Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada činelů: rock splash o velikosti 10", rock china o velikosti 18" vyrobena z bronzové slitiny CuSn8 (2002), se střední hmotností. Tato série disponuje středně vysokou až vysokou hlasitostí, šťavnatým zvukem při poklepu, živou intenzitou, středně dlouhým sustainem a jasným a silným zvukem. Zvuková charakteristika: tradiční, jasný, energický, zářivý, silný se středně velkou škálou a čistým zvukem. Je vhodná zejména pro rock, hard rock, nachází však kvalitní uplatnění v každém hudebním stylu. Činely nové série PST 8 jsou ručně broušené a kované. Tato série je v povrchové úpravě Reflector.
Série : PST 8
Země původu : Švýcarsko
Povrchová úprava : Tradiční
Tloušťka : Medium
Varianta : Set
Slitina : CuSn8 bronz
Set : Ano
Složení setu : China, Splash
Nabízená konfigurace : Set
Průměr : Set
Typ : Sada činelů

Dřevěný cajon společnosti PP World. Přední deska je vyrobena ze dřeva - dark wood. Cajon obsahuje zabudovaný struník. Dodávaný je včetně polstrovaného pouzdra s nastavitelnými ramenními popruhy.

Aquarian rimSHOT trigger je navržen tak, aby doplňoval "inHEAD" snímač a přináší kompletní řešení ozvučení bubnu se skutečným vztahem blána-ráfek. Izolovaná konstrukce uchycení rimSHOT se pohodlně upne na jakoukoliv obruč bubnu a omezuje přeslechy a vynechávání.
Země původu : Mexiko
Varianta : Drum rim
Vstup na SD : Ne
Balení obsahuje : Trigger

Sela kalimba 10 v černé barvě je vyrobena z vysoce kvalitního mahagonového dřeva. Tělo zesiluje nízké frekvence a produkuje tak úplný, jasný zvuk s fascinující rezonancí. Vysoce kvalitní kovové klávesy jsou vyladěny v C dur a mají rozsah od c' - e'' (C4 - E5). Díky vyraženým označením not na klávesách je kalimba vhodná pro začátečníky i pokročilé hráče.Může se na ní hrát jako na sólový nástroj a také jako doprovod pro zpěváky, hudebníky a tanečníky. Kalimba je velmi lehká a dá se snadno skladovat a přepravovat v přiložené tašce. Součástí kalimby je polstrovaná taška na přenášení s poutkem, další látková taška a ladící kladivo.
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Ladící kladívko
Počet tónů : 10
Materiál : Mahogany
Povrchová úprava : Matná
Typ : One Row
Barva podle výrobce : Black
Balení obsahuje : Taška
Barva : Černá
Typ ladění : C Major

Elektronické perkuse - bonga ze série Rock and Roll It společnosti MukikiM. Zařízení Rock and Roll It Bongos nabízí flexibilní rolovací design, díky kterému je přenosné a nenáročné na skladování. Napájené je pomocí USB kabelu (součást balení) nebo bateriemi (2 x AAA baterie).
Elektronické perkuse přinášejí 4 realistické zvuky nástrojů: bonga, conga, tabla a klasické bicí. Plocha je rozdělena na více částí s různým zvukem - vysoké nízké ladění, okraj blány a rim shot. Elektronické bicí nabízejí 8 demo skladeb, 5 zabudovaných rytmů, zabudovaný reproduktor, audio výstup, ovládací prvky pro nahrávání, přehrávání, ovládání hlasitosti a nastavení tempa. Audio výstup umožňuje připojit sluchátka nebo externí reproduktor. Bonga jsou vhodné pro děti i dospělé.
Použití : Bubny a perkuse pro děti
Země původu : Čína

Remo TA-5110-70 672 CZK  -22% 
Tamburína série Pretuned 10" - 8 párů jinglů, 1 řada, barva černá
Barva podle výrobce : Černá
Země původu : USA
Barva : Černá

Prémiový ochranný obal s 20 mm polstrováním pro Tom Tom s rozměry 18x16''. Vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier, všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA, spodní část je vyztužena gumovou podložkou. Černá barva.
Popruh : Ano
Barva : Černá
Země původu : Čína
Rukojeť : Ano
Materiál : Nylon
Hloubka : 16"
Průměr : 18"
Zip : Ano
Tloušťka polstrování : 20 mm
Nepromokavé : Ano

Prémiový ochranný obal s 20 mm polstrováním pro Tom Tom s rozměry 13x9''. Vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier, všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA, spodní část je vyztužena gumovou podložkou. Černá barva.
Tloušťka polstrování : 20 mm
Hloubka : 9"
Rukojeť : Ano
Nepromokavé : Ano
Průměr : 13"
Materiál : Nylon
Zip : Ano
Země původu : Čína
Barva : Černá
Popruh : Ano

PP World PP4021 Djembe 1194 CZK  -29% 
Djembe buben společnosti PP World. Buben je vybaven blánou s možností ladění - průměr 20 cm, hardware s chromovou povrchovou úpravou a ochrannou pryžovou základnou.
Země původu : Čína

Rytmičák Mapex MPX - javor natural

korpus: 6,5 mm javor, natural lesklý lak
rozměry: 14 × 7
povrch mechaniky: chrom
blány: REMO UX coated / clear snareside
lze uchytit jako tom
ráfky: 1,5 mm 10 děr

Materiál : Javor
Hloubka : 7"
Série : MPX
Země původu : Čína
Barva : Natural
Barva podle výrobce : Natural
Průměr : 14"