Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Prémiový obal pro tenor saxofon. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů a zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Molitanová výplň 20 mm. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a vnější kapsou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 80 x 37 x 23 cm, Hmotnost 1,2 kg.
Země původu: Čína

Pohodlné a lehké kompaktní pouzdro pro Alt-Saxofon. Vysoce kvalitní vnější kryt je z nylonu, který ochrání nástroj před povětrnostními vlivy. Výztuha je vyrobena z vysoce odolného lněného vlákna. Vnitřek tvoří syntetická pěnová podložka potažena velurem a nastavitelná tak, aby byla vhodná pro nástroj. Ve výbavě je také náprsní kapsa, boční rukojeť. 2 pohodlné a odnímatelné popruhy. Pouzdro je také použitelné s ramenním popruhem. Rozměry: 66 x 27 x 20 cm, Hmotnost 1,8 kg. Hnědé barevné provedení.
Země původu: Čína

Pevný tvarovaný kufr pro tenorový saxofon. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Nepromokavé: Ne
Země původu: Čína
Hmotnost: 3 kg
Typ: Kufr
Šířka (mm): 356.0
Zip: Ne
Délka (cm): 58.4
Výška (mm): 222.0

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro altový saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra kapsa pro příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je pokryta měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Nepromokavé: Ne
Výška (mm): 168.0
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Hmotnost: 2,3 kg
Zip: Ne
Typ: Kufr
Šířka (mm): 286.0
Délka (cm): 63.5

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro tenorový saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra kapsa pro příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je pokryta měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Barva: Černá
Rukojeť: Ano
Hmotnost: 2,9 kg
Země původu: Čína
Délka (cm): 83.8
Zip: Ano
Šířka (mm): 356.0
Výška (mm): 213.0
Nepromokavé: Ne
Typ: Zpevněné pouzdro

Měkké polstrované pouzdro se zpevněnými stěnami a nylonovým povrchem určené pro tenor saxofon. Pouzdro je vyrobeno z ultra odolného balistického nylonu 600D a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí je kvalitní zip, extra odkládací místo a extra kapsa pro přenášení příslušenství a rukojeť pro snadné přenášení pouzdra. Vnitřní strana pouzdra je potažena měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Typ: Zpevněné pouzdro
Délka (cm): 83.8
Nepromokavé: Ne
Výška (mm): 213.0
Zip: Ano
Hmotnost: 2,9 kg
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Země původu: Čína
Šířka (mm): 356.0

Prémiový obal pro alt saxofon. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů a zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Molitanová výplň 20 mm. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a vnější kapsou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 62 x 31 x 20 cm, Hmotnost 1,2 kg.
Země původu: Čína

Profesionální ochranný obal pro Barytón-saxofon. Třída SPS je charakteristická vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch obalu je vyroben z voděodolného nylonu Cordura 600 Denier, který má podobné vlastnosti jako neopren. Polstrování o tloušťce 20 mm poskytuje dostatečnou ochranu proti mechanickému poškození. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Robustní zipy, vrchní polstrovaná rukojeť, jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a rychloupínacími smyčkami. Na přední straně je kapsa pro příslušenství a vytištěné logo GEWA. Černá barva. Rozměry 106 x 41 x 20 cm. Hmotnost 3,8 kg.
Země původu: Čína

Ochranný systém RBX se vyznačuje lehkým, tvarovaným vnitřkem a odděleným prostorem pro náustek/krk, navržený tak, aby bezpečně držel váš nástroj. Odnímatelné popruhy jako na batohu, integrovaná rukojeť vhodná do MHD a ergonomický neoprenový obal rukojeti usnadňují pohyb po městě. Prostorná přední kapsa poskytuje dostatek úložného prostoru bez přidávání objemu a obsahuje vnitřní organizér.

Lehká, tvrdá konstrukce
Robustní, voděodolný prošívaný povrch Chevron
Ergonomické neoprenové omotávky rukojeti
Interiér z tvarované pěny
Prostorná přední kapsa s vnitřním organizérem

Země původu: USA
Tloušťka polstrování: Ano
Rukojeť: Ano
Nepromokavé: Ano
Zip: Ano
Materiál: Prošívaný Chevron
Typ: Přenosné pouzdro
Barva: Černá
Hmotnost: 2,2 kg

Pevný tvarovaný kufr pro barytonový saxofon. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné a kvalitní TSA zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Kufr je navíc vybaven kolečky, které zaručí maximální pohodlí při přenosu nástroje. Vnitřní rozměry: 110,49 x 43,18 x 27,94 cm. Barevné provedení: Black.
Délka (cm): 110.9
Barva: Černá
Nepromokavé: Ne
Zip: Ne
Hmotnost: 7,1 kg
Rukojeť: Ano
Výška (mm): 314.0
Země původu: Čína
Typ: Kufr
Šířka (mm): 438.0