Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ručně vyráběné dřevěné pouzdro pro Eb klarinet s francouzským prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má kvalitním vinylem pokrytou vnější část, obsahuje kovové matice, sametové polstrování. Váha pouzdra je 1,25 kg.
Země původu: Německo

Ručně vyráběné dřevěné pouzdro pro Bb klarinet s německým prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má kvalitním vinylem pokrytou vnější část, obsahuje kovové matice, sametové polstrování. Váha pouzdra je 1,25 kg.
Země původu: Německo

Ručně vyráběné dřevěné pouzdro pro Bb klarinet s francouzským prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má kvalitním vinylem pokrytou vnější část, obsahuje kovové matice, sametové polstrování. Váha pouzdra je 1,25 kg.
Země původu: Německo

Tmavošedé ručně vyráběné pouzdro s dřevěnou konstrukcí pro Bb klarinet s francouzským prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má kvalitním vinylem pokrytou vnější část, obsahuje pochromované matice, sametové polstrování, přihrádku pro příslušenství (stojan, noty, dvě hubičky, dva soudky) Váha pouzdra je 1,5 kg.
Země původu: Německo

Kvalitní pouzdro pro Bb klarinet s francouzských prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má nylonový povrch, silné polstrování pro zvýšenou ochranu, velkou kapsu pro příslušenství a popruhy pro nošení na zádech. Váha pouzdra je 1,05 kg
Země původu: Německo

Kvalitní lehké pouzdro z nilonu. Je určeno pro Bb klarinet s francouzských prstokladem od oblíbeného německého výrobce obalů k hudebním nástrojům. Má silné polstrování vnitřní části pro zvýšenou ochranu, velké kapsy pro příslušenství, polstrovanou rukojeť a popruhy pro nošení na zádech. Váha pouzdra je 1 kg.
Země původu: Německo

ABS kufr pro klarinet (vhodný pro poloklapkové modely), plastový (ABS) výlisek, víko a dno lemováno hliníkovým profilem, chromované zámky a panty, vnitřní polstrování černý plyš, ABS rukojeť. Rozměry (š x h x v) = 34 x 21 x 10 cm.
Země původu: Čína

Pohodlné a lehké kompaktní pouzdro pro klarinet Je vhodné pro Boehm i German typy klarinetů. Vnější část je vyrobena z nylonu, který ochrání nástroj před povětrnostními vlivy. Vnitřní výztuha je vyrobena z odolného materiálu s vybráním pro jednotlivé dílce klarinetu a potažena jemnou textilií. Ve výbavě je i boční kapsa a rukojeť, 2 pohodlné rychloupínací popruhy na ramena. Rozměry: 46 x 32.8 x 22.4 cm, Hmotnost 1,2 kg. Černé barevné provedení
Země původu: Čína

Obal na klarinet. Rozměry: 37,5 x 23,5 x 12,5 cm.
Země původu: Čína