Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Yope Verbena, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Yope Verbena šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou zabraňuje vysušování pokožky pečuje o pokožku rukou Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Apivita Hand Care Mild Hand Wash, 300 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Apivita Hand Care šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: osvěžuje a dodává pokožce vitalitu dodává pokožce hedvábnou jemnost zabraňuje vysušování pokožky Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Baylis & Harding English Lavender & Chamomile, 500 ml, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Baylis & Harding English Lavender & Chamomile šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou zanechává ruce hygienicky čisté hydratuje a pečuje o pokožku rukou během mytí příjemná svěží vůně Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Baylis & Harding Elements Fresh Lemon & Mint, 500 ml, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Baylis & Harding Elements šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou zanechává ruce hygienicky čisté hydratuje a pečuje o pokožku rukou během mytí příjemná svěží vůně Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Baylis & Harding Goodness Lemongrass & Ginger, 500 ml, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Baylis & Harding Goodness šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou zanechává ruce hygienicky čisté hydratuje a pečuje o pokožku rukou během mytí příjemná svěží vůně Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Vivian Gray Neroli Amber, 300 ml, Mýdla pro ženy, Vlastnosti: praktické dávkování pomocí pumpičky

Souletto Orientalism Hand Wash, 500 ml, Náhradní náplně pro ženy, Tekuté mýdlo Souletto Orientalism Hand Wash šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou dodává pokožce hedvábnou jemnost Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Yope Linden, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Yope Linden šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie vyživuje pokožku dodává pokožce hedvábnou jemnost Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

La Chinata Liquid Soap, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo La Chinata Liquid Soap šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou vyživuje pokožku dodává pokožce hedvábnou jemnost zabraňuje pnutí kůže zabraňuje vysušování pokožky Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Mad Beauty Nordic, 30 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Mad Beauty Nordic šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou zabraňuje vysušování pokožky pečuje o pokožku rukou Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.