Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Cajon vhodný pro začátečníky i pokročilé hráče. Cajon má tělo vyrobeno z 11 vrstev březového dřeva o celkové tloušťce 15mm, javorovými boky a přední deskou z lakovaného dřeva. Cajon je vybaven odnímatelným snare systémem. Kromě něj je cajon vybaven speciálním "Clap" zvukem v rozích. Nástroj je vyroben z kvalitních německých materiálů a je vybaven protiskluzovými nožičkami z gumy. Rozměry: 47x30x30cm. Provedení: Varios Red.
Typ : Cajon
Barva podle výrobce : Červená
Barva : Červená
Přední deska : Javor
Tělo : Bříza

Perkusní nástroj typu Conga ve velikosti 11 3/4", model Louis Conte. Vyrobený z kvalitního dřeva dřeviny Hevea (Kaučuk) s ručně vybíranými blánami buvolí kůže. Nabízí černý hardware a obruče SSR v tloušťce 4mm. Výška 30". Včetně ladicího klíče, oleje a taštičky. V barevném provedení Natural.
Země původu : Thajsko
Typ : Conga
Materiál : Kaučukovník
Průměr (inch / palec) : 11.75
Průměr : 11 3/4"
Barva : Natural
Výška : 30"
Ladění : Ano
Barva podle výrobce : Natural

Syntetická blána pro Djembe ze série Viva Rhythm. Blánu je možné použít i jako samostatný ruční bubínek. Průměr: 14''.
Velikost : XL
Průměr : 14"
Přední deska : Syntetický materiál
Typ ladění : Unpitched
Typ : Djembe
Barva podle výrobce : Bílá
Země původu : Čína
Průměr (inch / palec) : 14.0

Napa blána pro Djembe ze série Viva Rhythm. Blánu je možné použít i jako samostatný ruční bubínek. Průměr: 14''.
Typ : Djembe
Průměr : 14"
Typ ladění : Unpitched
Barva podle výrobce : Černá
Velikost : XL
Průměr (inch / palec) : 14.0
Přední deska : Napa
Země původu : Indonésie

perkuse: African Djembe, small barva: Hnědá / Černá, rozměry: 26,4x42,9x26,4 cm, hmotnost: 680g
Typ ladění : Provázkové
Typ : Djembe
Přední deska : Prémiová kozí kůže
Průměr (inch / palec) : 8.0
Materiál : Mahogany
Použití : Bubny a perkuse pro děti
Výška : 16"
Velikost : S
Průměr : 8"
Varianta : ADJ 3
Země původu : Indonésie
Barva : Natural

Djembe ze série Traveler laditelné lanem poskytují skvělý zvuk a zážitek ze hry či profesionálovi nebo amatérskému nadšenci. Nová syntetická konstrukce těla je o 20% lehčí, než série se skelných vláken. Ruční vybíraná blána z kozí kůže poskytuje tradiční, teplý tľapkavý basový zvuk, který najdete u tradičních afrických bubnech. Velikost S 10 "x 20", barevný vzor: Kenyan Quilt
Materiál : Laminát
Výška : 18"
Přední deska : Prémiová kozí kůže
Průměr : 10"
Barva : Multi
Varianta : PADJ2 M G
Země původu : Indonésie
Typ : Djembe
Velikost : M
Barva podle výrobce : Kenyan Quilt
Průměr (inch / palec) : 10.0
Typ ladění : Provázkové

Elegantní design, který vyniká svojí decentností a vintage nádechem, vytvořil stylový Cajón. Jeho víko vás přenese do jiných dob a vtáhne vás do jiné éry. Jeho černé tělo, které však ponechává záblesk přirozenosti dřeva, mu dodává střídmý a vážný nádech. Jeho zadní strana mu dodává skvělý akcent inovace a originality, díky čemuž se odlišuje od ostatních cajonů, protože má zadní akustický ovladač C.A.T.Citlivý a silný cajon zároveň, s brilantními výškami a velmi velkorysými basy, s velmi zdůrazněnými nuancemi a zvukem, který proniká.Díky zcela inovativnímu systému ladění, který je exkluzivní pro ABueno, je považován perkusionisty za jeden z nejfunkčnějších, nejpraktičtějších, nejpohodlnějších a nejkompetentnějších na trhu. Díky paralelnímu uspořádání (II II) poskytuje akustickou rovnováhu výšek, středů a basů. Všechny jeho rohy jsou extrémně zaoblené, aby se zvýšilo pohodlí a zlepšila ergonomie.Tělo je vyrobeno z finské březové překližky 1. kvality a rezonanční deska je také z finské břízy s 5 vrstvami dřeva ve snížené tloušťce 2,5 mm.Zaoblené rohy a špičky pro ergonomii a pohodlí perkusionisty.Ruční řemeslná výrobaOBSAHUJE CAT (řízení akustiky a zadní frekvence)Jedná se o mechanismus, kterým ovládáte akustiku vašich flamencových cajonů a pomocí kterého můžete měnit frekvence a hlasitost podle vašich představ. Jednoduchým gestem můžete změnit výšku a velikost zadního výstupního otvoru, abyste jej přizpůsobili potřebám, pro každý hudební styl.MĚRKY:Celková výška od země 50 cmRozměry korpusu: výška 48 cm, šířka 30 cm a hloubka 32 cm.POUŽITÉ MATERIÁLY:Tělo vyrobeno z finské břízy 1. kvality.Vrchní část z 2,5 mm finské břízy 1. třídy s 5 vrstvami překližky a fenolovým lepením. Vrchní deska s texturou, která vám dává možnost vytvářet různé zvukové nuance jednoduchým třením, a zároveň díky mikrotextuře pomáhá rukám dýchat při hře.Bílé gumové nožičky zabraňují uklouznutí a zlepšují působení zvuku.BARVA:Průsvitné černé tělo na březovém dřevě.Vzor vyražený na víku na bříze.DESIGN:Vintage design v černých a světle šedých tónech.Extrémně zaoblené rohy a vrcholy.SYSTÉM:Paralelní a nezávislý systém (II II II) s mohutnými výškami a středy a kulatými a hutnými basy, které si můžete vytvarovat podle svých představ, jako byste si to nikdy nepředstavovali.Zadní výstup obsahuje INOVATIVNÍ C.A.T. SYSTÉM.
Výška : 50 cm
Barva : Černá
Přední deska : Bříza
Vyrobeno ručně : Ano
Pouzdro/kufr v ceně : Ne
Typ : Cajon
Země původu : Španělsko
Tělo : Bříza

Andaluský Flamenco Cajon znamenité kvality s elegantním designem s vynikajícími a brilantními výškami, definovanými a silnými basy, které v kombinaci s jeho obrovskou citlivostí z něj dělají dokonalý Cajon.Flamenco Andalusí Black Cajon je navržen se zvláštním andaluským nádechem, v hlavní roli s osmicípou hvězdou, symbolem a ikonou, která je charakteristická pro Andalusii již od 8. století.Vybaven inovativním a exkluzivním ladícím systémem ABueno MCA, který je perkusionisty považován za nejfunkčnější, nejpraktičtější, nejpohodlnější a nejkompetentnější na trhu.S paralelním uspořádáním (II II), které poskytuje akustickou rovnováhu ve výškách, středech a basech, s velmi čistou definicí zvuků.Všechny jeho vrcholy jsou extrémně zaoblené, pro větší pohodlí a lepší ergonomii.Ruční řemeslná výroba.Flamenco Cajon s vynikajícími a brilantními výškami, enormní citlivostí, indikován pro nízkou pulzaci, ale nezapomínaje na kompresi vyvíjenou 5-vrstvou deskou, který má také silné a definované basy. Díky jeho dobré odezvě si s ním můžete užívat kdekoli. Jeho pódiová přítomnost je vznešená a jeho elegance pozoruhodná.ROZMĚRY:Celková výška od země 50 cmTělo měří 48 cm na výšku, 30 cm na šířku a 32 cm do hloubky.POUŽITÉ MATERIÁLY:Korpus je vyroben z prvotřídní finské břízy.Vrchní část z 2,5 mm finské břízy 1. třídy s 5 vrstvami překližky a fenolovým lepením. Texturovaná, rezonanční deska dává možnost vytvářet různé zvukové nuance jen třením a zároveň díky své mikrotextuře pomáhá při hře rukám dýchat. Bílé pryžové nožičky zabraňují uklouznutí a zlepšují šíření zvuku.BARVA:Průhledná černá na březovém dřevě, zvýrazňující krásu její kresby.DESIGN:Andaluský design na elegantní tmavé textuře s velmi jemnými červenými detaily, které zvýrazňují jeho eleganci. Extrémně zaoblené rohy a vrcholy.SYSTÉM:Paralelní a nezávislý systém (II II) s vynikajícími výškami a kulatými a výkonnými basy díky dvojitému zadnímu zesilovači, který poskytuje větší kompresi a hlasitost.Cajon je vybaven MCA - exkluzivním harmonickým řídícím mechanismem a externím laděním registrovaným pro perkuse ABueno.Všechny výrobky společnosti ABueno mají punc a pečeť: „Andalusie, řemeslná kvalita“.
Výška : 50 cm
Barva : Černá
Přední deska : Bříza
Materiál : Bříza
Pouzdro/kufr v ceně : Ne
Typ : Cajon
Barva podle výrobce : Black
Tělo : Bříza
Vyrobeno ručně : Ano

Djembe ze série Headliner. Tělo nástroje je vyrobeno ze dřeva Rubberwood. Na výrobu blány byla použita výběrová kozí kůže. Blána je upevněna pomocí 2 mm SSR ocelové obruče v matném černém provedení. Mušle mají 8 mm. Nástroj využívá systém ladění Floatune. Barevné provedení: Natural. Velikost: 12 1/2".
Výška : 23,5"
Typ : Djembe
Barva : Natural
Barva podle výrobce : Natural
Země původu : Thajsko
Materiál : Kaučukovník
Průměr : 12 1/2"
Průměr (inch / palec) : 12.5
Velikost : M
Přední deska : Prémiová kozí kůže
Typ ladění : Šrouby

CaSela Snare Cajon je profesionální cajon, který spojuje dlouholeté zkušenosti Sela s výrobou cajonů s vysoce moderními výrobními metodami. To otevírá zcela nové vizuální a akustické možnosti. Precizně zpracované komponenty jsou „Made in Germany“ a jsou nejvyšší kvality.Extra silné tělo zaručuje optimální produkci zvuku. Zaoblené rohy a hrací plocha Sela Thin Splash poskytují uvolněný a příjemný pocit ze hry. Vzhledem ke konstrukci je možná následná výměna hrací plochy.Zvuk systému Sela Snare System lze ztlumit nebo zesílit podle vašeho vkusu. Snare zvuk můžete navíc snadno odstranit. Díky tomu se váš CaSela změní na tradiční peruánský cajon bez zvuku strun. Cajon má kromě ostrého snare zvuku a diferencovaných basů individuálně nastavitelné „clap corners“.
Výška : 47 cm
Typ : Cajon
Barva podle výrobce : Red Dragon
Vyrobeno ručně : Ne
Pouzdro/kufr v ceně : Ne
Barva : Natural
Tělo : Bříza