Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Perkusní nástroj doumbek ze série Egyptian s průměrem blány 8,7", výškou 43,2 cm a nezaměnitelným zvukem s optimální rezonancí. Tělo nástroje je vyrobeno z hliníku, zatímco odolná blána je syntetického původu. Barevné provedení "red". Součástí balení je ladící klíč.
Barva : Červená
Barva podle výrobce : Červená
Typ : Doumbek
Země původu : Čína

Perkusní nástroj typu Conga z nové série Boom Series je díky syntetickému plášti ideální na venkovní hraní. Protiskluzový stojan, rychlé skládání a snadný přenos oceníte při častém cestování. Spodní tóny ještě více vyniknou díky výborné rezonanci a předladěná syntetická blána se postará o ostřejší zvuk. Rozměry: 11 1/2" průměr blány, 62,2 cm výška.
Země původu : Indonésie

Cajon ze série Woodcraft Professional vyrobený ze dřeva baltské břízy (Betula pendula), který je vybaven speciálně navinutými kovovými strunami rozprostírajícími se na vnitřní straně hrací plochy, přinášející dobře definované snarové a basové zvuky. Březová konstrukce o tloušťce 9 mm umožňuje hráči produkovat velké množství ataku a teplého tónu, zatímco vnitřně upevněny struny z ocelového mikrovlákna dodávají zvuku ostrý a na úder citlivý efekt, který zjednodušuje vytváření hlubokých basových beatů a artikulovaných prstokladů. Elegantní přední deska s mahagonovou povrchovou úpravou dodává celému nástroji estetický vzhled. Zaoblené rohy hrací plochy poskytují celkový komfort a zároveň maximalizují hrací možnosti hráče. Mezi další komponenty cajonu patří gumové nožičky a zvukový port na zadní straně. Rozměry: 298 x 502 x 305 mm
Barva : Natural
Typ : Cajon
Barva podle výrobce : Mahogany
Přední deska : Mahogany
Tělo : Bříza
Země původu : Thajsko

Digital Cajon je plnohodnotný cajon, který je zcela digitální, aby rozšířil vaše možnosti zvuku a umožnil tiché cvičení. Tělo je vyrobeno z břízy a je vybaveno čtyřmi gumovými pady na hrací ploše, které reagují předprogramovanými digitálními vzorky nástrojů Meinl a jiných bubnů. Od Cajon a bongos až po rockové bubny, činely a tamburíny. Odolné pady jsou umístěny v přirozené herní poloze Cajou a mají citlivou reakci pro bezproblémové hraní.
Balení obsahuje : Manuál
Barva : Černá
Pouzdro/kufr v ceně : Ne
Materiál : Bříza
Typ : Cajon
Balení obsahuje : Adaptér
Země původu : Čína

Buben typu Hoop Drum. Nástroj je vyroben ze dřeva Rubberwood a je osazen blánou z výběrové buvolí kůže, díky čemuž nástroj oplývá autentickým, teplým a silným zvukem. Korpus je speciálně tvarovaný pro snadnější držení a hraní. Součástí balení je i palička s koženou hlavicí. Barva: Natural. Velikost: 12 ½".
Země původu : Thajsko

Sklolaminátové djembe s blánou z kozí kůže. Korpus je velmi lehký a je nastříkán metalízou. Pro professionální použití. 50cm, (průměr 24cm)
Typ : Djembe
Velikost : M
Výška : 50 cm
Průměr : 9 1/2"
Průměr (inch / palec) : 9.5
Přední deska : Prémiová kozí kůže
Typ ladění : Provázkové
Materiál : Laminát

Nastavitelné struny a extra hrubý dřevěný zvukový port pro kompresi basů dává Cantina Line široký dynamický rozsah výšek a basů. Dvě sady osmi mikrovinutých kovových cajonových strun poskytují snare efekt a jsou nastavitelné pomocí přiloženého ladícího klíče. Tyto struny jsou ručně navíjeny ve stylu mistra stavitele cajonu Josého "Pepote" Hernándeze Diaze a reagují s maximální citlivostí. 9-vrstvé rezonanční tělo Baltic Birch o tloušťce 12 mm rozvine zvuk do plného, poutavého tónu, který vyzařuje čistotu a teplo. Ozdobná dřevěná intarze dodává vzhledu punc elegance. Série Cantina se dodává s přední deskou z ořechu, limby nebo hnědého eukalyptu. Vyrobeno ve Španělsku.
Barva podle výrobce : Brown Eucalyptus
Výška : 48 cm
Tělo : Bříza
Typ : Cajon
Země původu : Španělsko
Pouzdro/kufr v ceně : Ne
Vyrobeno ručně : Ano
Barva : Natural

Dětské perkuse, bongo, dřevěné tělo, kožené blány, velikost 6" a 7"
Typ : Bongo
Země původu : Čína
Barva : Hnědá
Barva podle výrobce : Hnědá

Djembe z produktové řady Standard. Nástroj je vyroben ručně z jednoho kusu mahagonu a ošetřený olejovým lakem. Vyznačuje se plným zvukovým spektrem. Ladění se zajišťuje tradičním způsobem, pomocí systému sestávajícího z pevných provázků. Blána je vyrobena z pravé kůže. Disponuje výškou 50 cm a průměrem v rozmezí 23-25 cm. Povrchová úprava: Natural.
Materiál : Mahogany
Výška : 50 cm
Barva podle výrobce : Natural
Průměr (inch / palec) : 10.0
Barva : Natural
Země původu : Indonésie
Přední deska : Kůže genuine
Typ ladění : Provázkové
Typ : Djembe
Vyrobeno ručně : Ano
Velikost : M
Průměr : 10"

Djembe z produktové řady Monster Bass. Nástroj je vyroben ručně z jednoho kusu dřeva ze stromu Jackfruit/chlebovníku. Vyznačuje se plným zvukovým spektrem s výraznými basovými frekvencemi. Ladění se zajišťuje tradičním způsobem, pomocí systému sestávajícího z pevných provázků. Blána je vyrobena z pravé nevydělané kozí kůže. Disponuje výškou 65cm a průměrem v rozmezí 39 - 41 cm. Povrchová úprava: Natural.
Přední deska : Prémiová kozí kůže
Země původu : Německo
Velikost : 2XL
Barva : Natural
Materiál : Chlebovník
Výška : 65 cm
Průměr (inch / palec) : 15.75
Barva podle výrobce : Natural
Vyrobeno ručně : Ano
Průměr : 15 3/4"
Typ : Djembe