Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Djembe ze série Traveler laditelné lanem poskytují skvělý zvuk a zážitek ze hry či profesionálovi nebo amatérskému nadšenci. Nová syntetická konstrukce těla je o 20% lehčí, než série se skelných vláken. Ruční vybíraná blána z kozí kůže poskytuje tradiční, teplý tľapkavý basový zvuk, který najdete u tradičních afrických bubnech. Velikost S 10 "x 20", barevný vzor: Kenyan Quilt
Typ : Djembe
Barva : Multi
Velikost : M
Průměr (inch / palec) : 10.0
Výška : 18"
Typ ladění : Provázkové
Materiál : Laminát
Průměr : 10"
Barva podle výrobce : Kenyan Quilt
Varianta : PADJ2 M G
Země původu : Indonésie
Přední deska : Prémiová kozí kůže

Ručně vyráběná 13-tónová kalimba na rezonanční desce. Díky jednoduché technice hraní si na nástroji snadno zahraje každý. Stačí nástroj uchopit oběma rukama a palci brnkat po kovových lamelách - podobně jako při hře na konzole, nebo při psaní SMS. Rezonanční deska je vyrobena z ořechového dřeva. Pentatonické ladění zaručuje příjemný a jednoduchý zážitek z hraní. Na nástroj se vztahuje doživotní záruka, přibalené je i pouzdro.
Ladění : G Major
Typ ladění : Pentatonic
Materiál : Walnut
Počet tónů : 13
Typ : One Row
Materiál : Ocel
Země původu : Slovensko

Sela Harmony E Kurd Handpan 32138 CZK  -18% 
Handpan je dokonalou kombinací bicích a melodických nástrojů. Skládá se ze dvou ocelových misek. Kovové misky jsou kalené (nitridované) speciálním procesem. Takto získá nástroj svou strukturu. V rámci výrobního procesu jsou obě poloviny pak ručně tepané. Vznikají tak prohlubně a malý kopeček uprostřed těla. Tyto povrchy se stávají různými zvukovými poli. Centrální nota se nachází uprostřed a je obklopena kruhem osmi dalších not.Sela Harmony Handpan přesvědčí svým jasným a dlouhotrvajícím zvukem. Jedinečný, jemný, éterický a tajemný zvuk tohoto nástroje uchvátí každého. Výborně se dá využít jako hudební doprovod při duchovních aktivitách jako je jóga nebo meditace. Zvuková pole reagují snadno. Při hraní je slyšet i ty nejmenší nuance. Výsledkem je expresivní a detailní představení.Sela Harmony Handpan je profesionálně vyladěný. Zaujme kvalitou a zvukem na vysoké úrovni. Handpan má příjemnou rezonanční vibraci napříč všemi tóny. Okamžitě přesvědčí dlouhotrvajícím zvukem. Tóny jsou od sebe jasně odlišitelné. Tím se zabrání přeslechům.Sela Harmony Handpan je ideální pro začátečníky i profesionální hudebníky. Jeho devět not leží na společné stupnici. Navzdory intuitivní a jednoduché technice hraní lze pomocí Sela Harmony Handpan vytvořit fascinující zvukové vzory. To umožňuje každému hráči zažít pocit úspěchu v krátké době. Zvuková kulisa se pohybuje od jednoduché po komplexní. Hráči se nabízí nevyčerpatelné možnosti: Komplexní rytmy, virtuózní melodie, podmanivé akordy či dvouhlasé melodie lze kombinovat mnoha způsoby.Součástí dodávky je kvalitní a polstrovaná taška. Díky dobrému polstrování poskytuje optimální ochranu během přepravy. Nylonovou tašku odolnou proti roztržení lze snadno přenášet v ruce pomocí dvou držadel nebo pohodlně jako batoh s nastavitelnými ramenními popruhy. Malé příslušenství, jako například metronom, lze uložit do praktické vnější přihrádky.
Typ ladění : E Kurd
Typ : Handpan
Průměr (inch / palec) : 22.0
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Vyrobeno ručně : Ano
Materiál : Nerezová ocel
Varianta : Stainless Steel ( Variant )
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro

Boomwhackers CNHB-D 1687 CZK  -12% 
Sada osmi barevných Chroma-Notes zvonků pro děti od 5 let. Systém barev je stejný jako u Boomwhackerů a jiných Chroma-Notes produktů, což usnadňuje přehrávání barevně označených skladeb vytvořených pomocí Chroma-Notes Composer softwaru.
Země původu : Čína

Elegantní design, který vyniká svojí decentností a vintage nádechem, vytvořil stylový Cajón. Jeho víko vás přenese do jiných dob a vtáhne vás do jiné éry. Jeho černé tělo, které však ponechává záblesk přirozenosti dřeva, mu dodává střídmý a vážný nádech. Jeho zadní strana mu dodává skvělý akcent inovace a originality, díky čemuž se odlišuje od ostatních cajonů, protože má zadní akustický ovladač C.A.T.Citlivý a silný cajon zároveň, s brilantními výškami a velmi velkorysými basy, s velmi zdůrazněnými nuancemi a zvukem, který proniká.Díky zcela inovativnímu systému ladění, který je exkluzivní pro ABueno, je považován perkusionisty za jeden z nejfunkčnějších, nejpraktičtějších, nejpohodlnějších a nejkompetentnějších na trhu. Díky paralelnímu uspořádání (II II) poskytuje akustickou rovnováhu výšek, středů a basů. Všechny jeho rohy jsou extrémně zaoblené, aby se zvýšilo pohodlí a zlepšila ergonomie.Tělo je vyrobeno z finské březové překližky 1. kvality a rezonanční deska je také z finské břízy s 5 vrstvami dřeva ve snížené tloušťce 2,5 mm.Zaoblené rohy a špičky pro ergonomii a pohodlí perkusionisty.Ruční řemeslná výrobaOBSAHUJE CAT (řízení akustiky a zadní frekvence)Jedná se o mechanismus, kterým ovládáte akustiku vašich flamencových cajonů a pomocí kterého můžete měnit frekvence a hlasitost podle vašich představ. Jednoduchým gestem můžete změnit výšku a velikost zadního výstupního otvoru, abyste jej přizpůsobili potřebám, pro každý hudební styl.MĚRKY:Celková výška od země 50 cmRozměry korpusu: výška 48 cm, šířka 30 cm a hloubka 32 cm.POUŽITÉ MATERIÁLY:Tělo vyrobeno z finské břízy 1. kvality.Vrchní část z 2,5 mm finské břízy 1. třídy s 5 vrstvami překližky a fenolovým lepením. Vrchní deska s texturou, která vám dává možnost vytvářet různé zvukové nuance jednoduchým třením, a zároveň díky mikrotextuře pomáhá rukám dýchat při hře.Bílé gumové nožičky zabraňují uklouznutí a zlepšují působení zvuku.BARVA:Průsvitné černé tělo na březovém dřevě.Vzor vyražený na víku na bříze.DESIGN:Vintage design v černých a světle šedých tónech.Extrémně zaoblené rohy a vrcholy.SYSTÉM:Paralelní a nezávislý systém (II II II) s mohutnými výškami a středy a kulatými a hutnými basy, které si můžete vytvarovat podle svých představ, jako byste si to nikdy nepředstavovali.Zadní výstup obsahuje INOVATIVNÍ C.A.T. SYSTÉM.
Typ : Cajon
Výška : 50 cm
Tělo : Bříza
Vyrobeno ručně : Ano
Země původu : Španělsko
Pouzdro/kufr v ceně : Ne
Přední deska : Bříza
Barva : Černá

Ručně vyráběná 15-tónová kalimba na rezonanční desce. Robustní nástroj vhodný zejména pro dospělé a starší děti. Stačí nástroj uchopit oběma rukama a palci brnkat po kovových lamelách - podobně jako při hře na konzole, nebo při psaní SMS. Rezonanční deska je vyrobena z ořechového dřeva. Kovové lamely jsou seřazeny v jedné řadě. Diatonické ladění (Gdur) zaručuje příjemný a jednoduchý zážitek z hraní. Na nástroj se vztahuje doživotní záruka, přibalené je i pouzdro.
Počet tónů : 15
Typ ladění : Diatonický
Materiál : Walnut
Země původu : Slovensko
Materiál : Ocel
Ladění : G Major
Typ : Two Row

Sela Art Series 17 Kalimba 1115 CZK  -19% 
Série SELA Art představuje novou a svěží generaci extravagantních a individuálních kalimb z rodiny SELA a vyznačuje se poutavými a jedinečnými vzory, které jsou k dispozici pouze ve společnosti SELA.Kalimba Art Series 17 Little Monster je vyrobena z kvalitního mahagonového dřeva se skvělým a poutavým designem. Tělo zesiluje nízké frekvence, čímž vytváří plný, čistý a teplý zvuk s fascinující rezonancí. Kvalitní kovové struníky jsou laděny v C dur a mají rozsah c' - e'' (C4 - E6). Díky vyraženým tónům na jazýčcích je kalimba vhodná pro začátečníky i pokročilé hráče.Dá se na ni hrát jako na sólový nástroj, ale také jako doprovodný nástroj pro zpěváky, hudebníky a tanečníky. Kalimba Sela je velmi lehká a dá se rychle a jednoduše skladovat a přenášet v přiložené tašce. Kalimba obsahuje polstrované pouzdro pro přenášení s poutkem a ladící kladivo. Jedinečný design je absolutní ozdobou a dokonale dotváří celkové balení kalimby.
Počet tónů : 17
Balení obsahuje : Carrying Bag
Použití : Bubny a perkuse pro děti
Povrchová úprava : Matná
Ladění : C Major
Barva podle výrobce : Little Monster Laser
Balení obsahuje : Prenosní vak
Typ : Kalimba
Balení obsahuje : Ladící kladívko
Barva : Hnědá
Materiál : Mahogany

Sela Melody D Kurd Handpan 19559 CZK  -19% 
Handpan je dokonalou kombinací bicích a melodických nástrojů. Skládá se ze dvou ocelových misek. Kovové misky jsou kalené (nitridované) speciálním procesem. Takto získá nástroj svou strukturu. V rámci výrobního procesu jsou obě poloviny pak ručně tepané. Vznikají tak prohlubně a malý kopeček uprostřed těla. Tyto povrchy se stávají různými zvukovými poli. Centrální nota se nachází uprostřed a je obklopena kruhem osmi dalších not.Sela Melody Handpan přesvědčí svým jasným a dlouhotrvajícím zvukem. Jedinečný, jemný, éterický a tajemný zvuk tohoto nástroje uchvátí každého. Výborně se dá využít jako hudební doprovod při duchovních aktivitách jako je jóga nebo meditace. Zvuková pole reagují snadno. Při hraní je slyšet i ty nejmenší nuance. Výsledkem je expresivní a detailní představení.Sela Melody Handpan je profesionálně vyladěný. Zaujme kvalitou a zvukem na vysoké úrovni. Handpan má příjemnou rezonanční vibraci napříč všemi tóny. Okamžitě přesvědčí dlouhotrvajícím zvukem. Tóny jsou od sebe jasně odlišitelné. Tím se zabrání přeslechům.Sela Melody Handpan je ideální pro začátečníky i profesionální hudebníky. Jeho devět not leží na společné stupnici. Navzdory intuitivní a jednoduché technice hraní lze pomocí Sela Melody Handpan vytvořit fascinující zvukové vzory. To umožňuje každému hráči zažít pocit úspěchu v krátké době. Zvuková kulisa se pohybuje od jednoduché po komplexní. Hráči se nabízí nevyčerpatelné možnosti: Komplexní rytmy, virtuózní melodie, podmanivé akordy či dvouhlasé melodie lze kombinovat mnoha způsoby.Součástí dodávky je kvalitní a polstrovaná taška. Díky dobrému polstrování poskytuje optimální ochranu během přepravy. Nylonovou tašku odolnou proti roztržení lze snadno přenášet v ruce pomocí dvou držadel nebo pohodlně jako batoh s nastavitelnými ramenními popruhy. Malé příslušenství, jako například metronom, lze uložit do praktické vnější přihrádky.
Průměr (inch / palec) : 22.0
Barva : Šedá
Materiál : Nitrided Steel
Typ ladění : D Kurd
Typ : Handpan
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Vyrobeno ručně : Ano

Závěsné tepané činely s koženým páskem. Extra zvučné. Průměr: 40cm. Hmotnost: 1.1 kg.
Země původu : Čína

CaSela Snare Cajon je profesionální cajon, který spojuje dlouholeté zkušenosti Sela s výrobou cajonů s vysoce moderními výrobními metodami. To otevírá zcela nové vizuální a akustické možnosti. Precizně zpracované komponenty jsou „Made in Germany“ a jsou nejvyšší kvality.Extra silné tělo zaručuje optimální produkci zvuku. Zaoblené rohy a hrací plocha Sela Thin Splash poskytují uvolněný a příjemný pocit ze hry. Vzhledem ke konstrukci je možná následná výměna hrací plochy.Zvuk systému Sela Snare System lze ztlumit nebo zesílit podle vašeho vkusu. Snare zvuk můžete navíc snadno odstranit. Díky tomu se váš CaSela změní na tradiční peruánský cajon bez zvuku strun. Cajon má kromě ostrého snare zvuku a diferencovaných basů individuálně nastavitelné „clap corners“.
Výška : 47 cm
Vyrobeno ručně : Ne
Typ : Cajon
Barva podle výrobce : Red Dragon
Barva : Natural
Tělo : Bříza
Pouzdro/kufr v ceně : Ne