Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hravý a temperamentní design s velkým důrazem na detail!Série SELA Art představuje novou a čerstvou generaci barevných, extravagantních individuálních Cajon z rodiny SELA a vyznačuje se poutavými a jedinečnými designy, které jsou k dispozici pouze ve společnosti SELA.Se Sela Urban získáte Cajon se skvělým a poutavým designem hrací desky a všemi vlastnostmi profesionálního Cajou: A to za neuvěřitelnou cenu! Sela dokazuje, že není třeba dělat kompromisy v oblasti zvuku, kvality, funkcí a designu.Sela Urban je zvukový zázrak s mohutnými basy a asertivním snare zvukem. Nabízí další možnosti zvuku, jako například 2 odnímatelné snare příčné tyče Sela. Unikátní design hrací desky Urban je absolutním poutačem pozornosti a perfektně završuje celkový balíček Cajou.Díky snare systému Sela je možné použít 2 snare příčné tyče Sela. Takto získáte plný snare zvuk, zvláště oblíbený u flamenco hráčů, latin groovů a hudebníků, kteří upřednostňují "ostrý" a asertivní zvuk.
Barva podle výrobce: Urban
Výška: 47 cm
Typ: Cajon
Pouzdro/kufr v ceně: Ne
Přední deska: Bříza
Tělo: Bříza
Materiál: Bříza
Barva: Grafika

Terre Singing Bowl 2900g 5264 CZK  -30% 
Perkusivní nástroj typu Singing Bowl-zpívající mísa. Disponuje ručně vyrobeným tělem z bronzu, s hmotností 2900g. Vyznačuje se melodickým jasným a energickým zvukem s výraznými výškovými frekvencemi. Pár jednoduchých dřevěných paliček je součástí balení. Zpívající mísy jsou tradiční nástroje používané po staletí tibetskými mnichy při meditacích.
Země původu: Německo
Varianta: 2900 g
Barva: Zlatá
Materiál: Mosaz;Bronz

Meinl GALAXY Triangel 2180 CZK  -25% 
Perkusivní nástroj složený ze speciální ocelové slitiny, používá se podobně jako triangl no zvukově se velmi liší.
Materiál: Ocel
Země původu: Thajsko

PP World PK17 1772 CZK  -35% 
Perkusní sada - 16 nástrojů - pro děti předškolního věku. Nástroje umožňují rozvíjení hudebních schopností dětí. Sada představuje ideální volbu pro individuální a skupinovou výuku.
Země původu: Čína
Použití: Bubny a perkuse pro děti

Ideální sada pro začátečníky i pokročilé hráče na Cajon, která přináší radost ze hry od samého začátku.Cajon Primera BlackNástroj nabízí prvotřídní zvuk a kvalitu. Robustní tělo a kvalitní hrací plocha z březového dřeva vytváří čistý zvuk. Asertivní basy a ostrý snare okamžitě přesvědčí začátečníky i pokročilé hráče. Primera Black nabízí výrazný kontrast tmavé březové hrací plochy ke světlému tělu. Logo v dřevěné optice redukuje design Sela na to podstatné, aniž by ztratilo svůj typický charakter. Dokonale zkosené hrany těla vytvářejí vizuální akcent a podporují pohodlné sezení při hraní.Pomocí jedinečného systému Sela Snare System lze přizpůsobit zvuk vašim osobním preferencím. Můžete dokonce přidat druhou hlavu snare pro dominantnější a extra silný zvuk snare.Robustní 12 mm březové tělo, 9 vrstevKvalitní hrací plocha z březového dřevaOdnímatelný Sela Snare SystemIndividuálně nastavitelný zvuk snareProtiskluzové gumové nožičkyVyrobeno v NěmeckuRozměry: cca. Rozměry 47 x 30 x 30 cmHmotnost: cca. 4,6 kgCajon batohOdolný vodoodpudivý vnější materiál, pogumované dno a 6 mm silné polstrování poskytují optimální ochranu pro váš nástroj. Batoh Sela Cajon je vhodný pro většinu standardních velikostí Cajon do rozměrů 50 x 30 x 30 cm.Cajon podložkaOptimální podložka Cajon pro všechny, kdo chtějí mít na svém nástroji o něco více pohodlí. Podložka zabraňuje sklouznutí při naklánění a nabízí ideální komfort sezení i při dlouhém hraní.Rozměry: 26 x 26 cmTutoriálNaučte se hrát na Cajon rychle a jednoduše (s CD a DVD). Kombinace učebnice a učebních videí vám nabízí ideální úvod. Nejdůležitější základy jsou vysvětleny stručně a jednoduše. Potom můžete okamžitě začít hrát. Všechny rytmy a rytmické sekvence se vyučují na různých úrovních obtížnosti.Základy a techniky hryHrajte spoustu rytmických sekvencí po krátké doběIdeální pro začátečníkySe skvělými nahrávkami, se kterými lze hrátSe spoustou fotografií
Balení obsahuje: Ochranný obal
Typ: Cajon
Barva: Hnědá;Černá
Výška: 47 cm
Materiál: Bříza
Tělo: Bříza
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Barva podle výrobce: Black

Vysoce kvalitní kalimba vyrobená z lehkého masivního dřeva. Sela Kalimba 21 Maple má masivní tělo vyrobené z javoru. Světlé dřevo s krásnou kresbou je jedním z nejoblíbenějších tónových dřevin a mimo jiné se velmi často používá také při stavbě bubnů a kytar. Díky své tvrdosti poskytuje javor jasný, definovaný tón se zvýrazněnými výškami. Pro obzvláště příjemnou manipulaci má Sela Kalimba 21 Maple na bocích jemně vyfrézované hrany.Všechny tóny Sela Kalimba 21 jsou na stupnici C dur a pohybují se od tónu F3 po E6. Kalimby Sela s 21 kovovými klávesami mají proto rozsah o čtyři tóny nižší než modely se 17. Jelikož všechny noty zde do sebe zapadají i harmonicky, i začátečníci mohou s tímto nástrojem v okamžiku skládat vzrušující melodie a doprovázet nebo hrát spolu s písněmi napsanými v C dur. Díky vyššímu počtu kláves jsou možnosti hry ještě o něco větší než u 17-klávesových kalimb.Součástí balení je kvalitní pouzdro s popruhem na přenášení as přiléhavým polstrováním, které účinně chrání nástroj před poškozením během skladování a přepravy. Součástí balení je také hadřík z mikrovlákna na čištění kalimby a ladící kladívko. To je nutné, pokud chcete nástroj přeladit. Ke kontrole výšky tónu můžete použít buď chytrý telefon s příslušnou ladící aplikací, nebo malou klipovou ladičku pro kytary.
Barva: Hnědá
Balení obsahuje: Čisticí hadřík;Carrying Bag;Ladící kladívko
Počet tónů: 21
Materiál: Javor
Typ: Kalimba
Povrchová úprava: Gloss
Ladění: C Major

Handpan představuje kombinaci perkusního a melodického nástroje. Sestává ze dvou ocelových misek. Výroba zahrnuje ruční úpravu údery kladiva. To vytváří prohlubně a menší výčnělek uprostřed těla - představují zvukové pole. Základní tón je umístěn ve středu a je obklopen 8 dalšími tóny.
Sela Harmony Handpan produkuje jasný tón s dlouhým sustainem. Unikátní zvuk s měkkým charakterem je vytvářen údery na zvukové pole s vynikající odezvou. Díky použitému materiálu je zajištěn jasný charakter zvuku s vynikajícím sustainem. Při hře jsou zřetelné i nejmenší detaily.
Nástroj je vhodný pro začátečníky i profesionální hudebníky. 9 tónů patří do společné stupnice. Handpan nabízí snadnou a intuitivní techniku hry. Dodávaný je spolu s kvalitní nylonovou taškou.
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Barva: Zlatá
Materiál: Nerezová ocel
Varianta: Stainless Steel ( Variant )
Vyrobeno ručně: Ano
Typ: Handpan
Balení obsahuje: Cotton Gloves
Průměr (inch / palec): 22.0
Typ ladění: F Sharp

10" XSR Splash. Činel se vyznačuje vintage a velmi jasným zvukem s rychlým attackem. Činely z modelové řady prošly kompletním redesignem kloboučku díky čemuž dokážou ještě výrazněji projektovat zvuk činelů. Vylepšené jsou i profily jednotlivých činelů, díky čemuž dosahuje série XSR zvuk, který byste od činelů z této cenové kategorie rozhodně neočekávali. Série XSR nabízí profesionální zvuk, který jistě svědčí každé sadě od zkušeben až po velká pódia.
Série: XSR
Země původu: Kanada
Typ: Splash
Průměr (inch / palec): 10.0
Tloušťka: Extra Thin
Slitina: B20
Průměr: 10"
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Povrchová úprava: Tradiční

Sada obsahuje 14″ Hi Hats, 16″ a 18″ Crashes a 21″ Ride, které explodují ve vaší sestavě. Nabízejí jasný, plný a poutavý útok, který pronikne přes jakýkoli živý mix. 21″ Ride činel má jedinečnou velikost a výjimečně odolný lehký ride, který doplňuje oceňovanou rodinu Sabian AAX X-Plosion. Velký drsný zvon zvyšuje faktor nárazové schopnosti a v kombinaci s jeho velkolepým sustainem to přispívá k činelu, který je rovněž doma při lehkých ridech nebo silných nárazových zvucích. Činely Crash poskytují jasné a barevné tóny s dostatkem hlasitosti. Tyto tónově sladěné činely znějí skvěle, když jsou použity ve stejné sestavě. 14-palcové X-Plosion Hi Hats nabízejí ostrý útok, když jsou zavřené, a silný wash, když jsou otevřené.
Typ: Sada činelů
Průměr: 14";16";21";18"
Slitina: B20
Série: AAX
Složení setu: Crash;Hi-Hat;Ride
Země původu: Kanada
Povrchová úprava: Třpytivý (Brilliant)
Tloušťka: Tenký;Medium
Set: Ano

Sela kalimba 10 v černé barvě je vyrobena z vysoce kvalitního mahagonového dřeva. Tělo zesiluje nízké frekvence a produkuje tak úplný, jasný zvuk s fascinující rezonancí. Vysoce kvalitní kovové klávesy jsou vyladěny v C dur a mají rozsah od c' - e'' (C4 - E5). Díky vyraženým označením not na klávesách je kalimba vhodná pro začátečníky i pokročilé hráče.Může se na ní hrát jako na sólový nástroj a také jako doprovod pro zpěváky, hudebníky a tanečníky. Kalimba je velmi lehká a dá se snadno skladovat a přepravovat v přiložené tašce. Součástí kalimby je polstrovaná taška na přenášení s poutkem, další látková taška a ladící kladivo.
Balení obsahuje: Ladící kladívko;Taška
Typ: One Row
Barva: Černá
Typ ladění: C Major
Barva podle výrobce: Black
Povrchová úprava: Matná
Počet tónů: 10
Materiál: Mahogany