravku přidejte do připravené koupele a poté promíchejte rukou.

feito brasil Gaurana, 120 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele feito brasil Gaurana navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: má zklidňující účinky intenzivně hydratuje příjemně voní má relaxační účinky Jak používat: Malé množství přípravku přidejte do připravené koupele a poté promíchejte rukou.

feito brasil Iluminadora, 50 g, Bomby do koupele pro ženy, Máte rádi dlouhé koupele v horké vodě? Vytvořte si lázně přímo u sebe doma. Šumivá koule do koupele feito brasil Iluminadora vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relax. Při rozpouštění ve vodě uvolní jemné bublinky, a promění tak koupel v uvolňující rituál, který z vás odplaví stres a zanechá vaše tělo i mysl v harmonii. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku příjemně voní uklidňuje tělo i mysl zvláčňuje a zjemňuje Jak používat: Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

feito brasil Frescor Minuano, 100 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele feito brasil Frescor Minuano navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: má zklidňující účinky zanechává osvěžující pocit regeneruje pokožku zvláčňuje a zjemňuje Jak používat: Malé množství přípravku přidejte do připravené koupele a poté promíchejte rukou.

feito brasil Iluminadora, 50 g, Bomby do koupele pro ženy, Máte rádi dlouhé koupele v horké vodě? Vytvořte si lázně přímo u sebe doma. Šumivá koule do koupele feito brasil Iluminadora vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relax. Při rozpouštění ve vodě uvolní jemné bublinky, a promění tak koupel v uvolňující rituál, který z vás odplaví stres a zanechá vaše tělo i mysl v harmonii. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku příjemně voní uklidňuje tělo i mysl zanechává osvěžující pocit Jak používat: Přidejte do horké vody a nechte napěnit.

feito brasil Sessao Romance, 320 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele feito brasil Sessao Romance navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: má zklidňující účinky příjemně voní zvláčňuje a zjemňuje Jak používat: Malé množství přípravku přidejte do připravené koupele a poté promíchejte rukou.

feito brasil Amor, 320 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele feito brasil Amor navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: má zklidňující účinky intenzivně hydratuje příjemně voní

feito brasil Fortuna, 320 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele feito brasil Fortuna navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: má zklidňující účinky příjemně voní regeneruje pokožku Jak používat: Malé množství přípravku přidejte do připravené koupele a poté promíchejte rukou.

feito brasil Sessao Romance, 250 ml, Pěny do koupele pro ženy, Pěna do koupele feito brasil Sessao Romance zajistí chvíle pohody a zasloužený relax po těžkém dni. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku zjemňuje pokožku celého těla zanechává osvěžující pocit Jak používat: Malé množství přípravku přidejte do připravené koupele a poté promíchejte rukou.