Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ligatura a krytka ručně vyrobené z pravé kůže na hubičku pro Eb klarinet. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.

Ligatura a krytka ručně vyrobené z pravé kůže na hubičku pro alt klarinet. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.

Ligatura ručně vyráběná z pravé kůže a plastová krytka na hubičku pro alt klarinet. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.

Ligatura a krytka ručně vyrobené z pravé kůže na hubičku pro bas klarinet. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.

Ligatura ručně vyráběná z pravé kůže a plastová krytka na hubičku pro bas klarinet. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.
Země původu : Francie

24-karátovým zlatem pozlacená ligatura a plastová krytka na hubičku pro Bb klarinet. Nabízí rychlé a symetrické utahování s unikátním šroubovým mechanismem. Ke kontaktu s plátkem dochází pouze na dvou malých místech, což umožňuje optimální vibraci plátku.
Země původu : Francie

Postříbřená ligatura a plastová krytka na hubičku pro alt klarinet. Nabízí rychlé a symetrické utahování s unikátním šroubovým mechanismem. Ke kontaktu s plátkem dochází pouze na dvou malých místech, což umožňuje optimální vibraci plátku.

24-karátovým zlatem pozlacená ligatura a plastová krytka na hubičku Masters pro Bb klarinet. Nabízí rychlé a symetrické utahování s unikátním šroubovým mechanismem. Ke kontaktu s plátkem dochází pouze na dvou malých místech, což umožňuje optimální vibraci plátku.
Země původu : Francie

Zlatolakovaná ligatura pro Bb klarinet od prestižního francouzského výrobce příslušenství k dechovým nástrojům určená na tradiční plastové hubičky.
Země původu : Francie
Kompatibilní s : Klarinet

Kovová ligatura na BB klarinet. Černá, lakovaná, třpytivá, dodává kompaktní a velmi centrovaný zvuk s přímou projekcí. Homogenní ve všech registrech. Zvuk elegance Kovová ligatura sólistů Bb klarinet, ebonitové hubičky Kontakt s páskem jen v kolejničce s tkaninou Brilantní a barevný zvuk s výjimečným vyzařováním Kompaktní a velmi centrovaný zvuk Přímá zvuková projekce Homogenní ve všech registrech Pro sólisty, orchestry a velké koncertní sály Pozlacený šroub Klobouček č. 5
Země původu : Francie
Kompatibilní s : Klarinet