Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Farmona Tutti Frutti Peach & Mango, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Farmona Tutti Frutti Peach & Mango šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou vyživuje pokožku osvěžuje a dodává pokožce vitalitu dodává pokožce hedvábnou jemnost pečuje o pokožku rukou Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Noble Isle Rhubarb Rhubarb!, 250 ml, Parfémovaná mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Noble Isle Rhubarb Rhubarb! šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie zabraňuje vysušování pokožky Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Baylis & Harding The Fuzzy Duck Pink Gin Fizz, 500 ml, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Baylis & Harding The Fuzzy Duck šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou zanechává ruce hygienicky čisté hydratuje a pečuje o pokožku rukou během mytí příjemná svěží vůně Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Yope Tea & Mint, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Yope Tea & Mint šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie pečuje o pokožku rukou Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Accentra Dreamy Winter, 200 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Accentra Dreamy Winter šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou pečuje o pokožku rukou příjemná svěží vůně Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Bambino Family Antibacterial Soap, 500 ml, Dětská tělová péče unisex, Tekuté mýdlo Bambino Family Antibacterial Soap šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou vyživuje pokožku zabraňuje vysušování pokožky dodává pokožce hedvábnou jemnost vyvažuje pH pokožky antibakteriální účinek Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Avon Senses Pure Marine, 250 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Avon Senses Pure Marine šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: pečuje o pokožku rukou účinně myje pokožku rukou osvěžuje a dodává pokožce vitalitu Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Vivian Gray Wonderful White Flowers, 500 ml, Tekutá mýdla unisex, Tekuté mýdlo Vivian Gray Wonderful White Flowers šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou osvěžuje a dodává pokožce vitalitu dodává pokožce hedvábnou jemnost Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Vivian Gray Wonderful Wild Blossom, 500 ml, Tekutá mýdla unisex, Tekuté mýdlo Vivian Gray Wonderful Wild Blossom šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou osvěžuje a dodává pokožce vitalitu zabraňuje vysušování pokožky Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte. Lze použít i na pokožku těla.

La Chinata Liquid Soap, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo La Chinata Liquid Soap šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou vyživuje pokožku dodává pokožce hedvábnou jemnost zabraňuje pnutí kůže zabraňuje vysušování pokožky Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.