Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zlepšovač zvuku, podpora tvorby tónu pro housle / violu. Přístroj pro zlepšení ozevu Vašeho nástroje. Vlastnosti: Zkracuje dobu rozehrání nástroje. Doporučeno pro nový nástroj. Doporučeno po opravě nástroje. Doporučeno po delších dob nehrání a cestu letadlem. Príslušenství: adaptér ( 110/220V), přihrádka na baterie ( 2xAA Mignon ) a návod k obsluze.

Snímač pro kontrabas. Je vyroben z hliníku a je možné jej zabudovat do nohy kobylky. Dokáže přenést všechny akustické vlastnosti nástroje a je vhodný pro slap a dynamické hraní, díky jemnému ladění s možností úpravy tónu. Je vhodné jej připojit s předzesilovačem Pro-EQ Platinum Bass, Pro-EQ II nebo B-II.
Země původu: Čína

Snímač V-400 Concert Series Viola nabízí mimořádnou úroveň výkonu, kvality tónu a přesnosti.Piezo-keramický snímač Concert Series pro violu je předinstalován ve vysoce kvalitních Despiau kobylkách, aby poskytoval maximální výkon z hlediska přesného a dokonale vyváženého tónu od smyčce po strunu.Výjimečně jasná a přirozená tónová odezva odhaluje skutečný charakter nástroje. Tyto snímače znějí pozoruhodně konzistentně při každém hraní.Snímače Fishman's Concert Series jsou také optimalizovány pro použití s produkty Fishman Aura Imaging, aby poskytly vyšší úroveň kvality zvuku a přidanou zvukovou všestrannost při živém vystoupení. Při spárování s předzesilovačem odpovídajícím impedanci, jako je Platinum Stage, Platinum Pro EQ nebo Powerjack, lze plně využít potenciálu V-400.
Země původu: USA

Pasivní oboustranný piezo snímač pro kontrabas se čtveřicí naproti sobě ležících senzorů. Instaluje se jednoduše pomocí samolepícího pásku na tělo nástroje ke kobylkové základně. Senzory autenticky snímají vibrace nástroje při každém pohybu smyčce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Výstup ze snímače zajišťuje 6,3 mm Jack Samice, kterou lze upevnit na korpus nástroje pomocí suchého zipu. Se senzory je výstup propojen 30 cm kablíkem. Piezo snímače mají výstup s vysokou impedancí. Proto se v zájmu zachování dobré zvukové kvality a prevence před zkreslením signálu doporučuje při připojení do zesilovače použít vstup s nízkou impedancí.
Země původu: Čína

Piezo-keramický snímač pro violoncello společnosti Fishman. Snímač nabízí snadnou instalaci na kobylce, díky patentovanému systému Fishman Floating Mount. Balení obsahuje 6,3 mm jack konektor a kabel. Snímač představuje ideální kombinaci s předzesilovačem Platinum Stage, Platinum Pro EQ, Powerjack.
Země původu: Čína

Piezo-keramický snímač pro housle/violu společnosti Fishman. Snímač nabízí snadnou instalaci na kobylce, díky patentovanému systému Fishman Floating Mount. Nízká hmotnost eliminuje tlumení zvuku. Balení obsahuje jack konektor a kabel (6,3 mm - 3,5 mm jack). Snímač představuje ideální kombinaci s předzesilovačem Platinum Stage, Platinum Pro EQ, Powerjack.
Země původu: Čína

Dvojitý pasivní piezo snímač pro violoncello. Díky své jednoduché instalaci a příznivému poměru cena / kvalita patří mezi oblíbené snímače. 20 mm verze přenáší více nižších frekvencí, než 12 mm verze. Oba převodníky se instalují na kobylku nástroje, čímž se autenticky snímají vibrace nástroje při každém pohybu smyčce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Výstup ze snímače zajišťuje 6,3 mm Jack Samice, kterou lze upevnit na korpus nástroje pomocí suchého zipu. Se samotným snímačem je výstup propojen 30 cm kablíkem. Piezo snímače mají výstup s vysokou impedancí. Proto se v zájmu zachování dobré zvukové kvality a prevence před zkreslením signálu doporučuje při připojení do zesilovače použít vstup s nízkou impedancí.
Země původu: Čína

Profesionální kobylkový piezo snímač pro housle. Snímač se montuje mezi křídla, nebo pod nožičky kobylky. 3,5m kabelu (Jack 3,5mm - Jack 6,3mm) v balení.
Kompatibilní s: Housle
Země původu: Čína

Pasivní kontaktní snímač pro kontrabas. Díky své jednoduché instalaci a příznivému poměru cena / kvalita patří mezi oblíbené snímače. 20 mm verze přenáší více nižších frekvencí, než 12 mm verze. SH SB1 nevyžaduje žádné napájení a instaluje se jednoduše pomocí lepicího pásku - obvykle ke kobylce nebo kdekoliv na korpus nástroje v závislosti na charakteru zvuku, který chceme zdůraznit. Výstup ze snímače zajišťuje 6,3 mm Jack Samice, kterou lze upevnit na korpus nástroje pomocí suchého zipu. Se samotným snímačem je výstup propojen 30 cm kablíkem. Kontaktní snímače mají výstup s vysokou impedancí. Proto se v zájmu zachování dobré zvukové kvality a prevence před zkreslením signálu doporučuje při připojení do zesilovače použít vstup s nízkou impedancí.
Země původu: Čína

Praktický snímač určený pro houslové nástroje. Je možné ho jednoduše upevnit pomocí rychloupínače.
Země původu: Čína