Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sesderma Lactyferrin Sanitizer, 80 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Sesderma Lactyferrin Sanitizer je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody zanechává ruce hygienicky čisté Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

GUERLAIN Abeille Royale Soft Hands Hygiene Gel, 40 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce GUERLAIN Abeille Royale Soft Hands Hygiene Gel je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: zanechává ruce hygienicky čisté nevysušuje pokožku ani při každodenním používání zvlhčující a zjemňující účinky příjemná svěží vůně

Instituto Español Bacteroline, 100 ml, Gely na ruce unisex, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce Instituto Español Bacteroline je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: antibakteriální účinek Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

HAAN Hand Care Hand Sanitizer, 46 cm, Gely na ruce pro ženy

HAAN Hand Care Morning Glory, 30 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce HAAN Hand Care Morning Glory je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: antibakteriální účinek antimikrobiální účinek pH neutrální nezanechává na pokožce lepivý pocit praktické balení, které můžete nosit stále u sebe příjemná svěží vůně Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu s parfemací Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

HAAN Hand Care Purifying Verbena, 30 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce HAAN Hand Care Purifying Verbena je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: antibakteriální účinek antimikrobiální účinek pH neutrální nezanechává na pokožce lepivý pocit praktické balení, které můžete nosit stále u sebe příjemná svěží vůně Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu s parfemací Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

HAAN Hand Care Gentle Paloma, 30 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce HAAN Hand Care Gentle Paloma je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: antibakteriální účinek antimikrobiální účinek pH neutrální nezanechává na pokožce lepivý pocit praktické balení, které můžete nosit stále u sebe příjemná svěží vůně Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu s parfemací Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

HAAN Hand Care Citrus Noon, 100 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce HAAN Hand Care Citrus Noon je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: antibakteriální účinek antimikrobiální účinek pH neutrální nezanechává na pokožce lepivý pocit praktické balení, které můžete nosit stále u sebe příjemná svěží vůně Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu s parfemací Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

HAAN Hand Care Manhattan Glacé, 30 ml, Gely na ruce pro ženy, Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce HAAN Hand Care Manhattan Glacé je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: antibakteriální účinek antimikrobiální účinek pH neutrální nezanechává na pokožce lepivý pocit praktické balení, které můžete nosit stále u sebe příjemná svěží vůně Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu s parfemací Jak používat: Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

OPI Pro Spa, 118 ml, Gely na ruce pro ženy