Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ručně vyráběné dřevěné pouzdro pro Eb klarinet s francouzským prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má kvalitním vinylem pokrytou vnější část, obsahuje kovové matice, sametové polstrování. Váha pouzdra je 1,25 kg.
Země původu: Německo

Ručně vyráběné dřevěné pouzdro pro Bb klarinet s německým prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má kvalitním vinylem pokrytou vnější část, obsahuje kovové matice, sametové polstrování. Váha pouzdra je 1,25 kg.
Země původu: Německo

Ručně vyráběné dřevěné pouzdro pro Bb klarinet s francouzským prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má kvalitním vinylem pokrytou vnější část, obsahuje kovové matice, sametové polstrování. Váha pouzdra je 1,25 kg.
Země původu: Německo

Tmavošedé ručně vyráběné pouzdro s dřevěnou konstrukcí pro Bb klarinet s francouzským prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má kvalitním vinylem pokrytou vnější část, obsahuje pochromované matice, sametové polstrování, přihrádku pro příslušenství (stojan, noty, dvě hubičky, dva soudky) Váha pouzdra je 1,5 kg.
Země původu: Německo

Kvalitní pouzdro pro Bb klarinet s francouzských prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má nylonový povrch, silné polstrování pro zvýšenou ochranu, velkou kapsu pro příslušenství a popruhy pro nošení na zádech. Váha pouzdra je 1,05 kg
Země původu: Německo

Kvalitní lehké pouzdro z nilonu. Je určeno pro Bb klarinet s francouzských prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má silné polstrování vnitřní části pro zvýšenou ochranu, velké kapsy pro příslušenství, polstrovanou rukojeť a popruhy pro nošení na zádech. Váha pouzdra je 1 kg.
Země původu: Německo

Pohodlné a lehké kompaktní pouzdro pro klarinet Je vhodné pro Boehm i German typy klarinetů. Vnější část je vyrobena z nylonu, který ochrání nástroj před povětrnostními vlivy. Vnitřní výztuha je vyrobena z odolného materiálu s vybráním pro jednotlivé dílce klarinetu a potažena jemnou textilií. Ve výbavě je i boční kapsa a rukojeť, 2 pohodlné rychloupínací popruhy na ramena. Rozměry: 46 x 32.8 x 22.4 cm, Hmotnost 1,2 kg. Černé barevné provedení
Země původu: Čína

Klarinetové pouzdro od značky BAM. Vnitřek vyrobený z polyuretanové pěny s vysokou hustotou, která chrání nástroj před teplem. Vnější rozměry: 31,5 x 22,5 x 10 cm, netto hmotnost: 0,952 kg.
Délka (cm): 31.5
Hmotnost netto (kg): 0.952
Šířka (cm): 22.5
Hloubka (cm): 10.0

Ochranný plášť. Slouží k zakrytí přístroje když je na stojanu, aby jej chránil před prachem, vlhkostí, teplotním šokem ale i před lehkými otřesy během krátkých přestávek doma, ve třídě nebo na jevišti. Je ideální, když necháváte své nástroje na stojanech během koncertních přestávek nebo po cvičení. Dá se použít i jako podložka pro položení nástroje naplocho. Pro Bb klarinet, flétnu, hoboj K ochraně nástroje na stojanu Materiál: síťovina + fleece + mikrovlákno Černá barva Vyrobeno ve Francii
Kompatibilní s: Bb klarinet;Hoboj;Flétna
Barva: Černá
Materiál: Mesh

ABS kufr pro klarinet (vhodný pro poloklapkové modely), plastový (ABS) výlisek, víko a dno lemováno hliníkovým profilem, chromované zámky a panty, vnitřní polstrování černý plyš, ABS rukojeť. Rozměry (š x h x v) = 34 x 21 x 10 cm.
Země původu: Čína