Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pohodlné a lehké kompaktní pouzdro pro Tenor Saxofon. Vnější část je vyrobena z nylonu, který ochrání nástroj před povětrnostními vlivy. Vnitřní výztuha je vyrobena z odolného materiálu s vybráním ve tvaru Tenor Saxofonu a potažena jemnou textilií. Ve výbavě je i boční kapsa a rukojeť, 2 pohodlné rychloupínací popruhy na ramena. Rozměry: 90 x 37,5 x 27 cm, Hmotnost 2,7 kg. Černé barevné provedení
Země původu: Čína

Pevný tvarovaný kufr pro altový saxofon. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Výška (mm): 162.0
Délka (cm): 63.5
Typ: Kufr
Nepromokavé: Ne
Hmotnost: 1,8 kg
Šířka (mm): 276.0
Zip: Ne

Pevný tvarovaný kufr pro tenorový saxofon. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Výška (mm): 222.0
Délka (cm): 58.4
Typ: Kufr
Nepromokavé: Ne
Hmotnost: 3 kg
Šířka (mm): 356.0
Zip: Ne

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro altový saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra kapsa pro příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je pokryta měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Výška (mm): 168.0
Délka (cm): 63.5
Typ: Kufr
Nepromokavé: Ne
Hmotnost: 2,3 kg
Šířka (mm): 286.0
Zip: Ne

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro tenorový saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra kapsa pro příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je pokryta měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Výška (mm): 213.0
Délka (cm): 83.8
Typ: Zpevněné pouzdro
Nepromokavé: Ne
Hmotnost: 2,9 kg
Šířka (mm): 356.0
Zip: Ano

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro tenor saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra odkládací místo a extra kapsa pro přenášení příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je potažena měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Výška (mm): 213.0
Délka (cm): 83.8
Typ: Zpevněné pouzdro
Nepromokavé: Ne
Hmotnost: 2,9 kg
Šířka (mm): 356.0
Zip: Ano

Ochranný systém RBX se vyznačuje lehkým, tvarovaným vnitřkem a odděleným prostorem pro náustek/krk, navržený tak, aby bezpečně držel váš nástroj. Odnímatelné popruhy jako na batohu, integrovaná rukojeť vhodná do MHD a ergonomický neoprenový obal rukojeti usnadňují pohyb po městě. Prostorná přední kapsa poskytuje dostatek úložného prostoru bez přidávání objemu a obsahuje vnitřní organizér.

Lehká, tvrdá konstrukce
Robustní, voděodolný prošívaný povrch Chevron
Ergonomické neoprenové omotávky rukojeti
Interiér z tvarované pěny
Prostorná přední kapsa s vnitřním organizérem

Typ: Přenosné pouzdro
Tloušťka polstrování: Ano
Barva: Černá
Rukojeť: Ano
Materiál: Prošívaný Chevron
Nepromokavé: Ano
Hmotnost: 2,2 kg
Země původu: USA
Zip: Ano

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro Altové saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra odkládací místo a extra kapsa pro přenášení příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je pokryta měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Výška (mm): 184.0
Délka (cm): 63.5
Typ: Zpevněné pouzdro
Nepromokavé: Ne
Hmotnost: 2 kg
Šířka (mm): 305.0
Zip: Ano

Kvalitní pouzdro pro tenor saxofon od oblíbeného německého výrobce obalů k
hudebním nástrojům. Je vyrobeno z obnoveteľných přírodních vláken, díky
čemuž má poměrně nízkou hmotnost (2,25 kg) a zároveň výroba je šetrná
vůči životnímu prostředí. Vnější povrch je vodoodpudivý, vnitřní
podšívka je vyrobena z bavlněného sametu. Obsahuje dvě zámky, pohodlnou
rukojeť, řemen, polystyrenové výplně a odnímatelné vnější kapsa vhodná
pro noty a drobné příslušenství. Kromě základní černo-šedé verze je
dostupné také v červeno-šedé a petrolovo-šedé kombinaci.
Země původu: Německo

Pevný tvarovaný kufr pro barytonový saxofon. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné a kvalitní TSA zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Kufr je navíc vybaven kolečky, které zaručí maximální pohodlí při přenosu nástroje. Vnitřní rozměry: 110,49 x 43,18 x 27,94 cm. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Rukojeť: Ano
Výška (mm): 314.0
Délka (cm): 110.9
Typ: Kufr
Nepromokavé: Ne
Hmotnost: 7,1 kg
Šířka (mm): 438.0
Zip: Ne