Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bongo bubny ze série Headliner. Tělo nástroje je vyrobeno ze dřeva Rubberwood. Na výrobu blan byla použita výběrová buvolí kůže, uchycena pomocí 2 mm ocelových obručí v matném černém provedení pro snadnější naladění. Mušle mají 8 mm. Součástí balení je i ladící klíč. Barevné provedení: Vintage Sunburst. Velikost: 6 3/4" MACHO & 8" HEMBRA.
Materiál: Kaučukovník
Barva: Hnědá
Země původu: Thajsko
Velikost největšího bonga: 8"
Barva podle výrobce: Vintage Sunburst
Velikost nejmenšího bonga: 6,75"
Typ: Bongo

Ruční buben typu Hand Drum od společnosti Meinl. Je vyroben ze dřeva Rubberwood. Nástroj je osazen blánou ze syntetické kůže True feel. Rám obsahuje otvor na palec pro komfortnější držení a lepší práci s tónem. Barevné provedení: African Brown. Rozměry: 22".
Materiál: Kaučukovník
Země původu: Thajsko

Djembe buben ze série Meinl Artifact. Buben se stylovým designem disponuje ručně vyřezávaným povrchem s černou barevnou úpravou, která zvýrazňuje kontrast s mahagonovým dřevem. Blána je vyrobena z ručně vybírané kozí kůže. Blána je předem naladěna tradičním systémem Mali-weave s nylonovým lanem. Hnědá barva.Průměr: 10"Výška: 20"
Materiál: Mahogany
Pouzdro/kufr v ceně: Ne
Výška: 20"
Průměr: 10"
Velikost: M
Průměr (inch / palec): 10.0
Země původu: Indonésie
Typ: Djembe
Přední deska: Prémiová kozí kůže
Typ ladění: Provázkové
Barva: Hnědá
Vyrobeno ručně: Ano
Barva podle výrobce: Brown

Djembe z produktové řady Monster Bass. Nástroj je vyroben ručně z jednoho kusu dřeva ze stromu Jackfruit/chlebovníku. Vyznačuje se plným zvukovým spektrem s výraznými basovými frekvencemi. Ladění se zajišťuje tradičním způsobem, pomocí systému sestávajícího z pevných provázků. Blána je vyrobena z pravé nevydělané kozí kůže. Disponuje výškou 65cm a průměrem v rozmezí 39 - 41 cm. Povrchová úprava: Natural.
Výška: 65 cm
Přední deska: Prémiová kozí kůže
Průměr (inch / palec): 15.75
Barva: Natural
Barva podle výrobce: Natural
Typ: Djembe
Velikost: 2XL
Vyrobeno ručně: Ano
Průměr: 15 3/4"
Materiál: Chlebovník
Země původu: Německo

Frame Drum typu Sea Drum. Je vyroben ze dřeva Rubberwood. Nástroj je osazen na jedné straně blánou z výběrové kozí kůže a na druhé straně blánou ze syntetické kůže. Vnitřní část bubnu obsahuje kovové kuličky pro jedinečný zvukový efekt. Barevné provedení: African Brown. Rozměry: 22" X 2 3/4".
Výška: 2,75"
Materiál: Kaučukovník
Země původu: Thajsko

Ruční buben typu Hand Drum od společnosti Meinl. Je vyroben ze dřeva Rubberwood. Nástroj je osazen blánou ze syntetické kůže True feel. Rám obsahuje otvor na palec pro komfortnější držení a lepší práci s tónem. Barevné provedení: African Brown. Rozměry: 14".
Materiál: Kaučukovník
Země původu: Thajsko

Ruční buben typu Hand Drum od společnosti Meinl. Je vyroben ze dřeva Rubberwood. Nástroj je osazen blánou ze syntetické kůže True feel. Rám obsahuje otvor na palec pro komfortnější držení a lepší práci s tónem. Barevné provedení: African Brown. Rozměry: 20".
Země původu: Thajsko
Materiál: Kaučukovník

Ruční buben typu Hand Drum od společnosti Meinl. Je vyroben ze dřeva Rubberwood. Nástroj je osazen blánou z výběrové kozí kůže. Rám obsahuje otvor na palec pro komfortnější držení a lepší práci s tónem. Barevné provedení: African Brown. Rozměry: 12".
Průměr: 12"
Průměr (inch / palec): 12.0
Materiál: Kaučukovník
Země původu: Thajsko

Frame Drum typu Bendir. Je vyroben ze dřeva Rubberwood. Nástroj je osazen blánou ze syntetické kůže True Feel. Ve vnitřní části se nachází skryté ladění a sada strun pro klasický Bendir zvuk. Rám obsahuje otvor na palec pro komfortnější držení. Je dodáván s ladícím klíčem. Barevné provedení: African Brown. Rozměry: 16" X 2 1/2".
Materiál: Kaučukovník
Výška: 2,5"
Země původu: Thajsko

Meinl HE-215 7 7/8" Darbuka 4067 CZK  -14% 
Buben typu Darbuka. Nástroj je vyroben z ručně kované mědi, který mu dodává jedinečný zvuk. Je osazen syntetickou kůží True feel. Součástí balení je i ladící klíč, přenosný obal a náhradní blána. Barevné provedení: Měď. Rozměry: 7 7/8" x 15 1/2".
Typ: Darbuka
Průměr (inch / palec): 7.875
Výška: 16"
Materiál: Měď
Průměr: 7 7/8"
Země původu: Turecko
Barva: Zlatá