Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pouzdro pro příčnou flétnu vyrobené z pevného bezpečného materiálu. Je vhodné pro všechny modely laděné v C bez H (resp. B) nožky.
Země původu: Německo
Šířka (mm): 10.0
Výška (mm): 6.0
Délka (cm): 40.0

Pevný tvarovaný kufr pro příčnou flétnu (B-Foot). Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Délka (cm): 41.3
Typ: Kufr
Šířka (mm): 108.0
Země původu: Čína
Výška (mm): 64.0
Hmotnost: 0,7 kg
Rukojeť: Ano
Nepromokavé: Ne
Zip: Ne

Měkký kufr určený pro snadný a bezpečný přenos flétny. Kufr je kompatibilní se všemi standardními flétnami a kromě prostoru pro nástroj nabízí i speciální odkládací prostor pro příslušenství. Součástí pouzdra je i madlo a odepínatelný pás na rameno s maximální délkou 96cm. Pudr chrání flétnu před nepříznivým vlivem počasí a mechanickým poškozením. Rozměry 39 x 11 x 7 cm, hmotnost: 289g.
Země původu: Čína

Pevný tvarovaný kufr pro příčnou flétnu (C-Foot). Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Výška (mm): 64.0
Hmotnost: 0,7 kg
Šířka (mm): 108.0
Délka (cm): 41.3
Nepromokavé: Ne
Rukojeť: Ano
Zip: Ne
Země původu: Čína
Typ: Kufr