Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zlepšovač zvuku, podpora tvorby tónu pro housle / violu. Přístroj pro zlepšení ozevu Vašeho nástroje. Vlastnosti: Zkracuje dobu rozehrání nástroje. Doporučeno pro nový nástroj. Doporučeno po opravě nástroje. Doporučeno po delších dob nehrání a cestu letadlem. Príslušenství: adaptér ( 110/220V), přihrádka na baterie ( 2xAA Mignon ) a návod k obsluze.

Snímač V-400 Concert Series Viola nabízí mimořádnou úroveň výkonu, kvality tónu a přesnosti.Piezo-keramický snímač Concert Series pro violu je předinstalován ve vysoce kvalitních Despiau kobylkách, aby poskytoval maximální výkon z hlediska přesného a dokonale vyváženého tónu od smyčce po strunu.Výjimečně jasná a přirozená tónová odezva odhaluje skutečný charakter nástroje. Tyto snímače znějí pozoruhodně konzistentně při každém hraní.Snímače Fishman's Concert Series jsou také optimalizovány pro použití s produkty Fishman Aura Imaging, aby poskytly vyšší úroveň kvality zvuku a přidanou zvukovou všestrannost při živém vystoupení. Při spárování s předzesilovačem odpovídajícím impedanci, jako je Platinum Stage, Platinum Pro EQ nebo Powerjack, lze plně využít potenciálu V-400.
Země původu: USA

Pasivní oboustranný piezo snímač pro kontrabas se čtveřicí naproti sobě ležících senzorů. Instaluje se jednoduše pomocí samolepícího pásku na tělo nástroje ke kobylkové základně. Senzory autenticky snímají vibrace nástroje při každém pohybu smyčce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Výstup ze snímače zajišťuje 6,3 mm Jack Samice, kterou lze upevnit na korpus nástroje pomocí suchého zipu. Se senzory je výstup propojen 30 cm kablíkem. Piezo snímače mají výstup s vysokou impedancí. Proto se v zájmu zachování dobré zvukové kvality a prevence před zkreslením signálu doporučuje při připojení do zesilovače použít vstup s nízkou impedancí.
Země původu: Čína

Piezo-keramický snímač pro housle/violu společnosti Fishman. Snímač nabízí snadnou instalaci na kobylce, díky patentovanému systému Fishman Floating Mount. Nízká hmotnost eliminuje tlumení zvuku. Balení obsahuje jack konektor a kabel (6,3 mm - 3,5 mm jack). Snímač představuje ideální kombinaci s předzesilovačem Platinum Stage, Platinum Pro EQ, Powerjack.
Země původu: Čína

Dvojitý pasivní piezo snímač pro violoncello. Díky své jednoduché instalaci a příznivému poměru cena / kvalita patří mezi oblíbené snímače. 20 mm verze přenáší více nižších frekvencí, než 12 mm verze. Oba převodníky se instalují na kobylku nástroje, čímž se autenticky snímají vibrace nástroje při každém pohybu smyčce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Výstup ze snímače zajišťuje 6,3 mm Jack Samice, kterou lze upevnit na korpus nástroje pomocí suchého zipu. Se samotným snímačem je výstup propojen 30 cm kablíkem. Piezo snímače mají výstup s vysokou impedancí. Proto se v zájmu zachování dobré zvukové kvality a prevence před zkreslením signálu doporučuje při připojení do zesilovače použít vstup s nízkou impedancí.
Země původu: Čína

Profesionální stereo snímač s předzesilovačem určený pro kontrabas. Byl vyvinut ve spolupráci se známým baskytaristou Didi Beck-em. Systém je navržen jako kombinace dvou snímačů - jeden pro techniku ​​hry Slap s umístěním na hmatník a druhý pro snímání komplexních vibrací kontrabasu s umístěním standardně na základnu kobylky. Signál z obou snímačů se přivádí do centrální jednotky s předzesilovačem. Ta je vybavena samostatným ovládáním hlasitosti pro oba snímače a vlastními ovládacími prvky pro nastavení charakteristických parametrů zvuku zvlášť pro slap a zvlášť pro kobylku. Ve výbavě nechybí ani přesná chromatická ladička a dvojitý výstup, který lze využít pro připojení ke dvěma nezávislým aparátům. Zařízení je napájeno jednou 9V baterií.
Země původu: Čína

Profesionální dvoj-elementný piezokeramický snímač pro kontrabas. Upevnění je možné na kobylku kontrabasu. Díky rychlému přenosu frekvencí je zvuk vyvážen na kterémkoliv místě krku. Snímač poskytuje hluboký a dlouhý sustain s důrazem na zvuk strun. Pro dosažení nejvyšší kvality zvuku se doporučuje použít preamp s vhodnou impedancí.
Země původu: Čína

Profesionální kontrabasový snímač s předzesilovačem, který nabízí absolutně přirozený zvuk bez jakéhokoliv šumu. Jeho konstrukce je založena na revoluční technologii Nanoflex a zhotovena tak, aby autenticky reprodukovala vibrace nástroje při každém pohybu smyčce v jakékoliv pozici. Snímač nesnímá pouze vibrace strun jako běžné snímače umístěné pod kobylkou, ale spolu s nimi zachycuje i vibrace těla. Díky aktivnímu zesílení zvuku and 100% stínění celého systému nedochází ke ztrátě zvuku nebo vytvoření nepříjemného šumu. Systém je možné ovládat pomocí ovladačů hlasitosti a tónu a k dispozici je 6,3mm výstup. Pro provoz je nutná 3V baterie.
Země původu: Čína

Profesionální kobylkový piezo snímač pro housle. Snímač se montuje mezi křídla, nebo pod nožičky kobylky. 3,5m kabelu (Jack 3,5mmJack 6,3mm) v balení.
Země původu: Čína
Kompatibilní s: Housle

Aktivní snímač s předzesilovačem pro violoncello. Technologie Nanoflex autenticky snímá vibrace nástroje při každém pohybu smyčce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Díky aktivnímu zesilovači umístěnému v řídící jednotce je kvalitně přeneseno celé spektrum bez přítomnosti nežádoucích ruchů a hluku a všechny tyto vlastnosti přispěly k tomu, že se snímač SH-955 stal velmi oblíbeným u hudebníků na celém světě. Dvojitý snímač, propojený s řídící jednotkou se pomocí samolepících pásků jednoduše přilepí na korpus z každé strany kobylky a řídící jednotka s ovládáním hlasitosti a barvy zvuku se montuje přímo na struny za kobylkou, aby byla v dosahu při případné korekci hlasitosti a barvy zvuku. Výstup z řídící jednotky je řešen klasickým konektorem Jack 6,3 mm a 3V baterie typu 2032 poskytuje přibližně rok spolehlivého provozu. Výstup lze připojit přímo do mixážního pultu nebo do nahrávacího zařízení.
Země původu: Čína