Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Profesionální dvoj-elementný piezokeramický snímač pro kontrabas. Upevnění je možné na kobylku kontrabasu. Díky rychlému přenosu frekvencí je zvuk vyvážen na kterémkoliv místě krku. Snímač poskytuje hluboký a dlouhý sustain s důrazem na zvuk strun. Pro dosažení nejvyšší kvality zvuku se doporučuje použít preamp s vhodnou impedancí.
Země původu: Čína

Zlepšovač zvuku, podpora tvorby tónu pro housle / violu. Přístroj pro zlepšení ozevu Vašeho nástroje. Vlastnosti: Zkracuje dobu rozehrání nástroje. Doporučeno pro nový nástroj. Doporučeno po opravě nástroje. Doporučeno po delších dob nehrání a cestu letadlem. Príslušenství: adaptér ( 110/220V), přihrádka na baterie ( 2xAA Mignon ) a návod k obsluze.

Piezo-keramický snímač pro violoncello společnosti Fishman. Snímač nabízí snadnou instalaci na kobylce, díky patentovanému systému Fishman Floating Mount. Balení obsahuje 6,3 mm jack konektor a kabel. Snímač představuje ideální kombinaci s předzesilovačem Platinum Stage, Platinum Pro EQ, Powerjack.
Země původu: Čína

Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem:
Houslový snímač s 12 mm jednokanálovým měničem s měděnou fólií, která se snadno připevňuje mezi křídla a nohy mostu. Pickup poskytuje výstupní zásuvku o průměru 6,3 mm s lepidlem.
Země původu: Čína

Profesionální kontrabasový snímač s předzesilovačem, který nabízí absolutně přirozený zvuk bez jakéhokoliv šumu. Jeho konstrukce je založena na revoluční technologii Nanoflex a zhotovena tak, aby autenticky reprodukovala vibrace nástroje při každém pohybu smyčce v jakékoliv pozici. Snímač nesnímá pouze vibrace strun jako běžné snímače umístěné pod kobylkou, ale spolu s nimi zachycuje i vibrace těla. Díky aktivnímu zesílení zvuku and 100% stínění celého systému nedochází ke ztrátě zvuku nebo vytvoření nepříjemného šumu. Systém je možné ovládat pomocí ovladačů hlasitosti a tónu a k dispozici je 6,3mm výstup. Pro provoz je nutná 3V baterie.
Země původu: Čína

Dvojitý pasivní piezo snímač pro violoncello. Díky své jednoduché instalaci a příznivému poměru cena / kvalita patří mezi oblíbené snímače. 20 mm verze přenáší více nižších frekvencí, než 12 mm verze. Oba převodníky se instalují na kobylku nástroje, čímž se autenticky snímají vibrace nástroje při každém pohybu smyčce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Výstup ze snímače zajišťuje 6,3 mm Jack Samice, kterou lze upevnit na korpus nástroje pomocí suchého zipu. Se samotným snímačem je výstup propojen 30 cm kablíkem. Piezo snímače mají výstup s vysokou impedancí. Proto se v zájmu zachování dobré zvukové kvality a prevence před zkreslením signálu doporučuje při připojení do zesilovače použít vstup s nízkou impedancí.
Země původu: Čína

Aktivní snímač pro housle. Technologie Nanoflex autenticky snímá vibrace nástroje při každém pohybu smyčce ve všech polohách. Výsledkem je vynikající reprodukce vibrací strun i celého těla nástroje. Díky aktivnímu zesilovači umístěnému přímo ve snímači je kvalitně přeneseno celé spektrum bez přítomnosti nežádoucích ruchů a hluku a všechny tyto vlastnosti přispěly k tomu, že se snímač SH-945 stal velmi oblíbeným u hudebníků na celém světě. Snímač, propojený s řídící jednotkou se jednoduše připevní na kobylku nástroje a řídící jednotka s ovládáním hlasitosti a barvy zvuku se montuje na stranu korpusu, aby byla v dosahu při případné korekci hlasitosti a barvy zvuku. Výstup z řídící jednotky je řešen klasickým konektorem Jack 6,3 mm a 3V baterie typu 2032 poskytuje přibližně rok spolehlivého provozu. Výstup lze připojit přímo do mixážního pultu nebo do nahrávacího zařízení.
Země původu: Čína

Profesionální kobylkový piezo snímač pro housle. Snímač se montuje mezi křídla, nebo pod nožičky kobylky. 3,5m kabelu (Jack 3,5mm - Jack 6,3mm) v balení.
Země původu: Čína
Kompatibilní s: Housle

Pasivní dvojitý kontaktní snímač pro kontrabas. Díky své jednoduché instalaci a příznivému poměru cena / kvalita patří mezi oblíbené snímače. 20 mm verze přenáší více nižších frekvencí, než 12 mm verze. SH SB2 nevyžaduje žádné napájení a instaluje se jednoduše pomocí lepicího pásku - obvykle k základně po stranách kobylky nebo kdekoliv na korpus nástroje v závislosti na charakteru zvuku, který chceme zdůraznit. Výstup ze snímače zajišťuje 6,3 mm Jack Samice, kterou lze upevnit na korpus nástroje pomocí suchého zipu. Se samotným snímačem je výstup propojen 30 cm kablíkem. Kontaktní snímače mají výstup s vysokou impedancí. Proto se v zájmu zachování dobré zvukové kvality a prevence před zkreslením signálu doporučuje při připojení do zesilovače použít vstup s nízkou impedancí.
Země původu: Čína

Snímač pro kontrabas společnosti Fishman. Přináší vynikající a autentický přenos zvuku při jakékoliv technice hry. Nabízí maximální dynamiku a detailní charakter zvuku.
Snímač je doporučeno používat (není nutností) s předzesilovačem Platinum Stage nebo Platinum Pro EQ, který je vybaven speciálními režimy pro kontrabas.
Země původu: Čína