Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dove Original, 250 ml, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Dove Original šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou vyživuje pokožku dodává pokožce hedvábnou jemnost pečuje o pokožku rukou Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Nesti Dante Philosophia Collagen, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Nesti Dante Philosophia Collagen šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou vyživuje pokožku osvěžuje a dodává pokožce vitalitu dodává pokožce hedvábnou jemnost Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Radox Protect + Replenish, 250 ml, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Radox Protect + Replenish šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie pečuje o pokožku rukou antibakteriální účinek Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Radox Thyme on your hands?, 500 ml, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Radox Thyme on your hands? šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie zanechává ruce hygienicky čisté antibakteriální účinek Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Noble Isle Tea Rose, 250 ml, Přípravky na sprchování pro ženy, Tekuté mýdlo Noble Isle Tea Rose šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie zabraňuje vysušování pokožky Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Noble Isle Golden Harvest, 250 ml, Parfémovaná mýdla pro ženy

Farmona Tutti Frutti Melon & Watermelon, 500 ml, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Farmona Tutti Frutti Melon & Watermelon šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Dr. Bronner’s Cherry Blossom 18-in-1 Liquid Soap, 240 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Dr. Bronner’s Cherry Blossom 18-in-1 Liquid Soap šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou osvěžuje a dodává pokožce vitalitu vyživuje pokožku Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte. Lze použít i na pokožku těla.

Farmona Tutti Frutti Cherry & Currant, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Farmona Tutti Frutti Cherry & Currant šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie pečuje o pokožku rukou osvěžuje a dodává pokožce vitalitu Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Dove Original, Mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo Dove Original šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Sada obsahuje: tekuté mýdlo na ruce s pumpičkou 1 x 250 ml náhradní náplň/eco refill 3 x 500 ml Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou pečuje o pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie set za výhodnou cenu Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.