Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dr. Bronner’s Lavender, 140 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Dr. Bronner’s Peppermint, 140 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Taylor of Old Bond Street Sandalwood, 200 g, Klasické holení pro muže, Tuhé mýdlo Taylor of Old Bond Street Sandalwood představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku vyživuje a hydratuje Jak používat: Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte.

Oriflame Scents & Moments Soft Cuddles, 90 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Oriflame Scents & Moments Soft Cuddles představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Dr. Bronner’s Tea Tree, 140 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Dr. Bronner’s Almond, 140 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Pani Walewska Noir, 100 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Pani Walewska Noir představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku bohatě pění lze použít na ruce i tělo příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Pani Walewska White, 100 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Pani Walewska White představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku vyživuje a hydratuje bohatě pění příjemně voní lze použít na ruce i tělo Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Dr. Bronner’s Rose, 140 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Payot Herbier Barre De Massage Nourrissante Visage & Corps, 50 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Payot Herbier Barre De Massage Nourrissante Visage & Corps představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: zklidňuje podráždění čistí pokožku vyživuje a hydratuje lze použít na ruce i tělo příjemně voní Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.