Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Měkký kufr určený pro snadný a bezpečný přenos flétny. Kufr je kompatibilní se všemi standardními flétnami a kromě prostoru pro nástroj nabízí i speciální odkládací prostor pro příslušenství. Součástí pouzdra je i madlo a odepínatelný pás na rameno s maximální délkou 96cm. Pudr chrání flétnu před nepříznivým vlivem počasí a mechanickým poškozením. Rozměry 39 x 11 x 7 cm, hmotnost: 289g.
Země původu : Čína

Pouzdro pro příčnou flétnu vyrobené z pevného bezpečného materiálu. Je vhodné pro všechny modely laděné v C bez H (resp. B) nožky.
Délka (cm) : 40.0
Výška (mm) : 6.0
Země původu : Německo
Šířka (mm) : 10.0

Pevný tvarovaný kufr pro příčnou flétnu (B-Foot). Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Výška (mm) : 64.0
Rukojeť : Ano
Délka (cm) : 41.3
Šířka (mm) : 108.0
Typ : Kufr
Země původu : Čína
Nepromokavé : Ne
Zip : Ne
Hmotnost : 0,7 kg

Pevný tvarovaný kufr pro příčnou flétnu (C-Foot). Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Zip : Ne
Země původu : Čína
Rukojeť : Ano
Nepromokavé : Ne
Výška (mm) : 64.0
Šířka (mm) : 108.0
Typ : Kufr
Hmotnost : 0,7 kg
Délka (cm) : 41.3