Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Perkusní nástroj doumbek ze série Egyptian s průměrem blány 8,7", výškou 43,2 cm a nezaměnitelným zvukem s optimální rezonancí. Tělo nástroje je vyrobeno z hliníku, zatímco odolná blána je syntetického původu. Barevné provedení "black". Součástí balení je ladící klíč.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Typ: Doumbek
Barva podle výrobce: Černá

Akustický ručně vyřezávaný cajon s hlubokým, hlasitým zvukem. Korpus nástroje je vyroben z odolného dřeva kaučukovníku a přední deska s šířkou 24 cm z kombinace několika asijských listnatých dřevin. Rozměry nástroje jsou 9 1/2" x 16 1/2". Součástí jsou i laditelné struny spolu s ladičkou.
Země původu: Čína
Tělo: Rubberwood
Vyrobeno ručně: Ano
Přední deska: Asian Wood
Typ: Cajon

Dřevěný cajon společnosti PP World. Přední deska je vyrobena ze dřeva - dark wood. Cajon obsahuje zabudovaný struník. Dodávaný je včetně polstrovaného pouzdra s nastavitelnými ramenními popruhy.

Sela kalimba 10 v černé barvě je vyrobena z vysoce kvalitního mahagonového dřeva. Tělo zesiluje nízké frekvence a produkuje tak úplný, jasný zvuk s fascinující rezonancí. Vysoce kvalitní kovové klávesy jsou vyladěny v C dur a mají rozsah od c' - e'' (C4 - E5). Díky vyraženým označením not na klávesách je kalimba vhodná pro začátečníky i pokročilé hráče.Může se na ní hrát jako na sólový nástroj a také jako doprovod pro zpěváky, hudebníky a tanečníky. Kalimba je velmi lehká a dá se snadno skladovat a přepravovat v přiložené tašce. Součástí kalimby je polstrovaná taška na přenášení s poutkem, další látková taška a ladící kladivo.
Typ: One Row
Barva: Černá
Materiál: Mahagon
Země původu: Čína
Počet tónů: 10
Typ ladění: C Major
Barva podle výrobce: Black
Balení obsahuje: Ladící kladívko
Balení obsahuje: Taška
Povrchová úprava: Matní

Sela SE 055 970 CZK  -24% 
Multi perkusivní nástroj zahrnující 3 nástroje v jednom. Nástroj je složen ze dvou dřevěných kastanětů, které lze používat jako rytmické perkuse. Vybaven je i dvojicí nastavitelných mosazných plíšků a dvoukomorovým shakerem. Samozřejmostí je výroba v Německu a použití kvalitních německých materiálů. Součástí balení je i držák na palec a pevné Velcro, kterým je možné uchytit Tac Tic na různé jiné perkuse a mít ho tak vždy po ruce. Rozměry: 17 x 5,1 x 6,8 cm.
Země původu: Německo
Typ: Cajon

Závěsné tepané činely s koženým páskem. Extra zvučné. Průměr: 40cm. Hmotnost: 1.1 kg.
Země původu: Čína

Laditelná tamburína s rámem z laminovaného tvrdého dřeva a plastovou blánou. Průměr: 35 cm. Výška: 6,5 cm. Hmotnost: 0,6 kg.
Země původu: Čína

Laditelná tamburína s rámem z laminovaného tvrdého dřeva a plastovou blánou. Průměr: 40 cm. Výška: 6,5 cm. Hmotnost: 0,7 kg.
Země původu: Čína

Studio 49 HSR-7 950 CZK  -20% 
Tamburína z laminovaného tvrdého dřeva se 7 páry vysoce kvalitních stříbrných plíšků. Průměr plíšků: 45 mm. Průměr tamburíny: 25 cm. Hmotnost: 0,2 kg. Barevné provedení: naturální.
Země původu: Čína

Laditelná tamburína s rámem z laminovaného tvrdého dřeva a plastovou blánou. Průměr: 30 cm. Výška: 6,5 cm. Hmotnost: 0,5 kg.
Země původu: Čína