Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zlepšovač zvuku, podpora tvorby tónu pro housle / violu. Přístroj pro zlepšení ozevu Vašeho nástroje. Vlastnosti: Zkracuje dobu rozehrání nástroje. Doporučeno pro nový nástroj. Doporučeno po opravě nástroje. Doporučeno po delších dob nehrání a cestu letadlem. Príslušenství: adaptér ( 110/220V), přihrádka na baterie ( 2xAA Mignon ) a návod k obsluze.

Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem:
Houslový snímač s 12 mm jednokanálovým měničem s měděnou fólií, která se snadno připevňuje mezi křídla a nohy mostu. Pickup poskytuje výstupní zásuvku o průměru 6,3 mm s lepidlem.
Země původu : Čína

Aktivní snímač pro housle. Technologie Nanoflex autenticky snímá vibrace nástroje při každém pohybu smyčce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Díky aktivnímu zesilovači umístěnému přímo ve snímači je kvalitně přeneseno celé spektrum bez přítomnosti nežádoucích ruchů a hluku a všechny tyto vlastnosti přispěly k tomu, že se snímač SH-945 stal velmi oblíbeným u hudebníků na celém světě. Snímač, propojený s řídící jednotkou se jednoduše připevní na kobylku nástroje a řídící jednotka s ovládáním hlasitosti a barvy zvuku se montuje na stranu korpusu, aby byla v dosahu při případné korekci hlasitosti a barvy zvuku. Výstup z řídící jednotky je řešen klasickým konektorem Jack 6,3 mm a 3V baterie typu 2032 poskytuje přibližně rok spolehlivého provozu. Výstup lze připojit přímo do mixážního pultu nebo do nahrávacího zařízení.
Země původu : Čína

Profesionální kobylkový piezo snímač pro housle. Snímač se montuje mezi křídla, nebo pod nožičky kobylky. 3,5m kabelu (Jack 3,5mm - Jack 6,3mm) v balení.
Kompatibilní s : Housle
Země původu : Čína

Snímač pro kontrabas společnosti Fishman. Přináší vynikající a autentický přenos zvuku při jakékoliv technice hry. Nabízí maximální dynamiku a detailní charakter zvuku.
Snímač je doporučeno používat (není nutností) s předzesilovačem Platinum Stage nebo Platinum Pro EQ, který je vybaven speciálními režimy pro kontrabas.
Země původu : Čína

Snímač pro kontrabas. Je vyroben z hliníku a je možné jej zabudovat do nohy kobylky. Dokáže přenést všechny akustické vlastnosti nástroje a je vhodný pro slap a dynamické hraní, díky jemnému ladění s možností úpravy tónu. Je vhodné jej připojit s předzesilovačem Pro-EQ Platinum Bass, Pro-EQ II nebo B-II.
Země původu : Čína

Piezo keramický snímač určený pro houslové nástroje. Je precizně zabudován do kvalitně zpracované Despiau kobylky. Poskytuje přesnou reprodukci nástroje a konzistentní zvuk. Připojuje se pomocí 1/4 Jack konektoru. Doporučujeme použít předzesilovač se stejnou impedancí (není podmínkou).
Země původu : Čína

Piezo-keramický snímač pro housle/violu společnosti Fishman. Snímač nabízí snadnou instalaci na kobylce, díky patentovanému systému Fishman Floating Mount. Nízká hmotnost eliminuje tlumení zvuku. Balení obsahuje jack konektor a kabel (6,3 mm - 3,5 mm jack). Snímač představuje ideální kombinaci s předzesilovačem Platinum Stage, Platinum Pro EQ, Powerjack.
Země původu : Čína

Pasivní dvojitý kontaktní snímač pro kontrabas. Díky své jednoduché instalaci a příznivému poměru cena / kvalita patří mezi oblíbené snímače. 20 mm verze přenáší více nižších frekvencí, než 12 mm verze. SH SB2 nevyžaduje žádné napájení a instaluje se jednoduše pomocí lepicího pásku - obvykle k základně po stranách kobylky nebo kdekoliv na korpus nástroje v závislosti na charakteru zvuku, který chceme zdůraznit. Výstup ze snímače zajišťuje 6,3 mm Jack Samice, kterou lze upevnit na korpus nástroje pomocí suchého zipu. Se samotným snímačem je výstup propojen 30 cm kablíkem. Kontaktní snímače mají výstup s vysokou impedancí. Proto se v zájmu zachování dobré zvukové kvality a prevence před zkreslením signálu doporučuje při připojení do zesilovače použít vstup s nízkou impedancí.
Země původu : Čína

Snímač V-400 Concert Series Viola nabízí mimořádnou úroveň výkonu, kvality tónu a přesnosti.Piezo-keramický snímač Concert Series pro violu je předinstalován ve vysoce kvalitních Despiau kobylkách, aby poskytoval maximální výkon z hlediska přesného a dokonale vyváženého tónu od smyčce po strunu.Výjimečně jasná a přirozená tónová odezva odhaluje skutečný charakter nástroje. Tyto snímače znějí pozoruhodně konzistentně při každém hraní.Snímače Fishman's Concert Series jsou také optimalizovány pro použití s produkty Fishman Aura Imaging, aby poskytly vyšší úroveň kvality zvuku a přidanou zvukovou všestrannost při živém vystoupení. Při spárování s předzesilovačem odpovídajícím impedanci, jako je Platinum Stage, Platinum Pro EQ nebo Powerjack, lze plně využít potenciálu V-400.
Země původu : USA