Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Plastová hubička pro Bb klarinet s odklonem 106,5. Vhodná pro mírně pokročilé hráče.
Odklon : 1,065 mm
Země původu : Francie
Délka dráhy : MS

Plastová hubička pro alt klarinet.
Délka dráhy : ML
Země původu : Francie
Odklon : 1,38 mm

Ligatura ručně vyráběná z pravé kůže a plastová krytka na hubičku pro alt klarinet. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.

Ligatura ručně vyráběná z pravé kůže a plastová krytka na hubičku pro bas klarinet. Obsahuje tři vyměnitelné přítlačné destičky pro změnu zvuku. Nabízí kulatý a teplý tón a spolehlivé nasazení.
Země původu : Francie

Provázková ligatura a plastová krytka na hubičku pro Bb klarinet, která nabízí velkou škálu barev tónu. Je vyrobena ze speciálně navržených tkání.
Země původu : Francie

Postříbřená ligatura a plastová krytka na hubičku Masters pro Bb klarinet. Nabízí rychlé a symetrické utahování s unikátním šroubovým mechanismem. Ke kontaktu s plátkem dochází pouze na dvou malých místech, což umožňuje optimální vibraci plátku.
Země původu : Francie

Zlatolakovaná ligatura pro Bb klarinet od prestižního francouzského výrobce příslušenství k dechovým nástrojům určená na tradiční plastové hubičky.
Země původu : Francie

Plastová jazzová hubička pro Bb klarinet s odklonem 170. Vhodná pro začínající klarinetisty.
Země původu : Francie
Délka dráhy : L
Odklon : 1,7 mm

Postříbřená ligatura a plastová krytka na hubičku pro Eb klarinet. Nabízí rychlé a přesné upevnění plátku k hubičce. Obsahuje tři přítlačné destičky pro změnu zvuku.
Země původu : Francie

ABS kufr pro klarinet (vhodný pro poloklapkové modely), plastový (ABS) výlisek, víko a dno lemováno hliníkovým profilem, chromované zámky a panty, vnitřní polstrování černý plyš, ABS rukojeť. Rozměry (š x h x v) = 34 x 21 x 10 cm.
Země původu : Čína