Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Weleda Měsíček, 100 g, Mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Weleda Měsíček představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku bohatě pění Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Stara Mydlarnia Manuka Honey, 90 g, Tuhá mýdla unisex, Tuhé mýdlo Stara Mydlarnia Manuka Honey představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: jemně čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku má neutrální pH Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

The Body Shop Pink Grapefruit, 100 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo The Body Shop Pink Grapefruit představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: lze použít na ruce i tělo jemně čistí pokožku Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Oriflame Scents & Moments Romantic Getaway, 90 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Oriflame Scents & Moments Romantic Getaway představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Oriflame Scents & Moments Soft Cuddles, 90 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Oriflame Scents & Moments Soft Cuddles představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: čistí pokožku nedráždí a nevysušuje pokožku příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Oriflame Scents & Moments Ocean Dive, 90 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Oriflame Scents & Moments Ocean Dive představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: příjemně voní čistí pokožku vyživuje a hydratuje Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Oriflame Love Nature Green Tea & Cucumber, 75 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Oriflame Love Nature Green Tea & Cucumber představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: příjemně voní bohatě pění jemně čistí pokožku vyživuje a hydratuje lze použít na ruce i tělo Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

All-Over Solid Cleansers na obličej a tělo obsahují 98 % přírodních ingrediencí a jsou obohacené o rostlinné výtažky. Vyberte si ten svůj a využijte účinky ovoce a rostlin: Kaktus udržuje hydrataci pleti Aktivní uhlí exfoliuje pleť Kokos přináší pohodlí a hebkost Spirulina má hydratační účinky Napěňte je, aby mohly zbavit pleť veškerých nečistot!GOOD FOR YOUSložení obsahující minimálne 90% prírodních ingrediencí GOOD FOR A BETTER PLANETEkologicky navržené obaly vyrobené z udržitelných surovin GOOD FOR VEGANProdukty vhodné pro vegany neobsahující žádné ingredience živocišného puvodu

HERMÈS Twilly d’Hermès, 100 g, Parfémovaná mýdla pro ženy

HERMÈS Terre D'Hermes, 100 g, Parfémovaná mýdla pro muže, Přesvědčte se na vlastní kůži, že i obyčejné mytí rukou, sprchování či koupel může být nevšedním zážitkem. Parfémované mýdlo HERMÈS Terre D'Hermes skvěle doplní vůni ze stejné kolekce a zároveň zbaví vaši pokožku nečistot. Vlastnosti: bohatě pění podpoří intenzitu vůně stejné kolekce Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte. Lze použít i na pokožku těla.