Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vysoce kvalitní cajon z řady Seguiriya série Artisan Edition, jehož rezonující tělo je vyrobeno ze dřeva baltské břízy (Betula pendula) s dekorativním dřevěným obložením a elegantním vypáleným označením, zatímco jeho přední deska je z indické dřeviny sappan (Indian heartwood), která mu dodává nevšední vzhled a eleganci. Tělo s 12mm tlustými stěnami z 9 vrstev překližky rozvíjí zvuk do plného a výrazného tónu, který se promítá s výjimečnou jasností a teplem, přičemž je vybaveno i extra hrubým dřevěným olemováním zvukového portu pro basovou kompresi. Přední deska je zase ergonomicky zaoblená s vypouklou kontaktní plochou, přičemž její zaoblené rohy a drážky pro palce zaručují vysoký komfort a skvělou hratelnost. Uvnitř nástroje se nacházejí dvě sady osmi cajonových strun z kovových mikrovláken, které produkují praskavý efekt připomínající struny snare bubnu. Tyto struny jsou ručně vinuté podle vzoru mistrovského výrobce cajonů – Josého ''Pepote'' Hernández Diaze – a každá sada je nastavitelná pomocí ladící šrouby a dodávaného klíče. Cajon je také vybaven speciálně tvarovanými, měkkými gumovými nožkami a pop filtrem na zvukovém otvoru. Rozměry: 286 x 483 x 298 mm. Nástroj je vyroben ve Španělsku a má matnou povrchovou úpravu.
Země původu : Španělsko
Barva podle výrobce : Indian Heartwood
Barva : Natural
Typ : Cajon
Přední deska : Indian Heartwood
Tělo : Bříza
Vyrobeno ručně : Ano

Cajon ze série Woodcraft Professional vyrobený ze dřeva baltské břízy (Betula pendula), který je vybaven speciálně navinutými kovovými strunami rozprostírajícími se na vnitřní straně hrací plochy, přinášející dobře definované snarové a basové zvuky. Březová konstrukce o tloušťce 9 mm s přední doskou s povrchovou úpravou Espresso Burst umožňuje hráči produkovat velké množství ataku a teplého tónu, zatímco vnitřně upevněny struny z ocelového mikrovlákna dodávají zvuku ostrý a na úder citlivý efekt, který zjednodušuje vytváření hlubokých basových beatů a artikulovaných prstokladů. Zaoblené rohy hrací plochy poskytují celkový komfort a zároveň maximalizují hrací možnosti hráče. Mezi další komponenty cajonu patří gumové nožičky a zvukový port na zadní straně. Rozměry: 298 x 502 x 305 mm.
Země původu : Thajsko
Přední deska : Bříza
Barva podle výrobce : Espresso Burst
Typ : Cajon
Tělo : Bříza

Dřevěný cajon společnosti PP World. Přední deska je vyrobena ze dřeva - dark wood. Cajon obsahuje zabudovaný struník. Dodávaný je včetně polstrovaného pouzdra s nastavitelnými ramenními popruhy.

Artisan Cajon Tango Line má dva strunníky se třemi předem naladěnými kovovými strunami, které se táhnou přes vnitřní stranu hrací plochy pro ostrý snare efekt. Tyto struny jsou ručně navinuté ve stylu mistra Cajon stavitele Josého "Pepoteho" Hernándeze Diaze. Zaoblené rohy, zářezy pro palce na vrchu přední desky a rezonující tělo optimalizují herní komfort a zvuk. 7-vrstvé, 9 mm tlusté tělo Baltské břízy tvoří plný, průbojný, čistý a hřejivý zvuk.
Přední deska : Eukalyptus
Typ : Cajon
Varianta : Brown Eucalyptus
Barva : Natural
Tělo : Bříza
Země původu : Španělsko
Barva : Hnědá
Pouzdro/kufr v ceně : Ne

perkuse: Cajon, španělský perkusní nástroj, který se využívá nejen v rytmu flamenca a world music, ale i při umplugged koncertech, kde tvoří velmi dobrý rytmický základ pro celou kapelu. Tento kit vám umožní poskládat si svůj vlastní cajon pomocí nástrojů které dostanete v dodávce. K montáži budete ještě potřebovat lepidlo na dřevo, 4x svěrky 600mm nebo 2 x pásové svorky, 2 až 6 malých svěráků, křížový šroubovák, vrtáky do dřeva 3mm a 10mm a nebozez. Cajon si nakonec můžete pomalovat vlastními vzory.
Vyrobeno ručně : Ano
Typ : Cajon
Barva : Natural
Barva podle výrobce : Natural
Přední deska : Bříza
Tělo : Bříza
Země původu : Bulharsko

Skládací Cajon, který má tělo vyrobeno z baltské břízy. Ze stejné dřeviny je i přední deska. Balení obsahuje všechny součásti na stavbu vlastního perkusného nástroje. Součástí balení jsou instrukce, dvojice bočních panelů, jeden panel základny, vrchní panel, zadní panel rezonanční deska s Meinl logem, úchytný systém pro snare, strunění, čtveřice gumových nožiček a šrouby. Rozměry ve finální podobě: 280 x 280 x 457mm. Barevné provedení: Natural.
Vyrobeno ručně : Ano
Přední deska : Bubinga
Tělo : Bříza
Země původu : Bulharsko
Typ : Cajon

Cajon ze série Snarecraft který kombinuje artikulovanou rytmickou interpunkci s teplou tonální kvalitou, aby hráčům přinesl zaměřený zvuk a široký dynamický rozsah. Jeho rezonující tělo je vyrobeno ze 7 vrstev (9 mm) dřeva baltské břízy (Betula pendula) se zabarvením almond a při hře reaguje výraznými basy a ostrými slapovými tóny. Vysoce expresivní snare zvuky pocházejí ze dvou integrovaných struníků, které jsou upevněny na přední desku ze dřeva baltské břízy bez zabarvení. Zaoblené rohy hrací plochy poskytují celkový komfort a zároveň maximalizují hrací možnosti hráče. Cajon má také gumové nožičky a zvukový port na zadní straně. Rozměry: 298 x 457 x 298 mm.
Země původu : Bulharsko
Tělo : Bříza
Barva podle výrobce : Baltic Almond Birch
Přední deska : Baltic Almond Birch
Typ : Cajon

Ultra-kompaktní cajon ze série Mini, který nabízí všechny vlastnosti nástroje standardní velikosti a je vybaven napevno osazenými vnitřními strunami. Díky jeho miniaturní velikosti se na něm velmi dobře hraje a zároveň je možné jej položit na jakýkoliv stůl či poličku, přičemž se stává skvělým interiérovým doplňkem. Jeho rezonující tělo o tloušťce 6 mm je řemeslně sestrojené z 5 vrstev překližky z baltské břízy (Betula pendula), známé svými excelentním muzikálním tónem, s matnou povrchovou úpravou. Tělo je zkombinováno s extrémně tenkou přední deskou z jasanového dřeva (heart ash), která je citlivá i na nejjemnější dotek prstů. Rozměry: 146 x 222 x 146 mm.
Tělo : Bříza
Typ : Cajon
Barva podle výrobce : Heart Ash
Přední deska : Heart Ash
Země původu : Bulharsko
Barva : Natural

Perkusní hudební nástroj typu snarebox vhodný jako doplněk nejen pro hráče na perkuse, ale i pro kytaristy a zpěváky. Hratelné ve vodorovné, i svislé poloze. Možnost kombinace se SnareBoXom / BassBoXom, případně jiným nožním pedálem. Součástí poduktu je beater ve tvaru L. Materiál: Baltická bříza. Rozměry: 19,1 x 19,1 x 33 cm. Barva: Matte Black.
Materiál : Bříza
Země původu : Bulharsko

Cajon ze série Snarecraft který kombinuje artikulovanou rytmickou interpunkci s teplou tonální kvalitou, aby hráčům přinesl zaměřený zvuk a široký dynamický rozsah. Jeho rezonující tělo je vyrobeno ze 7 vrstev (9 mm) dřeva baltské břízy (Betula pendula) a při hře reaguje výraznými basy a ostrými slapovými tóny. Vysoce expresivní snare zvuky pocházejí ze dvou integrovaných struníků, které jsou upevněny na přední desku také ze dřeva baltské břízy se zabarvením almond. Zaoblené rohy hrací plochy poskytují celkový komfort a zároveň maximalizují hrací možnosti hráče. Cajon má také gumové nožičky a zvukový port na zadní straně. Rozměry: 298 x 457 x 298 mm.
Tělo : Bříza
Typ : Cajon
Přední deska : Almond Birch
Barva podle výrobce : Almond Birch
Země původu : Bulharsko