Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pevný tvarovaný kufr pro příčnou flétnu (B-Foot). Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Šířka (mm): 108.0
Hmotnost: 0,7 kg
Typ: Kufr
Výška (mm): 64.0
Nepromokavé: Ne
Zip: Ne
Rukojeť: Ano
Země původu: Čína
Délka (cm): 41.3

Měkký kufr určený pro snadný a bezpečný přenos flétny. Kufr je kompatibilní se všemi standardními flétnami a kromě prostoru pro nástroj nabízí i speciální odkládací prostor pro příslušenství. Součástí pouzdra je i madlo a odepínatelný pás na rameno s maximální délkou 96cm. Pudr chrání flétnu před nepříznivým vlivem počasí a mechanickým poškozením. Rozměry 39 x 11 x 7 cm, hmotnost: 289g.
Země původu: Čína

Pevný tvarovaný kufr pro příčnou flétnu (C-Foot). Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Hmotnost: 0,7 kg
Rukojeť: Ano
Země původu: Čína
Typ: Kufr
Výška (mm): 64.0
Zip: Ne
Nepromokavé: Ne
Délka (cm): 41.3
Šířka (mm): 108.0

Pouzdro pro příčnou flétnu. Její vnější část je vyrobena z pevného kvalitního plastu, aby i v případě pádu byl nástroj maximálně chráněn. Dopomáhají k tomu i nýtované kovové panty a zámky, které Yamaha používá na všech svých pouzdrech.
Země původu: Japonsko

Ochranný plášť. Slouží k zakrytí přístroje když je na stojanu, aby jej chránil před prachem, vlhkostí, teplotním šokem ale i před lehkými otřesy během krátkých přestávek doma, ve třídě nebo na jevišti. Je ideální, když necháváte své nástroje na stojanech během koncertních přestávek nebo po cvičení. Dá se použít i jako podložka pro položení nástroje naplocho.Pro pikoluK ochraně nástroje na stojanuMateriál: síťovina + fleece + mikrovláknoČerná barvaVyrobeno ve Francii
Materiál: Mesh
Kompatibilní s: Piccolo

Pouzdro na flétnu od značky BAM. Vnitřek vyrobený z polyuretanové pěny s vysokou hustotou, která chrání nástroj před teplem. Trojitá struktura vyrobená z vysoce výkonných materiálů (ABS, polyuretanová pěna, PETG), vzduchotěsné s integrovanou západkou. Vnější rozměry: 44,2 x 13,5 x 7 cm, hmotnost: 0,73 kg.
Typ: Kufr
Hmotnost: 0,73 kg
Zip: Ne
Výška (mm): 70.0
Délka (cm): 44.2
Rukojeť: Ne
Šířka (mm): 135.0

Pouzdro na flétnu od značky BAM. Vnitřek vyrobený z polyuretanové pěny s vysokou hustotou, která chrání nástroj před teplem. Je vzduchotěsné s integrovanou západkou. Vnější rozměry: 44,2 x 13,5 x 7 cm, hmotnost: 0,73 kg.
Šířka (mm): 135.0
Typ: Kufr
Rukojeť: Ne
Výška (mm): 70.0
Hmotnost: 0,73 kg
Zip: Ne
Délka (cm): 44.2