Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Perkusní nástroj typu X-Cajon, který je vybaven dvěmi plochami na obou stranách. Tradiční zvuk Cajou s kompaktními rozměry s pohodlným hraním v sedě. Vhodný pro všechny zájemce o rytmus. Ideální na jam sessions. Nástroj je vyroben z baltské břízy, hrací plocha z materiálu Striped Onyx. Rozměry: 36,8 cm šířka x 25,4 cm výška x 14,6 cm hloubka.
Typ: Cajon
Přední deska: Striped Onyx
Tělo: Bříza
Vyrobeno ručně: Ne
Země původu: Bulharsko

Cajon ze série Headliner. Španělský perkusní nástroj, který se využívá nejen v rytmu flamenca a world music, ale i při umplugged koncertech, kde tvoří velmi dobrý rytmický základ pro celou kapelu. Je vyroben z kaučukovníku. Má nastavitelné horní rohy pro dosažení široké škály zvukových barev, zabudovaný snare efekt a protiskluzovou vrchní desku. Povrchová úprava - vysoký lesk, barva Natural.
Barva podle výrobce: Natural
Typ: Cajon
Přední deska: Rubberwood
Tělo: Rubberwood
Země původu: Thajsko
Barva: Natural
Vyrobeno ručně: Ano

Nastavitelné struny a extra hrubý dřevěný zvukový port pro kompresi basů dává Cantina Line široký dynamický rozsah výšek a basů. Dvě sady osmi mikrovinutých kovových cajonových strun poskytují snare efekt a jsou nastavitelné pomocí přiloženého ladícího klíče. Tyto struny jsou ručně navíjeny ve stylu mistra stavitele cajonu Josého "Pepote" Hernándeze Diaze a reagují s maximální citlivostí. 9-vrstvé rezonanční tělo Baltic Birch o tloušťce 12 mm rozvine zvuk do plného, poutavého tónu, který vyzařuje čistotu a teplo. Ozdobná dřevěná intarze dodává vzhledu punc elegance. Série Cantina se dodává s přední deskou z ořechu, limby nebo hnědého eukalyptu. Vyrobeno ve Španělsku.
Země původu: Španělsko
Barva podle výrobce: Brown Eucalyptus
Typ: Cajon
Výška: 48 cm
Tělo: Bříza
Barva: Natural
Vyrobeno ručně: Ano
Pouzdro/kufr v ceně: Ne

Výhodné balení, které obsahuje vše co potřebujete k hraní na Cajon. Set obsahuje cajon ze série Sela Varios - model v barevném provedení Brown, Sela Cajon Pad Black - měkký pad určený k sezení, Sela Cajon Bag Black - odolnou nylonová tašku a instruktážní knížku Super einfach Cajon lernen.
Set: Ano
Typ: Cajon
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Barva podle výrobce: Hnědá
Barva: Hnědá

Jeden z nejvíce doporučených Flamenco Cajonů na začátek ve světě perkusí. Tělo je vyrobeno z březové překližky a vrchní část je vyrobena ze 4-vrstvé břízy. Rozměry těla jsou 47 x 28 x 31 cm a celková výška od země je cca 49 cm. Natural barva v kombinaci s jednoduchým a elegantním designem. Ruční řemeslná výroba.M.C.A.® Externí ladící a řídící mechanismusTento mechanismus je inovativní a komfortní systém, který ovládá harmonické a ladění přímo shora a zvenčí, bez nutnosti použití nářadí nebo přístupu dovnitř flamenco cajonu. Je dokonce možné jej používat během hry, jednoduchým pohybem jedním prstem, nejlépe palcem, protože se vyvine lepší tlak a lépe se přizpůsobí zaujaté poloze.M.C.A. může být instalována v různých polohách, jen jedna ve středu, dvě na obou stranách, nebo jedna centrální a dvě po stranách. Tyto mechanismy jsou na sobě zcela nezávislé, což znamená samostatné nastavení zvuku. Ovládání je velmi jednoduché, stačí zmáčknout kolečko a otočit jej doprava (povolit), nebo doleva (utáhnout). Tímto gestem napínáme nebo povolujeme vnitřní struny a hledáme požadovanou rovnováhu. Jedná se o exkluzivní inovaci, kterou vytvořil ABueno Percusión, s cílem zlepšit a co nejvíce pomoci v rozvoji tohoto jednoduchého nástroje.
Tělo: Bříza
Země původu: Španělsko
Typ: Cajon
Výška: 49 cm
Materiál: Bříza
Přední deska: Bříza
Barva: Natural
Pouzdro/kufr v ceně: Ne
Barva podle výrobce: Natural

Cajon ze série Subwoofer Cajon Series s přední hrací deskou z bílého amerického jasanu. Čajem disponuje předním otvorem pro lepší projekci zvuku, který zajišťuje průraznější basový zvuk ideální zejména při live vystoupeních nebo unplugged hraní. O zvuk se starají vnitřní snare strunění a zmíněný přední otvor pro lepší projekci zvuku. Rozměry: 38,7 x 45,7 x 30,5 cm. Barevné provedení: American White Ash.
Země původu: Thajsko
Přední deska: Jasan
Typ: Cajon
Tělo: Plast

perkuse: CAJON Headliner series. Španělský perkusní nástroj s širokými zvukovými možnostmi, který se využívá nejen v rytmu flamenca a world music, ale i při umplugged koncertech, kde tvoří velmi dobrý rytmický základ pro celou kapelu. Rezonanční deska je vyrobena z ekologicky nezávadného fibre s protiskluzovým povrchem, přední deska z amerického jasanu. Cajon má nastavitelné horní rohy pro regulaci úrovně SNAP efektu. Rozměry 46 x 30 x 30 cm.
Přední deska: Jasan
Vyrobeno ručně: Ano
Země původu: Thajsko
Barva podle výrobce: American White Ash
Typ: Cajon
Barva: Hnědá
Tělo: MDF

Cajon ze série Snarecraft který kombinuje artikulovanou rytmickou interpunkci s teplou tonální kvalitou, aby hráčům přinesl zaměřený zvuk a široký dynamický rozsah. Jeho rezonující tělo je vyrobeno ze 7 vrstev (9 mm) dřeva baltské břízy (Betula pendula) a při hře reaguje výraznými basy a ostrými slapovými tóny. Vysoce expresivní snare zvuky pocházejí ze dvou integrovaných struníků, které jsou upevněny na přední desku také ze dřeva baltské břízy. Zaoblené rohy hrací plochy poskytují celkový komfort a zároveň maximalizují hrací možnosti hráče. Cajon má také gumové nožičky a zvukový port na zadní straně. Rozměry: 298 x 502 x 298 mm.
Země původu: Bulharsko
Barva podle výrobce: Baltic Birch
Tělo: Baltic Birch
Přední deska: Baltic Birch
Typ: Cajon

DW 5000CJ Cajon Pedal 8154 CZK  -12% 
Pedál ze série 5000 určený pro perkusní nástroj Cajon. Kompatibilní s většinou Cajon dostupných na trhu. Nová technologie a jedinečný systém PivotDrive ™ zaručují plynulou hru s nízkou latencí. Robustní hliníková konstrukce. Ložiskový kulový kloub. Možnost nastavit pnutí Beatris. Technologie Soft-Touch Beater ™.
Země původu: USA

Výhodné balení, které obsahuje vše co potřebujete k hraní na Cajon. Set obsahuje cajon ze série Sela Varios - model v barevném provedení Green, Sela Cajon Pad Black - měkký pad určený k sezení, Sela Cajon Bag Black - odolnou nylonová tašku a instruktážní knížku Super einfach Cajon lernen.
Typ: Cajon
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Barva podle výrobce: Zelená
Barva: Zelená
Set: Ano