Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Greenum Red Grape, 160 g, Sprchové pěny pro ženy, Sprchový krém Greenum Red Grape bude hýčkat pokožku vašeho těla a dodá jí při mytí potřebnou hydrataci a výživu. Vlastnosti: vyživuje a pečuje o pokožku zvláčňuje a zvyšuje elasticitu šetrně čistí pokožku a zbavuje nečistot Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

Playboy Play it Wild, 250 ml, Přípravky na sprchování pro muže, Proměňte svou každodenní sprchu či koupel v nevšední zážitek, na který se budete celý den těšit. Přípravek na sprchování Playboy Play it Wild provoní vaši pokožku krásnou vůní a potěší vaše smysly. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot navrací pokožce komfortní pocit vytváří při mytí bohatou pěnu

STR8 Faith, 250 ml, Přípravky na sprchování pro muže, Proměňte svou každodenní sprchu či koupel v nevšední zážitek, na který se budete celý den těšit. Přípravek na sprchování STR8 Faith provoní vaši pokožku krásnou vůní a potěší vaše smysly. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot navrací pokožce komfortní pocit pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou doplňuje vůni ze stejné řady potěší každého muže

Kneipp Be Relaxed, 250 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel Kneipp Be Relaxed je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot navrací pokožce komfortní pocit zvláčňuje a zvyšuje elasticitu pokožky Složení: veganský produkt Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

Legendární flakon s pěnou do koupele je zpět! Toto lehké složení s bohatou pěnou šetrně myje a navoní pokožku — a lze ho používat jako sprchový gel i pěnu do koupele. Vybírejte z úžasné škály možností: - Cotton flower (bavlníkový květ): dokonalé pohodlí - Monoï: vzrušuje a hladí jako první letní láska - Mango: šťavnaté a smyslné - Cherry Blossom (třešňový květ): květinová hebkost ohromující smysly - Lagoon: jako osvěžující vodopád

Amouage Portrayal, 300 ml, Přípravky na sprchování pro ženy, Proměňte svou každodenní sprchu či koupel v nevšední zážitek, na který se budete celý den těšit. Přípravek na sprchování Amouage Portrayal provoní vaši pokožku krásnou vůní a potěší vaše smysly. Vlastnosti: doplňuje vůni ze stejné řady Složení: neobsahuje SLS

L’Occitane Almond, 250 ml, Sprchové oleje pro ženy, Sprchový olej L’Occitane Almond dodá pokožce při mytí potřebnou hydrataci a péči. Po použití bude opět plná vitality. Vlastnosti: vytváří při mytí jemnou pěnu vyživuje a pečuje o pokožku navrací pokožce komfortní pocit Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

La Chinata Olivita, 250 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel La Chinata Olivita je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: vyživuje a pečuje o pokožku intenzivně hydratuje zmírňuje napětí pokožky a chrání ji před podrážděním Složení: veganský produkt Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

Sol de Janeiro Bom Dia™ Bright Body Wash, 385 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel Sol de Janeiro Bom Dia™ Bright Body Wash je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot vyživuje a pečuje o pokožku zvláčňuje a zvyšuje elasticitu pokožky pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

Sol de Janeiro Bom Dia™ Bright Body Wash, 90 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel Sol de Janeiro Bom Dia™ Bright Body Wash je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot vyživuje a pečuje o pokožku zvláčňuje a zvyšuje elasticitu pokožky pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.