Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Grown Alchemist Hydra-Gel Hand Sanitiser, 50 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Grown Alchemist Hydra-Gel Hand Sanitiser je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody nevysušuje pokožku ani při každodenním používání Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

Regina Hygienic Gel, 50 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Regina Hygienic Gel je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: ideální k použití na cestách praktické balení, které můžete nosit stále u sebe vhodné pro citlivou pokožku pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

Fa Hygiene & Fresh Sanitizing, 250 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Fa Hygiene & Fresh Sanitizing je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: zanechává ruce hygienicky čisté pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody příjemná svěží vůně Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

Savo XXL, 250 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Savo XXL je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody praktické dávkování pomocí pumpičky antibakteriální účinek zanechává ruce hygienicky čisté Složení: bez parfemace Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

Revolution Skincare Hand Care Sanitiser and Moisture Balm, 50 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Revolution Skincare Hand Care Sanitiser and Moisture Balm je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: nevysušuje pokožku ani při každodenním používání zvlhčující a zjemňující účinky zanechává ruce hygienicky čisté nezanechává na pokožce lepivý pocit Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

Omorovicza Pure Hands, 100 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Omorovicza Pure Hands je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody praktické balení, které můžete nosit stále u sebe příjemná svěží vůně Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha.

Bione Cosmetics Bio, 150 ml, Gely na ruce pro ženy, Vlastnosti: zanechává ruce hygienicky čisté antibakteriální účinek pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody příjemná svěží vůně Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha.

Výkonný dezinfekční prostředek na ruce rychle zabije až 99.99 % bakterií. Obsahuje cukr s hydratačními vlastnostmi, jeho cílem je nevysušit kůži na rukou. Účinně si vyčistěte ruce bez vody.

Collistar Hygiene Hand Spray, 75 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Collistar Hygiene Hand Spray je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: zanechává ruce hygienicky čisté pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody praktické balení, které můžete nosit stále u sebe ideální k použití na cestách antibakteriální účinek příjemná svěží vůně Jak používat: Neoplachujte. Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha.

Vichy Purifying Hand Gel, 50 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Vichy Purifying Hand Gel je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: zanechává ruce hygienicky čisté nevysušuje pokožku ani při každodenním používání Složení: bez parfemace hypoalergenní přípravek dermatologicky testováno Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha.