Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sea of Spa Essential Dead Sea Treatment, 125 g, Čištění pleti pro ženy, Tuhé mýdlo Sea of Spa Essential Dead Sea Treatment představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně a důkladně myje celý obličej reguluje tvorbu kožního mazu zabraňuje vysušování pleti zklidňuje podráždění Jak používat: Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte.

Klorane Cupuaçu Bio Květy cupuacu, 100 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Klorane Cupuaçu Bio Květy cupuacu představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku vyživuje a hydratuje příjemně voní lze použít na ruce i tělo Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Zew For Men Soap with Silver, 85 ml, Péče o tělo pro muže, Tuhé mýdlo Zew For Men Soap with Silver představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: chrání pokožku vyživuje a hydratuje čistí pokožku Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Culti Pepe Raro, 500 ml, Parfémovaná mýdla unisex, Přesvědčte se na vlastní kůži, že i obyčejné mytí rukou, sprchování či koupel může být nevšedním zážitkem. Parfémované mýdlo Culti Pepe Raro skvěle doplní vůni ze stejné kolekce a zároveň zbaví vaši pokožku nečistot. Vlastnosti: příjemně voní lze použít na ruce i tělo doplňuje vůni ze stejné řady Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Bohemia Gifts & Cosmetics Handmade Snowflake, 70 g, Mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Bohemia Gifts & Cosmetics Handmade Snowflake představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku lze použít na ruce i tělo nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

18.21 Man Made Absolute Mahogany, , Mýdla pro muže, Tuhé mýdlo 18.21 Man Made Absolute Mahogany představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: nedráždí a nevysušuje pokožku vyživuje a hydratuje jemně čistí pokožku Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Molton Brown Rhubarb & Rose, 300 ml, Parfémovaná mýdla pro muže, Tekuté mýdlo Molton Brown Rhubarb & Rose šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči.

Palmolive Thermal Spa Mineral Massage, 90 g, Tuhá mýdla unisex, Tuhé mýdlo Palmolive Thermal Spa Mineral Massage představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku vyživuje a hydratuje bohatě pění příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

AHAVA Hygiene+ Hydrating Mud Soap, 100 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo AHAVA Hygiene+ Hydrating Mud Soap představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku vyživuje a hydratuje lze použít na ruce i tělo příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

La Chinata Olive Oil Soap, 300 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo La Chinata Olive Oil Soap představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku vyživuje a hydratuje Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.