Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Jeanne en Provence Rose Envoûtante, 100 g, Tuhá mýdla pro ženy, Pravidelné důkladné mytí pokožky je klíčové pro udržení správné hygieny a pouhá voda k tomu nestačí. Tuhé mýdlo Jeanne en Provence Rose Envoûtante představuje léty ověřenou klasiku, která zaručí kvalitní hygienu. Účinně umyje pokožku, zbaví ji veškerých nečistot i mastnoty a zanechá ji hebkou na dotek. A co víc, po jeho vypotřebování nebudete muset vyhazovat spoustu plastového odpadu – na rozdíl od běžných tekutých mýdel totiž není zabalené v plastové lahvi. Vlastnosti: vyživuje a hydratuje zmírňuje pocity pnutí pokožky příjemně voní Složení: obsahuje minimálně 95 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Nesti Dante Fico Della Signoria, 250 g, Tuhá mýdla pro ženy, Pravidelné důkladné mytí pokožky je klíčové pro udržení správné hygieny a pouhá voda k tomu nestačí. Tuhé mýdlo Nesti Dante Fico Della Signoria představuje léty ověřenou klasiku, která zaručí kvalitní hygienu. Účinně umyje pokožku, zbaví ji veškerých nečistot i mastnoty a zanechá ji hebkou na dotek. A co víc, po jeho vypotřebování nebudete muset vyhazovat spoustu plastového odpadu – na rozdíl od běžných tekutých mýdel totiž není zabalené v plastové lahvi. Vlastnosti: jemně čistí pokožku chrání pokožku vyživuje a hydratuje příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Tabac Original, 150 g, Parfémovaná mýdla pro muže, Přesvědčte se na vlastní kůži, že i obyčejné mytí rukou, sprchování či koupel může být nevšedním zážitkem. Parfémované mýdlo Tabac Original skvěle doplní vůni ze stejné kolekce a zároveň zbaví vaši pokožku nečistot. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou dodává pokožce hedvábnou jemnost příjemně voní doplňuje vůni ze stejné řady

Jeanne en Provence Verveine Agrumes, 100 g, Tuhá mýdla pro ženy, Pravidelné důkladné mytí pokožky je klíčové pro udržení správné hygieny a pouhá voda k tomu nestačí. Tuhé mýdlo Jeanne en Provence Verveine Agrumes představuje léty ověřenou klasiku, která zaručí kvalitní hygienu. Účinně umyje pokožku, zbaví ji veškerých nečistot i mastnoty a zanechá ji hebkou na dotek. A co víc, po jeho vypotřebování nebudete muset vyhazovat spoustu plastového odpadu – na rozdíl od běžných tekutých mýdel totiž není zabalené v plastové lahvi. Vlastnosti: příjemně voní zmírňuje pocity pnutí pokožky Složení: obsahuje minimálně 95 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Nuxe Bio Organic, 100 g, Čištění pleti pro ženy, Pravidelné důkladné mytí pokožky je klíčové pro udržení správné hygieny a pouhá voda k tomu nestačí. Tuhé mýdlo Nuxe Bio Organic představuje léty ověřenou klasiku, která zaručí kvalitní hygienu. Účinně umyje pokožku, zbaví ji veškerých nečistot i mastnoty a zanechá ji hebkou na dotek. A co víc, po jeho vypotřebování nebudete muset vyhazovat spoustu plastového odpadu – na rozdíl od běžných tekutých mýdel totiž není zabalené v plastové lahvi. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku vyživuje a hydratuje jemně a důkladně myje celý obličej Složení: veganský produkt obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Dr. Bronner’s Almond, 140 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Nesti Dante Rosa Campagna, 150 g, Tuhá mýdla pro ženy, Pravidelné důkladné mytí pokožky je klíčové pro udržení správné hygieny a pouhá voda k tomu nestačí. Tuhé mýdlo Nesti Dante Rosa Campagna představuje léty ověřenou klasiku, která zaručí kvalitní hygienu. Účinně umyje pokožku, zbaví ji veškerých nečistot i mastnoty a zanechá ji hebkou na dotek. A co víc, po jeho vypotřebování nebudete muset vyhazovat spoustu plastového odpadu – na rozdíl od běžných tekutých mýdel totiž není zabalené v plastové lahvi. Vlastnosti: čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku vyživuje a hydratuje příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Melvita Savon, 150 g, Tuhá mýdla pro ženy

Nivea Lemongrass & Oil, 100 g, Mýdla pro ženy, Pravidelné důkladné mytí pokožky je klíčové pro udržení správné hygieny a pouhá voda k tomu nestačí. Tuhé mýdlo Nivea Lemongrass & Oil představuje léty ověřenou klasiku, která zaručí kvalitní hygienu. Účinně umyje pokožku, zbaví ji veškerých nečistot i mastnoty a zanechá ji hebkou na dotek. A co víc, po jeho vypotřebování nebudete muset vyhazovat spoustu plastového odpadu – na rozdíl od běžných tekutých mýdel totiž není zabalené v plastové lahvi. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku vyživuje a hydratuje obnovuje kožní bariéru Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Nesti Dante Emozioni in Toscana The Collection, Kosmetické sady pro ženy, Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem. Sada obsahuje: Acque Termali přírodní mýdlo 150 g Bosco Incantato přírodní mýdlo 150 g Boghi E Monasteri přírodní mýdlo 150 g Maccha Odorosa přírodní mýdlo 150 g Giardino in Fiore přírodní mýdlo 150 g Campagna Dorata přírodní mýdlo 150 g Vlastnosti: mix kosmetických produktů pro každodenní použití pro důkladné vyčištění pokožky skvěle se hodí jako dárek Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu na etiketě.