Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tvarované pouzdro pro tenor saxofon od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Je vyrobeno z kvalitního ABS plastu s "carbonovým designem". Vnitřní výplň je z tvrdého polystyrenu obaleného sametovým materiálem. Obsahuje přepážku pro eso a hubičku, poniklované zámky a řemeny pro nošení na rameni i na zádech. Váha pouzdra: 2,8 kg.
Země původu : Německo

Kvalitní pouzdro pro alt saxofon od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Je vyrobeno z obnoveteľných přírodních vláken, díky čemuž má poměrně nízkou hmotnost (2,25 kg) a zároveň výroba je šetrná vůči životnímu prostředí. Vnější povrch je vodoodpudivý, vnitřní podšívka je vyrobena z bavlněného sametu. Obsahuje dvě zámky, pohodlnou rukojeť, řemen, polystyrenové výplně a odnímatelné vnější kapsa vhodná pro noty a drobné příslušenství. Kromě základní černo-šedé verze je dostupné také v červeno-šedé a petrolovo-šedé kombinaci.
Země původu : Německo

Tvarované pouzdro pro alt saxofon od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Je vyrobeno z kvalitního ABS plastu s karbonovým designem. Vnitřní výplň je z tvrdého polystyrenu obaleného sametovým materiálem. Obsahuje přepážku pro eso a hubičku, poniklované zámky a řemeny pro nošení na rameni i na zádech. Váha pouzdra: 2,2 kg.
Země původu : Německo

Tvarované pouzdro pro tenor saxofon od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Je vyrobeno z kvalitního ABS plastu s hliníkovým lemováním. Vnitřní výplň je z tvrdého polystyrenu obaleného sametovým materiálem. Obsahuje přepážku pro eso a hubičku, poniklované zámky a popruh. Váha pouzdra: 3 kg.
Země původu : Německo

Pevný tvarovaný kufr pro tenorový saxofon. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína
Délka (cm) : 58.4
Výška (mm) : 222.0
Typ : Kufr
Nepromokavé : Ne
Zip : Ne
Šířka (mm) : 356.0
Rukojeť : Ano
Hmotnost : 3 kg
Barva : Černá

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro altový saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra kapsa pro příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je pokryta měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Hmotnost : 2,3 kg
Barva : Černá
Délka (cm) : 63.5
Rukojeť : Ano
Země původu : Čína
Šířka (mm) : 286.0
Typ : Kufr
Nepromokavé : Ne
Zip : Ne
Výška (mm) : 168.0

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro tenorový saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra kapsa pro příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je pokryta měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Typ : Zpevněné pouzdro
Výška (mm) : 213.0
Země původu : Čína
Délka (cm) : 83.8
Šířka (mm) : 356.0
Barva : Černá
Nepromokavé : Ne
Rukojeť : Ano
Zip : Ano
Hmotnost : 2,9 kg

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro tenor saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra odkládací místo a extra kapsa pro přenášení příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je potažena měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Rukojeť : Ano
Délka (cm) : 83.8
Zip : Ano
Země původu : Čína
Hmotnost : 2,9 kg
Šířka (mm) : 356.0
Barva : Černá
Typ : Zpevněné pouzdro
Výška (mm) : 213.0
Nepromokavé : Ne

Pevný tvarovaný kufr pro barytonový saxofon. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné a kvalitní TSA zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Kufr je navíc vybaven kolečky, které zaručí maximální pohodlí při přenosu nástroje. Vnitřní rozměry: 110,49 x 43,18 x 27,94 cm. Barevné provedení: Black.
Nepromokavé : Ne
Typ : Kufr
Barva : Černá
Hmotnost : 7,1 kg
Výška (mm) : 314.0
Země původu : Čína
Šířka (mm) : 438.0
Délka (cm) : 110.9
Zip : Ne
Rukojeť : Ano

Tvarované pouzdro pro alt saxofon od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Je vyrobeno z kvalitního ABS plastu s hliníkovým lemováním. Vnitřní výplň je z tvrdého polystyrenu obaleného sametovým materiálem. Obsahuje přepážku pro eso a hubičku, poniklované zámky a popruh. Váha pouzdra: 2,2 kg.
Země původu : Německo